אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הילות

הילות

מאת: מערכת Stars

כיצורים חיים, רוחניים ואנרגטיים, אין ספק כי גופנו פולט אנרגיה בצורת הילה המקיפה את גופנו, הילה אשר ניתן לראות אותה באמצעים מסויימים, ואף לצלם אותה.

צילומים דתיים, החושפים זוהר על טבעי סביב עצמים חיים, רק מוכיחים את הקיום ואת החשיבות של ההילות שכל אחד ואחד מאיתנו פולט. כל צורת חיים פולטת הילה: בני האדם, בעלי החיים ואפילו צמחים.

לכל אדם הילה שונה, בדומה לטביעות אצבע, ופירוש התכונות של כל הילה (צבעה, עוצמתה והמרחק שהיא נפלטת מהגוף) יכול לספר לנו על אופיו של האדם, מחשבותיו, הרגשותיו ואפילו מצבו הבריאותי.

למרות שרובנו איננו יכולים לראות את ההילה שלנו או של הסובבים אותנו, קיימים אנשים הטוענים שהם כן יכולים, וחוקרי ההילות מסתמכים רבות על דיווחים שלהם במטרה להבין את חשיבות הצבעים של ההילות. כמה רחוק ההילה נפלטת מהגוף החי, וכיצד ניתן לתרגם את המידע הזה לאינפורמציה ממשית על מצבו של הגוף הפולט את ההילה.

המדע מסרב לאמץ את הרעיון של קיום הילות, למרות שהוא מכיר בעובדה כי כל גוף ויצור חי פולט גזים, קרינה ואנרגיה. מחקרים מדעיים בנושא הילות לא הצליחו להפיק תוצאות חד משמעיות, עובדה די הגיונית בהתחשב בעובדה שמדע ההילות וקיומן מכיל בתוכו תחומים רבים והוא משתנה ודינמי כל הזמן.

טכניקות צילום רבות מנוסות במטרה להפיק צילומים עקביים בתוצאותיהם, וככל שהטכנולוגיה מתפתחת גדלים הסיכויים שמישהו "ייתקל" בשיטת צילום חדשה שתוכל להציג בפני כל אחד ואחד את ההילה האישית שלו.

על אף הספקנות המדעית, רעיון הקיום של הילות קיים משחר האנושות, וקיים תיעוד רב מכל רחבי העולם בנושא ההילות, צבען ותכונותיהן השונות, ובכל רחבי העולם ומתרבויות שונות, המידע בנושא תואם - כלומר קיימת הסכמה כל עולמית בנושא המשמעות של כל צבע, ומה המשמעות של עוצמת ההילה.

מחפשים ייעוץ?

לשיחה אישית עם נטלי מוריה, מומחית בתקשור, נומרולוגיה, קלפי טארוט, ריפוי רוחני בהילינג קבלי ואותיות, פירוש חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51 


למאמרים נוספים:
ההילה של האדם

הגנות

הקרנה חוץ גופנית

לחיות מתוך שמחה

מדיטציה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי