אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2019

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2019

החודש מלבד כניסת כוכב מאדים למזל טלה בדיוק ב 1 לינואר אשר יכניס המון אנרגיה של עשייה, יצירתיות ותעוזה, צפויים שני ליקויים מאורות. ליקוי שמש אשר יתרחש ב 6 לינואר במזל גדי וליקוי ירח אשר יתרחש בתחילת מזל אריה ב 21 לינואר. שניהם מעלים על פני השטח נושאים הקשורים למסגרת משפחתית והצורך באיזון בין קריירה ומשפחה או בין רגש לשכל.

גדי  20.1 – 22.12     מזל טוב לבני ובנות מזל גדי אשר יחגגו החודש יום הולדת. ביום הראשון של ינואר יכנס כוכב מאדים למזל טלה ואצלכם הוא ישהה בבית המשפחה והבית. כניסת כוכב מאדים לבית המשפחה והבית מאפשר ליזום יוזמות חדשות הקשורים לבית כמו שיפוץ או תחזוקה של הבית. יחד עם זאת יתכנו יותר מאבקים עם בני הבית והמשפחה במידה ולא הולכים בדרך שלכם. השמש הנמצאת במזל שלכם, מזל גדי, תחלוף כבר ב 2 לינואר על כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם הנמצא אף הוא במזל גדי מה שעשוי להצביע על אפשרות לזכות בקידום והכרה מקצועית והתקדמות בתחום הקריירה. כמו כן, לקראת ה 10 לינואר השמש תחלוף גם על כוכב פלוטו הנמצא אף הוא בגדי ויכול להצביע על טרנספורמציה אישית ושינוי כיוון עמוק גם בעבודה או במסגרות במיוחד בהשפעת ליקוי החמה שיתרחש כבר ב 6 לינואר במזל גדי. תנו לדברים להתבהר לפני שתחליטו החלטות גורליות.

דלי  21.1-18.2     מזל טוב גם כן לבני ובנות מזל דלי הראשונים שיחגגו יום הולדת החל מה 21 לינואר. כניסת כוכב מאדים למזל טלה עשוי להשפיע לטובה על התחום החברתי והיכולת להגיע לפתרונות יצירתיים והרצון להתבטא. כמו כן מקבץ של כוכבים במזל גדי עשוי לבשר על פעילות ערה מאחורי הקלעים ואפשרות לקידום והכרה מקצועית אצל בני זוג או שותפים למיניהם. חשוב שתשמרו בתקופה זו על בריאותכם ולא תזניחו את עצמכם. כוכב מרקורי וצדק הנמצאים במזל קשת ובבית הטבעי והמשויך לנושאים של מזל דלי עשוי להטיב עמכם בתחום החברתי ולחזק את האופטימיות ונושאים חברתיים וקהילתיים. כוכב נפטון הנמצא במזל דגים, עליו הוא שולט ובבית הכספים והרכוש שלכם ויוצר זווית דיס הרמונית לכוכב צדק במזל קשת בין ה 13 ל 20 בינואר עלול להצביע על אופטימיות יתר ותמימות בתחום הכספי ועל נטייה להיסחף בצורה מוגזמת בעניינים פיננסיים. היו זהירים יותר.

דגים  19.2-20.3       כוכב מאדים הנכנס ב 1 לינואר למזל טלה ולבית הכספים והרכוש שלכם יכול להצביע על יותר תעוזה ויצירתיות בכל הקשור לעניינים פיננסיים שלכם אך יכול גם להצביע על התנהגות אימפולסיבית יותר עם כספים. כוכב מרקורי וצדק הנמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם עשויים להטיב עמכם ולחזק עוד יותר את האינטואיציה שלכם ולהוסיף שפע של הזדמנויות כספיות והצלחה במיוחד עם הצטרפות ונוס שם החל מה 7 לינואר. כמו כן להביא יותר הזדמנויות בתחום המקצועי. יחד עם זאת בין ה 13 ל 20 לינואר כוכב צדק יצור זווית מאתגרת לכוכב נפטון, שליט המזל שלכם במזל דגים מה שיכול להצביע על חוסר קרקוע ושאננות וביטחון מופרז בכל הקשור לתחום הקריירה ולמעמדכם. יש לנהוג במשנה זהירות בענייני קריירה ולא להיסחף בהבטחות שוו. השמש הנצמדת לכוכב שבתאי יכול להצביע על אחריות נוספת שאתם לוקחים או מקבלים על עצמכם בתחום הקהילתי.

טלה   21.3-20.4      בשעה טובה, כוכב מאדים, שליט המזל שלכם נכנס ב 1 לינואר למזל טלה ומעלה את מפלס האנרגיה, היצירתיות, התעוזה והעשייה לשיא חדש. הדבר היחיד שאתם נדרשים לשים לב אליו הוא להימנע מתגובות אימפולסיביות או אלימות כלפי אחרים. במקביל, השמש הנמצא במזל גדי ובבית הקריירה שלכם וייצמד ב 2 לינואר לכוכב שבתאי בבית הקריירה עשוי להצביע על יותר אחריות אך גם על שיפור מעמדכם או על קידום מקצועי ובקריירה שלכם. ב 10 לינואר השמש תחלוף גם על כוכב פלוטו גם הוא בגדי ובבית הקריירה ויכול להצביע על צורך להתחזק מקצועית ולעשות שינוי יסודי ועמוק בעבודה. היו זהירים. צדק ומרקורי הנמצאים במזל קשת מטיבים עם ענייני חו"ל ונסיעות אך יצירת זווית דיס הרמונית של צדק לנפטון בין ה 13 ל 20 לינואר עלול להצביע על חוסר זהירות שאננות ותמימות באותם נושאים.

שור  21.4-20.5      כוכב מאדים הנכנס ב 1 לינואר למזל טלה יכול להצביע על פעילות אקטיבית מאחורי  הקלעים אצלכם אך גם יריבויות שאתם לא מודעים להם כרגע. כוכב נפטון אשר נמצא במזל דגים יצור זווית מאתגרת לכוכב צדק במזל קשת ובבית כספי הזולת אצלכם בין ה 13 ל 20 לינואר מה שיכול להצביע על יותר בלבול, תמימות ופיזור בעניינים כספיים בעיקר של אנשים אחרים ולכן חשוב שתנהגו במשנה זהירות. מלבד תקופה זו מצבכם הפיננסי צפוי להיות טוב. ליקוי חמה ב 6 לינואר במזל גדי יכול ליצור תהפוכות אצלכם בעניינים הקשורים לחו"ל או נסיעות. ליקוי הירח שיתרחש במזל אריה ב 21 לינואר יכול להשפיע על ענייני בית, משפחה וקריירה ויתכן חוסר יציבות באותם תחומים בטווח של החודש הקרוב. מי שיעבור בשלום את הליקויים עשוי לזכות גם בקידום והכרה מקצועית או הצעה חדשה הקשורה לחו"ל.

תאומים 21.5-21.6      כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם וכוכב צדק המכונה המטיב הגדול הנמצאים במזל קשת עשויים להטיב עם מי שנמצא בקשר זוגי יציב אך גם עבור הפנויים שביניכם שיכירו שפע של אנשים חדשים גם על רקע רומנטי. יחד עם זאת יצירת זווית מאתגרת בין ה 13 ל 20 לינואר בין כוכב צדק לכוכב נפטון הנמצא במזל דגים ובבית הקריירה והמעמד שלכם עלול להצביע על יותר בלבול וחוסר בהירות וגם תמימות בעיקר מול אנשים חדשים שאותם אתם פוגשים אשר עלולים להשפיע לרעה בתחום הקריירה שלכם. היזהרו מאותם אנשים המבטיחים לכם הרים וגבהות. כלכלית חשוב שתהיו זהירים יותר סביב ה 6 ו ה 21 לינואר בזמן ליקוי החמה והירח. כניסת כוכב מאדים למזל טלה עשוי להטיב עם התחום החברתי אצלכם.

סרטן  22.6-22.7      כוכב מאדים, אשר נכנס כבר ב 1 לינואר למזל טלה, שהוא המזל אשר עליו הוא שולט ולבית הקריירה והמעמד שלכם במהלך מספר השבועות הקרובים עשוי להטיב עמכם מאוד ולתת לכם בוסט של אנרגיה רצינית בתחום הקריירה ולהוסיף לכם הרבה תעוזה, יצירתיות ולשפר את כושר המנהיגות וההובלה שלכם. כמו כן כוכב צדק, מרקורי וגם ונוס אשר יהיו בבית העבודה שלכם ובמזל קשת יביאו שפע של הצעות ואפשרות לשפר את מצבכם הפיננסי והמעמד שלכם. יחד עם זאת יצירת זווית מאתגרת בין צדק וגם ונוס לכוכב נפטון עלול ליצור שאננות, נאיביות וחוסר בהירות בתחום המקצועי במיוחד עם גורמים בחו"ל ולכן היו זהירים כפליים בין ה 13 ל 20 לינואר בהיבט המקצועי ובדקו טוב טוב את ההצעות שאתם מקבלים. ליקוי חמה ב 6 לינואר עלול ליצור טלטלה במערכות יחסים זוגית ובשותפויות למיניהם.

אריה 23.7-22.8       כוכב צדק ומרקורי וגם ונוס הנמצאים בבית היצירה שלכם ביחד עם כוכב מאדים הנכנס למזל טלה יוצרים מקבץ מאוד יצירתי במזלות מיסוד האש כמו שלכם ומגבירים את הלהבות של ההתלהבות, היצירתיות וכושר המנהיגות שלכם וגם את הרומנטיקה לאורך כ 2 שליש מחודש ינואר. יחד עם זאת צדק אשר יוצר זווית דיס הרמונית לכוכב נפטון עלול ליצור חוסר בהירות והתלהבות מופרזת מה שיכול לגרום למהלכים לא בריאים בעיקר בהיבט הכספי והרומנטי ויציאה מאשליות בקשרי אהבה חדשים. היו זהירים יחד עם ההתלהבות המופרזת שלכם. ליקוי החמה בבית העבודה שלכם ב 6 לינואר עלול ליצור אי בהירות ואפילו טלטלה מקצועית . ליקוי ירח מלא בתחילת המזל שלכם עלול ליצור טלטלה אישית ורגשית אך גם לעשות סדר בחיים שלכם בשבועות הקרובים.

בתולה 23.8-22.9      כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם ביחד עם כוכב צדק במזל קשת כאשר אל שניהם מצטרפת כבר בשבוע הראשון ונוס מצביע על תחושה של ביטחון ושפע בכל הנוגע לבית ולמשפחה. חלק מכם עשויים להשקיע בביתם ואף להרחיב אותו על מנת ליצור תחושת רווחה ונוחות וחלק מכן עשוי לרכוש נדל"ן בשבועות הקרובים ולמעשה בשנה כולה. השמש אשר נמצאת בבית היצירה ובמזל גדי ונצמדת לכוכב שבתאי ומאוחר יותר לכוכב פלוטו משקף תקופה מאומצת יותר ועבור מי שהשקיעו לאחרונה יתכן יותר הצלחה וקידום מקצועי בעיקר לכל מי שעוסקים בתחום יצירתי אומנותי. חלק אף ירגיש צורך לעשות שינוי בתחום המקצועי. נפטון הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות ויצור בין ה 13 ל 20 לינואר זווית מאתגרת לכוכב צדק עלול ליצור מצב של שיפוט לקוי של המציאות ביחסים עם בני זוג ושותפים.

מאזניים 23.9-23.10      שליטת המזל שלכם, ונוס אשר תכנס למזל קשת החל מה 7 לינואר ומצטרפת לכוכב צדק ומרקורי מצביע על מצב של אופטימיות ושפע של היכרויות והיחשפות לידע חדש ונושאים מעניינים. יחד עם זאת בין ה 13 ל 20 לינואר, יצור כוכב צדק זווית מאתגרת לכוכב נפטון אשר נמצא בבית העבודה ויכול לשקף מצב של אופטימיות יתר ללא בסיס, תמימות וחוסר בהירות מול אנשים חדשים ומול גורמים מקצועיים וגם כושר לקוי במצבים בהם אתם נדרשים לקחת החלטות משמעותיות. חשוב שבעיקר בתקופה זו תתייעצו באנשים שאתם סומכים עליהם ולא תיקחו החלטות גורליות. כוכב מאדים אשר נכנס כבר ב 1 לינואר למזל טלה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על יותר תעוזה ורצון לשנות דברים בתחומים אלו אך יכול להצביע גם על נטייה ליותר מאבקים עם אותם גורמים.

עקרב  24.10-21.11      כוכב מרקורי וצדק הנמצאים במזל קשת ובבית הכספים שלכם מחברים אתכם לרעיונות ומשפרים את התקשורת העסקית שלכם. כניסתה של ונוס לקשת אף היא החל מה 7 לינואר והצטרפותה לכוכב צדק מצביע על תקופה משופעת מאוד מבחינה כלכלית ועל יכולת שלכם למשוך שפע לחייכם. יחד עם זאת בין ה 13 ל 20 לינואר כוכב צדק יוצר מבית הכסף שלכם זווית מאתגרת לכוכב נפטון מה שיכול ליצור ביטחון מופרז, בלבול ולפגוע בכושר השיפוט שלכם בעניינים כספיים ולכן הימנעו בתקופה זו לחתום על מסמכים נושאים פיננסיים. כוכב מאדים אשר נכנס כבר למזל טלה, המזל שעליו הוא שולט וגם לבית העבודה שלכם מצביע על תקופה מאוד דינאמית בתחום המקצועי ועל יותר תעוזה ורצון להשפיע ולהוביל בעבודה. השמש הנצמדת לשבתאי ולאחר מכן לכוכב פלוטו במזל גדי מבציע על תקשורת סמכותית ומנוכרת יותר עם סביבתכם אך יכולה לשקף הצלחה.

קשת  22.11-21.12 תקופה מצוינת מצפה לכם. כוכב צדק ומרקורי הנמצאים במזל קשת מצביעים על השראה ויכולת להגיע לפתרונות יצירתיים ולפעול מהאמת שלכם. כניסתה של ונוס אף היא למזל קשת החל מה 7 לינואר והיצמדותה גם לצדק מאוחר יותר משקף חיבור חזק לשפע ומשיכת הזדמנויות מקצועיות וכספיות אך הפעם אתם עשויים לנהוג בצורה אחראית יותר בזכות הימצאותם של השמש בצמידות לשבתאי במזל גדי בבית הכספים שלכם שמחזק את יכולת האיפוק והאחריות שלכם בעניינים כספיים ואף לתסכול בגלל הצורך לחקות לשעת כושר מתאימה. בין ה 13 ל 20 לינואר יצור שליט המזל שלכם, כוכב צדק זווית מאתגרת לכוכב נפטון מה שמשקף נטייה להזנחה וחוסר בהירות ביחסים עם בני הבית ובנושאים ביתיים ויכול גם לפגוע בכושר השיפוט שלכם. כניסת כוכב מאדים למזל טלה ולבית היצירה שלכם יטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם בחודש הקרוב לפחות.הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי