אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  28.04.2016 – 22.04.2016

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.04.2016 – 22.04.2016

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

שור  21.4-20.5    הירח המלא שיתרחש בערב חג יהיה הפעם במזל שור מה שמצביע על חיבור מאוד חזק לחושים אצלכם ולהנאות המתוקות של החיים בחג עצמו. שימו לב למשקל הפעם ! היחסים עם בן או בת הזוג שלכם ושותפים יהיו די סוערים בגלל הימצאותו של הירח המלא בבית הזוגיות שלכם והימצאותה של ונוס, שליטת המזל שלכם בצמידות לאוראנוס במזל טלה מה שיכול ליצור אימפולסיביות גם בעניינים כספיים והוצאות לא צפויות.

 

תאומים 21.5-21.6    הימצאותו של כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם במזל שור ובזוויות הרמוניות לצדק ופלוטו הנמצאים במזלות מיסוד האדמה מצביע על חשיבה מעשית ומקורקעת יותר אך גם איטית ופחות תזזיתית. הימצאותם של הכוכבים מאדים ושבתאי בנסיגה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזוויות מאתגרות לצדק ונפטון מצביעים על חוסר בהירות, שחיקה ואפילו עייפות עם בן או בת הזוג. זה הזמן לחשוב על שינוי.

 

סרטן  22.6-22.7      הירח, שליט המזל שלכם הנמצא במצב של מלאות ערב החג מצביע על התרגשות אך גם מתח אפשרי עם ילדיכם וחברים במהלך השבוע הקרוב. זה הזמן ליהנות מהחיים ולהוציא החוצה את היצירתיות שלכם. הימצאותה של ונוס בצמידות לכוכב אוראנוס בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על שינויים מפתיעים בתחום העבודה והקריירה. בריאותית אתם זקוקים להרבה מנוחה.

 

אריה 23.7-22.8     ירח המלא שיתרחש בבית המשפחה והבית מצביע מצד אחד על התרגשות סביב ענייני הבית והמשפחה אך יחד עם זאת גם על אפשרות להשתחרר מדברים שישבו אצלכם תקופה ארוכה ועכשיו בערב חג אתם יכולים להשתחרר מהם. כלכלית אתם נמצאים במגמת עליה אך ניזונים גם מהרבה שמועות ופנטזיות שיוצרות בלבול והטעיה בכל הנוגע למצבכם האמיתי. הימצאותם של השמש ומרקורי בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל שור מצביע על שבוע רגוע.

 

בתולה 23.8-22.9      משולש הרמוני של כוכבים הנמצאים במזלות מיסוד האדמה כולל צדק הנמצא במזל שלכם עוזרים לכם לשמור על יציבות ושפיות ולתמרן את כל המאורעות של השבוע הקרוב. יחד עם זאת הימצאותם של מאדים ושבתאי בנסיגה בבית המשפחה והבית ובזוויות דיס הרמוניות לנפטון וצדק מצביע על מתח ותחושה של מעט בדידות לאורך החג ובחול המועד. כלכלית חשוב שתהיו זהירים יותר השבוע.

 

מאזניים 23.9-23.10      היצמדותה של ונוס, שליטת המזל שלכם לאוראנוס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל טלה בערב החג מצביע על משבר אפשרי עם בן או בת הזוג שלכם ועם שותפים למיניהם. נסו להיעזר ביכולת הפישור שלכם לפחות בסוף השבוע הקרוב כדי להחריף המשבר. הירח המלא בבית הכספים שלכם מצביע על התנהלות רגשית מאוד בכל הנוגע לכספים ורכוש ועל צורך בשינוי יסוד בתחום הפיננסי.

 

עקרב  24.10-21.11      הירח המלא שיתרחש בערב החג במזל שלכם, מזל עקרב מצביע על המון התרגשות בערב החג אך גם על נטייה לאי שקט וחשדנות כלפי חלק מהאורחים. היחסים עם בן או בת הזוג סוערים יותר אך התשוקה והרכושנות עשויים להתגבר בסוף השבוע. כלכלית אתם נמצאים בתקופת מעבר ויש לכם הרבה מחשבות על העתיד בנוגע לתחום הפיננסי. בעבודה ובקריירה צפויה מהפכה .

 

קשת  22.11-21.12     הימצאותם של הכוכבים שבתאי ומאדים בנסיגה ובמזל שלכם בזוויות מאתגרות לנפטון וצדק מצביעים על שבוע לא קל עם נטייה ליותר מתח ותחושה של בדידות וחוסר אונים. חשוב שתהיו בחברה של אנשים קרובים ומשפחה על מנת להפיג את הבדידות במידת האפשר. בעבודה ובקריירה מצבכם טוב יותר ויש יותר שליטה. בתחום הרומנטי קשרים שאין להם בסיס איתן עלולים להסתיים השבוע.

 

גדי   20.1 – 22.12      כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם, מזל גדי יוצר מבנה של משולש כוכבים הרמוני במזלות מיסוד האדמה מה שמצביע על יכולת התארגנות גבוהה ויכולת לממש דברים יצירתיים בצורה מעשית וטובה. היצמדותה של ונוס לכוכב אוראנוס בבית המשפחה שלכם עלול להצביע על משבר עם אחד מבני הבית או המשפחה המורחבת שלכם בסוף השבוע הקרוב. בכל הנוגע לחוק חשוב שתתנהלו בצורה זהירה יותר מה שימנע הסתבכות במיוחד בכבישים.

 דלי 21.1-18.2     הירח המלא שיתרחש השנה בערב חג במזל עקרב מצביע עבורכם על הצורך ליצור איזון בין הבית לקריירה ובין העולם הפנימי והרגשי לעולם החיצוני ובכל הקשור לתרומה שלכם לחברה ולקהילה. חברתית אתם נמצאים במעין חשבון נפש בערב החג ואתם עלולים להחליט על סיום של מספר קשרים עם גורמים שלא משרתים אתכם יותר או שעושים לכם יותר נזק מתועלת. כלכלית חשוב לנהוג השבוע במשנה זהירות.

 

דגים  19.2-20.3      כוכב נפטון, שליט המזל שלכם הנמצא במזל דגים יוצר מבנה של משולש כוכבים דיס הרמוני עם כוכב שבתאי, מאדים וצדק מה שמצביע על התפכחות מעט כואבת בחג במיוחד בתחום הזוגיות. כוכב מאדים ושבתאי הנמצאים בנסיגה בבית הקריירה שלכם מצביעים על צורך לחשב מסלול מחדש בתחום המקצועי ולהיערך ולפעול באורך שונה ממה שהיה עד עכשיו. כלכלית נדרשת זהירות יתר השבוע.

 

טלה   21.3-20.4     היצמדותה של ונוס, שליטת בית הזוגיות והשותפויות שלכם לכוכב אוראנוס בערב חג במזל שלכם, מזל טלה מצביע על אפשרות למשבר או ניתוק ביחסים עם בן או בת הזוג או לפחות להתקררות ביחסים דווקא בערב החג. כלכלית אתם נהנים מתקופה טובה והירח המלא מחזק את הדחף להצליח אך גם על צורך להגיע לאיזון כלכלי. מקצועית ישנה התפכחות לגבי עבודה הקשורה לחו"ל.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה שבועית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר, ועם מומחים רבים נוספים. ASKme - נבחרת המיסטיקנים של ישראל, מעמיד לרשותך מיסטיקנים בכירים שמייעצים ונותנים תשובות בענייני זוגיות ואהבה, החזרת אהבה, פרנסה, קריירה, משפחה וילדים וכל תחומי החיים.

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי