אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2018 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


שנת 2018 נפתחת עם מקבץ של ארבעה כוכבים במזל גדי הכולל את כוכב שבתאי הנמצא במזל גדי שם הוא שולט. כוכב שבתאי יהיה שם עד 2020 ויאפשר לבסס ליצור ביסוס בכל אשר הוא נמצא. מזל גדי יאלץ יותר רצינות ויאפשר יותר שפיות בחיים. יחד עם כוכב צדק שנמצא עדיין במזל עקרב צפו להעלאה על פני השטח וגילוי של כל מה שאינו כשר ולא תקין בחברה ובמוסדות השלטון בארץ ובעולם וגם יותר אכיפה של החוק ופחות סלחנות עם שבתאי ופלוטו במזל גדי.


גדי20.01 - 22.12

מקבץ מצטבר של שישה כוכבים במזל גדי במהלך חודש ינואר אולי משקף אווירה כבדה ורצינית עבור רוב בני המזלות אך עבורכם זוהי הזדמנות לקחת את עצמכם בידיים ולצעוד קדימה עד לפסגה. כוכב שבתאי שנכנס לקראת סוף חודש דצמבר למזל גדי שהוא המזל שבו הוא שולט מצביע על יכולת להגיע להישגים במיוחד אם נולדתם בימים הראשונים של תחילת המזל. ונוס והשמש שייצמדו כבר בתחילת ינואר לכוכב פלוטו מצביעים על תהפוכות ביחסים ובתחום המקצועי והאישי. כוכב מרקורי שהיה בנסיגה יצא מנקודת הצל שלו מה שמאפשר לפתור תקלות טכניות ואישיות ולשפר את התקשורת בעבודה שהיו כבר במהלך הנסיגה האחרון.

דלי 21.1-18.2

צמידות של הכוכבים מאדים וצדק בבית הקריירה שלכם ומקבץ של שישה כוכבים במזל גדי במהלך חודש ינואר הכולל את השמש, פלוטו וכוכב שבתאי מצביע על השפעה עצומה שצפויה לכם בקריירה ובמעמד שלכם ומאחורי הקלעים. אתם תהיו בעלי תעוזה במה שאתם עושים ותוכלו לסחוף את הסובבים אתכם ברעיונות המקוריים שלכם. זווית הרמונית בין כוכב מרקורי שיצא מנקודת הצל שלו שבה נכנס לפני מספר שבועות לפני הנסיגה לכוכב אוראנוס מצביע על יכולת מנטלית חדשה ואינטואיציה משופרת וגם יכולת השפעה על הסובבים אתכם וחיי חברה פעילים. מבחינה כלכלית אתם יכולים לשלב בהצלחה רעיונות מעשיים והשראה על מנת לקדם נושאים פיננסיים.

דגים19.2-20.3

צמידות בין הכוכבים צדק ומאדים במזל עקרב ויצרית זווית הרמונית לשליט המזל שלכם כוכב נפטון הנמצא במזל דגים מצביע על יכולת לשלב השראה דמיון ויצירתיות עם עוצמה רגשית ואמונה ולקדם נושאים נעלים שאתם מאמינים בהם. כמו כן אתם יכולים לקדם נושאים הקשורים לחו"ל או עם גרומים בחו"ל. בשנת 2018 תהיה לכם אפשרות לנסוע הרבה, במיוחד לחו"ל ולהרחיב אופקים .הרצון שלכם להתחבר עוד יותר למעלה ולהבין את עצמכם בצורה רחבה וקוסמית תתגבר בשנה הקרובה כאשר כל אחד מבני מזל דגים ימצא את הדרך שלו לחיבור שהכי מתאים לו. חברתית אתם פעילים וסמכותיים מאוד ומעוררים השראה גם בחברים שלכם.

טלה21.3-20.4

מרב תשומת לבכם יהיה החודש ובשנה הקרובה סביב נושא קריירה ועבודה. עם היווצרות במהלך החודש של מקבץ של שישה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם, כולל הימצאות של השמש, פלוטו וכוכב שבתאי שהוא שליט בית הקריירה שלכם האמביציה שלכם תגבר באופן משמעותי ותוכלו לגייס את הסבלנות ההשקעה וההתמדה הדרושים כדי לטפס למעלה ולהתמודד עם הקשיים והאתגרים שמן הסתם גם תצטרכו להתמודד מולם ככל שתתפסו גבוהה יותר. נושא מרכזי נוסף שבו תוכלו למנף הוא הנושא הכלכלי כאשר כוכב מאדים, שליט המזל ייצמד כבר בתחילת החודש בבית כספי הזולת לכוכב צדק במזל עקרב ויצביע על שפע של אנרגיה ויכולת להרחיב משמעותית את ההכנסות שלכם שמגיעים מהזולת או דרך בן הזוג או משותפויות.

שור21.4-20.5

מקבץ של שישה כוכבים במהלך החודש הקרוב במזל גדי מאפשר לכם להוציא לפועל דברים בצורה מעשית ועניינית ולהצליח בארץ ובחו"ל מבחינה מקצועית ועסקית. כמו כן לכל מי שנמצא כרגע במסגרת של לימודים כולל במסגרת אקדמית או שעוסק בהוראה צפויה הצלחה ויוכל לזכות גם בהכרה ובקידום ולצבור המון השפעה בעיסוק שלו. כלכלית צפוי חודש טוב בעיקר למי שנמצא בשותפויות למיניהם או מי שחושב על כך אך יחד עם זאת חושב לבדוק לעומק עם מי אתם מתחברים ולא להתחבר עם כל אחד כרגע. בזוגיות לא משעמם לרגע אך חשוב שתיקחו את זה למקום של חיבור לתשוקה ולעשייה משותפת ולא לקנאה דרמה או רכושנות. חלק מכם עושים חשבון נפש ומתחברים לאמת הפנימית שלכם ויכולים להחליט על הפסקה או תקופת צינון מול בן או בת הזוג.

תאומים -21.5-21.6

שליט המזל שלכם, כוכב מרקורי, הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל קשת יצא אמנם מהנסיגה שהיה בו למשך כ 3 שבועות אך בקרוב הוא גם יצא מנקודת הצל שלו שזוהי הנקודה שבה החל את הנסיגה. יציאה מנקודת הצל אומר שכל העניינים הלא פתורים עם בן או בת זוג ושותפים למיניהם או אדם שהיה לכם אתו עניין כלשהוא יוכלו להסתיים בצורה כזו או אחרת. כוכב מאדים הנמצא כבר בשבוע הראשון של השנה בצמידות לכוכב צדק בבית העבודה ובמזל עקרב מצביע על שפע של אנרגיה ורצון להצליח ועל שפע הזדמנויות בתחום המקצועי. כמו כן יכולת ההשפעה שלכם עצומה במיוחד ששני כוכבים אלו מתחברים למקבץ כוכב במזל גדי וממנפים את העניין העסקי כלכלי בתנאי שאתם פועלים בצורה נכונה ומוסרית הפעם.

סרטן - 22.6-22.7

מקבץ של שישה כוכבים לאורך החודש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל גדי כאשר שבתאי ופלוטו יהיו שם גם מעבר לשנה הקרובה מצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם במערכות יחסים ושותפויות. מקבץ זה במזל גדי מאלץ אתכם להתייחס למערכות יחסים ממקום בוגר ואחראי יותר, להשקיע ולהתמודד עם מה שלא זורם ותקין ביחסים שלכם בעיקר מול בני זוג ושותפים. כמו כן אתם תרגישו שיעשו לכם פחות הנחות ולא תוכלו להיות יותר מדי זמן " ברגשי ". הפנויים שביניכם יעברו תהליך התבגרות מואץ ויהיו בשלים למיסוד יחסים או לחלופין לסיים קשר שלא מתקדם לשום מקום או מנוכר מדיי. מקצועית צפויה תקופה טובה יותר החודש ואתם מגלים יותר יצירתיות.

אריה23.7-22.8     

מקבץ מצטבר של שישה כוכבים החודש בבית העבודה שלכם ובמזל גדי ביניהם השמש, שליט המזל שלכם מצביע על מיקוד מרב תשומת הלב שלכם סביב ענייני עבודה ונושאים מקצועיים. הימצאותם של פלוטו ושבתאי שם גם מעבר לשנה הקרובה מצביע על צורך לשנס מותניים ולקחת אחראיות ומנהיגות באותם נושאים אך גם על יותר אתגרים ובמיוחד על צורך להסכים לשנות את מה שלא עובד לכם או שלא מתאים לכם יותר. בכל הקשור לבריאות חשוב שהחודש ובמיוחד בשנים הבאות תיקחו את עצמכם בידיים וגם שם תסכימו לעשות שינוי רציני. במידה וכן תסכימו תוכלו לבנות את הגוף שלכם מחדש לטווח ארוך ולשנים הבאות. בבית ועם המשפחה יש לכם שפע של אנרגיה ואתם משקיעים בהתחדשות של הבית אך גם יכולים לעשות זאת מול בני הבית המשפחה וההורים.

בתולה - 23.8-22.9

כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם יצא באופן סופי ממעלת הצל שלו שזוהי המעלה שבה מרקורי החל את הנסיגה שלו במזל קשת מה שיאפשר לכם לסיים באופן סופי עניינים לא פתורים עדיין מול בני הבית, משפחה והורים וגם תקלות טכניות שלא נפתרו עדיין מאז הנסיגה האחרונה במיוחד סביב מכשיר חשמל ותקשורת ובבית. מקבץ מצטבר החודש של שישי כוכבים במזל גדי ובבית היצירה שלכם מצביע על יכולת לנתב את היצירתיות שלכם במגוון נושאים ולהתבלט ולגייס יותר אומץ ונחישות להביע את עצמכם. הצלחה צפויה לכל בני מזל בתולה העוסקים בתחום היצירה והפיתוח בכל מיני תחומים. היצמדות של כוכב מאדים לכוכב צדק במזל עקרב יאפשר לכם לשלב את יכולת הניתוח שלכם עם עומק ואינטואיציה ולהצליח בכל מה שקשור ללימודים, ידע והוראה וגם להשפיע על הסביבה שלכם ולהכיר אנשים חדשים שיכולים להטיב ולחזק אתכם.

מאזניים23.9-23.10

היצמדות של מאדים לכוכב צדק בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל עקרב כבר בתחילת החודש מצביע על שפע של אנרגיה ורצון להרחיב את ההכנסות שלכם בשנה הקרובה. חיבור מאדים וצדק למקבץ של 6 כוכבים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל עקרב מצביע על השקעה כספית בתחום של הבית והמשפחה ואפשרות לבנות את עצמכם לטווח ארוך או לרכוש נכס כמו פיסת נדל"ן או נכס אחר. ריבוי כוכבים בבית המשפחה ובמזל גדי כולל שבתאי ופלוטו יכול להצביע שיש צורך להשקיע אנרגיה בנושאים המשפחתיים השנה ובשנה הבאה לפחות ולקחת אחראיות על דברים שלא עובדים בצורה זורמת ותקינה.

עקרב - 24.10-21.11

כוכב מאדים, שליט המזל העתיק שלכם ייצמד לכוכב צדק במזל שלכם, מזל עקרב מה שמצביע על שפע של אנרגיות ורצון לגדול ולצמוח באופן אישי אך גם על אפשרות להיכנס לעומקים חדשים ולעשות טרנספורמציה. חיבור של מאדים וצדק למקבץ של שישה כוכבים במזל גדי כולל פלוטו שליט המזל שלכם וכוכב שבתאי שליט מזל גדי מצביע על האפשרות שלכם להפוך לאוטוריטה ולהגיע להישגים רבים אם תשקיעו מאמץ ואנרגיה בנושא ובתחום שבו אתם עוסקים במיוחד אם הוא קשור להוראה, הדרכה או ידע כלשהו במספר תחומים. התקשורת עם הסביבה צפויה להיות רצינית, מאופקת ועניינית  יותר וייקח זמן להגיע לקרבה אם בכלל. מקצועית צפוי חודש זורם ומעניין.

קשת22.11-21.12

מקבץ של שישה כוכבים במצטבר בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל גדי, כולל כוכב שבתאי, שליט המזל וכוכב פלוטו מצביעים על מיקוד מרב האנרגיות שלכם סביב נושאים כספיים וכל מה שקשור למשאבים שלכם החודש. שבתאי ופלוטו שיהיו בבית הכספים שלכם תקופה ארוכה לא עושים בדרך כלל חיים קלים, במיוחד במזל גדי ודורשים מכם לעשות שינוי, להשקיע אנרגיה, ולחיות יותר בצמצום בתחום הכספי וגם להשקיע בתכנון ובקרה עד שתצליחו לבנות משהו לטווח ארוך שיאפשר לכם שוב לחיות במקום של רווחה גדולה יותר. חלק מהפעילות תהיה שקטה יותר ולא נראית ויתכן ויהיו התנגדויות לצעדים שלכם. יציאת כוכב מרקורי ממעלת הצל שבה החלה הנסיגה האחרונה שלו מצביע על פתרון של נושאים שהתרחשו בזמן הנסיגה.
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי