אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית חודשית  אוקטובר 2014
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


תחזית אסטרולוגית חודשית  אוקטובר 2014

 


חודש אוקטובר מביא עימו שפע של אירועים אינטנסיביים מנקודת מבט אסטרולוגית. מלבד נסיגת כוכב מרקורי שתמיד שמח איתו.... צפוי לנו שני ליקויים. ליקוי ירח ב 8 לאוקטובר וליקוי חמה ב 23 לאוקטובר הליקויים יעסקו הפעם בנושאים של מערכות יחסים וזוגיות ואם לא די בכך שלושת הכוכבים האישיים מרקורי, מאדים וונוס יעברו מזל. אז חגרו עצמכם תכף מתחילים !


מאזניים 23.9-23.10     לכאורה עבורכם אין כמו להתחיל את החודש עם ונוס שליטת מזלכם והשמש בצמידות במזל מאזניים ! זהו שיא הרומנטיקה אך מהר מאוד תראו שבחודש הקרוב תהיו רחוקים מלנוח על זרי הדפנה... ונוס והשמש יצרו זוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו ואוראנוס כמעט בו זמנית ובהמשך ב 8 ו ב 23 יצטרפו לחבורה גם שני ליקוים, הירח והשמש מה שאומר צורך עמוק לבחון את נושא מערכות היחסים שלכם ובמקרה הצורך גם לקחת צעדים מעשיים כמו שינוי יסודי או אפילו סיום קשר שלא משרת אתכם יותר. בנוסף כוכב מרקורי יכנס לרטרו כבר ב 4 לאוקטובר וידרוש מכם יותר תשומת לב בנושאים כספיים. הימנעו מרכישות או חתימות על חוזים והסכמים במהלך החודש במידת האפשר.


עקרב   24.10-21.11      כוכב מרקורי אשר נמצא במזל שלכם , מזל עקרב יכנס לנסיגה ב 4 לאוקטובר אך 3 ימים לפני כן לפחות תרגישו כבר את השפעתו. בהמשך מרקורי יחזור למזל מאזניים ויפגוש כבר ב 22 לאוקטובר את ונוס מה שאומר שדברים עמוקים וסמויים אפילו מעיניכם הבוחנות יעלו על פני השטח בתחום הזוגיות ותהיה לכם הזדמנות לבחון איך אתם מתקשרים באמת עם בני זוג ואנשים קרובים אחרים ואף לשדרג את הנושא. ליקוי השמש שיתרחש בתחילת המזל שלכם ב 23 לאוקטובר עלול ליצור אי בהירות ולו זמנית בנושאים אישיים,כספיים  ובקשרים שלכם יחד עם זאת בתחום המקצועי ובקריירה צפוי חודש משופע באפשרויות שבו תוכלו לבלוט ולזכות לקידום והכרה ובהמשך גם הצלחה כלכלית.


קשת   22.11-21.12      מבנה של משולש הרמונה של הכוכבים מאדים הנמצא במזלכם ושל אוראנוס, וכוכב צדק שליט מזלכם הנמצאים כולם במזלות מיסוד האש מבשר על חודש מאוד אינטנסיבי ומשופע בעשייה יצירתית ומקדמת. היכולת היצירתיות שלכם מחפשות אפיק ביטוי כלשהו ודרך לממש את האני מאמין שלכם. הצלחה צפויה לאמנים וליוצרים שביניכם ולכל אלו העוסקים גם בתחום החינוך, ההוראה והאקדמיה. כניסת כוכב התקשורת מרקורי שליט בית הזוגיות והשותפויות שלכם לנסיגה החל מה 4 לאוקטובר מצביע על צורך להיות יותר מודעים למה שאתם אומרים על מנת למנוע קצרים בתקשורת וביחסים שלכם. ליקוי השמש והירח מצביע על שינוי צפוי ביחסים עם ילדיכם ובנושאים מקצועיים.


גדי   20.1 – 22.12      היצמדותה של ונוס לשמש במזל מאזנים ובבית הקריירה שלכם מצביע על מצב תקין והרמוני ביחסים כבר בתחילת החודש עם גורמים מקצועיים אך בהמשך עלולים להתגלות ליקויים מה שידרוש מכם לקחת אחריות ולשנות את מה שלא מתפקד ולחזק יסודות במיוחד לאחר שני הליקויים, הירח והשמש. מרקורי אשר יכנס לנסיגה עשוי מצד אחד להביא לכם רעיונות מבריקים ותובנות בתחום העסקי והמקצועי אך גם אפשרות לקצרים בתקשורת עם חברים. משולש הרמוני של הכוכבים מאדים, אוראנוס וצדק יאפשר לכם להתקדם בעניינים רגשיים ונסתרים שלא נתתם להם תשומת לב כולל עם המשפחה שלכם. כלכלית צפוי חודש טוב יחסית.דלי   21.1-18.2      ונוס והשמש הנמצאים במזל מאזניים מצביעים על צורך בהרמוניה ואיזון במערכות יחסים שלכם יחד עם זאת יצירת זוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו ואוראנוס מצבעים על צורך למרוד במוסכמות ועל תהפוכות אפשריים בקשרים שלא מתפקדים באמת. נסיגת כוכב מרקורי הנמצא כרגע במזל עקרב ובבית הקריירה והמעמד שלכם החל מה 4 לאוקטובר מצביע על תקשורת מאתגרת יותר בכל הנושאים הקשורים לקריירה שלכם ומול הממונים אליכם. חשוב שתהיו זהירים יתר בלשונכם משום שאנשים עלולים לשמור לכם טינה ולפגוע מאחורי גבכם. ליקוי השמש בבית הקריירה שלכם ב 23 לאוקטובר מצביע על שינויים אפשריים במעמדכם ובנושאים מקצועיים כולל גם הסבה מקצועית.


דגים   19.2-20.3     כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם יצור משולש הרמוני עם הכוכבים צדק ואוראנוס הנמצאים גם כן במזלות מיסוד האש מה שמצביע על כניסה למצב טורבו ועל עשייה מרובה והמון יצירתיות שיופנו לערוצים מעשיים דווקא. כתוצאה מפעילות זו אתם עשויים לזכות ליותר הכרה וקידום במה שאתם עוסקים במיוחד בתחום המקצועי והקריירה וגם הכלכלי. נסיגת כוכב מרקורי שליט בית הזוגיות שלכם החל מה 4 לאוקטובר לעומת זאת מצביע על תקשורת מאתגרת עם שותפים בני זוג, ואנשים בכלל כמו כן תהיו מודעים יותר לדברים שלא עובדים בקשרים שלכם ותהיה לכם הזדמנות לתקן אותם. ליקוי הירח והשמש ב 8 ו ב 23 בהתאמה מצביעים על תקופה לא ברורה בנושאים כספיים במיוחד של בן או בת הזוג שלכם וגם שלכם.


טלה   21.3-20.4     כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם, מזל טלה יוצר משולש הרמוני בשמים עם הכוכבים צדק ומאדים שליט מזלכם כאשר כולם נמצאים במזלות ובבתים ביסוד האש מה שאומר שהיכולת שלכם לפעול, ליזום ליצור, להוביל ולהנהיג מתגברים ומאפשרים לכם לממש את התשוקות והרצונות שלכם. בעכבות הפעילויות שתעשו החודש תוכלו לזכות להכרה ולהצלחה ופרסום במידה ותפעלו נכון. ונוס והשמש הנמצאים במזל מאזניים ובבית הזוגיות שלכם יתקלו בזוויות דיס הרמוניות עם פלוטו ואוראנוס וגם ליקויים הירח והשמש החודש מה שאומר שמערכות היחסים שלכם עלולים לאתגר אתכם ולדרוש מכם שינוי והתחדשות עם בני זוג ושותפים למיניהם. כלכלית יש לנהוג בזהירות ובאחריות החודש.


שור    21.4-20.5      ונוס שליטת מזלכם הצמודה לשמש במזל מאזניים ובבית העבודה תיצור זוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו ואוראנוס מה שמצביע על התערערות של היחסים במקום העבודה ואפשרות אפילו לניתוק או פרידה מאותם גורמים או מהעבודה אם לא יהיה שינוי יסודי ביחסים. ליקוי הירח והשמש החודש מצביעים על צורך בחשבון נפש בנושאים מקצועיים ובמערכות יחסים עם בני זוג ושותפים. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 4 לאוקטובר הקשור בין היתר לתקשורת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולאחר מכן בבית השרות והעבודה שלכם מצביע על צורך להיות מודעים יותר למה שאתם אומרים על מנת למנוע קצרים בתקשורת ועל יותר תקלות מול אנשים וגם ברמה הטכנית. בבית ועם המשפחה תקבלו עזרה ותמיכה.


תאומים 21.5-21.6      היחסים שהיו הרמוניים וזרמו טוב יחסית עם ילדיכם עלולים להתערער החודש ולאתגר אתכם יותר מה שידרוש מכם שינוי גישה אחראית יותר המאפיינים הורה וילד ופחות של חברים בלבד. כמו כן תתבקשו לשים יותר גבולות לכוון ולהדריך יותר ולתקן את מה שלא מתפקד יותר. מרקורי שליט מזלכם יכנס לנסיגה החל מה 4 לאוקטובר בבית העבודה והשרות ובמזל עקרב מה שאומר שהתקשורת עם חברים לעבודה וממונים תתאפיין ביותר חשדנות וסגירות ופחות שיתוף פעולה. כמו כן יתכנו יותר תקלות ברמה הטכנית ומול הסובבים אתכם. בכל הקשור לנושאים חברתיים ולנושאים יצירתיים תזכו ליותר הכרה והצלחה.


סרטן   22.6-22.7      ונוס והשמש הנמצאים בבית המשפחה שלכם יצרו זווית דיס הרמונית לפלוטו הנמצא בבית הזוגיות שלכם והשותפויות שלכם ולכוכב אוראנוס עלולים להצביע על חילוקי דעות ביניכם לבין בני הבית והמשפחה, בן הזוג ומול סמכויות וקושי לגשר על הפערים ולהגיע להבנה בצורה הרמונית ומאוזנת מה שאומר שיתכנו ניתוקים ואפילו פרידות או התרחקות של אחד הצדדים. מאדים ואוראנוס הנמצאים בבית העבודה והקריירה שלכם יצרו זוויות ביניהם לבין כוכב צדק מה שאומר שאתם מצליחים להביא את עצמכם בצורה הכי טובה ולפעול בצורה מעשית ובאופן שיביא לקידומכם המקצועי והכלכלי.


אריה 23.7-22.8       היווצרות משולש הרמוני של כוכבים במזלות מיסוד האש בין צדק הנמצא במל שלכם ובין אוראנוס ומאדים מצביע על שפע של אנרגיות, עשייה התלהבות ותשוקה במה שאתם עושים ובאופן מאוד יצירתי ועם הרבה התלהבות. יחד עם זאת משום שאתם מאוד מחוברים לרצונות שלכם יתכן ותתקשו מעט להיות קשובים לסובבים אתכם במיוחד כאשר מרקורי כוכב התקשורת יחל את נסיגתו וישפיע על התקשורת שלכם מול בני זוג משפחה וחברים. יתכנו יותר תקלות בבית בעיקר במכשירי חשמל ותקשורת וביוב. בתחום הרומנטי ובמערכות יחסים בכלל צפויים עליות וירידות במיוחד מול חברים לעבודה ואנשים בכירים יותר בגלל חילוקי דעות מקצועיים ורצון ללכת לפי הדרך שלכם.


בתולה 23.8-22.9      החל מה 4 לאוקטובר ולמשך כשלושה שבועות כוכב מרקורי שליט המזל שלכם יהיה בנסיגה מה שאומר שהתקשורת, ההתנהלות היום יומית שלכם ונושאים מקצועיים וטכניים עלולים להשתבש או ללכת בצורה שונה ממה שאתם רגילים. יחד עם זאת זוהי תקופה המאפשרת לכם לראות את המציאות שלכם מזוויות אחרות, לשנות דפוסי מחשבה ואמונות מגבילות שלא משרתים אתכם יותר ולאמץ חדשים ונכונים לכם יותר. כניסת כוכב מרקורי לבית הכספים שלכם בזמן נסיגה ישפיע גם אל נושאים כספיים כולל התנהלות עסקית וכספית מול אנשים בעיקר ילדים ובני זוג. עולמכם הפנימי בעיקר נושאים רגשיים עשוי לעבור שדרוג והתבגרות.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    

072-3401003 שלוחה 55

 
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי