אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2019

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

אנחנו נמצאים אחרי חזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר וזה זמן טוב לתיקון מהלכים או מכשירים שהשתבשו או התעכבו עד ליציאת כוכב מרקורי ממזל דגים ב 17 לאפריל. לאחר תקופה ארוכה שכוכב צדק אפשר לנו לגדול ולהתרחב במספר תחומים הוא יכנס לנסיגה החל מ 10 לאפריל למספר חודשים מה שיאפשר לנו לראות דברים ממקום אחר ולאזן גדילה לא פרופורציונאלית ומופרזת. ונוס אשר נכנסה למזל דגים תיצור צמידות עם כוכב נפטון, שליט מזל דגים ב 10 לאפריל מה שיכול להצביע על יותר בלבול עם כספים ומערכות יחסים ויציאה מאשליות.

טלה   21.3-20.4    מזל טוב לבני או בנות מזל טלה שימשיכו לחגוג יום הולדת החודש. השמש במזל שלכם משקפת תקופה מאוד דינאמית ומלאה ביצירתיות ואם נוסיף את כוכב מאדים, שליט המזל שלכם שנכנס זה עתה למזל תאומים יש גם רצון חזק לשתף את הסובבים אתכם. בנוסף יש רצון להיות בתנועה כמו כן האנרגיה המנטאלית שלכם עולה פלאים ואתם מרגישים צורך לבטא את עצמכם. יחד עם זאת אתם עלולים להגיד דברים שעלולים לפגוע בסובבים אתכם מבלי שהתכוונתם לכך. בתחום הכספי ובמערכות יחסים חשוב להיות זהירים יותר ולא להיכנס למצבים של אשליה או אופטימיות יתר בגלל צמידות של ונוס, שליטת בית הכספים שלכם לכוכב נפטון כוכב הקשור גם לאשליות ומרקורי במזל דגים במיוחד סביב 10 לאפריל.

שור  21.4-20.5    כוכב אוראנוס השוהה במזל שור מצביע על תקופה של שינויים בחייכם במיוחד בתחום הפיננסי והחומרי ובייעול המשאבים שלכם מכל הסוגים. כוכב מאדים שנכנס למזל תאומים ולבית הכספים שלכם מחזק רעיונות ויוזמות בתחום הפיננסי ויצירת שותפויות שמחזקות אתכם. יחד עם זאת ונוס, שליטת המזל שלכם שנכנסה למזל דגים ותיצמד לכוכב נפטון ומרקורי במזל דגים סביב ה 10 לאפריל עלולה לחזק אי בהירות, אשליות ובלבול בנושאים הפיננסים ובתחום הרומנטי. לכן המתינו עד לאחר ה 10 לאפריל לפני שאתם יוצרים דבר חדש ובעל ערך או נכנסים לשותפות חדשה. חברתית זמן טוב להתחבר לקבוצה או רעיון נעלה.

תאומים 21.5-21.6    כוכב מאדים אשר נכנס ממש לאחרונה למזל שלכם, מזל תאומים מצביע על שפע של אנרגיה במיוחד אנרגיה מנטלית ועל הצורך לתקשר עם הסובבים אתכם ולקדם את הרעיונות שלכם. יחד עם זאת זוהי גם אנרגיה אימפולסיבית וכדאי להימנע מוויכוחים ואנשים אלימים. כוכב צדק אשר שוהה במזל קשת ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם יכנס לנסיגה למספר חודשים החל מה 10 לאפריל. הדבר יכול להצביע על צורך לעצור מעט מאינטנסיביות החברתית שלכם ויש צורך גם לבדוק מחדש האם הקשרים שיצרתם באמת מדויקים לכם כולל שיתופי פעולה ובמידה ולא תצטרכו להתאים למה שמדויק לכם יותר כעת. בקריירה יש יותר אי בהירות ונטייה לאידאליזציה של מה שאתם עושים.

סרטן  22.6-22.7    השמש הנמצא בבית הקריירה וההצלחה שלכם מצביע על תקופה שיכולות המנהיגות, ההובלה והיצירתיות שלכם מתגברות ויכולות להטיב עם תחום הקריירה שלכם. יחד עם זאת כדאי שתשימו לב כי אתם גם עלולים להיתקל באנשים שמולם אתם עובדים או שותפים שיחשבו אחרת מכם בתקופה זו ועלולים להתנהל בצורה שמרנית יותר ולא יזרמו אחר החזון שלכם. חשוב שתדעו לקדם את החזון והיוזמה שלכם בצורה יותר מתוחכמת ואולי יותר מאחורי הקלעים מבלי להיכנס לעימותים במידת האפשר. כוכב צדק הנמצא במזל קשת ויכנס לנסיגה החל מה 10 לאפריל בבית העבודה והשרות שלכם יאפשר לכם לאמץ דרכים חדשות ממה שאימצתם עד עכשיו כדי להתקדם מקצועית.

אריה 23.7-22.8    כוכב ונוס הנצמד לכוכב נפטון ומרקורי במזל דגים ובבית כספי הזולת שלכם עלול ליצור מצב שבו אתם מעריכים בצורה שגויה או יתרה משאבים כספיים של הזולת במיוחד אם אלו כספים הקשורים להורים, בן הזוג או לקריירה שלכם. לאחר ה 10 לאפריל הבהירות תגדל יותר ותדייקו יותר. כוכב אוראנוס הנמצא בבית הקריירה שלכם דוחף אתכם ליצור שינוי ואפילו מהפיכה בתחום הכספי אך חשוב שתדעו שטווח ההשפעה הוא ארוך וכרגע אין חובה למהר. חברתית אתם פעילים מאוד החודש. אמנים ויוצרים מבני המזל ימשיכו ליהנות מהשפע של כוכב צדק הנמצא בקשת ובבית היצירה שלכם. יחד עם זאת תוכלו לבחון כיוונים אחרים וחדשים ביצירה שלכם.

בתולה 23.8-22.9     כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל תאומים מוסיף הרבה אנרגיה מנטלית ורעיונות חדשניים ויוזמות חדשות. יחד עם זאת הימצאותו של מרקורי, שליט המזל שלכם אשר שולט בצורה עקיפה על מאדים הנמצא בצמידות לכוכב נפטון במזל דגים מצביע על אפשרות לדיסאינפורמציה או בלבול והטעיה מצד שותפים. כמו כן גם אנשים שאתם נמצאים איתם בקשרי עבודה ושלא מאפשרים לכם לממש את הרעיונות בצורה ברורה ויציבה. מומלץ להמתין לפחות עד לאחר ה 10 לאפריל כדי לקדם את הרעיונות שלכם בתחום המקצועי ובקריירה. ההתרחבות שחוויתם בתחום הביתי או בתחום הנדל"ן עלול להיעצר מעט או לאלץ אתכם לאמץ רעיונות ודרכי פעולה שונים כעת.

מאזניים 23.9-23.10      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם כבר בתחילת החודש כולל ונוס, שליטת המזל שלכם שנמצאת בצמידות לכוכב נפטון ובמזל דגים מצביע על צורך לפעול למען רעיון או מטרה נעלה מכם ולתרום לזולת. יחד עם זאת חשוב שתבררו לעצמכם האם זה באמת מה שאתם רוצים או שאתם פשוט נתונים לשטיפת מוח או נתונים למניפולציה או תמימים בגלל ריבוי האנרגיה במזל דגים. השמש הנמצא בבית השותפויות והזוגיות שלכם, תחום הטבעי לכם מצביע על חיזוק התשוקה והרומנטיקה בעשרת הימים הראשונים של חודש אפריל. אך בין האווירה ה 11 ל 14 לאפריל האווירה עלולה להשתנות ולהתאפיין במאבקי כוח עם בן הזוג או שותפים.

עקרב  24.10-21.11     השמש הנמצאת בבית העבודה שלכם ובמזל טלה משקפת תקופה מאוד יצירתית בעבודה ואתם עשויים לגלות יותר כושר מנהיגות והצלחה לפחות עד ה 10 לאפריל. בין 11 ל 14 לאפריל יתכן ותיתקלו בהתנגדות ליוזמות שלכם מצד גורמים שמרניים יותר בעבודה שלא יאהבו את היוזמות שלכם. כוכב צדק הנמצא במזל קשת ובבית הכספים והרכוש שלכם יכנס לנסיגה למספר חודשים מה שאומר שאתם כנראה נדרשים לשנות גישה, כיוון או צורת מחשבה בכל הקשור להתרחבות כלכלית והשקעות ולבדוק את הצעדים שעשיתם בכוון בחודשים האחרונים. מקבץ של ארבעה כוכבים כבר בתחילת החודש בבית היצירה שלכם ובמזל דגים מצביע על תקופה מאוד פורייה ויצירתית שעשויה להטיב עם אמנים ויוצרים אך בכל הנוגע לתחום הרומנטי יש לנהוג יותר במשנה זהירות.

קשת  22.11-21.12     כוכב צדק, שליט המזל שלכם הנמצא כעת במזל שלכם, מזל קשת יכנס לנסיגה החל מה 10 לאפריל ולמשך מספר חודשים מה שאומר שמערכת האמונות שלכם עוברת שדרוג ואתם נדרשים לשקול מחדש מהם התחומים ובאיזה אופן הייתם רוצים להתרחב ולצמוח. כמו כן כל מה שלא היה בתאום עם האמת הגבוהה שלכם לא יישאר חלק מהחיים שלכם וצפוי לצאת מהחיים שלכם. הכוכבים ונוס, מרקורי והירח שייצמדו לכוכב נפטון בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל דגים יכולים לשקף תקופה שאתם שואפים לאידיאלים גבוהים עם הבית והמשפחה אך יתכן שחלק מהדברים לא מבוססים על קרקע יציבה בהכרח ויתכן גם בלבול וחוסר בהירות ביחסים עם בני הבית בעיקר סביב 10 לאפריל.

גדי  20.1 – 22.12     כוכב שבתאי ופלוטו הנמצאים בנסיגה במזל גדי יכנסו לקראת סוף החודש לנסיגה והיצמדותם לזנב דרקון במזל גדי מצביע על תקופה קרמטית אצל חלק מכם ואפשרות לשנות דברים בעלי חשיבות אישית בחייכם. עם נסיגת כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם ביום האחרון של החודש מצביע על צורך להשקיע אנרגיה בצורה אחרת בחייכם האישיים ולא בדרך השמרנית שאתם מכירים בלבד. בכל מה שקשור ליחסים ותקשורת עם הסביבה שלכם יתכן ותרגישו פחות חדים ויותר מבולבלים אך יחד עם זאת התחושה שיש פחות שליטה מביאה אתכם למחוזות חדשים שעשויים בסופו של דבר להטיב עמכם ולהביא לעולמכם אנשים יוצאי דופן ומעניינים שלא הייתם נפגשים אתם.


דלי  21.1-18.2     ונוס אמנם נמצאת בבית הכספים שלכם אך היא תיצמד לנפטון וגם מרקורי ייצמד אליו במזל דגים מה שאומר שכל מה שקשור להתנהלות עם כספים יש נטייה לפחות דיוק או בלבול או אשליה ואתם עלולים לראות את המציאות בצורה ורודה יותר מכפי שהיא מה שיכול לסכן את המשאבים שלכם. יחד עם זאת כספים עשויים להגיע באופן לא מתוכנן אך יש להמתין להשקעות עד אמצע אפריל לפחות. השמש הנמצאת במזל טלה וכוכב מאדים הנמצא בבית היצירה ובמזל תאומים מחזקים את היכולות היצירתיות והמנטאליות אצלכם ומאפשרים לכם ליצור ולהעביר תכנים לאנשים. תקופה טובה במיוחד למי שעוסקים בתחום היצירה והכתיבה או ההוראה. חברתית תקופה של חשבון נפש.

דגים  19.2-20.3      מקבץ של ארבעה כוכבים כבר ביום הראשון של אפריל במזל דגים הכוללים את הירח, מרקורי, ונוס ונפטון, שליט המזל שלכם כולם במזל דגים מחזק את הצד היצירתי, הדמיון, ההשראה ויכולת ההתגייסות שלכם למען הכלל. יחד עם זאת בכל מה שקשור לדברים ארציים אתם עלולים לפעול ממקום פחות מקורקע וענייני עם נטייה לרחף או לדייק פחות עם העולם החומרי ומספרים. היצמדות ונוס לכוכב נפטון במזל דגים מחזק את האהבה מההיבט הרוחני אך אתם עלולים להיסחף לאנשים לא נגישים בכל המובנים וליפול שוב לדפוס הקורבן ובמקרה הגרוע ליחס שגורם לסבל. חשוב שתבדקו עם מי אתם באמת רוצים להיות.
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי