אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
איך ישפיע עלינו  כוכב מארס במזלות בחודש מאי 2014
צילום: FreeDigitalPhotos.net

איך ישפיע עלינו כוכב מארס במזלות בחודש מאי 2014

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

 

בחודש פברואר האחרון נכנס הכוכב מארס לנסיגה במזל מאזניים ובשעה טובה השבוע בתאריך ה-20 לחודש הוא יסיים את נסיגתו ויתחיל במסלולו הרגיל. השפעת הכוכב תמשיך להיות עד לסוף החודש ולכן נמשיך לחוות את האנרגיה של כוכב זה.  

 

בחודשים האחרונים בזמן שהות כוכב זה בנסיגה חווינו מקרים רבים של אלימות קיצונית אם ברמה הגלובלית ואם ברמה האישית. מקרי האלימות שלא מצאנו להם הסבר התרבו וזאת בגלל העובדה שהכוכב יצר זווית קשה אל הכוכבים פלוטו שמביא איתו הרס ובמקביל גם אל הכוכב אוראנוס המביא איתו מצבים מפתיעים.

שילוב שלושת הכוכבים האלה קיבל את החיזוק מיופיטר כוכב השפע שאמנם העניק לנו שפע, אך כל דבר נעשה בגדול ובאיבוד פרופורציה מוחלט.

בסוף החודש ישכח במקצת גל האלימות ואנו נמשיך במסלול הרגיל אם כי ימשיכו להיות גלים של אנרגיה ציבורית ועולמית לשאיפה להתקדמות.

 

ולמי ששכח..... כמה מילים על חשיבות כוכב זה.

מארס הוא הכוכב המוסיף ונותן אנרגיה לכל מזל בו הוא מתארח וזאת על מנת להביא לידי הוצאה לפועל של תוכניות ופרויקטים שתוכננו לאחרונה, או שהתעכבו מזה זמן רב.

מארס מסמל גם את דרך הביטוי וההגנה בו בוחר האדם כדי להביע את עצמו וגם להגן על הטריטוריה שלו ולכן ....כוכב זה ידוע גם בכינויו אל המלחמה, והוא זה אשר ייתן בסופו של דבר את האומץ, הפעולה והדחיפה לצאת למלחמה....

אנו מרגישים יותר אנרגטיים וחיוניים, כאשר הכוכב מארס בהילוכו הרגיל עוזר לנו לקבל את הכוח הדוחף לפעולה ולמימוש כל תוכנית שמזמן רצינו לעשות.

 

להלן השפעת מארס בהתיישרות שלו לגבי כל המזלות, כך שנוכל לדעת כיצד זה משפיע עלינו וכיצד להתארגן בהתאם :

טלה

נושאי משפחה, זוגיות ושותפויות יעלו אצלכם על הפרק כיוון שנראה שצפויים לכם חילוקי דעות משמעותיים עד כדי רצון לפרק את היחסים. התנהלו בזהירות מירבית על מנת לא לפעול באימפולסיביות.


שור

מבחינה מקצועית אתם מודעים לעובדה שמה שהובטח לכם לא בהכרח מתקיים, ולכן אתם חייבים להגיב על מנת שלא למתוח את החוט יותר מדי. מבחינה בריאותית זוהי יכולה להיות תקופה של אובדן אנרגיה.


תאומים

נראה שבגלל העובדה שאתם כל כך עסוקים בעבודה, כל התחום היצירתי בחייכם נדחק לצד ואתם פועלים רק לפי מה שחייבים לעשות. מומלץ לכם מאוד לחדש מערכות יחסים עם אנשים קרובים שהתרחקו מכם.


סרטן

כל מה שקורה בתחומי הבית והמשפחה מטריד אתכם כיוון שנראה שיש עליכם נטל גדול וכבד מדי. מומלץ לכם לנסות ולפזר סמכויות כדי שתרגישו שיש לכם עם מי להתחלק ולהשתתף בחוויות.


אריה  

סביבת המגורים שלכם מטרידה אתכם ומציקה לכם, כיוון שיש לכם חילוקי דעות ביחס לאיך אתם רואים את המציאות והעובדות הקיימות וכיצד אתם צריכים לפעול ולנהוג בהתאם. חכו עד לסוף החודש הבא.


בתולה

מבחינה כספית זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית כיוון שנראה שכספים שבניתם עליהם לא בהכרח יגיעו אליכם בשלב הזה ואתם תמצאו את עצמכם מחכים ומקווים במקומות להפעיל חשיבה הגיונית ומעשית.


מאזניים

תרגישו בתקופה הקרובה הרבה יותר פעילים ואסרטיביים ולכן יהיה זה הזמן הנכון להפעיל במלוא המרץ, את התוכניות האישיות שלכם עד כדי כך שתוכלו להיות גאים ביצירות האישיות שלכם.


עקרב

כל התחום הרגשי המאוד עמוק בחייכם מאוד מעסיק אתכם כיוון שאתם רוצים להבין את המניעים הפנימיים שלכ. חשוב לכם לקבל תשובות כדי שתוכלו לפעול בצורה הרמונית בשילוב ההיגיון והרגש.


קשת

מבחינה חברתית אתם נמצאים  בתקופה שבה אתם חשים שהכול מתהפך לכם. יש בכם רצון לפתוח לעצמכם צוהר חדש לחיים עם אנשים חדשים לגמרי ואתם מנסים לשחרר את הלא ראויים ולפנות מקום.


גדי

מבחינה מקצועית זה הזמן לשווק את עצמכם ולנסות להכניס לחייכם אנרגיות חדשות שיעזרו לכם להראות לממונים עליכם את היכולות המקצועיות שלכם, ולשתף אותם בדרך מחשבתכם.


דלי 

זה הזמן לנסוע ולטייל כדי למלא לעצמכם את המצברים האישיים לאחר שלאחרונה נראה שהתרוקנו אצלכם במידה רבה. נושאי עבודה מאוד עמוסים אצלכם, ונראה שתמשיכו להשקיע משאבים רבים בנושא זה.


דגים

מבחינה כלכלית זוהי תקופה שבה כספים שבניתם עליהם לא יגיעו כפי שהייתם מקווים. נראה שמומלץ לכם לנסות ולהבין מדוע הדברים מתעכבים והאם עליכם להקשיב לסימנים שאתם מקבלים מהיקום.

 

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי האסטרולוגיה,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה 28

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי