אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית למזל גדי 2015 - מאת צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית חודשית למזל גדי 2015 - מאת צילה שיר אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

תחזית חודשית למזל גדי 2015
גדיים יקרים,

החודש נפתח כשמרבית הכוכבים האישיים נמצאים במזל שלכם עובדה שמלמדת על כך שמחכים לכם ימים אינטנסיביים במיוחד. 


בחודש הקרוב ייפתחו בפניכם אפשרויות חדשות לבטא ולממש את עצמכם בנושאים שעד היום הייתם פחות בטוחים ביכולות שלכם לבצע אותם.


הכוכב מרקורי המביא איתו תקשורת וקשרים נמצע עדיין במזל שלכם וגורם לכם להיות רציניים יותר ולמחשבתכם להיות בהירה והגיונית, ובמיוחד לגבי היכולות שלכם לשווק את עצמכם בנושאים מקצועיים שדורשים קשר עם אנשים קרובים במעגל הראשון של חייכם.


רק לקראת השישי בחודש יעבור כוכב מרקורי למזל דלי, שם גם יבצע את הנסיגה שלו.

בגלל נסיגת כוכב זה, לא מומלצת עשייה ספונטנית אלא יותר בדיקה של כל הגורמים הסביבתיים, על מנת לראות את התמונה בשלמותה ובהתאם לכך, להחליט מהי דרך הפעולה הנוחה לכם.


נסיגת מרקורי הפעם תהייה בבית הכספים שלכם כך שעליכם להיות מאוד זהירים בתחום זה ולנסות לא לפעול בצורה ספונטנית למרות שהדבר יראה לכם ככדאי.                                               


עובדה זו תועצם כיוון שבמהלכו של הכוכב החודש, ייפגש גם עם כוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים וכספים וייתן לכם את הנגיעה האישית והרגשית כדי שתוכלו  לממש את התוכניות שלכם , תוך כדי שאתם משכנעים את הקרובים לכם בהצלחה ומסבירים להם מדוע הדעה שלכם צודקת ומדוע כדאי לפעול בדרך שאתם מציעים.


ואולם, בגלל הנסיגה זוהי עשויה להיות באופן זמני תקופה די מבלבלת כיוון שצמידות מרקורי כוכב התקשורת עם וונוס כוכב מערכות היחסים והכספים מביאה איתה בדרך כלל תקופה מאוד נעימה של יחסים בין אישיים ואנשים שאתם יכולים לסחוף אותם איתכם ולשכנעם כמעט בכל דבר שתרצו, אך מצד שני, הנסיגה תביא להאטה משמעותית בהתנהלות הדברים , בעיקר בגלל חילוקי דעות בנושאי כספים. עובדה שמלמדת על כך שהפרופורציות שלכם עלולות להשתנות ביחס לקשרים עם אותם האנשים וייתכן ותרגישו צורך לפצות את עצמכם על ידי הוצאת כספים ובזבוזים עבור עצמכם, מעל ומעבר למה שהתכוונתם  להרשות לעצמכם וזאת בעיקר בגלל שאתם יודעים שהשקעתם כל כך הרבה אנרגיה ביחסים ועדיין ללא התוצאה הרצויה, כך שעכשיו מתוך דחף ראשוני הייתם רוצים להרשות לעצמכם ליהנות ולהרגיש שאתם קוטפים את הפירות. 


מומלץ לכם , להניח כרגע לרחשי הלב,  ולהמשיך ולפעול כפי שאתם רגילים בדרך כלל, ביישוב הדעת ורק לאחר סיום הנסיגה להגיע להחלטות מסכמות ואחרונות. ובעיקר עליכם לוודא, שהמקורבים לכם בסביבה האישית שלכם מסכימים עם דעתכם ובעיקר עם הדרך שלכם.


נראה שבכל זאת תחליטו נכון, כיוון שכוכב השפע יופיטר הנמצא כרגע בנסיגה בבית הכספים שמתקבלים מאחרים, ייצא מהנסיגה בעוד כשלושה חודשים ואז תוכלו ליהנות שוב מכספים שהשקעתם ועכשיו נותנים את התשואה. תהליך זה יימשך עד לחודש יולי 15, ולאחר מכן תהיה לכם יכולת להשקיע ולהיות מקושרים עם חו"ל.


בתחילת החודש עבר הכוכב סטורן המוכר גם בשמו המורה הגדול לבית המקושר עם בית תת המודע שלכם וישהה בבית זה כשנתיים וחצי . תהייה זו תקופה שבה תרגישו צורך עז להתחבר אל עמקי תת ההכרה שלכם וייתכן שלא תמיד תאהבו את מה שייצא משם, אך לא תהייה לכם ברירה ותאלצו להתחבר אליו וללמוד לקבל דפוסים חדשים באישיותכם. למרות הקושי, אין ספק שתהייה זו תקופה טובה עבורכם להבין את המניעים הפנימיים העמוקים ביותר שלכם ובדרך זו להשתחרר מנושאים שכבלו אתכם עד היום  ולא אפשרו לכם לפעול באופן חופשי.


ייתכן מאוד שיבוא לעזרתכם גם הכוכב אוראנוס שמביא איתו שחרור וחופש מכבלים שנמצא בבית המשפחה הקרובה שלכם החודש וכך גם למשך כל השנה הקרובה. הצורך הפנימי שלכם בשחרור יביא לכך שכאשר ייצאו ה"שדים הפנימיים" תהיו מוכנים להתעמת עם כל אי נוחות שבמריבות עם המעגל הקרוב ביותר אליכם וזאת כדי לסגור פינות אפלות ולהיפטר ממה שכבל אתכם עד היום לעבר ובעיקר מהדברים שאתם עדיין סוחבים מבית הילדות.


ניתן להגיד שהחודש יהיה דומיננטי מאוד ביכולת שלכם להתמודד מול אתגרים אישיים ובעיקר כלכליים. החודש הוא זמן למחשבה , בדיקה ותהייה. זה הזמן להחזיק את עצמכם חזק, להתאפק ורק בסיום הנסיגה בסוף החודש הבא, להגיע להחלטות משמעותיות.


כדי להקל על עצמכם  מומלץ לכם, להרשות לעצמכם במקומות שתרגישו בטוחים לשחרר במקצת את הרסן ובכל זאת קצת להתפנק ולהרגיש יותר חופשיים ומשוחררים, כך יהיה לכם כוח להמשיך במשימות שהצבתם לעצמכם.

 

בברכה

צילה שיר אל

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי