אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2018

תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2018

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2018

החודש כוכב מרקורי יסיים בשעה טובה את הנסיגה שלו במזל עקרב ב 6 לדצמבר וכבר ב 9 לדצמבר נוכל להרגיש הקלה ופחות שיבושים בתקשורת. כמו כן ונוס אשר זה מכבר חזרה להילוך ישיר תצא מנקודת הצל שלה במזל עקרב ו ב 18 לדצמבר, שהיא הנקודה שבה התחילה את הנסיגה שלה והיחסים שעברו טלטלה יוכלו לזכות ביותר יציבות, בהירות והתחדשות.

קשת  22.11-21.12       כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה במזל קשת יכנס כבר ב 1 לדצמבר בחזרה למזל עקרב. יחד עם זאת השמש הנמצאת בטווח צמידות לכוכב צדק, שליט המזל שלכם במזל קשת משרה אופטימיות אך מומלץ להמתין עד ל 9 לדצמבר לפחות על מנת להשקיע, לחתום על מסמכים חשובים או להתחיל בפרויקט חדש כדי למנוע כמה שיותר מטעויות או אי הבנות בעיקר בהיבט העסקי. ונוס שתעמוד במזל מאזניים מול כוכב אוראנוס במזל טלה ובנסיגה עשוי להצביע על הזדמנות נוספת לשדרג את היחסים עם חברים, ילדים, ועם מי שאתם נמצאים בקשר רומנטי כעת או עם קשר מהעבר.

גדי  20.1 – 22.12      חזרתו של כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה למזל עקרב יכול להצביע על חשדנות, וקושי לתקשר מול חברים או מול גורמים כמו קבוצות או ארגונים אך גם על יותר עומק מחשבתי ויצירתי. היצמדות של כוכב מאדים לכוכב נפטון כאשר שניהם נמצאים במזל דגים סביב ה 7 לדצמבר יכול להצביע על קושי נוסף לתקשר עם הסביבה או על צורך לנהוג במשנה זהירות כדי לא ליפול קורבן להונאה או להתבטא באופן כזה שעלול לפגוע במעמדכם הציבורי במיוחד סמוך לסיום נסיגת כוכב מרקורי המצביע על אי הבנה ותמימות. השמש הנמצאת קרובה לכוכב צדק במזל קשת יכול להצביע עבורכם על יותר עבודה מאחורי הקלעים ועל חיבור לצד היצירתי והאינטואיטיבי שלכם בחודש הקרוב.

דלי  21.1-18.2       השילוב של הימצאותה של ונוס בסוף מזל מאזניים מול כוכב אוראנוס, שליט המזל שלכם במזל טלה ובנסיגה יכול להצביע על רגישות ביחסים מול בני הבית והמשפחה. חשוב שלא תיגררו לוויכוחים חסרי חשיבות במיוחד עם הימצאותו של כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה ועלול ליצור אי הבנות וקצרים בתקשורת. כוכב מאדים הנמצא ביחד עם כוכב נפטון במזל דגים וייצמד אליו בבית הכספים שלכם במיוחד בתקופת נסיגת כוכב מרקורי עלול להצביע על אימפולסיביות ותמימות בנושאים כספיים ועם המשאבים שלכם. כמו כן בתקופה זו חברים עלולים להשפיע עליכם להשקיע בהשקעות שלא בהכרח יטיבו עמכם כעת. מוטב להמתין עד אחרי ה 9 לדצמבר ולבחון את זה מחדש.

דגים  19.2-20.3      עם הימצאותם של השמש וכוכב צדק בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל קשת וכוכב מאדים במזל שלכם יש לכם שפע של אופטימיות, הזדמנויות, הצעות מקצועיות, מוטיבציה ושאפתנות להצליח בתחום המקצועי ולקדם דברים. יחד עם זאת יש יותר תמימות ופחות חיבור למציאות ממקום פרקטי ומציאותי. אם נוסיף לעניין גם את כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה נקבל יותר נטייה לטעויות ובלבול ולכן מומלץ להמתין עד לאחר ה 9 לדצמבר לאחר סיום נסיגת כוכב מרקורי על מנת להוציא דברים לפועל בצורה בטוחה יותר. היצמדות כוכב מאדים לכוכב נפטון, שליט המזל שלכם מחזק את הרצון לפעול למען מטרות נעלות וחשובות ולתרום לאחרים אך יכול גם למשוך כלפיכם יותר התנגדות ואפילו במקרים קיצוניים אלימות ותחושת קורבנות.

טלה   21.3-20.4      כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא כעת במזל דגים ביחד עם כוכב נפטון, זהו זמן טוב לפעול יותר מאחורי הקלעים ולעסוק בתכנון ובניה של מיזמים גדולים. כבר בתחילת חודש הבא עם כניסת כוכב מאדים למזלכם וסיום נסיגת כוכב מרקורי תוכלו לצאת במלוא המרץ כמו שרק אתם יודעים ולהוציא דברים לפועל לעולם. השמש וכוכב צדק הנמצאים במזל קשת משקף תקופה טובה לבדוק כרגע פרויקטים בחו"ל וגם זמן טוב לנסיעות וטיולים. כניסת כוכב ונוס למזל עקרב ולבית כספי הזולת אצלכם יכול להצביע על תקופה משופרת מבחינה כספית אצלכם או אצל בן הזוג שלכם. החושניות שלכם מתעצמת בתקופה זו.


שור  21.4-20.5     מצד אחד כוכב ונוס, שליטת המזל שלכם חוזרת למזל עקרב שבה התחילה את הנסיגה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם. הדבר מאפשר לכם לשדרג את הקשר שלכם. מצד שני גם מרקורי חוזר לאותו בית אך הוא עדיין בנסיגה ולכן לכל מי שרוצה למסד קשר זוגי או שותפות כלשהיא או להתחיל מיזם חדש מומלץ לחכות עד לאחר ה 9 לספטמבר כדי למנוע תקלות טכניות וקצרים בתקשורת ושיבושים.  כוכב צדק והשמש הנמצאים בבית כספי הזולת ובמזל קשת מצביעים על חודש טוב מבחינה כספית ועל הכנסות שעשויים להגיע גם דרך בן הזוג והשותפים שלכם. היצמדות של כוכב מאדים לכוכב נפטון במזל דגים יכול להצביע על תקופה קצת מאתגרת ומבלבלת מבחינה חברתית או מול קבוצות וארגונים שונים.

תאומים 21.5-21.6      כוכב צדק הנמצא במזל קשת ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם בשנה הקרובה והשמש הנמצא גם הוא שם בשבועות הקרובים צפויים להטיב עמכם מאוד. אתם עשויים להכיר שפע של אנשים חדשים. מצב זה טוב במיוחד לפנויים שבניכם שעשויים למשוך בני זוג חדשים עם פוטנציאל למיסוד יחסים וגם שותפים ושותפויות חדשות ומגוונות. כמו כן למי שנמצא בזוגיות כבר עשוי להרגיש יותר אופטימיות וזרימה ביחסים הקיימים. מאדים הנמצא בבית הקריירה והצמוד לנפטון מאפשר לכם לפעול יותר בהיבט הרחב ביותר ולמען הקהילה שלכם אך אתם עלולים גם להיות חשופים יותר להתנגדויות והתקפות ציבוריות עד לאחר ה 9 לדצמבר כאשר מרקורי שליט המזל שלכם יחזור להילוך ישיר ולקצב רגיל.

סרטן  22.6-22.7      זוהי תקופה מצוינת עבורכם בתחום המקצועי. מלבד השמש הנמצא במזל קשת ובבית העבודה שלכם עד ה 22 לדצמבר נמצא גם כוכב צדק, המכונה המטיב הגדול אך הוא לשמחתכם ישהה שם לאורך כל השנה ועשוי להביא לכם המון שפע הצעות ויכולת להתקדם בשנה הקרובה. כמו כן כוכב אוראנוס אשר חזר למזל טלה ולבית הקריירה והמעמד שלכם משקף אנרגיה של תעוזה ורצון ליצור שינוי אמתי בקריירה פעם נוספת מבלי להתחרט או להיכנס לנוסטלגיה שבדרך כלל תוקעת אתכם במקום. כוכב שבתאי ופלוטו הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם אומנם יכול להכביד עליכם אך במקביל גם מאפשר לכם להתבגר ולעשות טרנספורמציה בתחום זה עבור הפנויים שביניכם וגם למי שנמצא כבר בזוגיות.

אריה 23.7-22.8       אתם נמצאים בתקופה מצוינת המושפעת מהשמש, שליט המזל שלכם הנמצא במזל קשת שהוא יסוד אש כמו המזל שלכם ובבית היצירה שהוא הבית המקושר למזל שלכם. כמו כן כוכב צדק אשר נכנס לאחרונה למזל קשת אף הוא, ישהה בבית היצירה והילדים שלכם כשנה שלמה ! הדבר משקף שפע של יצירתיות, התלהבות ואופטימיות כמו שאתם אוהבים ויטיב במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם ויאפשר לכם להביע את עצמכם בחופשיות אך חשוב להימנע בתקופה זו מהפרזות. כמו כן כוכב צדק יחד עם השמש עשוי להגביר את הפוריות שלכם ולאפשר לכם להרחיב את המשפחה שלכם או של ילדיכם. מרקורי אשר נמצא בנסיגה במזל עקרב ובבית המשפחה והבית שלכם מצביע על נטייה ליותר קצרים בתקשורת לפחות עד ה 9 לדצמבר.

בתולה 23.8-22.9      כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם אשר נמצא בנסיגה עד ה 6 לדצמבר עלול בתקופה זו להקשות על התקשורת וההתנהלות היום יומית. כמו כן זוהי תקופה עם יותר תקלות טכניות במיוחד במכשירי חשמל ותקשורת. אנשים עלולים לדבר מאחורי הגב ויתכן וחלק מכם ירגיש לא בנוח. לעומת זאת בבית ועם המשפחה המצב הרבה יותר טוב בזכות הימצאותו של השמש בבית המשפחה והבית עד ל 22 בדצמבר ובעיקר בזכות האנרגיה שמביא אתו כוכב צדק הנמצא אף הוא בבית המשפחה והבית בשנה הקרובה וגורם לאופטימיות שלא תמיד אופיינית לכם ומוסיף ביטחון. שנה המאפשרת לכם להרחיב את המשפחה ולהגדיל את הבית או לרכוש נכס בעיקר נדל"ן חדש אך מומלץ רק לאחר ה 9 לדצמבר.


מאזניים 23.9-23.10      ונוס, שליטת המזל שלכם נכנסת שוב למזל עקרב ולבית הכספים והרכוש שלכם מה שעשוי להטיב עמכם במיוחד לאחר ה 9 לדצמבר, לאחר סיום נסיגת מרקורי. קשרים רומנטיים וזוגיים עשויים או לתפוס כיוון חדש במיוחד לאחר ה 18 לדצמבר. כניסת כוכב מרקורי אשר נמצא בנסיגה ויכנס לבית הכספים שלכם ולמזל עקרב יכול ליצור יותר בלבול בנושאים כספיים ונטייה ליותר הונאות בתקופה זו ולכן מומלץ לא להתחיל דברים חדשים בעלי משמעות ולהימנע מרכישות בעלי ערך עד לאחר ה 9 לדצמבר. כוכב מאדים אשר נמצא בבית העבודה ובצמידות לכוכב נפטון כבר בשבוע הראשון של דצמבר מצביע על רצון לתרום ולהתמסר לנושא מקצועי חשוב ולהשקיע למען מטרה רחבה אך מצד שני מצביע על נטייה לפגיעות יתר ופחות בהירות וצלילות דעת ויותר תמימות שיכולים לפגוע בכם.

עקרב  24.10-21.11      אתם נהנים מחזרתו של כוכב ונוס אשר יכנס למזל עקרב כבר ב 1 לדצמבר לאחר שהיה מספר שבועות בנסיגה. אתם משדרים יותר עוצמה וכוח המשיכה שלכם עשוי לגדול. כמו כן מערכות יחסים במיוחד עם בני זוג ושותפים עוברים שדרוג וטרנספורמציה במיוחד עד ל 18 לדצמבר. כוכב מרקורי אשר חוזר אף הוא למזל עקרב אך הפעם בנסיגה מאפשר לכם ליצור שינוי בדפוסי חשיבה שלכם והאופן שבו אתם רואים דברים ומתקשרים עם הסביבה אך גם ליצור אי הבנות ויותר תקלות טכניות עד ה 6 לדצמבר וקצת מעבר . כוכב מאדים ונפטון אשר נמצאים בבית היצירה שלכם מאפשר לכם לשפר את היצירתיות שלכם אך זהו היבט שאין בו הרבה שליטה על הנעשה ודורש התמסרות וקבלה. כמו כן היחסים עם ילדיכם נמצאים פחות בשליטה ועלולים להתערער בטווח של השבועיים הקרובים.

הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי