אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
חיים לאחר המוות

חיים לאחר המוות

מאת: מערכת Stars

הרעיון של חיים לאחר המוות קיים מאז שחר האנושות. רוב האנשים מאמינים כי יש סוג של קיום מעבר לגוף הממשי והמוחשי שלנו, והסיבה הכי טובה שיש לנו להאמין בקיום שכזה היא שאין הוכחה וסיבה לא להאמין בזה.


הלא מה תהיה הסיבה לעבור חיים קשים ומפרכים אם בסופו של דבר כולנו נגמור כאבק?!
בני האדם הם יצורים רוחניים, וככאלה, אנו תרים אחר משמעות לחיים ולקיום שלנו ורובינו מאמינים כי תמצית הקיום שלנו, או ה"נשמה" שלנו, אינה כבולה לגוף האנושי.

אינטואיציה, תפיסה, דה-ז'ה-וו, רגשות עזים, יכולות על טבעיות ועוד, הינם הוכחה חותכת כי אנו קשורים למישור רוחני גבוה יותר ממה שקיים כאן, על האדמה המוחשית.


ספרים רבים נכתבו על החוויות האישיות של אנשים שהתקרבו מאד אל המוות, או אפילו מתו והושבו לחיים, והתיאורים של החוויה שכל אחד ואחד מהם חווה דומים באופן מדהים, למרות העובדה שכל אחד ואחד מהם שייך לדת ותרבות
שונה.


כל הדיווחים מדברים על התחלה של מסע רוחני, ולא מסע לקראת הסוף. רוב האנשים מרגישים חום, שלווה ומנהרה מרגיעה של אור, חלקם מדווחים שראו מלאכים, חברים, חברי משפחה ואפילו חיות מחמד המחכים להם ב"צד השני".


כמובן שכמו כל חוויה על טבעית ורוחנית אין הוכחה חותכת של חיים לאחר המוות, אולם רובינו מעדיפים להאמין כי הקיום שלנו אינו מתחיל ונגמר כאן, על כדור הארץ, אלא ממשיך הלאה במישורים נוספים של קיום.

 

לשיחה אישית עם מיסטיקן בכיר, הברק, מפרש חלומות, נומרולוג וקבליסט, ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים. התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 44).למאמרים נוספים:
איך גורמים לשינוי?

תהליך ירידת הנשמה

פסיכותרפיה ע"פ שחזור גלגולים

גלגול נשמות בתנך ובמקורות

אל תחכו לגלגול הבא

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי