אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות לשבוע שבין 25.3.15 – 18.3.15 מאת צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות לשבוע שבין 25.3.15 – 18.3.15 מאת צילה שיר אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28
 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.3.15 – 18.3.15

 

טיפ לילידי השבוע :

הכוכב מארס המביא איתו של אנרגיה,  נמצא במזל שלכם ונותן לכם הרבה כוחות נפשיים ופיזיים, על מנת שתוכלו לעשות כל מה שאתם רוצים ומתכננים. אל תוותרו על תוכניותיכם.

 

טלה  

אתם ילידי יום ההולדת מרגישים בחודש הזה מאוד מכונסים בתוך עצמכם אך מצד שני יש לכם צורך בהתחלות חדשות ומרגשות. אך לצערכם, איכשהו מבחינה כספית אתם יודעים שעדיין אינכם בשלים לממש את תוכניותיכם וכיוון שכך אתם נוטים להיות נסערים. את מצבי הרוח הקשים שלכם מומלץ לכם להפיג דרך עשייה יצירתית כלשהי שתעזור לכם ליהנות ולגם לפרוק את המתחים המצטברים שלכם.

 

שור 

אתם מרגישים שדברים רבים שאתם מנסים לעשות לא מסתדרים לכם כפי שאתם רוצים ולכן די מטריד אתכם מה אנשים אחרים חושבים עליכם והאם הם מרוצים מההתנהלות שלכם. אתם עצמכם בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון, אך אינכם שלמים עם דרך העשייה ועם התמיכה שהייתם מצפים מאחרים שיתנו לכם ולצערכם, אינכם מקבלים אותה במלואה מהאחרים.

 

תאומים

בית הקריירה בתקופה הזו עמוס אצלכם בכוכבים ולכן נראה שהדבר החשוב לכם ביותר כרגע הוא לממש את הקריירה שלכם בדרך שאתם מבינים שאתם צריכים לעשות זאת. מבחינה חברתית זוהי תקופה מאוד משמעותית כיוון שיש לכם צורך להתחדש ולהכניס אנשים נוספים אל תוך חייכם. זה הזמן ללמוד ולקדם את עצמכם מבחינה מקצועית על מנת להגיע למקומות אליהם אתם שואפים.

 

סרטן 

זהו שבוע עמוס מאוד כיוון שאתם בטוחים שאתם יודעים מה אתם רוצים לעשות מבחינה מקצועית אך נראה שהסביבה בה אתם נמצאים, לא מפרגנת לכם ברמה שהייתם רוצים ואתם נאלצים להיאבק על מנת להוכיח את עצמכם לאחרים. אתם יודעים שאתם מסוגלים לעמוד בכל הסטנדרטים המצופים מכם, אך איכשהו ישנם כאלה שעדיין לא מפרגנים לכם מספיק ואתם מוצאים עצמכם נלחמים על מקומכם ותפקידכם.

 

 

אריה

הכוכב יופיטר המביא שפע, עדיין במזל שלכם אך בנסיגה כך שנראה שתוכניות רבות מתממשות אצלכם אך כל דבר נעשה בגדול ולעיתים אף בחוסר פרופורציה מבחינתכם. זה הזמן לחזק את עצמכם מבחינה מקצועית ולהשקיע קצת יותר זמן איכות ואנרגיה בעבודה. חשוב מאוד להשקיע ביחסי צבור שקשורים לכספים שאתם יכולים לקבל דרך העבודה. ולכן במקום שאתם יכולים לשווק עצמכם, חשוב מאוד לעשות זאת.

 

בתולה

אתם נמצאים החודש במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זה בדיוק הזמן הנכון לחשבונות הנפש שאותם אתם כבר עושים ממילא. נסו לפתח מערכות יחסים על בסיס חברי ולא על בסיס מקצועי או אינטימי על מנת לחזק את האמון שחסר לכם מאוד. דרך נוספת לעבוד על היחסים הבין אישיים שלכם, הוא לעשות תאום ציפיות ולבדוק שדעותיכם בהחלט מקובלות ומתקבלות על ידי האחרים.

 

מאזניים 

כוכב האנרגיה מארס, מנוגד לחלוטין בטיב האנרגיה שלו למה שאתם זקוקים ולדרך שבה  אתם רוצים להתנהל עם עצמכם ולכן כרגע כאשר כוכב זה מבקר במזל טלה, אתם מרגישים שכל דבר אצלכם מתנהל בצורה אינטנסיבית מדי. חשוב מאוד שתלמדו בשלב הזה לספור עד עשר וגם לשים גבולות ביניכם לבין האחרים על מנת שלא תישאבו לתוך הדרמות של האחרים . רק בדרך הזו תצליחו להתנהל נכון מבלי לאבד כוחות.

 

עקרב

הכוכב סטורן המגביל והמעכב נמצא עכשיו בבית הכספים שלכם ולכן נושא זה דומיננטי מדי. ייתכן ובשלב הזה אינכם בטוחים כיצד אתם צריכים להתנהל מבחינה כלכלית, ולכן  מומלץ בשלב הזה להתייעץ עם בעלי מקצוע שזו המומחיות שלהם, כדי שייתנו לכם את העצות הטובות ביותר על מנת שתוכלו לפעול בצורה נכונה ויעילה. עבודה ומשמעת יהיו המוטיב העיקרי שבו אתם צריכים להתרכז עכשיו.

 

קשת

בתקופה האחרונה אתם נוטים לכעוס יותר מתמיד וזאת בגלל העובדה שנראה שאיבדתם את הגבולות שחשבתם שיש לכם ביחס לאחרים וסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד. כל דבר מקפיץ אתכם וקשה לכם יותר מתמיד לשלוט במצבי הרוח הקשים שאתם סובלים מהם לאחרונה. מומלץ לכם להיעזר בחבר טוב שיעזור לכם להתמודד עם קשיים ולהראות לכם דרך נוספת לראיית הנסיבות שתרגיע אתכם.

 

גדי 

אתם עסוקים מאוד בכל מה שקורה בחיק המשפחה שלכם ולכן נדרשת שם מלוא תשומת הלב שהאנשים היקרים לכם מצפים שתשקיעו בהם. ייתכן ואתם נאלצים לפעול בניגוד לצו מצפונכם אך איכשהו הפעם אתם יודעים שאין לכם ברירה והנסיבות הינן כאלה שאתם חייבים לתת קצת יותר מעצמכם על מנת לוודא שכל אחד מקבל מהם את תשומת הלב המספקת והראויה מכם.

 

 

דלי

נראה שכספים רבים שאתם זקוקים לשמור אותם, איכשהו נעלמים בתוך הוצאות אחרות שאתם נאלצים לבצע ולכן אתם מאבדים במקצת את היחס הנכון בין הכנסה להוצאה. זה בדיוק הזמן להתייעץ עם איש מקצוע על מנת לוודא שאתם פועלים נכון. הסביבה הקרובה מצפים מכם לעשות שינויים מרחיקי לכת ולכן זה בדיוק הזמן להחליט שאתם לוקחים על עצמכם אחריות מחודשת בתחום הכספי.

 

דגים  

הכוכב מרקורי שאחראי על תקשורת, נמצא במזל שלכם וגורם לכם ליכולת ביטוי טובה יותר, כך שאתם יכולים להוציא לפועל את תוכניתכם. זה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים לתכנן אירועים גדולים ואנשים קרובים יעזרו לכם במימושם. אל תדאגו מבחינה כספית, כיוון שתוכלו לעמוד במשימות ובמטלות שאתם מנסים לממש על הצד הטוב ביותר. יש לכם צורך לקחת את עצמכם בצורה רצינית מדי ולכן יקל עליכם לשחרר קצת את הרסן.

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.
כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי