אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
אנו יוצרים מציאות

אנו יוצרים מציאות

 


אנו יוצרים מציאות

במאמר נעלה כמה נקודות למחשבה על החיים שלנו בהווה ונדבר על הנס שהוא למעשה ה"טכנולוגיה" של הגוף.

בסוף המאה ה – 19 הייתה קיימת השערה על המצאות "רשת אנרגטית" בלתי נראית אשר מחברת הכל בעולם .מקס פלאנק ציין כי "קיים צינור אשר מחבר הכל" וכינה אותו "אתר".

בניסוי  אשר נקרא "שדה האתר" ether  אשר נערך בשנת 1887 ע"י מייקלסון ומורלי, נבדק האם קיים שדה אנרגטי שכזה, בשעתו לא הצליחו להוכיח את קיומו של השדה.

מאה שנה לאחר מכן (ב-1986) חיל האוויר האמריקאי ערך ניסוי באותו מקום ובו כן הוכח קיומו של השדה. את תוצאותיו של הניסוי פרסמו בכתב מדעי בשל nature, תחת הכותרת "השד קיים".

במחקרים נוספים, אשר טענו לפי המדע כי האמונה, הרגשות, והתחושות שלנו אין להם השפעה על הסביבה שמחוץ לגופינו נמצא, כי הד.נ.א האנושי יש לו השפעה ישירה על העולם הפיזי. כן נמצא שתחושה אנושית משנה את DNA שמשנה את העולם הפיזי . וכל זה מתרחש משום שיש שדה המחבר את כולם יחד.

 כאשר קיימת  תחושה בליבנו , בפועל למעשה אנו יוצרים גלים חשמליים ומגנטיים בגופינו  אשר למעשה בפועל הם מתפרסים אל העולם סביבנו.

כאשר קבוצה של אנשים נפגשת ,חושבת ומרגישה תחושה דומה, אותה קבוצה למעשה יוצרת בפועל שדה מגנטי משפיע.

בעבר וגם כיום טענה זו נתפסת כנס, אך בשנים האחרונות המדע הצטרף לתובנה זו וטענה זו הופכת להיות "טכנולוגיה פנימית" רבת עוצמה  שיש לה אפילו את היכולת לרפא או ליצור מציאות .

כיצד זה קורה?

בביג'ין בסין נצפה טיפול בבית חולים אשר מהותו הוא טיפולים ללא תרופות .נעשו טיפולים אצל אנשים אשר הרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה לעזור להם ואף "הרימה ידיים".

בטיפול שתועד נראה גידול סרטני בשלפוחית השתן באמצעות מוניטור .בחדר נמצאו 3 מטפלים אשר מיישמים את ה"טכנולוגיה הפנימית" מהחוכמה העתיקה, אלה אומנו והוכשרו לחוש את התחושה המתאימה בליבם. תחושה נכונה ,מדויקת ומתאימה – כאילו החולה למעשה בפועל כבר נרפא.

בבדיקה שנעשתה בחולה דרך מכשיר גלי קול ואולטרסאונד תוך כדי התהליך, נצפה כי הגידול נרפא בצורה הדרגתית – בפועל הטיפול נעשה "בשפה שמרפאה". כל התהליך נמשך בסה"כ כ-3 דקות!

בזמן הטיפול המטפלים קראו בקריאות קצובות מילה אשר יוצרת למעשה את המציאות מילה או משפט למעשה שהוא קוד של המטפל המחזק את המטפל ומכוון אותו לתחושה שאליה הוא מתכוונן.

בניסוי המדובר המילה הייתה "וואסה" שפירושה: "כבר קרה,כבר נעשה".

למרות שאין זה נשמע הגיוני על המטופל:

-          להאמין זה שהטיפול עובד

-          להאמין שהוא כבר נרפא

והתנאי החשוב הוא שהמטפל או המטפלים יוצרים בגופם את התחושה שהחולה כבר נרפא.

בחשיבה המודרנית הדבר ניתפס כנס. מכיוון שעדיין לא ברורה הטענה שקיים שדה אשר מחבר את הכל, ואין אנו עדיין מכירים את השפה ,אבל ברגע שנבין זאת למעשה נגלה שזוהי טכנולוגיה לכל דבר ועניין.

ה"קוד" הדבר כבר נעשה, שהדבר כבר קרה ולא "זה הולך לקרות" ולא "זה עומד לקרות" אלא שזה קרה, זהו העיקרון החשוב ביותר,זה שאנו נוכחים בשדה האנרגטי אשר משקף ומראה את התחושה שלנו ולמעשה בפועל את מה שאנו חווים ברגע הנתון.

האמונה "שהריפוי עומד להתרחש"ו/או"האמונה שעדיין אני מאמין שאיזה יום תגיע הזוגיות שאני רוצה" ו/או האמונה שחשבון הבנק שלי באחד הימים יסתדר. אלה ואמונות דומות מייצרות שדה אנרגטי אשר משקף שיום אחד בעתיד יתרחש......כלומר השדה פתוח וגם האפשרות אך המציאות היא ללא תוצאה.

ההבחנה הזו דקה מאוד אך מאוד עוצמתית לחיינו .

השדה האנרגטי שבו מדובר הוא שדה שמשקף את ההווה , לא את העתיד ולא את העבר ,השדה האנרגטי הזה שהוא שדה שבו אנו בוחרים לחוות את חיינו בהווה, אבל ראשית עלינו לחוות ולחוש אותו בלבנו כאילו זה כבר קרה זוהי פעולה שעלינו לחזור עליה מידי יום ביומו. כך נוכל ליצור עבורנו ועבור היקרים לנו מציאות טובה יותר!


רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי/אסטרולוגי/תיקשור/פתיחה בקלפי טארוט באופן אישי ומקצועי מרון תמיר בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל - 072-3401003שלוחה21 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 


  

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי