אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה -תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  1.10.15 – 25.9.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה -תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 1.10.15 – 25.9.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  1.10.15 – 25.9.15

 

 

מאזניים 23.9-23.10      כניסתו של השמש למזל שלכם מחזק את היצירתיות שלכם ואת יכולת הגישור והדיפלומטיה שלכם. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי עלול להקשות על התקשורת עם הסובבים אתכם במיוחד בני זוג ושותפים. מקצועית אתם עלולים לגלות את פרצופם האמיתי של מי שעובדים אתכם כולל מי שחשבתם לחברים וגורמים בכירים ועלולים להתאכזב.

 

עקרב  24.10-21.11     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ועלולים להרגיש מעט עייפים. יחד עם זאת אתם עשויים לקבל עזרה ורוח גבית מחברים או מגורמים אחרים במיוחד בנושאים הקשורים לעבודה ולקריירה שלכם. נסיגת כוכב מרקורי מצביע על צורך בזהירות יתר עם כספים הקשורים לזולת שעלולים לסבך אתכם אם לא תפעלו בזהירות. כוכב פלוטו, שליט מזלכם החוזר להילוך ישיר מצביע על יכולת לבנות דברים מחדש בחייכם.

 

קשת  22.11-21.12      אתם שואפים לפעול וליזום בתחום הקריירה אך עלולים להרגיש שמגבילים אתכם בעיקר משפחה או גורמים בכירים הקשורים לקריירה שלכם מה שעלול ליצור תסכול רב והרבה כעס. הימנעו מלהתפרץ על אחרים, זה עלול להיות הרסני. השמש הנמצא במזל מאזניים מצביע אצלכם על הכרויות חדשות על רקע חברתי. יחד עם זאת נסיגת מרקורי שם עלולה ליצור שיבושים בתקשורת.

 

גדי  20.1 – 22.12     כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם הנמצא בזווית דיס הרמונית לכוכב מאדים עלול להצביע על נטייה ליותר סכנות בדרכים ובעיקר בנסיעות לחו"ל או עם גורמים בחו"ל במיוחד אם הם קשורים לתחום המקצועי שלכם. השמש בבית הקריירה שלכם לעומת זאת מצביע על אפשרות לבלוט וליצור קשרים חדשים. יחד עם זאת הימנעו כרגע בהתחלה של פרויקטים ויוזמות חדשות במידת האפשר.

 

דלי  21.1-18.2     הירח הנמצא במזל שלכם בשישי מצביע על צורך להיות עם חברים או אנשים שמבינים אתכם ובאותו ראש כמו שלכם. כוכב מאדים הנמצא בבית כספי הזולת אצלכם ובזווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על קשים להוציא לפועל דברים בהקשר הכלכלי ומול ארגונים וקבוצות גדולת ועל תסכול ותקיעות בנושאים הללו. ונוס אשר יוצרת זווית הרמונית לאוראנוס מצביעה על אפשרות לכניסה לקשר רומנטי חדש.

 

דגים  19.2-20.3     כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות ובזווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על מטענים, תסכולים וכעסים העלולים להתפרץ מול בני זוג שותפים ואפילו הורים. בתחום הקריירה יש המון אמביציה אך השבוע במיוחד אתם עלולים להרגיש שדברים חסומים לעת עתה לפחות וזה דורש מכם הרבה אורך רוח וסבלנות. כלכלית השתדלו לא לערב חברים בשלב זה.

 

טלה   21.3-20.4     כוכב מאדים, שליט מזלכם הנמצא בזווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי עלול להצביע על קושי להוציא לפועל דברים בתחום המקצועי מה שעלול ליצור הרבה תסכול וכעס שעלול להתפרץ גם על אנשים חפים מפשע. חשוב שתהיו סבלנים ולא תאבדו את כוח האמונה שלכם במיוחד עכשיו. בריאותית חשוב השבוע במיוחד להיות עם היד על הדופק ולא להזניח כלום.

 

  

שור  21.4-20.5     שלא כהרגלכם, כעסים מודחקים על אהוב או אהובה ואפילו על ילדיכם עלולים לעלות על פני השטח. חשוב שלא תאפשרו לכעס לשלוט בכם תנתבו אותו בצורה מועילה וכך תמנעו מאלימות מכל סוג. בכל הקשור לכספים של הזולת יש נטייה ליותר טעויות והסתבכויות. במידה ואתם ממתינים לסכום כסף כמו הלוואה היא עלולה להתעכב מעט. מקצועית יש צורך לבדוק דברים יותר מפעם אחת כדי למנוע טעויות מביכות.

 

תאומים 21.5-21.6      מצד אחד בן או בת הזוג מצפים מכם ליותר השקעה ואחריות ואת זמנכם היקר אך מצד שני בני המשפחה והבית ובעיקר ההורים רוצים ודורשים מכם גם כן הרבה מאוד השקעה ותשומת לב מה שעלול לגרום לכם להרגיש לחץ נוסף ומרגישים בין הפטיש לסדן. חברים יוכלו לבוא לקראתכם ולהוריד מעט מהלחץ ולהוסיף מעט קלילות לחייכם.

 

סרטן  22.6-22.7     הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ובבית המשפחה והבית שלכם ובזווית דיס הרמונית לכוכב פלוטו עלול להצביע על תקשורת לקויה עם הבית, הורים ובן או בת הזוג. מילה שנאמרת בשוגג ולא במקום עלולה ליצור נזק בלתי הפיך. כמו כן השתדלו לא לתמוך באף צד כרגע בכל הנוגע ליחסים בין בן או בת הזוג לאחד ההורים. כלכלית אתם במגמת עליה.

 

אריה 23.7-22.8      כניסת כוכב מאדים לבית הכספים והרכוש שלכם והצטרפותו לכוכב צדק באותו בית מצביע על צורך לפעול ממקום מאורגן ומסודר בכל הנוגע לעניינים הפיננסיים שלכם. כמו כן בעלי עסקים עשויים לעשות ארגון מחדש בעסק ולאמץ נהלים שיעזרו להם למנוע בלגן וחוסר ארגון בעבודה ולשפר את הכנסותיכם ואת הזמן שלכם. חזרתו של כוכב פלוטו להילוך ישיר בבית העבודה שלכם מצביע על התחזקותכם בעבודה.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003


 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי