אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית לחודש דצמבר 2014
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית לחודש דצמבר 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  דצמבר 2014

 

לאחר קצת יותר משנתיים יצא כוכב שבתאי ממזל עקרב ויכנס למזל קשת ב 24 לדצמבר. בני מזל עקרב יחושו הקלה משמעותית בחודשים הקרובים. כוכב שבתאי יכנס באותו תאריך למזל קשת ובני מזל קשת יתחילו במסע ארוך ואפילו מעט מייגע שיסתיים באופן סופי ב 21 לדצמבר 2017. בני מזל קשת יעברו תהליך התבגרות והבשלה משמעותי עד אז. איך כל זה ישפיע על שאר המזלות ? הכול בתחזית של חודש דצמבר.


קשת    22.11-21.12      את מתחילים את חודש דצמבר עם שישה כוכבים במזלות מיסוד האש ביניהם שלושה במזל שלכם. מה שאומר שההתלהבות, השמחה, היצירתיות והרצון לעשות גבוהים במיוחד. נצלו את החודש הקרוב עד לכניסת כוכב שבתאי למזל קשת לנסיעות לחופש ולפאן כי לאחר ה 24 לחודש כשיכנס כוכב שבתאי לקשת יתכן ותרגישו פחות חופשיים והאחריות בחייכם באופן כללי יגדל ותתקשו לפעול באופן חופשי בכל מה שתרצו לעשות כי תצרכו לקחת בחשבון גורמים נוספים. השמש ונוס ומרקורי שליט בית הזוגיות שלכם  הנמצאים במזל קשת מצביעים על צורך בחופש במערכות יחסים ויד חופשית בעשייה שלכם עם שותפים. כלכלית ההכנסות שלכם עשויות לגדול.


גדי  20.1 – 22.12       מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל גדי שיחגגו יום הולדת. כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם יצור זווית דיס הרמונית מדויקת לכוכב  אוראנוס מה שמצביע על שינוי מכריע ויסודי בחייכם בנושאים אישיים בבית ועם המשפחה. הדבר יכול להתבטא בשינוי מגורים וסביבה ובשינוי היחסים בתוך המשפחה כולל עזיבה אצל חלק מכם או יצירת משפחה או משפחה חדשה. כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם כבר בתחילת החודש מצביע על חודש בו האמביציה והעשייה שלכם להגדיל את ההכנסות שלכם יגדלו. כמו כן תוכלו להגיע לרעיונות מבריקים אשר יקדמו אתכם כלכלית. כניסת כוכב שבתאי למזל קשת יכול להצביע על מספר דברים עבורכם. אחד הדברים הוא שתצטרכו להיות יותר עם יד על הדופק מבחינה בריאותית ושאתם פועלים יותר מאחורי הקלעים בשנים הבאות.


 דלי 21.1-18.2      ב 5 לדצמבר יכנס למזל שלכם, מזל דלי כוכב מאדים לאחר שלא היה שם כבר שנתיים. כוכב מאדים עשוי לתת המון אנרגיה ודחיפה להגשים את הרעיונות שלכם ומגוון נושאים. לאחר כשנתיים כוכב שבתאי שהוא השליט העתיק של מזל דלי יצא מבית הקריירה שלכם למספר חודשים ויאפשר לכם קצת יותר אוויר לנשימה. כניסת כוכב למזל קשת החל מה 24 לדצמבר יאתגר יותר אצלכם נושאים חברתיים וידחף אתכם לקחת יותר אחריות בתוך הקהילה והארגונים שאתם משתייכים אליהם. הגישה שלכם לחברויות ולחברים בכלל צפויה להשתנות ותחפשו אנשים שמחוברים יותר לאמת שלהם ולאמת בכלל ושתוכלו לסמוך עליהם יותר. היחסים עם בני הזוג ובתחום הרומנטי צפוי לזרום יותר לפחות בתחילת החודש. היחסים עם קרובי משפחה בעיקר אחים יעברו מספר שינויים שיאפשר לכם להתחבר ממקום שמתאים לכם יותר מבעבר.


דגים  19.2-20.3       החל מה 24 לדצמבר יכנס לבית הקריירה שלכם כוכב שבתאי שיעבור גם למזל קשת. כוכב שבתאי מקושר לענייני קריירה ומעמד ולכן בית הקריירה הוא מגרשו הטבעי אבל אל תחשבו שבאתם להשתעשע... שבתאי דוחף את האדם להישגים והשקעה ולא נותן מנוח. יחד עם זאת התגמול של שבתאי הוא בהישגים והצלחה במידה והאדם עשה את המוטל עליו. כניסת כוכב מאדים למזל דלי בחודש וחצי הקרובים מצביע על צורך להיות יותר זהיר בענייני בריאות ולא להזניח. כמו כן הצלחתכם המקצועית עלולה לעורר התנגדויות ויריבויות סמויות. כוכב צדק שליט מזלכם הקדום יצור זוויות הרמוניות לשמש ונוס ומרקורי בבית הקריירה ולבית הכספים שלכם מה שאומר שנושאים אלו עשויים להביא לכם עוד הכנסות.

 

טלה   21.3-20.4       כוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה יוצר זווית מדויקת נוספת לכוכב פלוטו הנמצא בבית הקריירה ובמזל גדי. מצב זה מצביע על זה שיש לכם צורך חזק בחופש לעשות דברים יצירתיים ומעודכנים וחדשניים בחיים שלכם אך מצד שני האחריות שיש לכם והצורך בהיצמדות למקומות שמביא לכם כבוד הערכה ביטחון ויציבות מקשה עליכם להיות באמת חופשיים ויוצר קונפליקט. יציאת כוכב שבתאי ממזל עקרב באופן זמני למספר חודשים מצביע על שיפור בנושאים כספיים במיוחד כספים שמגיעים דרך בן זוג ושותפים למיניהם כמו כן לעצמאיים שביניכם צפויה תקופה יותר טובה המאפשרת לכם למשוך כספים מהזולת ביתר קלות. היכולת שלכם להשתחרר וליצור אינטימיות בחייכם יתגבר. כניסת כוכב שבתאי למזל קשת עשוי להטיב עם מי שהולכים ללמוד לימודים אקדמיים, מדעיים ובתחום המחקר או ארוכים הדורים התמדה.


שור 21.4-20.5      כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה והמעמד שלכם בחודש וחצי הקרוב מצביע על התגברות האמביציה ועל מיקוד האנרגיה שלכם בנושאים מקצועיים. כמו כן היכולת שלכם לתרום לקהילה שלכם ולהוביל אותה יתחזק בתקופה הקרובה. כוכב שבתאי אשר שהה כשנתיים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יצא למספר חודשים משם ויאפשר לכם לנשום לרווחה. ההתנהלות עם בני זוג, שותפים והציבור הרחב יהיה קל ונוח יותר ותצליחו להיפתח לאחרים. כניסת כוכב שבתאי למזל קשת לעומת זאת מצביע על אפשרות ליותר קושי עם אינטימיות ועל יותר קושי להרגיש חופשי ולתת אמון במערכות יחסים. כלכלית תתקשו יותר לגייס כסף מהזולת בחודשים הקרובים אך אם תצליחו לשדר אמינות  תוכלו לזכות יותר באמון הציבור.


תאומים21.5-21.6      עם כניסת כוכב שבתאי למזל קשת ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם החל מה 24 לדצמבר תרגישו שהחגיגה נגמרת ... ותתקשו להתהולל אך מצד שני חלק גדול מבני מזל תאומים ירגיש בשל למסד יחסים או לפחות להיות בקשר משמעותי ויציב יותר. האינטראקציה עם בני זוג שותפים והציבור הרחב עלול להיות רציני, מאופק יותר שלא לומר קצת כבד יותר ותמשכו לחייכם אנשים רציניים, אחראיים ובוגרים יותר וגם מבוגרים מכם בדרך כלל. אך ביוני תקבלו הפוגה זמנית עם יציאתו שוב שלשבתאי למספר חודשים. עד ה 24 תיהנו מחיי חברה תוססים ואינטנסיביים שבו תהיו במרכז. בחודש וחצי הקרוב תרבו בנסיעות בארץ וגם בחו"ל. כלכלית אתם לפני פריצת דרך, הימנעו מלערב חברים ועסקים.


סרטן  22.6-22.7       השמש ונוס ומרקורי נמצאים בבית העבודה שלכם ויוצרים זוויות הרמוניות לאוראנוס ולכוכב צדק מה שמצביע על תקופה נהדרת בתחום המקצועי עם שפע של הצעות עבודה, יצירתיות, זרימה רעיונות מקוריים ותקשורת טובה עם הלקוחות שלכם וחברים לעבודה ומי שנמצא תחתיכם. יחד עם זאת החל מה 24 לדצמבר יכנס כוכב שבתאי לבית העבודה שלכם וזהו כבר סיפור אחר. כוכב שבתאי בבית העבודה שלכם מצביע על אפשרות ליותר עומס ואחראיות ועל יותר מאמץ והשקעה אך גם על יכולת לצבור הישגים משמעותיים בהמשך.  בריאותית מומלץ לקחת יותר אחריות ולהיות עם היד על הדופק. כלכלית עומד לפניכם חודש טוב עם אפשרות להגדיל הכנסות. ביחסים עם בני זוג ושותפים צפויים יותר אתגרים וחשוב שתעשו את השינוי הדרוש אם אתם רוצים להישאר בקשר שלכם.

אריה  23.7-22.8      מקבץ של שלושה כוכבים בבית היצירה שלכם כולל השמש שליט מזלכם, ונוס ומרקורי כאשר הם יוצרים גם זוויות הרמוניות לכוכב צדק ואוראנוס מצביע על שפע של יצירתיות התלהבות, תשוקה ואמון במה שאתם עושים ובעיקר יוצרים. עם כניסת כוכב שבתאי לאותו בית החל מה 24 לדצמבר הסיפור קצת שונה ויידרש מכם להשקיע יותר אנרגיה ולהתמיד במה שאתם עושים כמו כן האמון שלכם בדרככם עשוי לעמוד למבחן לא פעם אך תוכלו להגיע להישגים ארוכי טווח אם תדעו להתמיד. כניסת כוכב מאדים לבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על קשרים דינאמיים יותר אך על יותר קושי לשתף פעולה ועל אפשרות לחילוקי דעות. בעבודה אתם עומדים לפני מספר שינוים כולל עזיבה או שדרוג מקום עבודה ותפקיד.

 

 

בתולה  23.8-22.9       כניסת כוכב שבתאי לבית המשפחה והבית החל מה 24 לדצמבר ובשלב ראשון לתקופה של כ חצי שנה יכול להצביע על יותר אחריות עם הבית והמשפחה או כלפי אחד ההורים שעשוי לדרוש מכם יותר עזרה ותמיכה. כמו כן המטלות בבית עשויות לגדול ותצטרכו לגלות יותר סמכות ולשים יותר גבולות אם לא עשיתם זאת עד עכשיו. אך עד ה 24 לדצמבר אתם צפויים לארח יותר אנשים ומשפחה ואף ליהנות מהמשפחה שלכם. כניסת כוכב מאדים לבית העבודה שלכם ולמזל דלי מצביע על יותר עשייה בכיוון המקצועי ומימוש רעיונות ייחודיים שיקדמו אתכם בעבודה וגילוי של כושר מנהיגות במקום העבודה או בתחום המקצועי.


מאזניים  23.9-23.10       בתחום היצירתי יש אצלכם התגברות של צורך לביטוי אישי כולל רעיונות מבריקים ויוצאי דופן כמו כן יתכנו גם יותר חיכוכים עם ילדיכם ורצון להשפיע ולקדם אותם לא תמיד ברוח ידידותית. יציאתו של כוכב שבתאי מבית הכספים שלכם החל מה 24 לדצמבר מצביע על הקלה ועל פחות מאמץ סביב עניינים כספיים. תוכלו להוציא לפועל דברים בנושאים כספיים ולסגור חובות ביתר קלות וביתר אחריות. בתחום הלימודים תחושו יותר תשוקה ללמוד ולהתפתח. כניסת כוכב שבתאי לאותו בית ומזל יכול לדכא את אותה תשוקה ללימודים אך מצד שני שבתאי עשוי להצביע גם על יותר משמעת והתמדה אפשריים בלימודים. בזוגיות ובשותפויות ועם המשפחה יתכנו יותר חיכוכים ורצון לפרוץ קדימה לשחרר מחסומים ולהיות חופשיים ממגבלות בקשרים עם אותם גורמים.


עקרב   24.10-21.11      עד ה 24 לדצמבר תיהנו מנוכחותם של השמש מרקורי וונוס בבית הכספים והרכוש שלכם במיוחד כשהם יוצרים זוויות הרמוניות לכוכב צדק ולאוראנוס. כספים עשויים להגיע ומצבכם עשוי להשתנות לטובה גם אם יהיו גם הוצאות. מה 24 לדצמבר עם כניסת כוכב שבתאי לאותו בית אתם עלולים להרגיש שמצד אחד החגיגה נגמרת ולא תוכלו לפזר כספים בלי חשבון אך מצד שני כוכב שבתאי עשוי להוסיף לכם נחישות, התמדה וסבלנות כאשר אתם מציבים מטרות בעניינים כספיים ויכול להוביל אתכם להצלחה כלכלית בעתיד היותר רחוק. כוכב אוראנוס הנמצא בבית העבודה שלכם ויוצר זווית מאתגרת לכוכב פלוטו מצביע על צורך גדול לעשות מהפכה בתחום המקצועי אך גם על התנגדות ורצון לשמור על הקיים.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי