אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית לחודש אפריל 2014
צילום: freedigitalphotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית לחודש אפריל 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  אפריל 2014

 

חודש אפריל הינו אחד החודשים המשמעותיים בשנת 2014 עם שפע של אירועים אסטרולוגיים. ראשית ייווצר במהלך אמצע החודש מרוב גדול בשמים במזלות היוזמה כאשר פלוטו יהיה במזל גדי, צדק במזל סרטן, אוראנוס במזל טלה ואחרון חביב כוכב מאדים הנמצא בנסיגה ובמזל מאזניים. כל הכוכבים הללו יהיו במעלה 13 ויהוו חלק ממבנה הרובע הגדול(צלב) בשמים. הדבר אומר שכל מי שיש לו כוכבים במפה האישית סביב מעלה 13 ובמיוחד במזלות שצוינו עלולים להרגיש טלטלה עזה במספר תחומים ובעיקר בנושאים משפחתיים וזוגיות. בנוסף יהיו שני ליקויים חמה וירח ב 14 ו ב 29 לחודש שיוסיפו הרבה עניין.


טלה   21.3-20.4       הצמדות השמש לכוכב אוראנוס במזלכם כבר בתחילת החודש מבשר על תקופה מאוד מפתיעה ומלאה באירועים ועשייה. יחד עם זאת הימצאותם של השמש ואוראנוס במשולש דיס הרמוני מצביעים על הרבה מאוד מאבקים ואתגרים וגם לא מעט כעסים ואלימות אפשריים ברגע שתרצו ליישם את אותם דברים או ברגע שגברים לא יסתדרו כמו שאתם רוצים. מאוחר יותר כוכב מאדים שליט מזלכם אשר נמצא בנסיגה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יגיע למעלה 13 במאזניים ויצור מבנה של צלב וכמובן מלוות עם השמש מה שמראה על צורך להתפשר עם בן הזוג או שותפים למיניהם כדי למנוע מאבקים וניתוקים או פרידות. הצרכים של המשפחה והבית עלולים להתנגש עם הרצון שלכם לפרוץ קדימה.


שור   21.4-20.5      כוכב מאדים הנמצא בנסיגה בבית העבודה שלכם ויוצר החודש זוויות מאתגרות לכוכבים כמו השמש, פלוטו, אוראנוס, וצדק מצביע על רצון לגדול ולהתרחב אך יחד עם זאת צורך בשינוי גישה לתחום המקצועי ולאנשים שם וגם על התנגדות פנימית או חיצונית לנושא. כוכב שבתאי הנמצא זה מכבר בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וכעת בנסיגה מצביע על צורך להתבגר ועל סדרה של אתגרים בתחום הזוגי והשותפות. יחד עם זאת הפנויים שביניכם עשויים להרגיש בשלים למיסוד יחסים והקמת משפחה בהמשך. בתחום הכלכלי והעסקי אתם משנים את הדרך שבה אתם יוצרים שיתופים על רקע עסקי ופועלים ביותר חשדנות. אי שמירה על החוקים והאתיקה מקצועית עלול לסבך אתכם בהמשך.


תאומים 21.5-21.6      מיזם חברתי עשוי לצאת לדרך באופן מהיר ומפתיע יחד עם זאת צפו ללא מעט אתגרים במיוחד בכל הנוגע לגיוס כספים לצורך הדבר וגם התנגדויות מצד מספר גורמים קצת יותר שמרניים. במערכת היחסים עם ילדיכם עלול להיווצר לא מעט מתח ואתם נדרשים לפעול בצורה מאוזנת יותר למרות שיעלו לא מעט כעסים גם בגלל עניינים כספיים גם כן. כניסת כוכב ונוס לבית הקריירה והמעמד שלכם והצטרפותו לכוכבים נפטון כירון ומרקורי מצביע על הרבה מאוד השראה ודמיון שילכו לתחום המקצועי ולקריירה ואינטואיציה חזקה יותר בנוסף להגיון הבריא שלכם בדרך כלל. כוכב צדק שליט בית הזוגיות והשותפויות שיהיה חלק ממבנה הצלב החודש מצביע על חודש מאתגר בתחום הזוגיות ועם שותפים ועל צורך להתאים עצמכם לתקופה.


סרטן  22.6-22.7       כוכב צדק אומנם נמצא במזל סרטן אך החודש הוא יהוו קודקוד ממבנה של מרובע אשר יאתגר את כל מזלות היוזמה כולל אתכם. הצורך לגדול ולהתרחב ולהגיע לאמת שלכם עלולים להיתקל בלא מעט התנגדויות מצד המשפחה, בני זוג, או מהתנגדויות שלכם הפנימיות. כמו כן נראה שהלחץ להשתנות במספר נושאים גדול במיוחד החודש אך עשוי לקרות. בתחום הזוגיות ועם שותפים אתם מושפעים מכוכב פלוטו שדורש מכם טרנספורמציה והתבגרות אך מצד שני גם הימצאותו במזל גדי יכול להצביע על רצון בביטחון ושמרנות ופחד בשינוי. כוכב אוראנוס הנמצא בבית הקריירה שלכם רוצה לקחת אתכם למקום חדשני ומרגש יותר מקצועית אך גם הוא נמצא תחת התנגדויות מה שעלול ליצור הרבה מתח ורצון למרוד.

 

אריה    23.7-22.8        הימצאותו של כוכב פלוטו בבית העבודה שלכם ובזוויות מאתגרות לצדק, אוראנוס ובהמשך גם למאדים מצביע שהעבודה היא חלק מהנושאים שאתם יכולים לחוות את מירב השינויים במידה ותאפשרו להם להתרחש. יחד עם זאת זה לא יהיה בהכרח קל אם תתבצרו בעמדות הישנות שלכם. היחסים עם קרובים ומשפחה גם כן עלולים לחוות טלטלה במקרה הפחות טוב אך בהמשך יש סיכוי להגיע איתם לאיזון ביחסים. כניסתו של ונוס למזל דגים יכול לגרם לשיפור בתחום הכלכלי אך גם ליותר תמימות וצורך להיות יותר עם היד על הדופק וערניים יותר בעניינים כספיים ויותר במודעות עם מי שאתם מנהלים יחסים על רקע כלכלי. כוכב אוראנוס השולט על בית הזוגיות שלכם ישפיע ועשוי לחולל שינויים בזוגיות שלכם, כאשר הכול יכול לקרות החודש.


 בתולה     23.8-22.9     אפריל עשוי למקד בין היתר את תשומת לבכם סביב עניינים כספיים ורכוש. כוכב מאדים הנמצא בנסיגה בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על צורך ליצור איזון ולשנות את דרכי הפעולה שלכם בהתנהלות עם כספים. מכיוון שמאדים נמצא במזל מאזניים ועם יצירת זוויות מאתגרות לפלוטו אוראנוס וצדק עושה רושם שאחד הכיוונים לאיזון הוא דרך מערכות יחסים עם האנשים שאיתם אתם מנהלים אינטראקציה כלכלית כמו בני זוג, בנקים, הורים או מעסיקים ולקוחות. כניסת כוכב ונוס לבית הזוגיות והשותפויות עשוי להקל עליכם מעט במיוחד מול בני זוג ושותפים אך גם יוביל אתכם לכיוון של שחרור שליטה בקשר. כוכב מרקורי שליט מזלכם הנמצא במזל דגים ובבית שקשור לבית השותפויות שלכם מתקשה להתמודד עם חוסר בהירות ושליטה במיוחד מול בן הזוג ובנושאים הקשורים לקריירה שלכם.


מאזניים   23.9-23.10     היצמדותו של השמש לכוכב אוראנוס במזל טלה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם כבר בתחילת החודש מצביע על חודש מלא הפתעות והתרחשויות. אוראנוס יהווה חלק ממבנה אנרגטי של צלב מה שמראה על עוצמה גדולה ועל תנאים לשינוי במספר נושאים בחייכם. אחד הנושאים הצפויים לשינוי הוא זוגיות ושותפויות גם בגלל נסיגת מאדים במזלכם המצביע על קושי להתנהל ולפעול במערכות יחסים כמו שהיה עד היום אצל רובכם. פתיחות ורצון ביותר שיתוף פעולה מבלי לוותר על החופש שלכם עשוי לקדם אתכם אם גם הצד השני יסכים לכך כמובן. במידה ולא קשרים ושותפויות על רקע זוגי או עסקי ומקצועי עלולים להסתיים. גם נושאים משפחתיים דורשים שדרוג והענות לשינויים מבחוץ ומבפנים.


עקרב   24.10-21.11       נסיגת כוכב שבתאי עדיין במזל שלכם מצביע על צורך להתנהל בצורה מדויקת יותר ברמה האישית העסקית והכלכלית ובעיקר מוסרית יותר ולפי כל כללי האתיקה. הצורך לצבור כוח שלא בדרך זו עלולה ליצור נפילות. היצמדותם של השמש שליט בית הקריירה שלכם וכוכב אוראנוס בבית העבודה שלכם ובמזל טלה מצביע על התפתחויות מפתיעות בתחום המקצועי שחלקם עשויים להיות טוב אך בגלל לחצים מכיוונים שונים בדמות כוכב פלוטו מאדים וצדק כולם בזוויות דיס הרמוניות ביניהם תצטרכו להיעזר בסבלנות ולהסכים גם לשנות גישות ודרכי חשיבה וגם לשתף פעולה עם עוד אנשים על מנת להצליח. יתכן ותשנו החודש מקום עבודה מרצון או שלט וגם תעשו הסבה מקצועית לפחות חלק מכם. כניסת כוכב ונוס למזל דגים עשוי להקל במעט את הלחצים שלכם ולשפר את האווירה עם בן או בת הזוג.


קשת  22.11-21.12      פלוטו הנמצא בבית הכספים שלכם משקף רצון וצורך להתעצם מבחינה כלכלית יחד עם זאת הימצאותו בזוויות דיס הרמוניות לאוראנוס ומאדים מצביע על קושי לצעוד קדימה ולשחרר דרכי התנהלות ישנים ושלא מתאימים לכם יותר או על לחצים חיצוניים בדמות בית, משפחה, בני זוג ושותפים. אם זה יקרה יתכן ותרגישו יותר לחץ ומאבקים פנימיים וחיצוניים מול אותם גורמים או עם עצמכם. ליקוי חמה וירח על ציר המזלות טלה מאזניים מצביע על טלטלה אפשרית או שינוי יסודי ביחסים עם חברים וילדיכם. היו פתוחים למתרחש ועל תלחמו מלחמות סתמיות הקשורות רק לאגו שלכם. כניסת ונוס למזל דגים ולבית המשפחה עשוי להקל מעט מהלחצים עם הקרובים לכם. מקצועית יתכן חוסר בהירות בתחילת החודש.

 

גדי    20.1 – 22.12     יצירת מבנה של צלב בשמים כאשר אחד הקודקודים שלו כולל את כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם מצביע על חודש מאוד דינאמי ואינטנסיבי גם מבחינתכם. הצורך בשינוי יסודי במספר תחומים ואיזון אנרגטי של יסודות גדול אך יחד עם זאת לא בהכרח קל ליישום עבור כולם. בזוגיות יש רצון לאופטימיות התרחבות וצמיחה יחד עם זאת על מנת שזה יקרה צריך לשנות את מה שעוצר שזה שמרנות, עודף שליטה, ריכוזיות, התרככות וקבלת חולשה אצל הזולת. הבית והמשפחה גם הם צפויים להיות נתונים לאותם מגמות שינוי בגלל הימצאותם של אוראנוס בבית המשפחה הדורש יותר חופש וחדשנות ומאדים ממול כל זה כשאין כוונה לשחרר כלום יכול להביא לפיצוץ גדול ומהפכה.


דלי    21.1-18.2       הרצון לגדול ולהתרחב מקצועית וכלכלית הוא טוב אך יחד עם זאת חשוב שלרצון הזה יגובה במעשים יעילים ויוזמה והימנעות מהפרזות אחרת זה יישאר בגדר רצון ופנטזיה. מערכת האמונות שלכם עלולה להיות מאותגרת בגדול החודש ולא מדובר בהכרח על אמונה דתית אלה אל מה שאתם מאמינים בדרך כלל מה שנכון לכם. כמו כן יתכן ולא כולם יראו את מה שאתם רואים ושיאפו להישאר במקום שלהם ולכם זה לא מובן. על כן הסכימו לפעול אך שחררו את התוצאה ואת האחריות שצריכה לבוא גם מהאחרים. חברתית תרגישו שאתם צריכים לנוע קדימה ולשחרר מחייכם את מי שלא תואם לכם יותר. כניסת ונוס לבית הכספים שלכם ולמזל דגים עלול להראות על יותר תמימות בעניינים כספיים ונטייה להזנחה בעניינים כספיים אך גם על גידול של ההכנסות הפסיביות שלכם.

דגים   19.2-20.3        תחילת החודש מבשר על פעילות די אינטנסיבית ומפתיעה בחלקה בענייני כספיים ורכוש. מצד אחד יש נטייה לקחת החלטות אמיצות וגם לפעול וליזום אך מצד שני יתכנו יותר מאבקים או אתגרים הקשורים למימוש של החלטותיכם כמו הקמת עסק חדש או עסקה חדשה או ביצוע פעולות שיגדילו את הכנסותיכם. מילת המפתח החודש תהיה איזון ויצירת דרכי פעולה שיטיבו עמכם לעומת העבר. כוכב פלוטו שימצא בזווית מאתגרת לכוכב צדק בבית היצירה והילדים עלול להצביע על יותר אתגרים מול ילדיכם ועל קונפליקט בין לפנק ולא לשים גבולות לבין חינוך נוקשה יותר ועם יותר גבולות מול הילדים שלכם. חברתית יתכנו החודש יותר ניתוקים ופרידות עם אנשים שכבר לא תואמים את התדר שלכם יותר.

 

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי