אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2019

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2019

השמש וכוכב מרקורי הנמצאים במזל דלי מיסוד האוויר עוזרים להקל מעט על האנרגיה בשמים עם כניסת ונוס למזל גדי ב 4 לחודש והצטרפותה לכוכבים שבתאי ופלוטו הנמצאים אף הם במזל גדי ויוצרים אוירה מעט כבדה, רצינית וקודרת יותר בשבועות הקרובים. צמידות בין אוראנוס וכוכב מאדים במזל טלה מצביעים אל אפשרות לפעול באופן מפתיע ועל יציאה מקיפאון או דשדוש במיוחד כשברקע יש גם רוח גבית של כוכב צדק בקשת המאפשר עשיה ואופטימיות.

דלי  21.1-18.2    מזל טוב לשאר בני מזל דלי שיחגגו החודש יום הולדת. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים במזל שלכם, מזל דלי ויצרו זווית הרמונית לכוכב צדק במזל קשת בשבוע הראשון של פברואר, מאפשרים להביא ולשלב בין היכולות האינטואיטיביות עם המקוריות, החשיבה יוצאת דופן והיכולות ליצור מהפכות חברתיות במיוחד כאשר כוכב מאדים נצמד לכוכב אוראנוס במזל טלה ומביא את הניצוץ הדרוש להתנעה של כל מיזם חדשני ומורכב. יתכן ותרגישו פחות סבלניים במיוחד בשבוע הראשון של פברואר אך גם בהמשך החודש. חלק מכם עשויים להתאהב במהירות ובפתאומיות ואף למסד קשר משמעותי בימים הראשונים של החודש. כניסת ונוס למזל גדי הופך את היחסים ליותר אינטרסנטיים וקרים יותר בהמשך החודש.

דגים  19.2-20.3     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל דגים שיחגגו יום הולדת החל מהשליש השלישי של החודש. כוכב מאדים הנמצא בבית הכספים שלכם ובמזל טלה משקף אומץ אצלכם אך גם חוסר שקט ומאבק בעניינים כספיים וכאשר ייצמד גם לכוכב אוראנוס בטלה ובבית הכספים החל מה 11 עד ל 15 לפברואר תרגישו יותר נועזים ויתכן ותתאפיינו בנטייה לפעול בצורה אימפולסיבית יותר ועם פחות שליטה מול נושאים כספיים והרכוש שלכם. כוכב צדק הנמצא במזל קשת ובבית הקריירה שלכם ממשיך לשקף אופטימיות יותר ושפע של הזדמנויות בתחום הקריירה ויכול גם לחזק את מעמדכם הציבורי והמקצועי. חברתית אתם בשלים יותר למסד רעיון חברתי או להקים ארגון לטובת הכלל. אתם עשויים להיכנס לקשר חדש או שותפות מפתיעה.

טלה   21.3-20.4     כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם, מזל טלה שבו הוא שולט מרגיש בבית וממשיך לתת לכם אנרגיה, מרץ ותעוזה לפעול לעשות וליצור. בין 11 ל 15 לפברואר מאדים גם ייצמד לכוכב אוראנוס הנמצא אף הוא במזל טלה ויכול להצביע על פעילות אימפולסיבית יותר וחסרת שליטה ומפתיעה ולכן חשוב שתנצלו את מכת הברק הזו לפרוץ דרך בעיקר בתחומים שבהם הרגשתם תקועים אך מבלי לפגוע באנשים קרובים או ליצור נזק ביחסים. כניסת ונוס לבית הקריירה שלכם והצטרפותה לכוכב שבתאי ופלוטו במזל גדי מצביע על יצירת קשרים ענייניים שעשויים לשרת אתכם ואת מעמדכם הציבורי ואת הקריירה שלכם אך אל תצפו מעבר לכך בכל הנוגע ליחסים אלו. חברתית מצבכם טוב יותר והחודש תרבו להיות יותר בתנועה ובנסיעות כולל אפשרות לנסיעות לחו"ל.

שור  21.4-20.5     השמש וכוכב מרקורי הולכים יד ביד כמעט במזל דלי ובבית הקריירה שלכם ומוסיפים לכם מקוריות, יצירתיות ורעיונות יוצאים מגדר הרגל במיוחד עבורכם. היכולת להבריק ולהוביל מתחזקת בחודש הקרוב. עם כניסת כוכב מאדים למזל שלכם, מזל שור החל מ 14 לפברואר והימצאותו של כוכב צדק במזל קשת ובבית כספי הזולת אצלכם מצבכם הפיננסי והדרייב להצליח כלכלית ילך ויתחזקו מאוד החודש. היכולת להיעזר בגורמים מחו"ל ולהצליח מקצועית וכלכלית בתנאי שתצליחו להתמיד בהשקעה שלכם. כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם אשר תיכנס למזל גדי החל מה 4 לפברואר עשויה להטיב עמכם בתחום המקצועי והעסקי וגם בהקשר עם חו"ל אך בכל הקשור לתחום הרומנטי אל תבנו על זה יותר מדי אלא אם חשוב לכם ליצור קשר ענייני ומאופק כי זה אופייה של ונוס במזל גדי.


תאומים 21.5-21.6     החודש  מתחיל עם הימצאותם של ונוס וכוכב צדק בבית הזוגיות שלכם והשותפויות שלכם מה שמשקף תקופה מאוד נינוחה הרמונית ומשופעת ביחסים והכרויות חדשות.  כמו כן כוכב צדק יוצר זווית הרמונית לשמש וכוכב מרקורי הנמצאים במזל דלי ויכולים להצביע על יצירת קשר עם אדם או גורם מחו"ל. מעבר של ונוס למזל גדי החל מה 4 לפברואר משקף חודש מאוד מעשי וענייני בגישה שלכם לנושאים כספיים הקשורים לזולת. חברתית אתם מאוד חדים ומגלים יכולת הובלה ומנהיגות אך יכולים להיות מעט בוטים ואפילו אגרסיביים כלפי חברים או אנשים שלא מחוברים לאותם דעות שלכם או עקרונות במיוחד בין ה 11 ל 15 לפברואר.  בתחום הקריירה יש נטייה לעשות אידיאליזציה אך חשוב גם שתסכימו גם לראות את כל התמונה.

סרטן  22.6-22.7      כוכב מאדים הנמצא במזל טלה ואשר יצר זה מכבר זווית מאתגרת לכוכב שבתאי בגדי יצור כבר בראשון לפברואר זווית מאתגרת לכוכב פלוטו גם הוא במזל גדי ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שיכול להצביע על מתח ומאבקי כוחות עם בן או בת הזוג ובשותפויות למיניהם עד כדי סכנת פירוק הקשר או השותפות במידה ולא תדעו לנטרל את המטענים ביניכם. כמו כן הימצאותו של מאדים בבית הקריירה ובמזל טלה מצביע על שאפתנות גדולה יותר מהרגיל ועל נטייה לפעול בצורה אימפולסיבית יותר. בין ה 11 ל 15 לפברואר מאדים ייצמד לכוכב פלוטו גם הוא במזל טלה ובבית הקריירה מה שיכול להביא במובן החיובי אפשרות לפרוץ דרך ולהגיע לפתרון יוצא דופן בתחום המקצועי. כלכלית צפוי חודש טוב יחסית עם שפע אפשרויות יוצאי ודפן.

אריה 23.7-22.8     השמש, שליט המזל שלכם ההולך בצמידות לכוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דלי מצביע על תקופה המאפשרת לשדרג את היחסים עם בן או בת הזוג ועל יותר אופטימיות ויכולת למשוך לחייכם גם היכרויות חדשות ושותפויות חדשות. הדרישות מכם בתחום המקצועי גדולות מן הרגיל ואתם עלולים להרגיש כובד. עם הצטרפות ונוס לכוכבים שבתאי ופלוטו לבית העבודה ולמזל גדי היחסים במקום העבודה או עם גורמים מקצועיים יתאפיינו ביותר קור וריחוק ויהיו יותר ענייניים ולא מלהיבים כבדרך כלל. בין ה 11 ל 15 לפברואר אתם עשויים להיות מופתעים בכל הקשור לחו"ל או שתיסעו באופן מפתיע לחו"ל. חשוב לשמור על עצמכם ועל היחסים עם אותם גורמים בחו"ל מבלי להיכנס למאבקי כוחות.

בתולה 23.8-22.9     כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל דלי נמצא קרוב גם לשמש ויוצר זווית הרמונית לכוכב צדק מה שמשקף תקופה פורייה מבחינה מקצועית עם שפע רעיונות והצעות מרובות בתחום המקצועי. כמו כן יש לכם אפשרות להתבלט ולפעול באופן ייחודי לכם מה שעשוי להביא לכם גם הצלחה בקריירה משום שמרקורי הוא גם שליט של בית הקריירה שלכם. כוכב צדק וונוס הנמצאות בבית המשפחה והבית שלכם משקף תקופה מאוד מפנקת ונינוחה בכל מה שקשור לתחום זה וגם משקף יותר תמיכה מבפנים ומהמשפחה שלכם. מעברה של ונוס לבית היצירה ולמזל גדי משקף יכולת שלכם ליצור דברים פרקטיים או יחסים תועלתיים אך יבשים יותר בעבודה או בתחומים אחרים עם אנשים שמחויבים לנושא כמוכם.

מאזניים 23.9-23.10     הימצאותם של השמש וכוכב מרקורי בבית היצירה שלכם ובמזל דלי עשויים לשקף תקופה מאוד יצירתית עם רעיונות מקוריים ויוצאי דופן שיכולים לקדם לשדרג ולמתג אתכם במיוחד אם אתם אמנים ויוצרים גם אם רעיונותיכם לא ידברו לכולם בהתחלה. ונוס, שליטת המזל שלכם ויופטר הנמצאים במזל קשת משקפים יותר חופש וצורך להכיר אנשים מאוד משוחררים וחופשיים וגם משקף תקופה עם שפע של נסיעות, היכרויות חדשות ורצון ללמוד ולהרחיב אופקים. כניסת ונוס, שליטת מזלכם למזל גדי החל מה 4 לפברואר משקף תקופה היחסים שלכם במיוחד עם בני הבית והמשפחה נוטים להיות יותר קרירים ומרוחקים או ענייניים והמחויבויות שלכם כלפי המשפחה או הורה מבוגר או חולה יכול להכביד עליכם מאוד ויתכן ותרגישו מעט בודדים.


עקרב  24.10-21.11     חודש פברואר מתחיל אצלכם עם ונוס וצדק בבית הכספים ובמזל קשת מה שמצביע על שפע של משאבים אפשרויות ואופטימיות להתרחב כלכלית עבורכם. מעבר של ונוס למזל גדי מצנן מעט את ההתלהבות בעיקר כשזה דורש מכם להוציא את זה לפועל מול אנשים מאוד אינטרסנטיים או מעט קרים שעלולים לצנן את התלהבותכם בהתחלה. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים כעת בבית המשפחה והבית שלכם מצביעים על צורך בהתחדשות מול הבית והמשפחה או בכל הנוגע בשדרוג של הבית או של ציוד חשמלי הנמצא בתוך הבית. כוכב מאדים ואוראנוס הנמצאים בבית העבודה שלכם ובמזל טלה משקפים תקופה מאוד דינמית ועשיה ברוכה אך גם מאבקים. בין ה 11 ל 15 תוכלו ליצור פריצת דרך מקצועית.

קשת  22.11-21.12     כוכב צדק ונגה הנמצאים במזל שלכם, מזל קשת משרים שפע של נוחות אופטימיות ואמונה חזקה בהצלחתכם. אתם מושכים הזדמנויות חדשות במספר תחומים במיוחד בתחום העסקי והמקצועי. כניסתה של ונוס למזל גדי ולבית הכספים והרכוש שלכם והצטרפותה לכוכבים שבתאי ופלוטו באותו בית מצביע על צורך להתייחס למשאבים ולכסף שלכם באופן אחראי בוגר וענייני יותר למרות האופטימיות הגדולה שחוויתם לאחרונה. הימצאותו של כוכב מאדים יחד עם אוראנוס בבית היצירה ובמזל טלה עשוי להצביע על שפע יצירתיות ומקוריות אך גם על נטייה לפעול בצורה אימפולסיבית עם אנשים אהובים ועם ילדיכם. קשרים רומנטיים חווים הרבה עליות ומורדות במיוחד בין 11 ל 15 לפברואר וגם ב 1 לחודש.

גדי  20.1 – 22.12    מקבץ של ארבעה כוכבים במזל גדי במהלך החודש יכול להצביע על תקופה עמוסה עם הרבה אחראיות. כניסת כוכב נגה למזל גדי החל מה 4 לפברואר עשוי להטיב עמכם במערכות היחסים שלכם ועם ההופעה שלכם. אתם מתקדמים בהדרגתיות בתוך קשר קיים מבלי להרגיש מאוים או שמאיצים בכם אך הצד השני עלול להרגיש מעט מרוחק או סגור ורוצה לקדם עניינים מהר יותר. כוכב מאדים הנמצא ביחד עם אוראנוס בבית המשפחה והבית ובמזל טלה יכולים להצביע על תקופה מעט נסערת עם הרבה רגשות מול בני הבית והמשפחה מה שלא תמיד מאפיין אתכם אך מה שחשוב לזכור הוא להימנע מלהיכנע לדחפים שלכם או של האחרים ולמנוע התלקחויות ומאבקים מול המשפחה.

הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי