אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.07.2016 ו- 24.07.2016 מאת צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.07.2016 ו- 24.07.2016 מאת צילה שיר-אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

טלה 

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית העוסק בקשרים בין אישיים בתוך המשפחה בעיקר עם   אלה התלויים בכם. נראה שנושא זה מעסיק אתכם במיוחד ואכן יש לכם יכולת לטפל בנושאים משפחתיים שכבר מזמן הטרידו אתכם. במידה ואתם עדיין בחוסר מנוחה מומלץ לכם לממש את עצמכם דרך יצירה. זהו זמן מצוין עבורכם להוציא את התחושות הפנימיות שלכם דרך ריפוי בעיסוק כלשהו  ואף לשתף אנשים קרובים בתוכניותיכם. אל תמהרו ליטול תרופות מרגיעות, עדיף בדרך טבעית.


שור

הכוכב מארס נמצא בתחנה בבית השותפויות שלכם כך שנראה שזוהי תקופה מאוד לא פשוטה עבורכם ואתם יכולים למצוא את עצמכם מתעקשים מול השותפים לכם בחיים או בעסקים עד שיבינו שאתם אכן פועלים לטובתם. ייתכן ולאחרונה נאלצתם לעשות שינויים שיעזרו לכם בהמשך,  בכל הקשור לנשיאה בנטל הכללי של המשפחה. נראה שאתם צודקים בדרך ראיית חייכם החדשה שגורמת לכם להתנהל אחרת.


תאומים

הכוכב וונוס נמצא במקום שקשור ליחסים שלכם עם אנשים קרובים ולרצון שלכם לשהות במקום שמסב לכם נחת. זה הזמן לפנק את עצמכם כיוון שנראה שלא תמיד היו לכם תנאים טובים כפי שהם היום ולכן כדי לפצות את עצמכם, לעיתים אתם  נוטים לבזבזנות יתר. הצורך שלכם לפצות את עצמכם על ידי קניית חפצים לבית הינו נכון וחיוני עבור המשך מוצלח של תחושותיכם והיכולת שלכם לפנק אחרים בהמשך.

סרטן 

הכוכב וונוס נמצא בבית הכספים שלכם ולמעשה יישאר שם כל החודש הקרוב כך שנראה שבתקופה זו תחוו תקופה של אירועים אישיים וחברתיים שיכולים לגרום לכם להרגיש מאוד אהובים ורצויים על ידי אחרים. יש לכם צורך לפנק ולהתפנק וזה בדיוק הזמן שבו תוכלו לומר לעצמכם שהנה הגיע גם הזמן לדאוג לעצמכם ולא רק לטובת האחרים. כוכב התקשורת שנמצא בבית הכספים יעזור לכם לקחת את הדברים ביתר קלות.

 

אריה 

יום ההולדת המתקרב מגיע אליכם בסימן עובדה משמעותית והיא שילידי המזל חווים התחלה חדשה ומשמחת עם הכוכב מארס שעצר אצלכם בכל תקופת הנסיגה בבית המשפחה וגרם לכם להבין כי כל נושא המשפחתיות הוא חשוב מאוד עבורכם ואף הכניס פרופורציה חדשה לחייכם. מי שנולד במחצית הראשונה של המזל עדיין חשים בכל עוצמת כובדו של הכוכב סטורן שמבצע עכשיו את הנסיגה.


בתולה

מבחינה אישית זוהי תקופה טובה לחזק את היחסים שלכם ביניכם לבין עצמכם וללמוד להקשיב לתת המודע שלכם שעכשיו יותר פעיל מתמיד. ייתכן שמחצית מהדברים שאתם מתכננים לא ייצאו אל הפועל בגלל העובדה שאתם נמצאים בתקופה שהיא חסרת בהירות עבורכם ואתם מנסים להמשיך להיות בשליטה ומאוד יעילים. זה בדיוק הזמן שלכם ללמוד להרפות וללמוד שלא כל דבר יכול להתנהל תחת שליטה.

 

מאזניים 

מבחינה מקצועית אתם עומדים לקבל עזרה מאנשים קרובים אשר יסייעו בידיכם להבליט את כישרונותיכם. הכוכב וונוס שאחראי גם על האסתטיקה וגם על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית המעמד החברתי , כך שנראה שבתקופה הקרובה אתם יכולים לקדם את עצמכם דרך קשרים בין אישיים. אתם נמצאים במקום הנכון וזה בדיוק הזמן שלכם לשווק את עצמכם על מנת שעוד ועוד אנשים יכירו אתכם.

 

עקרב 

הכוכב מארס שהוא שליט המזל שלכם נמצא אצלכם בביקור ארוך כבר במשך כל תקופת הנסיגה ורק עכשיו יצא מהנסיגה לאחר חודשים רבים. משמעות עובדה זו היא כי תקבלו את הכוחות הנדרשים על מנת לפעול בכל התחומים החשובים לכם. כמו כן, גם בית הקריירה שלכם מופעל בפרק זמן זה כך שנראה שיש לכם יכולות לשלב בין הצורך שלכם לפעול למען העתיד המקצועי שלכם ובין העובדה שאתם נדרשים לגייס כוחות לשם כך .

 

קשת

בשבוע הקרוב יימצא בבית תת ההכרה שלכם הכוכב מארס שמביא אגרסיות ולכן ייתכן שהחלומות שלכם יהיו פעילים יותר ולעיתים עד כדי אגרסיביות וזאת בגלל העובדה שהרבה מתח פנימי מחכה להשתחרר אצלכם ועדיין אינכם יודעים כיצד עושים זאת. התקופה קשה עבורכם כיוון שהיא דורשת מכם התכנסות פנימה ונבירה בעמקי נשמתכם בעוד שאתם מאוד שואפים לפרוץ את הגבולות וללכת קדימה.

 

גדי 

זוהי תקופה מתאימה לחיזוק מערכות היחסים החברתיות שלכם כיוון שנראה שבצורך שלכם ללכת קדימה בחיפוש מהות ומשמעות בחייכם, לא תמיד הקשבתם למה אנשים מצפים מכם והעדפתם לעשות כל דבר כפי שאתם מבינים שצריך לעשות. ולכן, בחודש הקרוב מומלץ לכם לפעול בחיזוק היחסים החברתיים שלכם ובכך לפעול לטובת הכלל ופחות לפעול עבור טובתכם האישית.

 

דלי

אתם נמצאים היום בתקופה שהיא כמחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן מומלץ לכם לעשות את חשבונות הנפש המתאימים ולהיות קשובים לעצמכם ופחות לאחרים. יש לכם הזדמנות טובה לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשים קרובים ולכן מומלץ לכם להקשיב מה מנסים להגיד לכם ובעיקר בכל הקשור לתחום העבודה המקצועי. חברים קרובים יעזרו לכם בכל מה שתבקשו מהם .

 

דגים  

בחודש הקרוב יימצאו כוכבים רבים בבית העבודה והבריאות שלכם. עובדה שאומרת שמצד אחד יהיה לכם הרבה מאוד עבודה לעשותה, אך מצד שני במידה ולא תקשיבו לגוף שלכם תאבדו אנרגיה רבה. זה בדיוק הזמן להקשיב לעצמכם , לגוף שלכם ולאני הפנימי שלכם ולא לסחוט את עצמכם יתר על המידה. עשייה למען הזולת תסב לכם נחת ולכן זה הזמן לנסות וליצור עבור עצמכם עיסוק שהוא בגדר תחביב.

 

 

 

באפשרותך לקבל מפה אסטרולוגית אישית בשיחה אישית עם צילה שיר- אל- אסטרולוגית, נומרולוגית ומומחית לקלפי טארוט בטלפון : 072-3401003 שלוחה  28


 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי