אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  29.1.15 – 23.1.15 מאת דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.1.15 – 23.1.15 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  29.1.15 – 23.1.15

 

דלי   21.1-18.2     השמש הנמצאת במזל שלכם תיצור זווית הרמונית לכוכב שבתאי השבוע וזה עשוי להצביע על מינוף המאמץ וההשקעה שלכם להצלחה וליצירת קשרים חדשים ובניה של מיזם חדש. כוכב מרקורי הקשור בין היתר לתקשורת והנמצא בנסיגה במזל שלכם מצביע על אפשרות ליותר טעויות ובעיות תקשורת עם אנשים ובמיוחד מול חברים. כמו כן יתכנו יותר תקלות טכניות במכשירי חשמל, תקשורת ומחשבים. בתחום הרומנטי ונוס הנמצאת גם כן במזלכם מקלה עליכם.

 

דגים  19.2-20.3      כוכב שבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם יוצר זווית הרמונית לשמש מה שיכול להצביע על אפשרות לזכות בקידום מקצועי והרבה הערכה כלפיכם כמו כן יתכנו גם יותר קנאה ויריבים סמויים בגלל הצלחתכם. כניסת ונוס למזל שלכם והצטרפותה לעוד ארבעה כוכבים במזל שלכם מצביע על צורך להתמסר לדבר או רעיון גדול מכם וגם לפעול למען זה ולהקריב את זמנכם לנושא. בתחום הרומנטי אתם מושכים יותר אך עלולים לשדר מסרים מבלבלים.

 

טלה   21.3-20.4     שותפויות חדשות וגם קשר זוגי ורומנטי חדש יכול להיעשות דרך אירוע חברתי או דרך חברים יחד עם זאת נסיגת מרקורי מצביע על כושר הבחנה בעיתי ואפשרות לקצרים אישיים עם חברים או קרובים. הימנעו מלערב חברים ועסקים בשלב זה. מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים מצביע על יותר השראה ודמיון אך יחד עם זאת על יותר פגיעות ובלבלול ופחות בהירות כרגע. בעבודה עלולים לפעול נגדכם מאחורי גבכם.

 

שור   21.4-20.5     השמש הנמצאת בבית הקריירה והמעמד שלכם ויוצרת זווית הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על שבוע עם הרבה הערכה והצלחה בתחום הקריירה ועל אפשרות לבלוט ולהנהיג את הסובבים אתכם. כמו כן הצורך לפעול למען הקהילה שלכם גדל ואתם עשויים להתמסר לרעיון חדש שיקדם את הזולת. כוכב מרקורי שליט בית הכספים והרכוש שלכם והנמצא בנסיגה כרגע מצביע על צורך ביותר זהירות סביב עניינים כספיים בעיקר הקשורים לעניינים מקצועיים או לאחד ההורים.

 

תאומים  21.5-21.6      כוכב מרקורי שליט המזל שלכם נמצא בנסיגה כרגע מה שיכול להצביע על תקופה מאוד מבלבלת ואולי לא ברורה בכל הנוגע לעניינים טכניים כולל תקלות במכשירי חשמל, מחשבים ותקשורת. בתחום הרומנטי טוב יותר והפנויים שביניכם עשויים להרגיש צורך למסד יחסים אך בגלל נסיגת מרקורי חשוב שתמתינו כ 3 שבועות לפחות. נסיעות לחו"ל עלולות להתאפיין בדחיות או בעיכובים. לסטודנטים שביניכם זהו זמן טוב להעמיק בחומר הנלמד ולהגיע לתובנות חשובות.

 

סרטן    22.6-22.7      הצלחה מקצועית השבוע עשויה לקדם אתכם כלכלית. מעמדכם עומד להתחזק ותקבלו יותר הערכה ואפילו תפקיד חדש עשוי להיות מוצע לכם במהלך השבוע הקרוב. בכל הנוגע לחוזים והסכמים וכספים שבהם אנשים אחרים מעורבים כדאי להמתין לפחות שלושה שבועות עד לאחר סיום נסיגת כוכב מרקורי כדי למנוע טעויות. מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים עשוי לחזק את היכולות האינטואיטיביות שלכם ומצביע על הצלחה אפשרית בחו"ל.

 

אריה  23.7-22.8      קשר רומנטי עשוי השבוע להפוך לקשר רציני ואף למיסוד יחסים עבור בני ובנות מזל אריה. יחד עם זאת בכל מה שקשור למיסוד כמו חתונה או שותפויות למיניהם הדורשים חתימה על מסמכים מומלץ להמתין כ שלושה שבועות מעכשיו לפחות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה ולמנוע בלבול. כוכב פלוטו הנמצא עדיין בבית העבודה והשרות שלכם ובזווית דיס הרמונית לכוכב אוראנוס מצביע על תקופה מאתגרת יותר בעבודה עם שינויים קריטיים.


בתולה 23.8-22.9      אמנם אתם זוכים להצלחה בעבודה ויכולים לקבל אף קידום מקצועי אך נסיגת מרקורי שליט מזלכם עלול ליצור יותר תקלות טכניות במכשירי חשמל ואחרים ושיבושים בתקשורת עם הסובבים אתכם ולכן היו זהירים יותר השבוע.  חשיבתכם יצירתית יותר ואתם עשויים למצוא פתרונות יוצא דופן. כוכב מאדים בצמידות לנפטון וגם כירון בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דגים מצביע על יותר קשרים עם בני זוג ושותפים וחוסר בהירות אפשריים.

 

מאזניים  23.9-23.10     התקשורת עם ילדיכם עלולה להיות משובשת בשבועות הקרובים בעכבות נסיגת כוכב מרקורי. יחד עם זאת אתם מאוד יצירתיים ויש לכם הרבה מאוד רעיונות ייחודיים ומקוריים. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה הצלחה. בעבודה אתם עלולים להרגיש עמוסים ותתקשו לשים גבולות מול גורמים שונים בעבודתכם. רומן חדש שיתפתח עשוי להפוך לקשר אהבה משמעותי אם לא תעשו טעויות חמורות.

 

עקרב 24.10-21.11     מקבץ של חמישה כוכבים בבית היצירה שלכם ובמזל דגים מצביע על שבוע יצירתי במיוחד שבו עולים גם רעיונות מקוריים ומאפשר לכם להוציא לפועל את היכולות שלכם החוצה. נסיגת כוכב מרקורי בבית המשפחה והבית מצביע על נטייה לשיבושים בתקשורת עם בני הבית והמשפחה כולל אחד ההורים. כמו כן יתכנו תקלות במערכת החשמל, תקשורת ומחשבים. לכל מי שמתכנן לחתום על מסמכים והלוואות לרכישת בית, שיפוץ והרחבה כדאי להמתין 3 שבועות.

 

קשת   22.11-21.12      כוכב שבתאי הנמצא במזלכם ויוצר זווית הרמונית לשמש עשוי להצביע על הצלחה בלימודים או בהוראה ושיפור המעמד שלכם. כמו כן זהו זמן טוב להפיץ ידע או כל דבר אחר שבו אתם עוסקים. נסיגת כוכב מרקורי במזל דלי עלול להצביע על שיבושים בתקשורת עם הסביבה הקרובה שלכם כמו אחים, חברים, שכנים או קרובים למיניהם וגם בני זוג ושותפים. נסיעות שהיו אמורות להתקיים עלולות להתעכב בשבועות הקרובים. שימו לב !

 

גדי  20.1 – 22.12      הצלחה מקצועית ובתחום הקריירה עשוי להביא לכם לקידום כלכלי ולשפר את ההכנסות שלכם. יחד עם זאת הימנעו מלהיכנס לדברים חדשים או לחתום על מסמכים בעיקר בנושאים הקשורים לתחום הפיננסי והעסקי ב שלושה השבועות הקרובים לפחות. שינוי מקום מגורים מתחזק עד לחודש אפריל וגם שיפוץ או שדרוג הבית. היחסים בבית ועם המשפחה עוברים מהפכה במהלך השלושה חודשים הקרובים.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי