אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  22.1.15 – 16.1.15 מאת דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית שבועית לשבוע שבין 22.1.15 – 16.1.15 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  22.1.15 – 16.1.15

 

גדי   20.1 – 22.12  מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים שלכם ביניהם ונוס ומרקורי מצביעים על רעיונות טובים והצלחה אפשרית בתחום הפיננסי. יחד עם זאת הימצאותו של ונוס מול כוכב צדק יכול להצביע על הוצאות מופרזות אשר עלול לגרום לגרעון כספי. היחסים עם הבית והמשפחה לא במיטבם ויש תחושה של הקרבה מה שיכול לגרום לזעם וכעס לא נשלט. מקצועית תבלטו השבוע מעל כולם.

 

דלי  21.1-18.2     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל דלי שיחגגו החל מהשבוע יום הולדת. כניסת השמש למזל דלי והצטרפותו לכוכבים ונוס ומרקורי מצביעים על אנרגיה מנטאלית פעילה מאוד כמו כן על מיקוד האנרגיה שלכם בנושאים קהילתיים וחברתיים וחיבור חזק לחברים השבוע. הרומנטיקה אצלכם פורחת גם בקשר זוגי קיים וגם עבור הפנויים שביניכם שיוכלו ליצור קשר רומנטי חדש.

 

דגים  19.2-20.3      מאדים אשר נכנס לא מכבר למזל שלכם אמנם נותן אנרגיה לעשייה רחבה עבור עצמכם ובעיקר הציבור הרחב אך מנגד עלול להיתקל בהתנגדות מצד סמכויות או אחד ההורים וליצור תסכול וכעס מודחק. בכל אופן יש התנגדות שתשתחרר לקראת אמצע השבוע. כוכב אוראנוס הנמצא זה מכבר בבית הכספים שלכם יוצר היבטים הרמוניים לוונוס ומרקורי המשקף התנהלות תקינה יותר עם כספים ורעיונות טובים מבחינה כספית.

 

טלה   21.3-20.4      שליט המזל שלכם, כוכב מאדים נמצא במזל דגים ויהיה בצמידות השבוע גם לכוכב נפטון מה שיכול להצביע על תחושה של חוסר אונים וקורבנות. כמו כן אתם עלולים להרגיש חשופים ופגיעים ולכן לא מומלץ לפעול בצורה אגרסיבית מול אף אחד כי אתם עלולים להיפגע יותר מבדרך כלל. לכל מי שנוסע לחו"ל מומלץ להיות זהירים כפל כפליים. חברתית תהיו מאוד מחוזרים וקשר רומנטי חדש עשוי להוביל לזוגיות חדשה.

 

שור   21.4-20.5      כניסת השמש לבית הקריירה שלכם השבוע והצטרפותו ל ונוס שליטת מזלכם וכוכב מרקורי מצביעים על תקופה די טובה בקריירה עם הרבה כבוד והערכה כלפיכם מה שעשוי להביא גם להצלחה כספית. כספים שתרוויחו ילכו להשקעות והרחבה של הבית שלכם או רכישת בית חדש. כוכב מאדים אשר ייצמד כבר בתחילת השבוע לכוכב נפטון ויצור זווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על משבר אפשרי עם חברים הנובע מתמימות בגלל נושאים כספיים.

 

תאומים 21.5-21.6      כוכב מאדים אשר נמצא במזל דגים ובנוסף נצמד לכוכב נפטון ובזווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי עלול להצביע על קושי לפעול ממקום חופשי בתחום הקריירה מול סמכויות ושותפים למיניהם ועל תחושת קורבנות אפשרית. כמו כן ביחסים עם בן או בת הזוג עלול להיווצר משבר השבוע ואתם עלולים להרגיש ניכור ובדידות מולם. סטודנטים צפויים להצליח ולהצטיין השבוע.

 

סרטן  22.6-22.7     השבוע אתם מרגישים צורך להגיע לאיזון בין ההכנסות שמגיעים מבחוץ להוצאות הגדולות שהן חלק מחייכם לאחרונה. כוכב שבתאי הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם יוצר זווית דיס הרמונית לכוכב מאדים מה שמצביע על מאבקים בעבודה ועל תחושה שאתם לא חופשיים לפעול ויתכן ואתם לא מקבלים את התמיכה מהסובבים אתכם כולל בכירים מכם. בריאותית יתכן ותרגישו מעט חלשים. חשוב שלא תזניחו השבוע את בריאותכם.

 

אריה 23.7-22.8      הכוכבים ונוס ומרקורי הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביעים על תקופה טובה יותר עם בני זוג ועם שותפים למיניהם. בני ובנות מזל אריה יזכו בשפע תשומת לב כמו שהם אוהבים והפנויים שביניהם יוכלו ליצור קשר זוג חדש ומחייב יותר בחייהם. עם ילדיכם לעומת זאת אתם עלולים להרגיש פחות טוב ועלולים להיווצר אי הבנות ומאבקים בעיקר בשישי סביב עניינים כספיים.

 

בתולה 23.8-22.9      מרקורי שליט מזלכם וונוס הנמצאים בצמידות בבית העבודה והשרות שלכם מצביעים על תקשורת טובה יותר עם מי שקשור לתחום המקצועי שלכם וגם על רעיונות מבריקים ויצירתיים שיעזרו לכם לקדם אתכם ואת העבודה שלכם. בבית לעומת זאת קשה יותר בעיקר בשישי עם בני הבית או מול הורה מבוגר הדורש מכם יותר מהרגיל אך תתקשו לדבר באמת על מה שעל לבכם ולהתלונן בנושא. בני זוג ושותפים גם הם ידרשו מכם וזה עלול ליצור קונפליקט.

 

מאזניים   23.9-23.10      כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם וייצמד השבוע לכוכב נפטון גם כן באותו בית יוצר זווית מאתגרת גם לכוכב שבתאי מה שאומר שהתקשורת עם מי שנמצא אתכם בקשרי עבודה עלול להיות מאתגר ובעייתי השבוע. כמו כן תתקשו יותר לקדם נושאים ולהוביל ויתכן ותחושו שאתם קורבן של אנשים או של נסיבות. לאמנים וליוצרים יהיה קל ליצור ויעלו רעיונות חדשים ומבריקים.

 

עקרב   24.10-21.11     כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה שלכם ויוצר זווית מאתגרת לכוכבים ונוס ומרקורי יכול להעיד על צורך לאזן בין הבית והמשפחה לצורך שלכם להתרחב בתחום הקריירה ועל צורך להיות יותר ריאלי במטרות שלכם לעת עתה. הצורך שלכם ליצור איזון כלכלי עלול להתנגש עם הרצונות של ילדכם מה שעלול להכניס אתכם למצב לא נעים בעיקר אם הבטחתם משהו לאחד מילדיכם.

 

קשת    22.11-21.12      התחושה השבוע תתאפיין אצלכם בהרבה כבדות ובקושי לפעול ולקדם דברים בעיקר בנושאים אישיים ועם הבית והמשפחה. משום מה אתם מתקשים ליצור תאום בין הרצונות שלכם לבין אלו של הבית ויתכן ואתם מרגישים אף מעט בודדים ובלי תמיכה. חברים הם אלו שיוכלו לעזור לכם מעט ולהוציא אתכם מהדכדוך אם תחליטו להיענות להם. כלכלית אתם מקדמים תוכנית שלינוי המצב אם הוא תקוע כרגע.    
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי