אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .21.07.19-27.07.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .21.07.19-27.07.2019

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב תחגגו את יום ההולדת שלכם בשמחה רבה , אך עדיין תרגישו שיש מקומות בהם יש לכם צורך לשמור את דעותיכם לעצמכם ופחות לחלוק אותם .  

 

טלה

אתם נמצאים בתקופה שבה יש לכם צורך לממש את עצמכם ובעיקר בכל הנוגע למשפחה הגרעינית שלכם. נראה שבשורות חדשות שהגיעו זה מכבר מעמידות אתכם בפני דילמות שונות עם עצמכם בגלל תחושותיכם הפנימיות בנוגע לאנשים שמאוד קרובים אליכם. אתם נמצאים עכשיו על סוג של פרשת דרכים כיצד לנהוג ביחס אליהם. הדרך הנכונה תהייה לפעול על פי צו לבכם ולא האגו שלכם.

 

שור

אתם נמצאים בסוג של מתח ביחסים עם אנשים קרובים בכל הנוגע למערכות היחסים של חייכם. זה הזמן שלכם לעמוד על דעתכם כאשר אתם בטוחים שאתם עושים את הצעד הנכון בנוגע לאייך אתם רוצים לארגן את היחסים בבית מולכם ומול אנשים קרובים לכם שהם לא בהכרח חיים איתכם ביום יום, אך הם עדיין חלק בלתי נפרד מחייכם ויש לכם צורך לשמור ולהגן עליהם.

 

תאומים

נושאים כספיים יהיו מאוד חשובים לכם בפרק הזמן הקרוב ובעיקר בחודש זה שהמזל שלכם נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם . חשוב מאוד שתנהגו בכובד ראש בכל הנוגע למצב הכלכלי שלכם. רק כאשר הכוכב שלכם יסיים את הילוכו האחורי בבית הכספים שלכם תוכלו להרשות לעצמכם לפנק ולהתפנק במקומות שמזמן רציתם לעשות זאת. התאפקו עוד קצת , גם זה יגיע.

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה הנחשבת טובה עבורכם כיוון שכוכב השפע נמצא בבית העבודה שלכם ומביא לכם הזדמנויות חדשות וגם כאלה שעדיין לא חשבתם שאתם מעוניינים בהם, אך הנה הם מתדפקים על דלתותיכם. הכוכב וונוס שמביא איתו יחסים טובים ובשורות טובות נמצא במזל שלכם וצפוייה לכם הפתעה משמחת שייתכן ותשנה את חייכם ולפחות לתקופה הקרובה, בשל התנהלות חדשה שתיכנס לחייכם.

 

אריה

אתם ילדי יום ההולדת נמצאים במצב מיוחד שבו אתם אוספים את עצמכם בגלל העובדה שלאחרונה חשתם בקשיים שונים שהסיתו אתכם מהדרך אליה הורגלתם. הכוכב מארס המביא איתו עשייה משמעותית , נמצא אצלכם בבית המקושר עם כספים ולכן נראה שיש לכם שפע של אפשרויות להרוויח כספים על ידי מימוש תוכניות לעתיד הקרוב והרחוק. השתדלו לקבל חוות דעת מקצועיות.

 

בתולה

הכוכב וונוס נמצא במקום המקושר עם המעמד החברתי שלכם ונראה שהוא מאוד חשוב לכם בפרק זמן זה של חייכם. ולכן,  מומלץ לכם להשקיע ולחדש מערכות יחסים שהתפוגגו לאחרונה. וונוס היא מלכת היחסים והכספים ולמרות שנראה שאין קשר בין השניים ,הרי שאצלכם כמזל מאוד תכליתי חשוב לכם להרגיש בטוחים מעשית על מנת להיות מאושרים גם ברמה הרגשית. ולכן, ההשקעה מסתמנת כשווה .

 

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מנסים לחזק את עצמכם ואת המעמד שלכם בתוך הקהילה בה אתם נמצאים . בין אם המדובר ברמה האישית ובין אם מדובר ברמה המקצועית. נראה שהדרך שלכם לדחוף את עצמכם בכל צורה שהיא תהייה מאוד נכונה עבורכם, בעיקר בגלל העובדה שכוכבים מאוד משמעותיים מנסים להניע אתכם לפעולה, כך שתהיו חייבים לממש את עצמכם ותוכניותיכם.

 

עקרב

למרות העובדה שאתם בטוחים שקשה לכם מאוד ואין עוררין על כך שאתם מרגישים מחויבות ואחריות לבנות ולממש את עצמכם, הרי שבעצם אתם נמצאים בתקופה מאוד בונה מקצועית ואף משמעותית בחייכם עם יכולת ללקיחת אחריות שלא הייתה לכם לפני כן. ולכן , כדאי שתחשבו לקחת לעצמכם חופשה מפנקת גם אם היא קצרה , כדי שתוכלו להמשיך ולשאת בעול שבעצם בונה את עתידכם המקצועי והאישי.

 

קשת

הכוכב אוראנוס נמצא בבית העבודה שלכם ומשפיע על כל התנהלותכם ועתידכם. זהו כוכב המביא איתו את הרצון לחופש ולשחרור ולכן אתם מנסים להשתחרר מכל מה שכובל אתכם ברמה האישית אל תחומים ונושאים שפחות מענינים אתכם ויש לכם רצון לפתוח משהו חדש. וודאו שיש לכם את הכסף הנדרש לשיווק ובסיום נסיגת הכוכב שלכם בספטמבר, צאו לפעולה שתגדיל את ההכנסות שלכם משמעותית.

 

גדי

אתם נמצאים בתקופה מעניינת במיוחד כיוון שמרבית הכוכבים בשמיים מנסים לאתגר  אתכם על מנת להניע אתכם לפעולה. מאחר ואתם אנשים יוזמים שיוצאים ונוקטים בפעולה,  הרי שקשה להגיד שאינכם בתזוזה כלשהי – הכוונה במקרה הזה היא, שתפעלו בניגוד להתנהלות הרגילה שלכם ותעשו דברים חדשים ואולי אפילו מנוגדים לאופייכם הרגיל. הגיע הזמן שלכם לא לפחד משינויים ולחוות את המקסימום האפשרי.

 

 

דלי

אתם נמצאים בתקופה שהיא כמחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית כיוון שהיא מלווה בחשבונות נפש אותם אתם חייבים לעשות ואף לבטא עצמכם מילולית מול כל האנשים הגורמים לכם לרגשות אלה. ייתכן ודורשים מכם להשקיע יותר זמן ואנרגיה בעבודה ולכן זה הזמן הנכון להשקיע קצת יותר מעצמכם ולהוכיח לכולם את יכולותיכם האמיתיות.

 

דגים

השבוע תנסו להשקיע הרבה יחסי צבור במקומות בהם אתם מבינים שאתם חלשים ואתם מאוד מנסים לדחוף את עצמכם בכיוונים אלה. הכוכב מארס שמביא איתו עשייה אינטנסיבית נמצא בבית העבודה שלכם , אך בזוית מאתגרת ולכן נראה שהקצב שלכם שונה מהאחרים ועובדה זו מאוד מתסכלת אתכם. אין לכם מה לדאוג, בסופו של דבר האמת שלכם תצא החוצה ותוכלו לקצור את הפירות מדרך פעולתכם. 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי