אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 21.1.15 – 14.1.15 מאת צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 21.1.15 – 14.1.15 מאת צילה שיר אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 21.1.15 – 14.1.15

 

טיפ לילידי השבוע :

זוהי תקופה עמוסה מאוד מבחינה כספית, כיוון שאתם נדרשים להוצאות מרובות אשר לא תוכננו מראש ועובדה זו מאוד מטרידה אתכם.


טלה

בית הקריירה שלכם עבר מהפך בשנים האחרונות כיוון שאתם לגמרי מושפעים מהכוכב פלוטו שדרש מכם לשנות עובדות בסיסיות בחייכם, אשר השפיעו גם על הקריירה שלכם. נראה שבשנים האחרונות הצורך שלכם לחופש ולעצמאות גבר ועל כן אתם מרגישים שאתם חייבים לזרום עם השינוי המתבקש בחייכם על מנת לשדרג לעצמכם את החיים מבחינה מעשית והן מבחינה רגשית.

שור

בית הקריירה שלכם עמוס בכוכבים שמבשרים על כך שישנם דיבורים על מהפך כלשהו במקום העבודה אך ממקום חיובי שיכול לגרום לכם לסיפוק ולעשייה. ייתכן שתקבלו הצעה שלא תוכלו לסרב לה והקשורה למערכות יחסים עם אנשים קרובים שמפרגנים לכם. ייתכן ועובדה זו תגרום לכך שיציעו לכם תוספת שכר במידה ותרצו לשנות את מקום העבודה ולקחת על עצמכם יותר אחריות.

תאומים

במהלך כל החודש הקרוב תהיו מושפעים מהאנרגיה של כוכב מארס שנכנס אליכם לבית הקריירה ומשפיע באופן מאוד אינטנסיבי על אישיותכם. זה בדיוק הזמן לבדוק עם עצמכם מדוע אתם פועלים עכשיו בצורה די אימפולסיבית ומגיבים מהר מדי, ולעיתים קרובות אף ללא חשיבה מוקדמת בכל התחום הנוגע לעיסוקים המקצועיים שלכם. מומלץ לכם לנסות להיות מאוד סבלניים ולא לתת למתחים להשפיע עליכם.

סרטן

אתם נמצאים בתקופה שהיא בדיוק מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ותוהים ביניכם לבין עצמכם האם אתם פועלים נכון. קצב האירועים לאחרונה מהיר מדי עבורכם ולמרות שאתם בהחלט עומדים בכל היעדים, הרי שאתם מאוד עמוסים בכל תוכניותיכם האישיות ולצערכם ייתכן מצב שאינכם מצליחים להיכנס לעומק העניינים ולכן, ההתייחסות לעיתים קרובות שטחית ואינה מעמיקה.

 

 

אריה

בשבוע הקרוב ייכנס הכוכב מרקורי לנסיגה  בבית השותפויות שלכם כך שיעלו סוגיות משמעותיות אותן תרצו לפתור ולא תהיו מוכנים יותר לדחוק אותן למועד שאולי נראה לכם טוב יותר למשא  ומתן. בפרק זמן זה יעלו על הפרק נושאים שונים שהגיע הזמן לדון בהם וייתכן והעמדה של הצד שכנגד תקפיץ אתכם ולא תהייה נעימה לכם, אך גם אתם לא תהיו מוכנים לוותר על דעותיכם.

בתולה

הכוכב יופיטר שנמצא בבית תת ההכרה שלכם נותן לכם הרבה הבנה ורקע להתנהלות האישית שלכם בתחומים השונים של החיים. אך הפעם תהייה לכם גם היכולת להבין את המניעים הפנימיים והעמוקים ביותר שלכם כך שתוכלו לגבש לעצמכם תוכנית פעולה משמעותית במיוחד עם תובנות של הנעשה בשטח בצורה מאוד מעמיקה. נצלו את הידע שלכם להתקדמות משמעותית בעבודה.

 

מאזניים

נראה שהסביבה בה אתם חיים לא תמיד מפרגנת להתנהלות הכללית שלכם ופעמים רבות מעמידה אתכם בפני מצבים שבהם אתם נדרשים להגיע להחלטות שלדעתכם הינן פזיזות מדי. זהו שבוע שבו מומלץ לכם לנוח כמה שיותר כיוון שאתם מועדים לקשיים פיזיים בגלל רגישות יתר. את הזמן הפנוי העבירו ביצירה שאתם אוהבים ואשר נותנת לכם סיפוק ומחצינה את האישיות שלכם.

עקרב

בית המשפחה שלכם מופעל על ידי הכוכב וונוס שמבקר שם עכשיו ומלמד שהאנשים הקרובים לכם ביותר משבחים אתכם על ההתנהלות שלכם בתקופה שבאמת היה צורך בעזרה שלכם. אתם מנסים להצליח במעשיכם על ידי כך שאתם משקיעים את כל כולכם בעשייה ולעיתים כתוצאה מכך, אף שוכחים את עצמכם. כוכב התקשורת עומד לבצע את נסיגתו בבית המשפחה שלכם וייתכן שצפויים לכם חילוקי דעות.

 

קשת

הכוכב סטורן נמצא במזל שלכם וגורם לכם לקחת אחריות על כל אותם נושאים שבדרך כלל לא רציתם לעשות זאת אך הפעם אתם מרגישים שאתם חייבים לעמוד קודם כל בציפיות של עצמכם ודווקא מעברו של הכוכב סטורן במזל שלכם יכול לעזור לכם במימוש תוכניותיכם. כל נושא שיש בו משום לקיחת אחריות וכניסה למסגרת יכול להתאים לכם בשלב זה של חייכם. אל תתנו לקשיים כלכליים לשנות לכם את תוכניותיכם.

גדי

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת אמור לבצע את נסיגתו הקרובה בבית הכספים שלכם ולכן נראה שאתם עוברים תקופה מאוד משמעותית מבחינה כלכלית וכל הוצאה שלכם צריכה להיות מחושבת. בעיקר, עליכם לבדוק את הפרופורציות שבהם אתם מצויים ורוצים למצות את הדברים. הוצאות כספיות מרובות לשם בילויים עתידים עלולים להיות השבוע מעבר למה שתכננתם.

 

 

דלי

הכוכב מרקורי יימצא בנסיגה במזל שלכם ויגרום לכך שכל מה שתרצו לעשות יהיה כרוך בבקשה מהקרובים לכם שיזרמו ביחד איתכם בנוגע למימוש התוכניות שלכם ובהתאמתן לנסיבות. ייתכן שבשלב הזה עדיין יהיו חילוקי דעות ביניכם לבין האחרים, אך נראה שהיכולת שלכם לפתור בעיות הינה במיטבה ותוכלו להפיק את מלוא התועלת מכך שאתם  חושבים בצורה יצירתית ורעיונותיכם יתקבלו בברכה.

 

דגים

הכוכב מארס נכנס למזל שלכם וישהה שם במשך כל החודש הקרוב כך שנראה שמצפים לכם ימים סוערים ומלאי אינטנסיביות. זה הזמן שלכם לבצע כל תוכנית שעד עכשיו דחיתם כיוון שנראה שעכשיו תקבלו את הכוח לממש את הפעולות שייתכן ודורשות מכם גם כוח פיזי. מומלץ לכם לא לשתף כל אחד בתוכניותיכם ולשמור את דעותיכם לעצמכם. במקרים שיש צורך בהחלטה מיידית, הפעילו את האינטואיציה לפני ההיגיון.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי