אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 31.07.2016 ו- 07.08.2016 מאת צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 31.07.2016 ו- 07.08.2016 מאת צילה שיר-אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


 

טלה

יצירתיות והצורך לבלות ולשנות את מה שאתם חווים ביום יום יהיה מנת חלקכם בתקופה הקרובה כיוון שמרבית הכוכבים נכנסו למקום המקושר עם בית הבילויים והיצירתיות שלכם. זה בדיוק הזמן לנסות את מזלכם בתחומים אלה.

התובנות האישיות שלכם הינן כאלה שאתם מבינים שכל מה שחוויתם עד היום לא תמיד עומד במבחן המציאות והגיע הזמן שלכם לגבש לעצמכם תפיסת עולם חדשה.

 

 

שור

השבוע יתחיל כאשר כל הכוכבים מבקרים אצלכם בבית המשפחה ולמעשה יישארו שם בכל החודש הקרוב. זה בדיוק הזמן לפתור בעיות ישנות ומציקות שהיו לכם עם הסביבה. נראה שעכשיו יבואו לקראתכם והכול ייפתר בצורה הנוחה לכם.

אתם עדיין עוסקים בכל הקשור לשותפויות בחייכם כיוון שנראה שלא הכול היה שפיר עד היום, אך אתם מתחילים להתאזן בנושא ואין לכם בעיה לחתוך במקומות שצריך.

 

תאומים

מערכות יחסים זהו הדבר הדומיננטי ביותר עד היום במהלך כל השנה האחרונה, נראה שכבר הגעתם לתובנות והנה עכשיו אתם יכולים ליישם את המסקנות. זה בדיוק הזמן להחליט באופן סופי מיהם האנשים שמתאים לכם להמשיך איתם בחייכם.

העבודה שלכם סוחטת אתכם ותמשיך להיות כזו בתקופה הקרובה. נראה שאתם בשלים להמשיך הלאה אך עדיין אתם חייבים להגיע למצב שאין לכם יותר משקעים.

 

 

סרטן

נושאי כספים דומיננטיים מאוד בחייכם כרגע ונראה שאתם צוברים גילויים חדשים שלא מאפשרים לכם להישאר שאננים. זה בדיוק הזמן להחליט כיצד אתם ממשיכים הלאה ואף לתכנן תוכניות לטווח הרחוק שיאפשרו לכם שליטה בתחום זה.

העבודה גוזלת מכם זמן יקר מאוד ואתם משקיעים כל כך הרבה שעות עד אשר לעיתים אתם שואלים את עצמכם האם המחיר כדאי. ובכן התשובה היא כן מוחלט.

 

 

 

אריה

בחודש הקרוב תהיו הרבה יותר נמרצים ושמחים כיוון שכוכבים אישיים כמו וונוס שאחראית על כספים ומע' יחסים תהייה במזל שלכם וכמו כן, כוכב התקשורת, מרקורי. זה בדיוק הזמן שאתם יכולים לקחת פסק זמן לעצמכם ולהרשות לעצמכם ליהנות. המושג משפחתיות לובש ופושט צורה אצלכם בגלל העובדה שנראה שלאחרונה הייתם נסערים מאוד בתחומים אלה. רק בסוף החודש תגיעו לפשרה.

 

בתולה

נושאים אישיים רגשיים נמצאים כעת על הפרק כיוון שאתם מודעים לכך שלא כל דבר אתם יכולים לעשות כפי שבאמת הייתם רוצים. את הרגשות האמיתיים שלכם מומלץ לכם בשלב הזה להשאיר לעצמכם ולא לחשוף עד אשר תעשו תאומי ציפיות.

כוכב השפע עדיין נמצא במזל שלכם אך בימיו האחרונים ולכן חשוב מאוד שבשלב זה תמצו את מקסימום הפוטנציאל שביכולתכם לקבל הזדמנויות מהיקום ולפעול בהתאם.

 

מאזניים

מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה שממשיכה להיות טובה עבורכם ויש לכם יכולת לבלוט בכל מקום אליו אתם הולכים. במידה ואתם שואפים להתקדם ולהתפתח זה בדיוק הזמן הנכון לפעול לשם כך והאינטואיציה שלכם תנחה אתכם להתנהגות הנכונה. כמו כן, נראה שאנשים קרובים לכם בתא המשפחתי לא תמיד יכולים להתמודד עם הרצון שלכם לפרוץ מסגרות וייתכן והם לא יפרגנו לכם כפי שהייתם רוצים.

 

עקרב

בכל החודשים האחרונים השפיע עליכם הכוכב ששולט עליכם ושמו מארס וגרם לכם לפעילות אינטנסיבית שלא תמיד תאמה את אופייכם האישי. נראה שכוכב זה סוף סוף יצא מהנסיגה הארוכה שלו אצלכם וגם לכם יתחילו לחכות עכשיו ימים יותר רגועים ושלווים. מבחינה כספית אתם עדיין נמצאים במקום שבו יש לכם בעיה כיוון שנראה שלא דאגתם לעתידכם הכלכלי.

 

קשת

הכוכב סטורן שמביא קשיים, נמצא במזל שלכם ומסיים את נסיגתו כך שכל מי שנולד בשליש הראשון של המזל מרגיש בכך. נראה שקושי זה גורם לכם להתמודד עם נושאים שקודם לכן העדפתם להתעלם מהם ובלבד שלא תתמודדו עם חוסר הנוחיות שבאמירת הדברים כפי שהם באמת. מי שלא מוכן להקשיב לכם אינו ראוי להיות במחיצתכם. אתם מתקדמים הלאה בחייכם אל עבר סגנון חיים חדש.

 

גדי 

בחודש הקרוב יעבור סוף סוף כוכב העשייה המוכר בשמו מארס מבית החברה שלכם אל בית תת המודע ויגרום לכך שייתכן ויהיו נושאים שלא תוכלו לפעול בהם בצורה חופשית כפי שהייתם רוצים, אלא תצטרכו לפעול מאחורי הקלעים. אין לכם ברירה זוהי צורת חשיבה חדשה שתצטרכו לאמץ אל עצמכם. תהייה זו התנסות חדשה עבורכם כך שמומלץ לכם להקשיב לקול הפנימי שלכם בכל פעם שתצטרכו להחליט החלטות.

 

דלי

יש לכם מרץ יותר מאשר כרגיל כיוון שאתם מבינים שכדי להתקדם בחיים צריך לעשות מעשים חדשים ואפילו לא שגרתיים על מנת שתוכלו להצליח במה שבאמת מתאים לכם. אתם זורמים עכשיו יותר מבחינה חברתית וזוהי תקופה מצוינת לחזק קשרים שלאחרונה התרופפו ולא בגלל שאתם פעלתם לניתוק, אלא בכוח הנסיבות. זה הזמן לתחזק קשרים שלאחרונה התרופפו ולא בהכרח באשמתכם.

 

דגים 

נראה שהעבודה הקשה שאתם חווים ומתעקשים להראות לכולם שהנה אתם יכולים להוכיח שיש ביכולתכם לעשות הכול, מתחילה לתת את אותותיה בכם ואתם מאוד עייפים וזאת בגלל העובדה שעד היום לקחתם על עצמכם מעבר ליכולותיכם. מאחר ואתם מקבלים עזרה מאנשים קרובים מומלץ לכם להרפות ולהרשות לעצמכם לנוח . אל תחששו ממה יגידו עליכם ולימדו לקבל עזרה מהזולת.

 

 

 

 

 

באפשרותך לקבל מפה אסטרולוגית אישית בשיחה אישית עם צילה שיר- אל- אסטרולוגית, נומרולוגית ומומחית לקלפי טארוט בטלפון : 072-3401003 שלוחה  28
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי