אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.010.2016 ו- 05.11.2016 מאת צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.010.2016 ו- 05.11.2016 מאת צילה שיר-אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


 

טיפ לילידי השבוע

ילידי שבוע יום ההולדת יכולים מהשבוע להיפתח להתחלות חדשות אם כי די באיטיות מבחינתכם בגלל שהייתו של הכוכב סטורן בבית הכספים והמביא איתו עיכובים.

 

טלה

הכוכב אוראנוס שמביא איתו צורך בשינויים מהירים ומיידיים נמצא במזל שלכם וגורם לכם לרצות לשנות את סגנון חייכם מהקצה לקצה. תחום אחד ומאוד משמעותי הוא הצורך שלכם להוכיח את יכולותיכם ודווקא בתחומים שבהם כל כך רציתם להרשים את הקרובים לכם אך איכשהו לא תמיד הדבר עלה בידכם. מאחר וכוכב השפע נמצא אצלכם בבית השותפויות, הרי שאתם נמצאים בתקופה טובה להצלחה בנושא זה.

 

שור

ייתכן ובעקבות אירועים שונים תאלצו להיכנס לעימותים לא רצויים עם אנשים קרובים לכם ובעיקר בגלל חוסר ראייה זהה לגבי תחומי חיים שונים. זה הזמן שלכם להרגיע את האחרים ולבקש מהם שיסמכו עליכם ועל החלטותיכם. אין סיכוי שבמקום שאתם נמצאים תאכזבו כיוון שהמילה שלכם מאוד חשובה לכם ואתם מאוד מכבדים את עצמכם, כך שלא תתנו יד לנסיבות החיים כרגע לשבש את תוכניותיכם.

 

תאומים

כוכבים משמעותיים במפה האישית שלכם נמצאים בבית העבודה כך שזה הזמן הנכון להשקיע את מלוא יכולתכם וכוחכם על מנת להוכיח את עצמכם ולהראות לממונים עליכם שההשקעה והאמון שהם נתנו בכם לא היה לשווא. מהשבוע גם כוכב התקשורת מרקורי שהוא גם הכוכב שלכם יימצא בבית העבודה ולכן תוכלו לצעוד בבטחה ולהמשיך ליישם את כל התוכניות שלכם ובעיקר בתחום העבודה והקריירה.

 

סרטן

הכוכב יופיטר המביא הזדמנויות נמצא השבוע ולמעשה במשך כל השנה הקרובה בבית המשפחה שלכם ולכן יהיו מצבים בהם תרגישו שאתם מגובשים בצורה יוצאת מהרגיל ויהיו לכם הזדמנויות לפתור בעיות ישנות. לעומת זאת, ייתכן ויהיו מצבים לא קלים בבית המשפחה שיאלצו אתכם להתמודד עם עובדות חדשות ותנאי חיים חדשים בכל הנוגע ליחסים בין אישיים ולשותפיות בחייכם.

 

אריה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה ואנרגיה יימצא במשך כל החודש הקרוב בבית העבודה שלכם, כך שזה הדבר הנושאי שתרצו לעסוק בו. נראה שאתם צריכים לבדוק את עצמכם מחדש גם בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית שלכם ובהחלט נראה שאתם צריכים לשנס מותניים לעבודה קשה ולא להרשות לעצמכם לבזבז כפי שהייתם רוצים באמת. המשפחה שלכם זקוקה לכם ומומלץ לכם לקבל זאת בהבנה.

 

בתולה

נראה שאתם מאוד עסוקים בבדיקה וחקירה מעמיקה של אנשים שנמצאים בסביבת המגורים הטבעית שלכם וחשוב לכם להיות בשליטה על חייהם דרך העובדה שלעיתים אתם מתנהגים בדרך שתגרום להם לחשוב שהנה אתם באמת דואגים ורוצים לעזור. בדקו עם עצמכם מהם המטרות האמיתיות שלכם ואל תתנו לעצמכם ליפול למקומות שבהם אתם עושים דברים לא מתוך התכוונות אמיתית.

 

מאזניים

לאחר תקופה של חוסר יציבות כלכלית נראה שעכשיו הגיע הזמן שלכם להתחיל ליהנות מההשקעה שהשקעתם לאחרונה בקידום עצמכם מבחינה מקצועית. דעתכם תישמע בצורה מאוד משמעותית על ידי אנשים שההערכה שלהם מאוד חשובה לכם ובכך תוכלו לפתוח פתח חדש להתחלות חדשות. אתם עסוקים עם המשפחה הקרובה וזה מצוין עבורכם, כיון שעובדה זו ממלאה אתכם אנרגטית.

 

עקרב

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא במזל שלכם וגורם לכם לחשיבה מעמיקה במיוחד. זה הזמן הנכון להשמיע את דעתכם במקומות שבהם חשוב לכם מאוד להישמע אמינים ובעלי אמירה אישית. לעומת זאת הכוכב סטורן המצוי בבית הכספים שלכם , גורם לכם להבין שאתם חייבים להתנהל אחרת ממה שעשיתם עד היום ואינכם יכולים להמשיך כבעבר. מומלץ לכם ליצור לעצמכם פתח להזדמנויות חדשות.

 

קשת

הכוכב מארס שמביא עשייה נמצא אצלכם בבית הכספים לצד הכוכב סטורן שמביא איתו עיכובים ואתם מתחילים לחשוב ואף לדאוג שמא אתם לא פועלים נכון, עובדה שגורמת לכם לנסות ולהחזיק את הכספים קרוב יותר אליכם ולא לפזר. אתם מתחילים להרגיש בתסמונת טרום יום ההולדת ואין לכם רצון או חשק לעשות שום דבר ורוצים שכולם יניחו לכם ולא יטרידו את מנוחתכם. זה הזמן להתכנסות פנימה.

 

גדי 

אתם עוברים שינויים משמעותיים כבר תקופה ארוכה ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות עם מעבר השמש בשמיים וכוכב התקשורת בבית המעמד החברתי שלכם. זה הזמן שלכם להשקיע בתקופה מצויינת שבה אתם מאוד רוצים להוכיח לעצמכם שהנה אתם יכולים להיות קלילים וליהנות גם מאווירה לא מחייבת. זה הזמן שלכם לא להשקיע יותר מדי מחשבה, אייך וכיצד אתם רוצים לבנות את עצמכם, אלא פשוט לזרום.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי