אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 4.11.2017 29.10.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 4.11.2017 29.10.2017

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


טיפ לילידי השבוע

כוכב התקשורת מרקורי נמצא אצלכם במזל השבוע ומביא איתו שפע של רעיונות חדשים לביצוע ומימוש תוכניותיכם במלוא התנופה.

 

טלה

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים בנושאי בית, משפחה ושותפויות שמבחינתכם הם המשפחה עבורכם. הימנעו מלהיגרר לריב או מקשיים אשר עלולים לנבוע מכך שאתם נמצאים במצב של הגנתיות יתר, עובדה זו תקשה על מי שנתון לחסותכם. ייתכן שתעסקו בכספים שאתם מצפים לקבל אותם והם מתעכבים מסיבות שאינן תלויות בכם ולכן זה הזמן שלכם לבקש עזרה על מנת שתוכלו לפתור את הבעיה שנוצרה.

 

שור

נושאי עבודה ושותפויות יטרידו ויעיקו ולכן אתם חייבים להיות ממוקדים  ומרוכזים בנושאים אלה שנראה שאכן יגיעו לכלל פתרון אך במחיר של התמודדות, ויכוח והרבה מאמצים. היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית. קיימת אצלכם כרגע נטייה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים. הקשיבו גם לאחרים שמנסים להתייעץ איתכם – נראה שיש להם מה להוסיף לכם.

 

תאומים

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם, אם כי בהחלט מבלבלות מבחינה מקצועית. אתם נעים ונדים בתחושותיכם ולא תמיד מודעים לעובדה שיש לכם יכולת לפתור את הדברים בנועם , אלא נקלעים למריבות מיותרות עם אנשים קרובים לכם. נסו להיות מאופקים. התקשורת שלכם השבוע נוטה להיות נוחה יותר ולכן עליכם לוודא שאתם מובנים לכל מי שאתם מנסים ליצור איתם תאומי ציפיות.  

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה שבה ההוצאות שלכם גבוהות מהתכנון המקורי שלכם ולכן עובדה זו מדאיגה אתכם במיוחד. אכן זהו זמן לא קל במישור הפיננסי וגם המשפחתי ולכן מומלץ לכם להיות מאוד זהירים בכל הנוגע להוצאות הכספיות שלכם. מאחר ועברתם שינויים משמעותיים לאחרונה הרי שמומלץ לכם לא לשתף אנשים שאינכם בטוחים שרוצים בטובתכם והרשו לעצמכם לשמור את תוכניותיכם לעצמכם. 

 

אריה

בשבוע הקרוב נראה שתאלצו להסתיר את רגשותיכם האמיתיים וזאת על מנת לוודא שגם הקרובים לכם ביותר חשים כמוכם. הקשיבו לאינטואיציה הפנימית שלכם ברגעי משבר קטנים שבהם אתם מרגישים בודדים ולא תמיד יש לכם ממי לקבל עזרה והכוונה. נצלו את השבוע הקרוב לחיזוק הקשר האישי ביניכם למשפחה. אנשים יחושו בצורך שלכם להתקרב רגשית ויאהבו את זה.

 

בתולה

אתם נמצאים בתקופה שיש בה מתחים גבוהים הקשורים לדאגות ומועקות אותם טרם פתרתם. תיתכן התמודדות עם קושי בתחום המשפחתי וזאת מאחר ואינכם רגילים לאנרגיה של הכוכב נפטון הבא להמיס ולבלבל לכם דפוסי חשיבה. נוקשות וקיבעון הינם תכונות אופי שלפעמים מיוחסות לכם ולכן בשבוע הקרוב תמשיכו להתעמת עם עובדות אלה בתחום הכספי ועם הקרובים לכם.

 

מאזניים

יש לכם נטייה בשבוע הקרוב להרגיש שאתם מסתבכים מבחינה רגשית עם אנשים קרובים בגלל חילוקי דעות ביחס לתחום המקצועי שלכם. אתם קנאים יותר מתמיד לדעותיכם ולעיתים נקלעים למצוקה בין מה שטוב לכם ובין מה שטוב לזולת. נסו להיות בוגרים יותר ולהבין שהרגישות שלכם מוקצנת. נסו לחוות את החיים כפי שהם ואל תיפלו השבוע לדפוסי התנהגות ישנים.

 

עקרב

זהו שבוע לא קל בתחום הקריירה והכספים. הזמן לא פועל לטובתכם ולמרות הקשיים הכספיים שחוויתם, הרי שמעברו של כוכב השפע במזל שלכם ייתן לכם התחלות חדשות ותחושה של שחרור. היו מוכנים לכך שבמקום העבודה יופעל עליכם לחץ לא קטן. נסו לקבל זאת ולהתמודד בצורה חיובית. יכול להיות שתאלצו להתמודד עם חשיפה לא נוחה של דברים אישיים בפני אנשים זרים.

 

קשת

עברתם שבוע קשה במיוחד בכל הנוגע לחיים האישיים שלכם. אתם יודעים שהזמן קצר כדי להספיק דברים ויש לכם ציפיות להצליח בתחומים אותם ניסיתם לקדם. אתם רגישים יותר מתמיד ולכן חשוב שתקחו את הדברים בפרופורציה ולא תתנו לאלה שמנסים לפגוע בכם להצליח בכך. עליכם לזכור שכל אחד רואה את העובדות מנקודת ראותו שלו ולא בהכרח אתם חייבים להתחשב בעובדות אלה.

 

גדי

אתם עשויים להרגיש חולשה ועייפות, נסו להחזיק מעמד. גם בני זוג עלולים לאכזב בתחום הכספי וייתכן אף שאתם עשויים להתאכזב מהמקורות הפיננסיים עליהם בניתם. עשויות לצמוח בעיות בהקשר עסקי או כספי. אם אפשר, עדיף לחכות יומיים שלושה לפני שמגיעים להחלטה. מותר לכם להיות קנאיים לדעותיכם האישיות ואל תוותרו כאשר ינסו להניע אתכם מללכת בעקבות תחושות הבטן שלכם.

 

דלי

היו הרבה שיחות רגישות לאחרונה בנושאי עבודה ואף בחיים האישיים שלכם ולכן אתם הרבה יותר רגישים בתגובותיכם. נסו להתבונן פנימה ולראות מה מניע אתכם. אתם נוטים להיות יותר רכושנים וקנאים בקשר למערכות היחסים שלכם. ההיבט הנוצר השבוע בשמיים גורם לכך שסדר העדיפויות שלכם הינו התחום המקצועי ורק אחר כך השקיעו ביחסי אנוש עם האנשים החשובים לכם.

 

דגים

יתכן שעייפות מצטברת לא נלקחת אצלכם בחשבון, ולכן אתם עלולים לאבד אנרגיה , אם לא תשמרו על עצמכם בימים אלו. מומלץ לכם להיזהר ולא להיכנס לעימותים עם חברים לעבודה. נראה שכספים שאתם צריכים לשלם מבלי מבלי שהתכוונתם לכך, ירגיזו אתכם אך קחו בחשבון את השתלשלות הדברים ולמדו לראות את החיובי בכל דבר. לאחר שכל המהומה תישכח סעו להתאוורר.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי