אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - התחזית האסטרולוגית לחודש ספטמבר 2014
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - התחזית האסטרולוגית לחודש ספטמבר 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  ספטמבר 2014

 

מלבד השמש עוד שלושה כוכבים אישיים ישנו מזל, מרקורי, ונוס ומאדים ויצבעו את מפת השמיים ואת מערכות היחסים בצבעים שונים. כוכב צדק הנמצא במזל אריה יצור זווית הרמונית לכוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה מה שמצביע על שינויים חיוביים והתרחבות מפתיעה והתגברות היכולות היצירתיות וחיבור לאמת הפנימית. עם התרחקותו של כוכב מאדים מכוכב שבתאי כבר בתחילת החודש אנחנו עשויים לחוות הקלה עצומה.


בתולה  23.8-22.9      השמש הנמצאת עדיין במזל שלכם מאפשרת להוציא את היכולות היצירתיות שלכם ואת חדות המחשבה לפועל יחד עם זאת הימנעו מביקורתיות יתר כלפי הסובבים אתכם ובני זוג. כניסת כוכב מרקורי, שליט מזלכם לבית הכספים שלכם עשוי להועיל לכם בתחום העסקי והכלכלי ולאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ומועילים. כניסת כוכב ונוס למזלכם עשויה לתרום למראה שלכם ולהוסיף לכוח המשיכה שלכם. בתחום הרומנטי ובמערכות יחסים יש נטייה להיות יותר עניינים ולקדם עניינים. קשר שלא יאפשר לכם ביטחון וודאות כבר מההתחלה יכול להסתיים במהירות. מקצועית יתכנו שינויים מהירים ומפתיעים ושדרוג במקום העבודה.


מאזניים 23.9-23.10     מזל טוב לראשוני החוגגים יום הולדת !  שפע של אנרגיה במפת השמיים במזלות מיסוד האש ביניהם צדק וונוס ישפיעו מאוד עליכם בתחום החברתי, הרומנטי ובשיתופי פעולה בחודש הקרוב. כוכב אוראנוס הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל טלה יצור זווית הרמונית לכוכב צדק באריה מה שאומר הרבה אש ותשוקה שעשויים להיות מופנים למערכות יחסים, לתחום הרומנטי ולבן הזוג כמו כן העשייה מתגברת מאוד ויש יותר אומץ ורצון ללכת לפי האמת שלכם. כניסת כוכב מאדים למזל קשת מביא עימו אנרגיה חדשה רעננה וגם קלילה יותר ברוב הזמן ומצביע עבורכם על יותר נסיעות בארץ אך במיוחד לחו"ל ושיתופי פעולה חדשים.


עקרב 24.10-21.11      זווית הרמונית בין הכוכבים אוראנוס הנמצא כרגע בבית העבודה שלכם לבין כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי והעסקי ועל אפשרות ליצור קפיצת מדרגה מפתיע ומהירה ולזכות בהכרה וקידום אישי ומקצועי לקראת סוף ספטמבר. התרחקותו של כוכב מאדים מכוכב שבתאי במזל שלכם עשוי להקל עליכם מאוד ולאפשר לכם להוציא לפועל דברים שהיו תקועים. כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם ולמזל קשת החל מה 14 לספטמבר מצביע על מיקוד האנרגיה והעשייה שלכם להתרחבות כלכלית בארץ ובחו"ל. הפנויים שביניכם יוכלו ליצור קשר רומנטי חדש דרך חברים או באירוע חברתי בעבודה.


קשת   22.11-21.12       כניסת כוכב צדק למזל שלכם ב 14 לספטמבר מצביע על חודש מאוד דינאמי עם הרבה פעילויות ורצון להצליח גם עם לפעמים אתה עלולים להפוך לבוטים יותר. כמו כן היווצרות של זווית הרמונית בין כוכב צדק לאוראנוס גם הם במזלות מיסוד האש מצביע על שפע של יצירתיות ועשייה מבורכת ואפשרות לפריצת דרך אישית ומקצועית במהלך החודש וזה שאחריו. כוכב פלוטו אשר נמצא בבית הכספים שלכם ואשר יצור זווית הרמונית לשמש ואחר כך ולנוס בבית הקריירה שלכם מצביע על יכולת להתחדשות וצמיחה בשתי הנושאים הללו ויכולת לצאת ממשברים בקלות יחסית כמו כן על אפשרות קידום בתחום הקריירה כלכלית ומקצועי.


גדי   20.1 – 22.12      כוכב מרקורי יכנס בתחילת החודש לבית הקריירה שלכם ולמזל מאזניים מה שיאפשר לכם לתקשר בצורה הרמונית יותר אך גם אסרטיבית בכל הנושאים הקשורים לקריירה שלכם ומול כל אותם גורמים שקשורים אליכם מקצועית. כניסת כוכב ונוס למזל בתולה שהוא מזל מיסוד האדמה כמו שלכם יטיב עמכם מאוד ויאפשר לכם להתרחב כלכלית ועסקית גם בחו"ל. קשרים רומנטיים יכולים להתפתח דרך שיתוף מקצועי, דרך לימודים או בחו"ל או עם אדם הקשור לחו"ל. כסף עשוי להגיע במפתיע דרך בן משפחה ויאפשר לכם לקדם נושא של קניית בית חדש. חברתית יהיה לכם קל יותר להתחבר לאנשים חדשים החודש.


דלי  21.1-18.2      הכוכבים ונוס וצדק המכונים " מטיבים " כבר נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם אך בנוסף תיווצר זווית הרמונית בין כוכב צדק לכוכב אוראנוס מה שמאפשר גם שינוי מפתיע ואפשרות להתקדם גם בתוך קשר קיים או ליצור אהבה חדשה ומפתיעה. התרחקותו של כוכב מאדים מכוכב שבתאי בבית הקריירה שלכם במהלך החודש מצביע על יותר זרימה והרמוניה בתחום הקריירה ואפשרות לקדם נושאים ביתר קלות ועם פחות הפרעות. יצירת קשר הרמוני בין ונוס לפלוטו מאפשר לכם להגדיל את הכנסות שלכם ולהתחדש בתחום העסקי והמקצועי ולהתנהל בצורה מעשית ואחראית עם כספים ומשאבים גם של אחרים.


דגים   19.2-20.3      התרחקותו של כוכב מאדים מכוכב שבתאי וכניסתו למזל קשת ולבית הקריירה שלכם החל מה 14 לספטמבר מסמל תקופה מאוד דינאמית עם עשייה מרובה ואמונה גדולה בדרככם. כמו כן השאפתנות וכושר המנהיגות שלכם תגבר מאוד. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם יצור החודש זווית הרמונית לכוכב אוראנוס מה שמצביע על שפע של הזדמנויות חדשות בתחום המקצועי והכלכלי ועל שדרוג אפשרי פתאומי וחיובי במעמדכם. כניסת ונוס לבית הזוגיות והצטרפותו לשמש החל מה 5 לספטמבר מצביע על יותר יציבות ובהירות בשותפויות ובתחום הרומנטי ואפשרות לפנויים שביניכם ליצור קשר יציב.


טלה   21.3-20.4      יצירת זווית הרמונית בין כוכב אוראנוס הנמצא במזלכם כרגע לכוכב צדק הנמצא במזל אריה ובבית היצירה שלכם מצביע על התפרצות של אנרגיה יצירתית ועל אפשרות הצלחה פתאומית ומפתיעה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם. לבני ובנות מזל טלה שציפו או תכננו להרחיב את המשפחה אתם עשויים להתבשר על כך סביב ה 26 לספטמבר. כניסתה של ונוס לבית העבודה שלכם והצטרפותה לשמש גם כן שם מצביע על יכולת לבטא דיוק ומיקוד בתחום המקצועי ובעבודה ועל יצירת קשרים עניינים, הרמוניים ועוצמתיים עם חברים לעבודה וגורמים אחרים ועל אפשרות להתחדש במה שאתם עושים.


שור   21.4-20.5      כניסת ונוס למזל בתולה החל מה 5 לספטמבר והצטרפותו לשמש מצביע על יכולת לנתב את האנרגיות היצירתיות שלכם למעשים וליצור דברים ברמה הפרקטית. אם נוסיף את כוכב פלוטו שיצור זוויות הרמונית לשמש ולוונוס נקבל יכולת התחדשות קלה יחסית עם פחות משברים ויכולת לצאת מקשיים בצורה קלה יותר. בכל הנוגע לבית ולמשפחה תוכלו להרחיב את הבית ויגיע גם הכסף הדרוש לכך במהלך החודש. כניסת כוכב מרקורי לבית העבודה והשרות שלכם ולמזל מאזניים מצביע על תקשורת ויצירת קשרים טובים על רקע מקצועי ועל יכולת להבין את הצד השני.


תאומים 21.5-21.6     התרחקותו של כוכב מאדים מכוכב שבתאי ויציאתו מבית העבודה והשרות שלכם עשוי להקל עליכם מאוד. תצליחו לגייס עובדים אחרים ולהניע אותם לפעולה יותר בקלות גם על רקע עסקי מקצועי .ההתנהלות בעבודה שלכם תתאפיין בפחות חיכוכים ובדידות גם עם מנהלים מעליכם. כניסת כוכב מאדים לבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשויה מצד אחד להניע את הקשר שלכם וליצור יותר עניין אך מצד שני עלולים להתפתח ויכוחים על רקע אידיאולוגי. חיי החברה שלכם יהיו מאוד פעילים השבוע ותוזמנו ללא מעט אירועים חברתיים. כניסת ונוס והצטרפותו לשמש בבית המשפחה והבית מצביע על צורך לעשות סדר פיזי אך גם ביחסים שלכם עם בני הבית הורים ומשפחה.


סרטן   22.6-22.7     התרחקותו של כוכב מאדים מכוכב שבתאי יאפשר לכם יותר בקלות לבטא את היכולות היצירתיות שלכם ולהרגיש יותר נוח וגם לקדם נושאים שנתקעו לאחרונה. היחסים עם ילדיכם יתאפיינו בפחות מתח וכעס ועשויים לזרום יותר. כוכב צדק הנמצא בבית הכספים שלכם יצור זווית הרמונית לכוכב אוראנוס הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם מה שמצביע על אפשרות לקידום מקצועי וכלכלי מהיר ופתאומי ולשיפור מעמדכם הציבורי. כמו כן פרויקטים שהיו תקועים עשויים לקבל מפנה ולהתקדם. בזוגיות ובשותפויות למיניהם שבוע טוב להתחדש מה שיאפשר לחזק את השותפות ביניכם ולקדם אותה למקום טוב יותר.

 

 

אריה  23.7-22.8      יצירת זווית הרמונית בין כוכב צדק הנמצא במזלכם לבין כוכב אוראנוס מצביע על חודש משופע בעשייה וביצירה בכל מה שאתם עושים. הצלחה פתאומית ומהירה עשויה להתרחש בנושאים הקשורים לחו"ל וללימודים. כמו כן קשר רומנטי או שותפות חדשה עשויה להתפתח עם אדם הקשור לחו"ל או מרקע שונה משלכם.  כניסתה של ונוס לבית הכספים שלכם והצטרפותה לשמש שליט מזלכם גם כן שם מצביע על היצירתיות בנושאים הפיננסיים ועל אפשרות להגדיל את ההכנסות שלכם ובמקביל להתנהל בצורה מדויקת ואחראית יותר עם כספים.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי