אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  8.1.15 – 2.1.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 8.1.15 – 2.1.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

הורוסקופ

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  8.1.15 – 2.1.15

 

גדי  20.1 – 22.12     השמש הנצמדת השבוע לפלוטו במזלכם ובזווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מצביע על סיומים והתחלות אפשריים בחייכם האישיים ומול בני בית ומשפחה. כמו כן היחסים עלולים להיות מתוחים עם אחד ההורים. כניסת כוכב ונוס לבית הכספים שלכם עשוי להטיב עמכם אך כוכב מאדים הנמצא שם בזווית מאתגרת לכוכב צדק מצביע על התנהלות לא זהירה עם כספים עד לתחילת השבוע.

 

דלי  21.1-18.2      כוכב מאדים הנמצא במזלכם ובזווית מאתגרת לכוכב צדק בבית הזוגיות שלכם מצביע על חילוקי דעות אפשריים עם בני זוג ושותפים ומאבקי אגו. יחד עם זאת כניסת כוכב ונוס למזל דלי גם כן עשויה לשפר את האווירה בהמשך השבוע ולאפשר לכם לפתור בעיות בדרכי נועם ולהתעלות מעל ענייני אגו. בהתנהלות מול הממסד וענייני חוק חשוב שתהיו זהירים השבוע כדי למנוע הסתבכות אפשרית.

 

דגים  19.2-20.3      היחסים עם חברים או ארגון מסוים יכול להסתיים בצורה לא הכי טובה בגלל עניינים הקשורים לכסף. השתדלו לעת עתה לא לערב עסקים עם חברים. כניסת כוכב שבתאי לבית הקריירה שלכם לשלוש השנים הבאות מצביע על התגברות השאפתנות אצלכם ויכולת להגיע להישגים אצלכם אך גם על יותר אחראיות ועל צורך להשקיע יותר מאמץ ואנרגיה בעבודה ובקריירה. השבוע תרגישו יותר התנגדות במקום העבודה.

 

טלה   21.3-20.4      היצמדותה של השמש לכוכב פלוטו בבית הקריירה שלכם ובמקביל גם יצירת זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס במזלכם מצביע על המון מתח בנושאים הקשורים לקריירה שלכם ומול סמכויות ואפילו מול הורים ועל אפשרות לניתוק ביחסים או התדרדרות היחסים עם אותה סמכות. היחסים עם חברים וילדים שלכם מאותגרים גם כן וחשוב שלא תתנו לאגו המפותח שלכם להוביל אתכם.

 

שור  21.4-20.5      השבוע אתם עלולים ליצור לכם יותר יריבויות בגלל נושאים דתיים ואידיאולוגיים ולכן היזהרו יותר בלשונכם גם אם מדובר בבני משפחה וחברים זה יכול ליצור גם יריבויות סמויות. השתדלו לכבד כל אדם באשר הוא. כספים שהיו אמורים להגיע דרך הזולת והתעכבו לאחרונה יוכלו סופסוף להשתחרר עבורכם. הרצון להצליח בתחום המקצועי והקריירה עלול להתנגש עם הצרכים של בני הבית והמשפחה.

 

תאומים 21.5-21.6     השבוע חשוב שתהיו מאוד זהירים על הכביש ובמקומות אחרים כי אתם עלולים להסתכן מאוד. כמו כן בכל הקשור לכספי הזולת יש סיכוי להסתבכות עם לניתוק היחסים עם אותם גורמים כמו בנקים או לקוחות ולכן חשוב שתתנהלו בצורה אמינה וחוקית הפעם לפחות. היחסים עם חברים או קרובים עלולים להסתבך בגלל חלוקי דעות או מילים שיכולים להכשיל אתכם.

 

סרטן  22.6-22.7      השבוע מערכת היחסים שלכם עם בני זוג ושותפים עלולים להגיע לנקודת קיצון ואפילו להסתיים אם היא לא תהיה מבוססת על יסודות חזקים. כמו כן בקריירה שלכם אתם עלולים להגיע להחלטה לסיים את העבודה שלכם או לעשות שינוי משמעותי בקריירה בגלל שהגעתם לנקודה קריטית ועלולים להרגיש תקועים . בכל מקרה הכול יראה אחרת בסוף השבוע. עם כספים חשוב שתתנהלו ממקום אחראי יותר ולא תתנו לאגו לנהל אתכם.

 

 

אריה 23.7-22.8      כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויצור זווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי עלול להצביע על חילוקי דעות ומאבקים עם בני זוג ושותפים והתנהלות מהאגו. השמש הנמצא בבית העבודה שלכם ייצמד לכוכב פלוטו ובאותו זמן יצור זווית דיס הרמונית נוספת לכוכב אוראנוס מה שמצביע על סיום פרק אפשרי או על ניתוק עם גורם מקצועי כלשהו או על רצון להתחיל מחדש במקום אחר.

 

בתולה 23.8-22.9       כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה שלכם אמנם מקדם אתכם אך הוא יצור זווית מדויקת לכוכב צדק מה שמצביע על יותר התנגדות כלפיכם או על התנהלות שלא מתחשבת בדעותיהם של אחרים מה שיכול ליצור יריבים סמויים ותחושה של בידוד ושלא מקשיבים לכם. היחסים עם ילדיכם עלולים לעלות על שרטון בגלל ענייני כסף או ירושות. בכל הנוגע להתנהלות כספית של האחרים יש לנהוג השבוע במשני זהירות.

 

מאזניים 23.9-23.10      היחסים בבית ועם המשפחה עלולים להגיע לנקודה מאוד קיצונית ואפילו להתנתק לזמן מסוים. במערכות יחסים עם בני זוג ושותפויות למיניהם גם כן המצב לא משהו ושותפויות שעברו זמנם או שלא מתקדמים לשום מקום עלולות להסתיים. קשר רומנטי שלכם עלול להסתיים בגלל חילוקי דעות או מילה שפגעה בכם או בצד השני. כלכלית אתם חשים הקלה עם יציאת כוכב שבתאי מבית הכספים שלכם.

 

עקרב  24.10-21.11     השאפתנות שלכם בתחום הקריירה גבוהה במיוחד ואתם שואפים להתרחב ולגדול אך התכניות שלכם לא תמיד מתואמים עם הצרכים של הבית והמשפחה שלכם ועלולים ליצור התנגדויות רבות ואף ניתוק ביחסים עם בני הבית. כניסת כוכב שבתאי לבית הכספים שלכם מצביע על צורך להתנהל בצורה אחראית יותר עם כספים ורכוש שלכם ועל יותר בקרה על ההוצאות וההכנסות שלכם.

 

קשת  22.11-21.12      כוכב שבתאי אשר נכנס לא מזמן למזל שלכם, מזל קשת עלול ליצור תחושה כבדה יותר במיוחד בכל הנוגע לתחום הכספי שם אתם עלולים להתבשר על שינוי מגמה או על קושי להתנהל כמו שהייתם רגילים עד עתה. אחד הדברים שיכול לקרות הוא קיצוץ בתקציב לאחד הילדים שלכם במיוחד אם תמכתם בהם מה שעלול לגרום לפגיעה ביחסים. גם היחסים עם קרובים וחברים עלול להיפגע בגלל חילוקי דעות שונים.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי