אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ביורגונומי

ביורגונומי

 

ביו אנרגיה הינה שיטת טיפול אשר המציא ופיתח רפי רוזן עבור אבחון וריפוי על ידי טכניקה פשוטה, המתבצעת ללא מגע ונקראת טכניקת העפעוף. טכניקה זו הינה לא יותר מאשר כושר טכני אשר ניתן ללמידה ולביצוע על ידי כל אדם, ללא צורך בכישרון יוצא דופן או ידע מקדים בתחום הרפואי און בתחום הרוחני - אנרגטי.

 

משמעות המילה הינה ביו = חיים  אורגונומי = אנרגיית האורגון. בסיס הרעיון הטיפולי הוא כי כאשר אדם חולה, הוא חסר אנרגיה בגופו, במערכות ספציפיות או באיבר מסוים אשר בו החולי. הטיפול הביורגונומי מסייע לשקם את המצב האנרגטי ומאפשר תחילתו של תהליך ריפוי.

 

אבחון ביורגונומי

אבחון בשיטה זו מאפשר למטפל לראות את המציאות האנרגטית. לגוף האדם ישנם רבדים נוספים מלבד אלה הגלויים לעין, ואלה הרבדים האנרגטיים. בשיטת הטיפול הביורגונומי צופים ברבדים אלה דרך העפעפיים.

 

הטיפול הביורגונומי

הייחודיות, שהיא גם היתרון המרכזי של טיפול זה, היא שהאבחון והריפוי אינם מצריכים את הנוכחות של המטופל ליד המטפל, והטיפול יכול להתבצע גם מרחוק. ליתר דיוק, המטפל מבצע זימון של הגוף האנרגטי של המטופל, מאבחן את הבעיות ומבצע טיפול בבעיות אשר אבחן.

 

טיפול זה כולל ריפוי של מחלות או כאבים שונים, כאשר המטפל פותח את החסימה האנרגטית, ומסייע להחזיר אל הגוף את פוטנציאל הריפוי הספונטני שלו.

 

טיפול בטראומות ישנות

לפי הביורגונומי, אין משמעות למושג הזמן. העבר נוכח כאן ועכשיו, וכדי להסיר חסימה של אנרגיה מן העבר יכול המטפל להזמין את הגוף האנרגטי של המטופל מן העבר אל זמן ההווה, ולטפל בו.

 

כפי שהטיפול אין לו תלות של מקום, כך לטיפול אין תלות בזמן הכרונולוגי, וניתן לזמן את הגוף האנרגטי מכל זמן ומקום, להעניק את הטיפול הנדרש ולבצע שחרור של חסימת האנרגיה בזמן בה היא נוצרה.

 

ביורגונומי – טיפולים נוספים

לפי שיטה זו ניתן לבצע טיפולים נוספים מלבד המוזכר לעיל, כגון טיפול בקשיי למידה ובהפרעות קשב וריכוז, בבעיות שינה ובנחירות, בניקוי וטיהור של המרחב האנרגטי העסקי או הפרטי; כמו כן, מדובר בטכניקה נהדרת לשיפור ושימור מערכת היחסים בין בני אדם ומערכות היחסים נוספות עם הקריירה, זוגיות ובני משפחה.

 

 

ניתן להשתמש בטכניקה זו בתור כלי תפילה לשליחה של בקשות אנרגטיות בכל תחום בחייים, כאשר תמיד האדם יקבל רק מה שהוא צריך, לא פחות ולא יותר. הטיפול אינו מצריך את האמונה של המטופל לשם ההצלחה שלו, אך הוא מתבצע רק עבור האנשים אשר פונים ומבקשים טיפול. אין כל פלישה לפרטיות של אף אדם בשיטה זו, לכן אין כל חשש לגבי אלה אשר יודעים את דרך הטיפול הזו.


רוצים להישאר בעניינים? הצטרפו ל-STARS בפיסבוק!


כנסו לאתר לשיחה אישית עם אסתר מתקשרת הילרית וקוראת בקלפי טארוט,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי המיסטיקה,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה, 072-3401003, שלוחה 41


 

לקריאה נוספת:

דמיינו לעצמכם... על הדמיון המודרך

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי