אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2019

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

האירוע  המשמעותי ביותר לחודש מרץ הוא חזרתו של כוכב אוראנוס למזל שור. אוראנוס הוא כוכב המסמל בין היתר מהפכות ארגונים, קידמה, מדע ואיכות .הפעם הוא ישהה במזל שור מספר שנים רצוף עד ל 26 לאפריל 2026. כניסתו למזל שור המסמל משאבים כספיים ואחרים בין היתר יכול ועשוי לדחוף ברמה האישית והקולקטיבית לשינוי חברתי בתחום הפיננסי ויתכן ונצפה יותר ארגונים חברתיים שמטרתם לשתף משאבים או הפועלים ליצור רווחה כלכלית. כמו כן יתכן שינוי בכלכלה העולמית שבסופו של דבר יביא גם שינוי חיובי.

דגים  19.2-20.3     מזל טוב לשאר בני ובנות מזל דגים שיחגגו החודש יום הולדת. החודש מתחיל עם מקבץ של שלושה כוכבים במזל דגים. השמש אשר תיצמד לכוכב נפטון, שליט מזלכם הנמצא במזל דגים עשוי ליצור יותר השראה דמיון ויצירתיות ויכולת להתמסר למטרה נעלה אך בכל הנודע לנושאים ארציים יתכנו יותר בלבול נאיביות והזנחה בדברים ארציים יותר. כוכב מרקורי אשר יכנס לנסיגה במזל דגים כבר ב 5 למרץ עלול להוסיף יותר אי בהירות ותקלות טכניות או בתקשורת עם בני אדם. התקשורת תהיה מעורפלת יותר ואינטואיטיבית יותר. מומלץ להימנע בתקופה זו מחתימה על חוזים והסכמים ושותפויות במידת האפשר או התחלה של פרויקט חשוב.

טלה   21.3-20.4     כוכב אוראנוס אשר שהה במזל שלכם ב 7 השנים האחרונות יכנס למזל שור ל 7 שנים נוספות ולבית הכספים והרכוש שלכם החל מה 6 למרץ. כניסתו של אוראנוס לבית הכספים שלכם והצטרפותו לכוכב מאדים מצביע על צורך לפעול ברמה הארצית והמעשית ולהאט מאד את הקצב. המוטיבציה והאנרגיות שלכם יתועלו לעניינים כספיים יותר ואיך לשפר ולשדרג את מצבכם הפיננסי בשנים הבאות. יציאתו של ונוס ממזל גדי וכניסתו למזל דלי יקל מאוד על מערכות היחסים שלכם במיוחד עם שותפים ובני ובנות זוג שלכם. בכל הקשור לחו"ל אתם עשויים לקבל שפע של הצעות ולהרבות בנסיעות בחודשים הקרובים.

שור  21.4-20.5     כוכב אוראנוס אשר יכנס למזל שור החל מה 6 למרץ וישהה שם עד ל...26 לאפריל 2026 יאפשר לכם ליצור מהפכה בחייכם. המהפכה עשויה להתרחש בעיקר בתחום הפיזי והפיננסי עם הערך העצמי שלכם ובכל מה שמאופיין על ידי מזל שור כמו יופי אסתטיקה וחושניות. יש לכם הזדמנות לעשות מהפכה בחייכם האישיים השאלה אם תסכימו לוותר על הביטחון ועל היציבות שאתם כל כך זקוקים לה או שתשכילו להסכים לשחרר מעט מהשליטה כדי לעשות קפיצת מדרגה בחייכם. כוכב מאדים יאפשר לכם להתניע את השינוי במהלך החודש הקרוב. ונוס, שליטת המזל שלכם אשר יוצאת ממזל גדי המאופיין ביותר איפוק ובדידות ויכנס למזל דלי היותר ידידותי יאפשר לכם להתחבר לאנשים חדשים ומיוחדים במיוחד באירועים חברתיים על רקע מקצועי.

תאומים 21.5-21.6     השמש אשר נמצאת במזל דגים ובבית הקריירה שלכם נצמדת בהדרגה לכוכב נפטון החל מה 6 למרץ מה שיכול להביא השראה מנהיגות דמיון ויכולת לקרוא את הקהל ולהתחבר למסות של אנשים. יחד עם זאת חשוב שהחזון שלכם יהיה גם מחובר למציאות ולא לפנטזיות במיוחד כשלמשחק נכנס שחקן נוסף והוא כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנכנס לנסיגה החל מה 5 למרץ, עלול לגרום לקשיי תקשורת בלבול ותקלות טכניות בתחום הקריירה ולהשפיע על מעמדכם הציבורי. הימצאותו של כוכב צדק במזל קשת ובבית הזוגיות שלכם ומעברו של ונוס למזל דלי עשויים להקל ולשפר את היחסים הרומנטיים.

סרטן  22.6-22.7      כניסת כוכב אוראנוס למזל שור ל 7 שנים הקרובות מצביע על התארגנות סביב נושאים כספיים או אפשרות לצאת מגבולות המשפחה ולקבל תמיכה מחברים או לפחות להיפתח לרעיונות מתקדמים סביב נושאים פיננסיים ואולי גם לעשות משהו מהפכני יותר. נסיגת כוכב מרקורי החודש והיצמדותו לכוכב נפטון עלול להצביע על יותר בלבול וחיפוש אחר האמת שלכם או תקלות עם גורמים מחו"ל או עיכוב בכל הקשור לנסיעות לחו"ל. מצד שני היכולות האינטואיטיביות שלכם והרגישות למה שקורה מסביב גוברים ואתם יכולים לפעול למען האחר ולא רק למען המשפחה. יציאת כוכב ונוס ממזל גדי עשוי להטיב ולהקל מעט על היחסים עם בני זוג ושותפים.


אריה 23.7-22.8     השמש, שליט המזל שלכם הנמצא במזל דגים ובמגמת התקרבות לכוכב נפטון אף הוא בדגים מצביע על תקופה המאלצת אתכם להתכנס פנימה ועל יותר רגישות. יחד עם זאת בגלל אותה רגישות האנטנות שלכם חדות יותר ואתם יכולים לקלוט את רחשי הקהל שלכם ולהיות יותר קשובים לרצונות שלהם ואף לתמוך ולעזור להם. בכל הנוגע לנושאים כספיים, במיוחד כספם של אחרים, חשוב שתנהגו במשנה זהירות גם כאן ותמנעו על חתימה על חוזים והסכמים לאורך כל החודש. כניסתו של כוכב אוראנוס למזל שור החל מה 6 למרץ ולמשך 7 שנים לבית הקריירה והמעמד שלכם עשוי להצביע על  אפשרות לשדרג את הקריירה שלכם במיוחד בהיבט הפיננסי.

בתולה 23.8-22.9     כניסתו של כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם לנסיגה החל מה 5 למרץ ולמשך כ 3 שבועות בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דגים יכול להצביע על חודש מאוד מאתגר בכל הקשור לתקשורת עם בני ובנות זוג ושותפים. היחסים עלולים להתערער בגלל אי בהירות ושיבושים בתקשורת ולכן חשוב בתקופה המדוברת להימנע מהסלמה או ביקורתיות ככל האפשר. כניסת כוכב אוראנוס למזל שור יוצר מקבץ גדול של כוכבים במזלות מיסוד האדמה מה שיכול לאפשר לכם ליצור בניה לאורך זמן של מיזמים פיננסיים בארץ ובחו"ל. בעבודה תוכלו ליצור יחסים חדשים ולהכיר אנשים חדשים על רקע מקצועי.

מאזניים 23.9-23.10     יציאתו של כוכב אוראנוס ממזל טלה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם לאחר 7 שנים יקל עליכם מאוד בכל הנוגע ליחסים עם בני ובנות זוג ושותפים. כניסתו של אוראנוס למזל שור ל 7 השנים הבאות ולבית כספי הזולת שלכם יכול להצביע על שדרוג כספי וההכנסות שלכם או של בני זוג ושותפים. יחד עם זאת בגלל שזה כוכב אוראנוס שיש בו גם מאפיינים של הפתעות יש לשים לב ולהימנע מפעולות מפתיעות וחדות עם כספם של אחרים. השמש הנמצאת בבית העבודה והשרות שלכם ותיצמד לכוכב נפטון אשר במזל דגים כמו כן החל מ ה 5 למרץ כוכב מרקורי הנמצא אף הוא בבית העבודה והשרות ובמזל דגים יכנס לנסיגה עד סוף החודש ויכול לגרום לשיבושים בתקשורת בלבול ובעיות תקשורת אנושיות וטכניות.

עקרב  24.10-21.11     מערכות יחסים בתחום הרומנטי צפויות להתאפיין ביותר בלבול חוסר בהירות, תמימות וחוסר שליטה לרוב. נסיגת מרקורי הנמצא בנסיגה במזל דגים ובבית היצירה עם השמש ונפטון משקף תקופה מאוד יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסא ועם דמיון עשיר ויצירתי מה שעשוי להטיב עם כל מי שעוסק בתחום היצירה. יחד עם זאת בכל הנוגע לילדיכם ולתקשורת עמם התקופה תתאפיין ביותר בלבול חוסר בהירות וחוסר שליטה ויציאה מאשליות בחודש הקרוב. מבחינה כספית אתם ממשיכים ליהנות מפרות השפע של כוכב צדק הנמצא במזלכם אך חשוב להימנע מכל השקעה במידת האפשר או התחלה חדשה החל מה 5 למרץ ואפילו קצת לפני כן. אורנוס הנכנס לבית הזוגיות לתקופה ארוכה עשוי לשדרג את היחסים שלכם עם הזמן.

קשת  22.11-21.12     כניסת כוכב אוראנוס למזל שור ולבית העבודה והשרות שלכם למשך 7 השנים הבאות משקף תקופה מאוד דינאמית בתחום המקצועי עם הרבה אפשרויות להתקדם ללמד דברים חדשים לשפר את המצב הפיננסי כולל אפשרות לעשות הסבה מקצועית בשנים הקרובות. בכל הנוגע לבית ולמשפחה המצב קצת יותר מאתגר לרוב. נסיגת כוכב מרקורי והיצמדותו לכוכב נפטון במהלך חודש מרץ מצביע על יותר בלבול ותקלות טכניות בבית או תקלות בתקשורת עם בני הבית והמשפחה ולכן כדאי להימנע מלפרש מילים או מצבים כי לרוב זה עלול לצאת מאוד מטעה. נסיגת כוכב מרקורי השולט על בית הזוגיות ובית הקריירה וההצלחה יכול להצביע גם שם על תקלות ושיבושים בתקשורת.

גדי  20.1 – 22.12      ונוס אשר יוצאת ממזל גדי ונכנסת למזל דלי ולבית הכספים שלכם מוסיפה יותר קלילות וזרימה ליחסים שלכם ומטיבה עם התחום הפיננסי. רעיונות מבריקים ומקוריים יוכלו להגדיל את הכנסותיכם אך המימוש יצטרך להידחות עד לאחר סוף מרץ בסיום נסיגת כוכב מרקורי. כניסת כוכב אוראנוס למזל שור ולבית היצירה שלכם ל 7 השנים הבאות יאפשר לכם לבטא את עצמכם באופן מקורי ומיוחד. אמנים ויוצרים יוכלו לעשות קפיצת מדרגה מקצועית ולהעז יותר. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 5 למרץ והיצמדותו לנפטון במהלך החודש מקשה על התקשורת עם הסובבים אתכם, ההיגיון והשכל הישר שאתם בדרך כלל מאוד מסתמכים עליו. האינטואיציה שלכם לעומת זאת משתפרת מאוד.

דלי  21.1-18.2     בשעה טובה ונוס יוצאת ממזל גדי ונכנסת למזל שלכם, מזל דלי. כניסתה של ונוס למזל עשויה לשקף חיבור לאנשים חדשים גם בהקשר הרומנטי ואתם עשויים להקרין אלגנטיות ואסתטיקה. כוכב אוראנוס,  שליט המזל שלכם נכנס למזל שור ולבית המשפחה והבית שלכם החל מה 6 למרץ וישהה שם כ 7 שנים רצופות. כניסתה של אוראנוס לבית המשפחה והבית מחזק את הצורך לשדרג את סביבת המגורים שלכם ליותר מתוחכמת ואסתטית ובעיקר לנוחות יחד עם כל הגדג'טים האלקטרוניים כמו שאתם אוהבים. נסיגת כוכב מרקורי בבית הכספים שלכם ובמזל דגים והיצמדותו לכוכב נפטון עלול להקשות על הבהירות שלכם בנושאים כספיים לכן חשוב להמתין עד לסוף החודש על מנת לבצע רכישות.
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי