אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית לחודש דצמבר 2019
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית חודשית לחודש דצמבר 2019

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


כוכב צדק יוצא ממזל קשת לאחר שנה, המזל שהוא שולט עליו ישירות ועובר למזל גדי לשנה שלמה בתורו. זהו מעבר משמעותי מאחר וגם כוכב שבתאי וגם פלוטו נמצאים כבר במזל גדי ויצרו שינוי יוצא דופן החל מחודש ינואר 2020. כוכב צדק במזל גדי אמנם לא מתבטא כמו כשהוא נמצא במזל קשת אך יחד עם זאת הוא יודע לקחת את הטוב שמגיע אליו ולהשתמש בשפע בצורה אחראית ובוגרת ולבנות דברים לטווח ארוך וללא פנטזיות מיותרות והפרזות לרוב.


קשת  22.11-21.12      מזל טוב לבני מזל קשת החוגגים החודש יום הולדת! אמנם כוכב צדק, המכונה באסטרולוגיה המטיב הגדול יוצא ממזל קשת לאחר שהיה שם שנה אך אל דאגה הוא יכנס לבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל גדי ויצטרף לכוכב ונוס. הימצאותו של כוכב צדק במזל גדי עם כוכב ונוס ובבית הכספים והרכוש שלכם עשוי להצביע על מינוף כל ההזדמנויות שהיה לכם בשנה האחרונה ובניה של מיזמים ארוכי טווח ומאוזנים יותר מתוך אחריות ויכולת התמדה ושאפתנות ארוכת טווח. כוכב מאדים ומרקורי הנמצאים במזל עקרב בשילוב השמש שלכם במזל קשת מאפשר לכם מצד אחד לבלוט ולהיות יצירתיים יותר אך מצד שני לתכנן דברים מאחורי הקלעים ובשושו.


גדי  20.1 – 22.12     החל מה 3 לדצמבר יכנס כוכב צדק למזל גדי למשך כשנה. הימצאותו של כוכב צדק במזלכם יאפשר לכם שפע של הזדמנויות בתחום האישי ובשאר תחומים. יחד עם זאת הימצאותו של צדק במזל גדי שבדרך כלל לא נחשב נעלה שם מאפשר לכם לשלב את חכמת החיים שלכם ואת הבשלות עם מתנות שאתם מקבלים בחיים אך הפעם לעומת פעמים קודמות תצטרכו פחות להזיע כדי לקבל אותן ולכן תדעו להעריך את אותן מתנות הרבה יותר כמו שמש נעימה בחורף. מקבץ של ארבעה כוכבים כולל פלוטו ושבתאי מצביע על תקופה של הרבה מאוד שינויים ויצירת סדר חדש אצלכם ובעולם כולו. כוכב מאדים ומרקורי הנמצאים במזל עקרב מצביע שאתם צוברים השפעה על הקהילה שאתם משתייכים ומול חברים.


דלי  21.1-18.2     כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל עקרב יחד עם כוכב מרקורי שסיים את נסיגתו לא מכבר מצביע על יכולת הפקת לקחים בתחום המקצועי והקריירה עם שאפתנות ורעב שרק מאדים בבית הקריירה בעקרב יודע להפיק. חשוב שלא תכנסו למאבקי כוחות בתקופה הזו אלא תפעלו מתוך החכמה שלכם וחיפוש שיתופי פעולה עם אנשים בעלי השפעה וכך דברים יוכלו להתקדם מהר יותר. הימצאותו של השמש במזל קשת מצביע על יכולת השפעה והובלה שלכם בכל מה שקשור לארגונים ולקבוצות בקהילות שאתם משתייכים אליהם. מקבץ של ארבעה כוכבים בגדי מצביע על פעילות ענפה מאחורי הקלעים והשפעה רחבה יותר.


דגים  19.2-20.3     אמנם כוכב צדק יוצא מבית הקריירה שלכם וממזל קשת אך השמש הנמצאת שם יכולה להוסיף לכם שפע של יצירתיות ולעורר את יכולת המנהיגות וההתגייסות שלכם למען מטרות נעלות ולמען הזולת ולהוסיף גם קורטוב של אופטימיות. כוכב צדק אשר נכנס למזל גדי לשנה שלמה עשוי לחזק את ההשפעה שלכם ואת יכולת המשיכה של נושאים חברתיים וקהילתיים ולהביא לעולמכם שפע של הזדמנויות שבו תוכלו לתרום ולהשפיע. נסיעות שנדחו או השתבשו בעקבות נסיגת כוכב מרקורי בשבועות האחרונים יוכלו לצאת הפעם לפועל בצורה חלקה יותר. גם נושאים מקצועיים הקשורים לחו"ל יוכלו לצאת לפועל בצורה טובה יותר הפעם.


טלה   21.3-20.4      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה הכוללים את שבתאי, שליט בית הקריירה שלכם, כוכב פלוטו ובעיקר כוכב צדק שיכנס לשם החל מה 3 לדצמבר מצביעים על שנה מאוד אינטנסיבית. כמו כן גם על שפע הזדמנויות בתחום המקצועי אך גם על יותר אחראיות ועל צורך לשנות מספר דברים יסודיים שהלכו אתכם לאורך זמן רב. כוכב מרקורי שהיה בנסיגה בשבועות האחרונים בבית כספי הזולת חזר להילוך ישיר ונמצא עם שליט המזל שלכם, כוכב מאדים. שילוב של מרקורי ומאדים במזל עקרב מצביע על חושים עסקיים חדים יותר ועל אפשרות לפעול בצורה שתטיב גם עמכם מבחינה כלכלית. לאמנים וליוצרים שביניכם ניתנת הזדמנות לבלוט ולהצליח במה שאתם עושים גם בזירה של חו"ל.

 

שור  21.4-20.5     בעכבות מספר דברים שעברתם לאחרונה יש לכם הרבה שאלות ותהיות ועם כניסת כוכב צדק למזל גדי ולבית הטבעי לכוכב צדק פילוסופיית החיים שלכם עשויה מאוד להשתנות, יחד עם זאת, עם ריבוי הכוכבים במזל גדי ובמזלות האדמה, אתם שומרים על ראיה מפוכחת ומעשית אך עם מספר שינויים שיתאימו לכם. כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל עקרב יכול לחזק את חרדות הנטישה למי שכבר קיימים אצלו הנטייה וגם למשוך יותר מאבקים. יחד עם זאת בשותפויות שהכול תקין זה זמן טוב ליצור ולהתחיל מיזמים חדשים. השמש הנמצאת במזל קשת ובבית כספי הזולת שלכם יוצרת זווית מאתגרת לכוכב נפטון בין ה 8 ל 9 לדצמבר ועלולה להחליש את כושר השיפוט בעיקר סביב כספים של אחרים ובסופו של דבר גם לפגוע בכם. היו זהירים!


תאומים 21.5-21.6     מקבץ של ארבעה כוכבים במזל גדי, יכול להצביע אצלכם על תקופה מאוד מעמיקה של התבוננות פנימית והרבה מאוד שינויים שמושכים אתכם לכיוון התבגרות והבשלה. יחד עם זאת הרצון להצליח בעיקר בתחום הכלכלי יכול למשוך אתכם לכיוונים לא תמיד כשרים ולכן חשוב שתהיו זהירים ותבדקו כל הצעה שאתם מקבלים. השמש בבית הזוגיות והשותפויות ובמזל קשת מחזק את האופטימיות בתחום הזוגיות ועם שותפים אך בין ה 8 ל 9 יתכן יותר בלבול וכושר השיפוט שלכם עלול לא להיות במיטבו במיוחד למי שנכנס לקשר זוגי חדש. בשותפויות עסקיות חדשות יש לבדוק יותר לעומק מי האדם העומד מולכם. ונוס וצדק עשויות לחזק את מצבכם הפיננסי החודש.


סרטן  22.6-22.7      ב 3 לדצמבר יכנס כוכב צדק למזל קשת ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם למשך שנה. הצטרפותו לכוכב פלוטו וגם שבתאי, שהוא שולט על אותו בית יכול להצביע על שנה מאוד אינטנסיבית במערכות יחסים אך גם על אפשרות לבנות יחסים יותר יציבות בשלות ובוגרות יותר, קיימות וחדשות. השמש הנמצאת בבית העבודה והשרות שלכם מוסיפה יצירתיות וביטחון. יחד עם זאת היא יוצרת בין ה 8 ל 9 לדצמבר זווית מאתגרת לכוכב נפטון שעלול לבלבל אתכם ולשבש את כושר השיפוט שלכם באותה תקופה במיוחד מול נושאים הקשורים לחו"ל ואם אתם בנסיעות על רקע מקצועי. פשוט בדקו טוב יותר. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה תקופה פורייה מאוד ויותר תעוזה.


אריה 23.7-22.8     אתם עדיין נהנים מהימצאותם של השמש, שליט המזל שלכם וכוכב צדק הנמצאים בבית היצירה שלכם ובמזל קשת אך ב 3 לדצמבר כוכב צדק יכנס לבית העבודה והשרות שלכם ולמזל גדי למשך שנה שלמה ויחד עם פלוטו ושבתאי יצרו את אחת השנים המעניינות ביותר מבחינה מקצועית אצלכם ויאפשרו לכם לבנות מיזמים מוצלחים ופורצי דרך בעזרת האנרגיה של כוכב אוראנוס הנמצא בבית הקריירה וההצלחה שלכם. בינתיים כוכב מרקורי ומאדים הנמצאים בבית המשפחה שלכם מאפשר לכם לפעול למען ביתכם וליצור סדר בחייכם המשפחתיים. כלכלית מצבכם משתפר ויש יותר בהירות עם הכספים והמשאבים שלכם.


בתולה 23.8-22.9      השמש וכוכב צדק הנמצאים במזל קשת מגבירים את תחושת הביטחון הפנימי שלכם ומחזקים את האווירה מול בני הבית והמשפחה. כמו כן אתם מאוד מחוברים לרצון להגדיל את תחושת הרווחה בבית. החל מה 3 לדצמבר ולמשך כשנה ישהה כוכב צדק בבית היצירה שלכם ובמזל גדי ויאפשר לכם להוציא החוצה יותר יצירתיות ומקוריות. כמו כן היחסים עם ילדיכם ובתחום הרומנטי יעברו לא מעט טרנספורמציות. כוכב מרקורי, שליט מזלכם שסיים לא מכבר את נסיגתו במזל עקרב ומצטרף לכוכב מאדים כדי ליצור יותר חדות ביכולת התפיסה שלכם ובהשפעה על סביבתכם הקרובה. צפו לחודש מלא עשייה ונסיעות.


מאזניים 23.9-23.10    לאחר חזרתו של כוכב מרקורי, שליט בית הכספים והרכוש שלכם להילוך ישיר במזל עקרב ובבית הכספים שלכם והצטרפותו של כוכב מאודים באותו בית ובמזל יש תחושה שאתם פועלים ממקום מדויק יותר ולא מהססים לעשות שינויים בתחום הכללי. כמו כן אתם מרגישים יותר ביטחון ומחליטים החלטות טובות יותר. עם כניסתו של כוכב צדק למזל גדי ולבית המשפחה אצלכם והצטרפותו לכוכבים שבתאי ופלוטו כולם במזל גדי צפוי לכם שנה מאוד אינטנסיבית בנושאים משפחתיים וביתיים. חלק מכם ירגיש צורך להשקיע יותר בנדל"ן או לרכוש בית למגורים.

 

עקרב  24.10-21.11     חזרתו של כוכב מרקורי במזל שלכם לאחרונה יוצר יותר סדר ותחושת בהירות וביטחון פנימי ויחד עם כוכב מאדים הנמצא אף הוא במזל עקרב אתם יכולים לתקן ולתכנו מחדש דברים שהשתבשו לאחרונה ולפרוץ קדימה בכול הכוח. אמנם כוכב צדק שהיה בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל קשת במשך שנה יוצא ממזל קשת ונכנס למזל גדי ב 3 לדצמבר אך עדיין תוכלו ליהנות בשבועות הקרובים מהשמש הנמצאת בבית הכספים שלכם ומגבירה את האופטימיות, היצירתיות ואת הערף העצמי שלכם בין מ ל 8 לחודש חשוב לנהוג במשנה זהירות עם כספים. כניסת צדק למזל גדי יוצר כבר החודש זווית הרמונית לאוראנוס בבית הזוגיות והשותפויות מה שמראה על יכולת לשלב בין ישן לחדש ולמשור על יציבות ארוכת טווח עם בני זוג ושותפים.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי