אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
אסטרולוגיה ומימוש עצמי

אסטרולוגיה ומימוש עצמי


האסטרולוגיה היא כלי להבנת עצמנו והחיים בכלל, וככזאת, היא מתפרסת על מגוון נושאים שאחד מהם הוא מימוש עצמי. כאשר לוקחים את צמד המילים הללו ומנסים להבין אותן לעומק רואים שבעצם מדובר בהוצאה לפועל של האגו.


מימוש בא מהפועל מ.מ.ש = משהו ממשי, מוחשי, תכלס. איך אני מוציא לפועל את היכולות שלי ומשאיר חותם ומהו מקומי ביחס לאחרים? ההתרכזות היא עצמית והחוצה עם דגש על עשייה, "פרמורמינג", תוך מציאת סיפוק במה שאני עושה.

ניתן לומר שהמזל שהכי מתקרב ושואף לכך הוא מזל אריה. האריה בא לעולם על מנת להוציא לפועל, כמבצע, לבטא, ליצור, לעשות משהו מוחשי ובעל ערך עם עצמו. זהו מזל מוחצן שחשובה לו הנתינה וההכרה הסביבתית.

חשוב לומר שבאסטרולוגיה ההתייחסות היא לא רק למזל שבו השמש נמצאת (במקרה הנ"ל אריה) אלא לכל הארכיטיפ (סמל) עצמו. כלומר המזל (אריה) והכוכבים הנמצאים בו, שליט המזל (שמש) וזוויותיו (עם שאר כוכבים במפה), והבית (תחום חיים) במפה האסטרולוגית (בית 5), יחד שלושתם נותנים תמונה כוללת בנושא המימוש העצמי. באופן כללי לכל אדם יש גם שמש, את הבית החמישי, ומזל אריה במפה האישית, אבל במיקום ובדגש אחר, ולכן לכולם יש את החלק האישי שרוצה לצאת החוצה לעולם ולבטא את עצמו ולהיות במרכז. לדוגמה, אדם שהשמש שלו נמצאת במזל דלי, הביטוי שלו יהיה באופן מקורי, מיוחד ועם גוון שכלי בכל נושא שיבחר לעסוק.

ואם השמש הזו תימצא בבית 6 במפה האסטרולוגית האישית שלו אז המקוריות הזו יכולה להתממש בין היתר בעבודה, וכאשר אותה שמש תהיה צמודה לונוס, למשל, היא תצבע את העשייה בגוון אסתטי\אומנותי כלשהו עם פן חברתי אולי.

חשוב להדגיש שמזל השמש לא בהכרח יצביע על המקצוע הספציפי שהאדם יעסוק בו אבל כן יראה על אופן המימוש, כלומר, אם לבן מזל קשת חשוב החופש אז גם כשכיר הוא ישאף לחופש פעולה מקסימלי במסגרת הקיימת בעיסוקו. בסופו של דבר המטרה היא שכל נשמה תבטא את עצמה כך שתהיה הכי קרובה לעצמה על מנת שתוכל לשרת את הכלל בצורה שהיא הכי טובה בה.

באמצעות האסטרולוגיה ניתן ללמוד מה הם הכישורים, הצרכים, היכולות, הפוטנציאל  והשיעורים שהנשמה עברה\עוברת ודרך ההבנה לבחור בחירות יותר מתאימות לאדם, במקרה זה - בנושא  המימוש העצמי.

חשוב לציין שארכיטיפ האריה (אריה, שמש, בית 5) במפה אסטרולוגית אישית מציין דברים נוספים מלבד אספקט מימוש העצמי כגון ילדים, מאפייני אישיות, בריאות כללית, יצירתיות, אבא, הנאה מהחיים  ועוד.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.


לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55

למאמרים נוספים:
דודו טופז - ניתוח מפה

האינטלגנציה הרוחנית של המזלות

אסטרולוגיה רומנטית עד אליך ב-SMS

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי