אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל דגים והתאמתו לשאר המזלות

מזל דגים והתאמתו לשאר המזלות


בני מזל דגים - רוצים לדעת מי הכי מתאים לכם, מי ייתן לכם כתף תומכת, ועם מי לא מומלץ ליצור זוגיות? האסטרולוגית צילה שיר-אל מסבירה עם מי (ועם מי לא) כדאי לכם להיכנס לקשרהערה: בני מזלות המים והאדמה: סרטן, עקרב, גדי, שור ובתולה, מוזמנים להתייחס לנאמר גם ביחס לעצמם.


מזל דגים עם מזל דגים

זהו שילוב מעניין ודי נפוץ, אם כי לא מומלץ במיוחד. הדגים כשלעצמו הוא מזל פסיבי שזקוק לניעור משמעותי כדי שיזיז את עצמו לעשייה, ולכן כאשר שני בן הזוג הם בני מזל דגים, הם עלולים לשקוע בשגרה ללא יכולת לצאת ממנה. היזהרו!


מזל דגים עם מזל טלה

שילוב כזה יכול להתקיים בסרטים, אך במציאות קשה למצוא זיווג כזה שגם יצליח. הצרכים ההדדיים שונים, כשלבן מזל טלה בעיקר אין סבלנות לקשיים הרגשיים של הדגים, עובדה הגורמת לו להיתפס כאנוכי. מומלץ לסגפנים...

מזל דגים עם מזל שור

זהו אחד הזיווגים המוצלחים בגלגל המזלות. בן מזל דגים ימצא כר נרחב לשים עליו כתף ולבכות על קשיי היום יום, בעוד שבן מזל שור ירגיש חזק ותומך, ויקבל את החיזוקים המתאימים כך שיוכל לתחזק את עצמו וגם לדחוף את הדגים לעשייה. מומלץ.

מזל דגים עם מזל תאומים

זהו קשר שנועד כמעט מראש לכישלון. הדגים יצטרך כל הזמן אישורים לכך שהוא נאהב, ואילו בן מזל תאומים יחשוב שהדגים הינו נודניק זולל אנרגיה. הקצב הפנימי שלהם אינו מתאים, כך שחבל מראש להתאמץ בבניית הקשר.

מזל דגים עם מזל סרטן

שילוב של בן מזל דגים עם בן/בת מזל סרטן הוא שילוב מוצלח ואפשרי, כיוון ששני הצדדים יבינו את הצרכים של הצד שכנגד וינסו לעזור זה לזה. ייתכן שמרוב שהם יהיו עסוקים בטיפול ובארגון המשפחה הם יזניחו מבלי משים את הזוגיות - עובדה שתקשה עליהם. למתחילים – נא לנקוט בזהירות.

מזל דגים עם מזל אריה

זוגיות בין שני מזלות אלה כמעט ולא תמצאו, משום שהצרכים הרגשיים של בני מזל דגים ושל בני מזל אריה שונים כל כך, עד שכמעט אין סיכוי שהם יתחברו יחד. הדגים ירגיש מהר מאוד קורבן מול שליטתו של האריה. טוב למי שאוהב ונהנה להיות קורבן.

מזל דגים עם מזל בתולה

שילוב בין מזל דגים למזל בתולה הוא מוצלח מאוד, בגלל העובדה שזהו שילוב מזלות משלימים בגלגל המזלות. הבתולה ההגיונית והמחושבת זקוקה לרגישות של הדגים, ואילו הדגים צריך לשלוט על הרגש בעזרת ההיגיון. שניהם עשויים לקבל מהקשר כלים משמעותיים לחיים. מומלץ!

מזל דגים עם מזל מאזניים

כמעט שלא תמצאו את הקשר הזה מתקיים במציאות, בגלל ההבדלים בצרכים החברתיים והרגשיים של בני מזל דגים ושל בני מזל מאזניים. המאזניים לא יכול לתת מעצמו לחלוטין ומעדיף גינונים חיצוניים, ולעומתו הדגים מחפש קשר סימביוטי. לא מומלץ.

מזל דגים עם מזל עקרב

קשר זוגי בין מזל דגים למזל עקרב הוא קשר מעניין ומלמד לשני הצדדים. הדגים ימצא לו בן ברית שיקשיב, יבין ויפנים את בעיותיו הרגשיות, אך בסופו של דבר העקרב, שהינו מעשי ותכליתי, ירגיש שנמאסו עליו הבכיינות של הדגים וינסה להשתחרר מהקשר. מומלץ לאלו שאינם אוהבים שינויים.

מזל דגים עם מזל קשת

זהו אחד הזיווגים השכיחים מאוד בגלגל המזלות, אך יחד עם זאת קשה מאוד להחזיק מעמד בזוגיות זו. מזל דגים, שהוא לכאורה רגוע ושקט, מכבה בהתנהגותו את הדינאמיות השואפת להתפרץ של מזל קשת, ולכן לאורך זמן בני מזל קשת ירגישו חנוקים.

מזל דגים עם מזל גדי  

מזל דגים חייב למצוא לעצמו עוגן על מנת להרגיש ביטחון, ואין כמו מזל גדי לתת לו את תחושת היציבות והאחריות. הדגים יצליחו להעניק לגדיים את הרגש שאותו הם בדרך כלל לא מרשים לעצמם להראות. מומלץ וכדאי!

מזל דגים עם מזל דלי

לא נראה שיש קשר בין שני מזלות אלו. מזל דגים, המזוהה עם אלמנט המים, ישאף לזוגיות צמודה ואינטנסיבית, ואילו מזל דלי אוהב החופש לא ייתן מעצמו, ולכן כל צד ימשוך לכיוון שלו, כשכל צד יסבול בסופו של דבר. לא מומלץ.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* להזכירכם ההתאמות הינן כלליות, כדי לבדוק התאמה זוגית יש להכין מפה אישית.

לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 28 .

למאמרים נוספים:
תחזית אסטרולוגית שבועית
מחשבון אהבה נומרולוגי

האישה בפאנג שואי

פריסת הזוגיות שלך

אסטרולוגיה רומנטית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי