אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
10 טיפים כיצד לשמר את האהבה

10 טיפים כיצד לשמר את האהבה

עליזה גבאי קרשבסקי מאת: עליזה גבאי קרשבסקי מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית , נומרולוגיה, תקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 30

 


יום האהבה מרגש את כולנו, נוטע בנו תקווה מחודשת, ואמונה חדשה שאולי גם אנחנו נזכה בזאת המיוחלת והמבוקשת, זאת שכולם חולמים עליה, כולם ! כל בני האנוש .

אם לא נתחזק אותה היא תברח, היא חמקמקה, וחס ושלום עלולה לחמוק לנו ולהעלם לה.


הנה כמה טיפים כדי לשמור עליה, על אותה יקרת ערך ששמה אהבה :

 

1 . הטיפ הראשון ואולי אחד החשובים הוא טיפ האיזון

העולם בנוי על איזון, הבורא ברא את היום ואת הלילה, את האור ואת החושך, את הטוב ואת הרע, את הפלוס ואת המינוס, ויצר איזון בעולם .

כך, גם אנחנו צריכים ליצור איזון באהבה שלנו כלפי בן זוגנו, צריך לדעת לתת וגם לקבל והכל במידה, לשמור על מידת הנתינה ועל מידת הקבלה, זהו אחד הסודות השמורים ביותר, אך אם נתאמן נשיג  ונגיע לאיזון .

מי שרק ייתן באהבה ולא ישכיל לקבל יגיע למצב שיתאכזב ויהיה מתוסכל, חייבת להיות זרימת אנרגיה מעגלית של נתינה וקבלה אחרת האיזון מופר .


2 . הטיפ השני חשוב גם הוא גרשו את הפחד !

זיכרו !!! אהבה ופחד לא הולכים יחד, האהבה נועדה לאמיצים, אנרגיית האהבה היא אנרגיה טהורה כאשר יש בתוכה התנהלות מתוך פחד, מערכת היחסים מתקלקלת והזוגיות לא זורמת למקום הנכון .


3 . הטיפ השלישי ביקורת לא בונה זוגיות

נכון, ברוב הפעמים ביקורת בונה מאפשרת לנו ללמוד על עצמנו ולהשתפר, גם במערכת הזוגית שלנו זה חשוב, אך הקפידו לאהוב את בן הזוג שלכם כמו שהוא, להיות במקום של ויתור על התפל ולהתרכז בעיקר, אהבה אמיתית זו אהבה שאתה אוהב בבן הזוג שלך את הטוב ואת הרע, מהמקום הזה אפשר לתת ביקורת בונה בצורה חיובית ולא ביקורתית .


4 . הטיפ הרביעי העשירו את היחסים הזוגיים שלכם

עשו דברים ביחד, לימדו משהו חדש, פתחו תחביב משותף, צחקו, ספרו בדיחות כשלוקחים את החיים בהומור פחות רבים,  הכירו אנשים חדשים, תהנו לבלות יחד .


5 . הטיפ החמישי העניקו אחד לשני מתנות

נכון, כולם אומרים : " שונא מתנות יחיה ", אני אומרת : " אוהב יחיה יותר " .

לא מדובר על מתנות יקרות, תעניקו אחד לשני מתנות של תשומת לב, זה יכול להיות פרח, עוגה שהוא אוהב, פתק אוהב על המראה בבוקר, פשוט תעניקו את האהבה שלכם אחד לשניה כל הזמן .


6 . הטיפ השישי הקשיבו !

יש הבדל בין להקשיב לבין לשמוע או להאזין, להקשיב פירושו להיות קשוב לצד השני, להקשיב למילים שלו, ללב שלו, לצרכים שלו .

הקשיבו, לפעמים בין המילים מסתתרים הדברים האמיתיים, גם אם הדברים לא נשמעים לכם ואתם לא מתחברים אליהם, אל תשכחו זה מה שבן הזוג שבחרתם מתוך אהבה אומר, אז תנו לזה את המשקל המתאים.


7 . הטיפ השביעי בשלו לאנשים שאתם אוהבים

אומרים ש : " דרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו " , אכן כן, אך בעידן שלנו, גם הדרך לליבה של האישה שלנו, לא חייב להיות שף או שפית, הוא חוזר מאוחר מהעבודה תפנקי אותו עם ארוחה קלילה, היא קמה בבוקר, תפתיע אותה עם ארוחת בוקר מפנקת, עצם המחשבה ותשומת הלב תרחיב לכם את הלב אז לפנק לפנק לפנק !


8 . הטיפ השמיני שתיקה שווה זהב

לפעמים, כשכבר מכירים את בן הזוג שלנו, חשוב לדעת שיש פעמים שפשוט עדיף לשתוק עד שהסערה תחלוף, ואז ניתן למצוא זמן שהאנרגיה קלילה ומתאימה ולדבר על מה שהפריע .


9 . הטיפ התשיעי כלום לא מובן מאליו !!!

השגרה והתנהלות החיים מביאה אותנו הרבה פעמים בלי לשים לב, לקבל את הכל כמובן מאליו .

שננו לעצמכם כל הזמן ! זה שקיבלתם אהבה, לא מובן מאליו , יש מלא רווקים ורווקות שמתים לאהבה וזוגיות, תודו על המתנה הזאת מידי יום , הודו אחד לשני מידי יום על הדברים הקטנים והדברים הגדולים, שגרה היא אם כל המחלות שמחסלת כל רגש אהבה וזוגיות שימו לב לא ליפול לשם .


10 . הטיפ העשירי גרשו את הקינאה והחזיקו בשרביט הפירגון

נכון, קינאה מפרגנת בריאה למערכת יחסים זוגית, אך אל תגיעו למצב שאתם מקנאים לבן זוגכם ולא מפרגנים

לו , בא לו לבלות בערב עם חברים שחררי אותו ופרגני לו על כך, את לא יודעת כמה הוא יעריך אותך על כך, היא רוצה לנסוע עם חברות פרגן לה היא תוקיר לך תודה על כך.

כדי לבנות מערכת יחסים בריאה, בין היתר צריך גם שיהיה עולם של כל אחד בנפרד, נכון, ה "ביחד " חשוב מאוד, אך גם התפתחות אינדיבידואלית של כל אחד מבן הזוג תורמת רבות לקשר הזוגי.

 

לסיכום, ברגע שמקבלים את המתנה הגדולה ביותר שנקראת אהבה, צריך לדעת לשמר אותה, לעבוד בשבילה ולהשקיע בה, וכמובן להודות עליה בכל יום ויום, אל תשכחו כי יש כאלה שלא שפר עליהם מזלם .

 

חג אהבה שמח! - עליזה גבאי

כנסו לאתר לשיחה אישית עם עליזה גבאי, מומחית בקריאה בקלפים, נצר למשפחת מקובלים, מתקשרת בעזרת קול, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הקבלה

ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי הקבלה   והמיסטיקה. בטלפון: 072-3401003 שלוחה 30 

 

 

מאמרים נוספים :

סוד הזיווג בקבלה

מיהו בן זוגי ?

הכל על אהבה גורלית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי