אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2019

החודש כבר נתחיל להרגיש בשבוע האחרון של יוני את השפעת ליקוי השמש שיתרחש ב 2 ליולי. הליקוי  יעסוק במסגרות וביכולת שלנו להכיל את מה שקורה לנו ברמה הרגשית ולמצוא מה עושה לנו טוב ומזין אותנו בכל היבט. רבות ידובר על כך בחודש הבא. בינתיים כוכב צדק הנמצא בנסיגה ובמזל קשת מתקרב להיבט מדויק ומאתגר לנפטון אשר יכנס אף הוא לנסיגה החל מה 21 ליוני. שני אלו הנמצאים בזווית דיס הרמונית ומאתגרת ביניהם ומתחברים לשמש בתאומים אשר אף הוא יצור זווית דיס הרמונית לנפטון וצדק ב 9 ו ב 10 ליוני עלולים להעצים מאוד דיס אינפורמציה, בלבול ונטייה לנוכלות ואשליות. שימו לב!

תאומים 21.5-21.6     מה יותר טוב מאשר מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא במזל תאומים? זהו שהפעם זה לא תמיד היה כזה כייף ויתכן שהבטחתם דברים במיוחד לבן או בת הזוג שלכם או בקריירה ולא תמיד קיימתם וזה פגע אולי באמינות שלכם. כרגע אתם מתאוששים. יחד עם זאת השמש אשר יצור את אותה זווית כמו בחודש האחרון בין ה 9 ל 10 ליוני יאפשר לכם לשפר את האמינות שלכם ובמיוחד לא לחזור אל אותה טעות פעמיים.  ונוס אשר תכנס למזל שלכם כבר ב 9 ליוני יעזור לכם קצת להתרווח ועשוי להטיב בתחום הרומנטי. מבחינה כלכלית אתם נהנים אמנם מהימצאותו של כוכב מאדים אשר מחזק את העשייה בתחום הכלכלי אך הימצאותו החודש מול כוכב שבתאי ופלוטו במזל גדי בין 13 ל 21 ליוני מצביע על צורך לנהוג בצורה שקולה ולא להיסחף להבטחות שוו של רווחים דמיוניים.

 

סרטן  22.6-22.7      כאשר פלוטו ושבתאי נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות ובנסיגה זה כבר יכול לאתגר את אותם נושאים אך אם נוסיף את כוכב מאדים במזל שלכם הנמצא מול שני הכוכבים הללו בין 13 ל 21 ליוני שלא ידועים בסבלנותם וביכולתם להכיל ... אנחנו עלולים לקבל יותר מאבקים מול בני זוג ושותפים או יריבים גלויים. אתם רוצים לפעול ולעשות והכול נובע ממקום מאוד רגשי ובן הזוג או השותפים מנסים לרסן את היוזמה שלכם מה שיכול להוביל להמון כעס והתנצחויות ובמקרים קיצוניים לפרידה או ניתוק היחסים. כוכב צדק נמצא אמנם בבית העבודה שלכם אך יצירת זווית מאתגרת בינו לבין כוכב נפטון יכול ליצור חוסר בהירות, אשליה וחוסר יציבות בכל הנוגע לתחום המקצועי. הימנעו להתפתות להבטחות של אנשים שאתם לא ממש מכירים.

אריה 23.7-22.8       כוכב מאדים אשר יצור זווית מאתגרת לכוכב שבתאי ופלוטו הנמצאים בבית העבודה שלכם עלול להצביע על תקופה מאתגרת בתחום המקצועי שבו אנשים סמכותיים יתנגדו לעשייה וליוזמות שלכם מה שיכול ליצור מאבקים ובמקרה קיצוני אף לניתוק או פרידה ממקום העבודה. חשוב שהפעם לא תיקחו ללב ותשמרו על הבריאות. עם כניסת כוכב מאדים למזל אריה החל מ 2 ליולי דברים עשויים לשנות כיוון לטובה אך עדיין תדרשו ליותר סבלנות. השמש אשר תיצור בין ה 9 ל 10 ליוני זוויות מאתגרות לנפטון וצדק עלולות להצביע על יציאה מאשליה ביחסים בתחום הרומנטי או התנהלות מאוד תמימה עם כספים. במיוחד של אחרים. חשוב שלא תפלו למלכודות והבטחות שוו או מידע מוטעה בעניינים כספיים ובאהבה.

בתולה 23.8-22.9       השמש הנמצאת ביחד עם כוכב מרקורי בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל תאומים מטיבה עמכם כעת אך בין ה 9 ל 10 ליוני היא תיצור זוויות מאתגרות לכוכב נפטון בבית הזוגיות והשותפויות ולכוכב צדק בבית המשפחה מה שאומר שנושאים אלו עלולים להתאפיין בחוסר בהירות וחולשה כללית ובמיוחד הם עלולים להתאפיין בחוסר בהירות וקושי להפעיל שיקול דעת. חשוב שלא תגיעו למסכנות מהר מדי ותשקלו כל מידע המגיע אליכם כי אתם עלולים לקבל מידע שגוי ובמיוחד הימנעו מיצירת שותפויות חדשות או חתימה על חוזים והסכמים בתקופה זו. היחסים עם חברים ועם ילדיכם יהיו מאתגרים יותר במיוחד בין 13 ל 21 ליוני. הימנעו מלחרוץ עניינים מהר מדי.


מאזניים 23.9-23.10       כוכב נפטון הנמצא במזל דגים ובבית העבודה והשרות שלכם יצור זוויות מאתגרות בין ה 9 ל 10 ביוני עם השמש הנמצא במזל תאומים לכוכב צדק הנמצא במזל קשת. הדבר מצביע על אפשרות לשיקול דעת מוטעה ולראיה תמימה מדי ולא מעשית בעניינים מקצועיים. כמו כן התקשורת לא תהיה במיטבה והמידע שתקבלו עלול להתאפיין בחוסר דיוק או אמת מה שיכול להטעות אתכם או להכשיל אתכם אם אתם פועלים מול אנשים או עבורם. בין ה 13 ל 21 אתם עלולים להיות בקונפליקט בין ענייני קריירה ומשפחה מה שיגרום להרבה מתחים עם האנשים סביבכם.

עקרב  24.10-21.11      הזוויות המאתגרות שייווצרו בין ה 9 ל 10 ליוני בין כוכב צדק הנמצא בבית הכספים שלכם לבין כוכב נפטון והשמש הנמצא בתאומים עלול להצביע אצלכם על רצון לגדול ולהתרחב כלכלית ללא פרופורציות מתוך מקום של אשליה וחוסר שיקול דעת. הדבר עלול גם לסכן לא רק את הכספים שלכם אלא גם את כספם של אחרים. חיי האהבה של בני המזל, במיוחד אלו שלא נשואים עלולים להתאפיין באי בהירות או קושי באינטימיות תוך היצמדות לעולם אשלייתי בקשר לאותו אדם או לחלופין מצב של יציאה מאשליה. חשוב לבדוק יותר מהרגיל את האנשים מולכם בתקופה זו. נסיעות או עסקאות מול חו"ל מתאפיינים ביותר עיכובים בין 13 ל 21 ליוני.

קשת  22.11-21.12       כוכב צדק, שליט המזל שלכם הנמצא במזל קשת הטיב עמכם מאוד במהלך השנה אך לאחרונה הוא נמצא בנסיגה ויצור זוויות מאתגרות לכוכב נפטון ולשמש מה שאומר שהנטייה להגזמות ולהיסחפויות ולהתנהלות מתוך תמימות ואשליה עלולים לגדול במיוחד בין ה 9 ל10 ליוני. הדבר צפוי להשפיע במיוחד על תחום הזוגיות, הבית והמשפחה. עם שותפים ובני זוג, חשוב שלא תעברו את הגבול ותדברו בטאקט כי זה יכול להוביל במקרה הקיצוני לניתוקים ופרידות. כלכלית יש לנהוג במשנה זהירות עם הכספים שלכם אך במיוחד עם כספם של אחרים, שם היד עלולה להיות קלה על ההדק במיוחד בין 13 ל 21 ליוני.

גדי  20.1 – 22.12      התחום המרכזי אצלכם בחודש הקרוב יהיה תחום הזוגיות, שותפים והתחום האישי. ליקוי החמה שיתרחש אמנם ב 2 ליולי בבית הזוגיות ובמזל סרטן יורגש כבר לקראת סוף יוני ועלול ליצור טלטלה או שינוי יסודי במערכות יחסים עם בני זוג ושותפים. כמו כן כוכב מאדים הנמצא באותו בית מול כוכב שבתאי, שליט מזלכם הנמצא בגדי וכוכב פלוטו עלול לשקף יותר מאבקים מול בני זוג שותפים ויריבים גלויים. חשוב שתפעילו החודש יותר שיקול דעת מול אותם גורמים כדי למנוע נזק או ניתוקים ופרידות. בעבודה חשוב שתיצמדו לעובדות ולמידע מוכח כמו שאתם עושים בדרך כלל ולא להבטחות שוו הפעם.

דלי  21.1-18.2      כוכב נפטון הנמצא בבית הכספים שלכם יצור זוויות מאתגרות לכוכבים צדק והשמש מה שעלול להצביע על נטייה להתנהלות תמימה או הפרזות עם כספים והתנהלות עם רכוש. יש לשים לב במיוחד למידע פיננסי שאתם מקבלים במיוחד מחברים או המלצות לרכישות של מיזמים או מוצרים לעשיית כסף קל כי זו יכולה להיות גם הונאה הפעם. פשוט שימו לב ובדקו לעומק במיוחד בין 9 ל 11 ליוני. כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה שלכם מעצים את הרצון לפעול ולהצליח מקצועית אך הימצאותו מול שבתאי וכוכב פלוטו במזל גדי עלולים לשקף התנגדויות למעשיכם או קונפליקטים פנימיים בין עשייה מהרגש ולתשוקה לבין ללכת על בטוח.

דגים  19.2-20.3       כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על פוטנציאל לצמיחה ולשפע בהרבה מקרים אך הימצאותו בזוויות מאתגרות לכוכב נפטון שליט המזל שלכם במזל דגים ולשמש הנמצא כעת במזל תאומים עלול להצביע על קושי להתנהל בשיקול דעת ועל נטייה להפרזות ולהיסחפות בעיקר עם הדעות שלכם ובאופן מילולי העלול לפגוע במעמדכם המקצועי ובבית ועם המשפחה. כוכב מאדים הנמצא במזל סרטן ובבית היצירה שלכם דוחף לביטוי אמנותי ויצירתי אך הימצאותו של מאדים מול הכוכבים שבתאי ופלוטו במזל גדי עלול להצביע על מחסומים להתבטא באופן חופשי וזורם. כמו כן היחסים עם לידיכם או עם חברים וקבוצות יכולים להיות מעט קודרים במיוחד בין ה 13 ל 21 ליוני.

טלה   21.3-20.4       הכוכבים אוראנוס וונוס הנמצאים בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל שור עשויים לחזק אצלכם עניינים כספיים ולפעול בצורה יצירתית וחדשנית יותר עם המשאבים והרכוש שלכם. השמש הנמצא כעת במזל תאומים יצור זוויות מאתגרות לכוכב נפטון במזל גדי ולכוכב צדק הנמצא כעת במזל קשת. מה שאומר שהאופן שאתם מתבטאים עלול לסבך אתכם גם אם זה נעשה מתוך תמימות ולכן חשוב שתהיו מודעים ואחראים יותר להתבטאויות שלכם בעיקר בנושאים של אידאולוגיה דת ופוליטיקה עם חברים וקרובים. כוכב מאדים הנמצא בבית המשפחה והבית ומול הכוכבים שבתאי ופלוטו עלולים להצביע על מאבקים מול בני משפחה וסמכויות וקושי להוציא לפועל דברים בבית.

שור  21.4-20.5       הירח וונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאים במזל שור מטיבים עם המראה וההרגשה הפנימית שלכם מה שיגביר את תחושת הנוחות שלכם. יחד עם זאת השמש הנמצאת ביחד עם כוכב מרקורי בבית הכספים והרכוש שלכם מחזקים עניינים פיננסיים אך בין ה 9 ל 10 ביוני אותה שמש תיצור זוויות מאתגרות לכוכב נפטון וכוכב צדק מה שעלול להצביע על יותר בלבול, הפרזות והטעיות בעניינים כספיים וגם אפשרות לקבל מידע כוזב או הונאה כספית. חשוב שתהיו עם היד על הדופק בענייני כספים. הימצאותו של כוכב מאדים במזל סרטן ומול הכוכבים פלוטו ושבתאי במזל גדי עלול להצביע לקונפליקטים עם קרובים וחברים ועל נטייה לתקשורת יותר אגרסיבית וכוחנית עם הסובבים אתכם.
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי