אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .16.06.19-22.06.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .16.06.19-22.06.2019

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


טיפ לילידי השבוע

זוהי תקופה טובה להידוק וחיזוק הקשרים עם מי שתחשבו שראוי לכם להתחבר אתו וגם עם המשפחה הקרובה, בגלל העובדה שכוכב וונוס האחראי על יחסים בין אישיים נמצא אצלכם במזל.


טלה

אתם ממשיכים להרגיש במצבכם הכספי המתנדנד, כיוון שזוהי  תקופה לא בטוחה. כוכב ההפתעות בשם אוראנוס ממשיך לבקר בבית הכספים שלכם ומצבכם משתנה בהתאם לתנודות בשטח וליחסים המקצועיים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שההוצאות שלכם גדלות בכל פעם יותר ויותר ואין לכם שליטה על הנעשה. למרות הרצון שלכם לעזור, חשוב שתפנימו שאתם בתקופה קשה.      

 

שור

זוהי תקופה משמעותית שבאה לטובה עבורכם ועבור הקרובים לכם בעיקר בנושאי כספים. נראה שיש לכם יכולת להיות עם אנשים קרובים , להרגיש את החסכים שלהם ולנסות לעזור להם ככל שאתם יכולים. השמש בשמיים ממשיכה לבקר בבית הכספים שלכם ותקדם אתכם ככל יכולתה . זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם להיאזר באומץ ויוזמה ולהמשיך בתכניותיכם. 

 

תאומים

מומלץ לכם ליהנות מהאנרגיה של כוכב היחסים הבין אישיים וונוס, שבא לבקר במזל שלכם למשך כל החודש הקרוב ולמצות את מקסימום היכולות שלכם מהשפעה כוכבית חיובית זו. זה בדיוק הזמן שבו עליכם לחשוב כיצד אתם רוצים לתקשר עם הקרובים לכם על רקע כלכלי,  כיוון שכוכב העשייה מארס נמצא החודש בבית הכספים שלכם לצד כוכב התקשורת מרקורי.

 

סרטן

הכוכב מארס שמביא עשייה אינטנסיבית נמצא במזל שלכם וגורם לכם להיות פעילים מתמיד במקומות שצריכים אתכם ואינכם יכולים לסרב. אתם עובדים בצורה מאוד אינטנסיבית על נושאים שחשובים לכם במיוחד והפעם כדי להשלים חסכים ולהשלים פערים שלאחרונה החסרתם. אתם לפני יום הולדת וחשוב מאוד שתלמדו להוריד לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח מדי פעם כשאתם מתעייפים.

 

אריה

כוכב התקשורת מרקורי נמצא אצלכם במקום המקושר עם תת ההכרה שלכם ונראה שאתם מאוד מופנמים בתקופה זו ומנסים לא לשתף אחרים בתכניותיכם, אלא אם כן אתם בטוחים שאתם צודקים בתחושות הבטן לגבי האנשים שבהם אתם אמורים לבטוח. ה הזמן לתכנן עשייה , אך לא בהכרח להגיע לידי ביצוע. חכו עד לאחר תקופת יום ההולדת שלכם.

 

בתולה

בשבוע הקרוב יהיו כוכבים רבים בבית המקשר את הקריירה האישית בשילוב עם בית החברים והחברה שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שיש לכם יכולת לחבר בין השניים ובהחלט ייתכן שאנשים שקרובים לכם יעזרו לכם להתפתח בתחום המקצועי דרך היכרות אישית. זה הזמן שלכם לנסות ולהעז ורק אחר כך להסיק את המסקנות המתבקשות לשיפור ושינוי.   

 

מאזניים

אתם נדרשים לטפל באנשים קרובים במעגל המשפחתי הראשון שלכם ועובדה זו יכולה להאט את ההתקדמות וההתפתחות שלכם. אל תהססו לפרוץ קדימה ובעיקר במקום שנראה שהתחום המקצועי מאוד קוסם לכם , אך לא תמיד אתם מצליחים לעבור את הימים בנחת מבלי להכעיס אנשים ישנם כאלה שמייחלים לכך שתפלו בתפקידכם ולכן עליכם ללמוד להיות קשובים לזולת.

 

עקרב

אתם עוברים תקופה מאוד לא פשוטה בכל הנוגע לסביבת המגורים הטבעית שלכם ולעיתים אתם חיים בחוסר נוחות וודאות מהמחשבה של מהו המקום הנכון עבורכם למחייה.  בכל מקום אתם נדרשים למחויבות ואחריות רגשית וכלכלית. זה בדיוק הזמן לא לוותר על תכניותיכם, גם אם הן גוזלות מכם זמן רב. ככל שתתכננו בסבלנות לטווח הרחוק, כך תצליחו יותר במטרותיכם.

 

קשת

עדיין אתם מושפעים מכוכב יופיטר שהוא הכוכב שלכם, אך נמצא כרגע בנסיגה ועובדה זו גורמת לכך שאתם מתעלמים מהבעיות האישיות שלכם ומעדיפים להוציא כספים גם אם אתם יודעים שאינכם חייבים לעשות זאת בתקופה זו ואתם נדרשים לחסוך. גם הכוכב סטורן המעכב עדיין נמצא בבית הכספים שלכם וגורם לכך שאין לכם יכולת כלכלית טובה.

 

גדי

התחושות הטבעיות שלכם עדיין מתעתעות בכם ולכן אתם נוחים בתקופה הזו למריבות ואף אומרים את כל אשר אתם חושבים ולעיתים בחוסר טאקט מוחלט. מה הפלא שאחר כך אתם תוהים אם עשיתם  את הדבר הנכון. ייתכן ואתם מחפשים תשובות במקומות חדשים אצל מי שנדמה לכם שמבין יותר מכם, אך אם תקשיבו לעצמכם  - תבינו בהמשך, שדרך הפעולה שלכם הייתה נכונה.

 

דלי

אתם מוטרדים מאוד כיוון שאתם מתחילים להרגיש את השפעת הכוכב שלכם אוראנוס שגורם לכם לעשות שינויים. כוכב זה בדרך כלל מקובל עליכם ואפילו אהוב כיוון שאין לכם פחד עם שינויים, אלא שהפעם ישנם דברים שלא תלויים בכם והפחד מכרסם בתוככם.  לקראת ספטמבר יהיה זה הזמן הנכון לבדוק את התוכניות שלכם מחדש ולהחליט מה לעשות.

 

דגים

בחודש הקרוב מצפים לכם אירועים נחמדים בתוך המשפחה אך נראה שעובדה זו די מלחיצה אתכם , כיוון שאינכם יודעים כיצד להיערך לה וכיצד לפעול במקומות שאולי תצטרכו להיות נחמדים עם המשפחה הגרעינית ולא באמת תרצו לשתף פעולה. תאלצו להבין ולהשלים עם העובדה שלא כולם חושבים כמוכם. נסו להיות יותר קלילים כדי לצאת מהקונפליקט שלכם.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי