אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  26.2.15 – 20.2.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 26.2.15 – 20.2.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

הורוסקופ


תחזית אסטרולוגי שבועית לשבוע שבין  26.2.15 – 20.2.15

 

 

דגים  19.2-20.3      כוכב מאדים וונוס יוצאים ממזל דגים היום מה שמאפשר יותר מרווח נשימה ואנרגיה של רעננות ועשייה. כניסתם של ונוס ומאדים לבית הכספים שלכם ולמזל טלה והצטרפותם לכוכב אוראנוס מצביעים על רצון לפעול וליזום ללא דיחוי בכל הנוגע לנושאים פיננסיים ועל אפשרות להגביר את ההכנסות שלכם. הצטרפותו של השמש לנפטון שליט מזלכם מצביע על השראה דמיון ויצירתיות אך גם על הרבה יותר תמימות.

 

טלה   21.3-20.4      בדרך כלל בתקופה זו אתם נמצאים בתקופת חשבון נפש וסיכומים אך עם כניסת כוכב מאדים שליט מזלכם למזל טלה וגם ונוס והירח אתם מעיזים יותר ופועלים בכל שטחי החיים. יש תוכניות חדשות שמחכות לכם ואין מצב שתדחו כרגע שום דבר. בתחום הרומנטי ועם בן או בת הזוג אתם מתקשים לפעול מתוך שיתוף פעולה אלא אם הם פועלים לפי הכללים שלכם אחרת לא תסכימו לשתף פעולה.

 

שור  21.4-20.5      כוכב מרקורי הנמצא בבית הקריירה שלכם לאחר שחזר להילוך ישיר יוצר היבט הרמוני לכוכב שבתאי מה שמראה על אפשרות למנף את הידע שלכם ולקדם נושאים שהיו תקועים בחודש האחרון. רעיונות עסקיים בשלים לצאת לפועל ויוכלו להביא לכם גם רווחים. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים מצביע על פעילות משמעותית בנושאים חברתיים וקהילתיים ורצון לתרום לחברה.

 

תאומים 21.5-21.6      חזרתו של כוכב מרקורי שליט מזלכם להילוך ישיר ויצירת זווית הרמונית עם כוכב שבתאי מצביע על אפשרות ליצירת קשרים חדשים וארוכי טווח אם בתחום הרומנטי וזוגיות ואם בשותפויות מכל סוג בעיקר בחו"ל. בתחום החברתי צפוי שבוע מאוד פורה שבו תהיו מאוד מבוקשים ותגלו כושר מנהיגות ויוזמה. בקריירה מצבכם משתפר ותרגישו פחות מוצפים רגשית.

 

סרטן  22.6-22.7      עם כניסת כוכב מאדים וונוס לבית הקריירה שלכם ולמזל טלה מפלס האנרגיה והרצון לעשות יעלו באופן ניכר. אתם נוטים לפעול בצורה נועזת יותר אך מצד שני תתקשו לקבל תכתיבים מאחרים. דברים שיתחילו השבוע בתחום המקצועי עשויים להצליח לאורח זמן. כלכלית מצבכם עשוי להשתפר מאוד. בזוגיות ועם שותפים אתם בעיצומו של שינוי ארוך טווח.

 

אריה 23.7-22.8      עם כניסת מאדים וונוס והירח למזל טלה תשתחררו בשעה טובה מעט מהכבדות שאפיינה אתכם לאחרונה. מקבץ כוכבים בטלה מצביע על רצון לפרוץ קדימה וליצור יותר חופש ועצמאות בחיים שלכם בעיקר בכל הנוגע למערכות היחסים שלכם. כמו כן הזווית ההרמונית בין אוראנוס ויופיטר הנמצא במזל אריה מצביע על שפע של הזדמנויות מפתיעות בתחום המקצועי גם בחו"ל.

 

בתולה 23.8-22.9      כאלו שאוהבים לשלוט במציאות שלכם ובנסיבות החיים אתם עלולים להרגיש מעט מאוכזבים ואפילו קושי כשתצטרכו להיות תלויים באופן ניכר באחרים השבוע. הדגש השבוע יהיה סביב מערכות היחסים ועולמכם הרגשי ועל הצורך להרפות ולשחרר אך גם להיות בקשר עם הרגשות העמוקים והיצרים שלכם. אם תשחררו תוכלו ליהנות השבוע מחיי מין סוערים יותר ולהתחבר לתשוקה שלכם.

 

 

מאזניים 23.9-23.10      העומס שחשתם לאחרונה בתחום המקצועי ובעבודה עשוי להשתחרר מעט השבוע עם יציאתם של הירח מאדים וונוס מבית העבודה וממזל דגים. יחד עם זאת עדיין תצטרכו להקריב מזמנכם יותר מהרגיל. כניסתם של מאדים, ונוס והירח למזל טלה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם יחד עם אוראנוס מצביעים על אווירה יותר דינמית עד סוערת ביחסים עם שותפים ובן או בת הזוג שלכם. אם תדעו לנתב זאת נכון תוכלו לחדש את היחסים שלכם.

 

עקרב  24.10-21.11     ענייני האהבה שהכבידו עליכם לאחרונה לאט לאט משתחררים וגם הצורך לדאוג לילדיכם ירד מכם מעט ותוכלו להתפנות יותר לעניינים כמו עבודה קריירה והגדלת ההכנסות שלכם. יצירת משולש הרמוני בין אוראנוס, יופיטר ושבתאי מצביע על תקופת התחדשות ובניה מחדש של התחום המקצועי ויצירת קשרים חדשים. בבית ועם המשפחה יש תקופת צמיחה ביחסים ויותר יציבות.

 

קשת  22.11-21.12     הכובד והדכדוך שחשתם לאחרונה ילך ויתפוגג לאט לאט במהלך השבוע אך יחד עם זאת תרגישו עדיין יותר אחריות מבדרך כלל בעיקר כלפי בן משפחה או הורה שיזדקק לכם יותר. כניסת הירח, כוכב מאדים וונוס והצטרפותם לכוכב אוראנוס במזל טלה ובבית היצירה שלכם יוסיף רוח חדשה והרבה יצירתיות לחיים שלכם. לאמנים וליוצרים שביניכם זהו זמן טוב לפעול וליצור ובעיקר להעיז. הפנויים שביניכם עשויים להיכנס לרומן חדש ומלהיב.

 

גדי  20.1 – 22.12      כוכב מרקורי אשר נמצא בהילוך ישיר בבית הכספים והרכוש שלכם יצור זווית הרמונית לכוכב שבתאי ויאפשר לכם להוציא לפועל בצורה מסודרת עניינים פיננסיים שהתעכבו. קניה ורכישה של מוצר יהיה אפקטיבי יותר החל מהשבוע. המיקוד השבוע יהיה סביב הבית והמשפחה ותוכלו להוציא דברים לפעול ביתר קלות והתלהבות ובצורה יעילה יותר. מקצועית אתם עשויים לזכות לקידום ושיפור כספי.

 

דלי  21.1-18.2      המיקוד, העומס והערפל שכנראה הרגשתם סביב עניינים פיננסיים ילך ויתפוגג בהדרגה ויחד איתו יכנס יותר בהירות ועשייה נחושה. כנסית מאדים, ונוס והירח והצטרפותם לאוראנוס במזל טלה מצביע על תשוקה ללמוד משהו חדש ועל רצון ביותר חופש ותנועה בחיים שלכם. עם שותפים ובני זוג צפויה יותר זרימה וכניסה לשותפויות חדשות או שיפור קשר הזוגי הקיים.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי