אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
איי הבתולה

איי הבתולה


מזל בתולה משתייך לפי חלוקת האלמנטים המסורתית למזל האדמה ולכוכב מרקורי. הוא מכיל בתוכו הרבה יותר אלמנטים של אוויר, מים ואפילו אש, מאשר מזלות אחרים. למרות שבן מזל בתולה שייך ליסוד האדמה בחלוקה המסורתית, ניתן למצוא בבני המזל מאפיינים של מים ואוויר ובמידה מסויימת גם אש, הרבה יותר מאשר במזלות אדמה אחרים. הבה ונבחן את שלושת האלמנטים:

אלמנט המים
אלמנט המים מזוהה עם מזלות דגים, סרטן ועקרב. מזל בתולה מוצא עצמו במהלך חייו מחובר למזלות המים. החיבור יכול לבוא לידי ביטוי בקשרים חברתיים, בקשרי עבודה או בסתם סימפטיה בינו לבין מזלות המים. משיכה זו הינה בלתי נמנעת. היא נובעת מאלמנט המים המרכיב את הבתולה, וגורם למשיכה אנרגטית, מיסטית, במהותה בינו לבין מזלות אלה.

אלמנט האש
על חבריהם נמנים: האריה, הטלה והקשת. מהו אם כן מוטיב האש המקשר בין שלושת אלה ובין מזל בתולה? ובכן, הבתולה מעריץ מזלות אלה. מעריץ, מעריך ומכבד את יכולותיהם, מראם הפיזי וההעזה שלהם. ניתן לומר בלשון מטאפורית, שבני הבתולה מתחממים מהאש של האריה, הטלה והקשת. לקשת יש נטייה לחזר אחר הבתולה, ואין כאן כוונה לחיזור רומנטי בלבד. הבתולה, שאוהב מאוד להרגיש מחוזר נשבה במעגלי האוויר של הקשת, אבל רק לזמן קצר.

אלמנט האויר
כידוע, בני מזל מאזניים, תאומים ודלי נמנים עם מזלות האוויר. כאן מתחוללת דרמה שונה לחלוטין. 
בגלל ששלושת מזלות אלו שונים במהותם עד מאוד. הבתולה מסוקרן מאוד מבן מזל התאומים, אך סקרנות זו לא מחזיקה מעמד זמן רב ומתפוגגת באוויר. את בני מזל דלי מעריך הבתולה על שום טוב לבם, אבל בזה גם מסתכמת כל מערכת היחסים ביניהם.

ומה קורה לבן הבתולה במחוזותיו שלו באדמתו שלו? איזה סוג של אינטראקציה יוצר מזל בתולה עם אחיו לנדל"ן, השור והגדי? ובכן, לרוב האינטראקציה היא אפסית. עם הגדי יש לבתולה התנגדות פנימית לאינטראקציה, ועם השור יש ריחוק אלגנטי שמגיע בדרך כלל מכיוונו של השור. כל זה נובע מחוש הביקורת המפותח מאוד של הבתולה, שמופנה דווקא לשכניו באדמה.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .


למאמרים נוספים:
מזל בתולה על פי הקבלה
מזל בתולה והתאמתו לשאר המזלות
מזל בתולה  - תחזית שנתית 2009
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי