אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  11.6.15 – 5.6.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 11.6.15 – 5.6.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  11.6.15 – 5.6.15

 

 

תאומים  21.5-21.6     קצת סבלנות וכוכב מרקורי, שליט המזל שלכם יסיים את הנסיגה שלו במזל שלכם, מזל תאומים. עד אז צפו עדיין לשיבושים בתקשורת ועיכובים עם דברים שאתם עושים וגם נטייה ליותר תקלות במכשירי חשמל ותקשורת. כניסתו של כוכב ונוס למזל אריה והצטרפותו לכוכב צדק מצביע על כניסה לתקופה פורייה בתחום החברתי והצלחה בלימודים וכמובן הרבה תנועה ונסיעות.

 

סרטן   22.6-22.7     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ויתכן ותרגישו מעט מבולבלים ועם קצת אנרגיה ירודה שתשתנה עם יום הולדתכם. יחד עם זאת יש גם דברים טובים כמו כניסת כוכב ונוס והצטרפותו לכוכב צדק בבית הכספים שלכם מה שמצביע על כניסה לשבוע מאוד פורה מבחינה כלכלית ושיפור הכנסות לצד רצון להתפנק ולהוציא כספים עבורכם ועבור היקרים לכם.

 

אריה 23.7-22.8      כוכב ונוס יכנס מהשבוע למזל שלכם, מזל אריה ויצטרף לכוכב צדק הנמצא שם גם כן. ונוס וצדק המכונים המטיבים עשויים להשפיע מאוד לטובה על מצב הרוח שלכם ועל שפע דברים טובים שתוכלו למשוך לחייכם. אתם נראים טוב וכוח המשיכה שלכם במיטבו מה שעשוי להשפיע לטובה על הפנויים שביניכם ולעזור לכם להביא לכם אהבה חדשה. חברתית צפוי שבוע טוב שישתפר מאוד החל מיום חמישי.

 

בתולה  23.8-22.9     שליט המזל שלכם הנמצא בבית הקריירה  והמעמד שלכם ביחד עם השמש וכוכב מאדים מצביע על מיקוד האנרגיה שלכם בענייני קריירה ועבודה. יחד עם זאת מרקורי הנמצא שם בנסיגה עלול לגרום ליותר תקלות טכניות ושיבושים בתקשורת בעיקר עם גורמים בכירים ולכן היו זהירים יותר בלשונכם. כלכלית אתם במגמת עליה וכספים עשויים להגיע אליכם באופן פתאומי ממקורות חיצוניים.

 

מאזניים  23.9-23.10      מקבץ של שלושה כוכבים במזל תאומים מצביע על פעילות אינטנסיבית בתחום האינטלקטואלי והצלחה אפשרית לסטודנטים. כמו כן הרצון לפרוש כנפיים ולנסוע חזק אך בגלל נסיגת כוכב מרקורי עד לחמישי ואפילו מעבר יש לשים לב ולבדוק את כל הפרטים לפני שאתם נוסעים. כניסת ונוס שליטת מזלכם למזל אריה למספר שבועות והצטרפותה לצדק מצביע על תקופה מאוד פורייה מבחינה חברתית.

 

עקרב   24.10-21.11      כניסתה של ונוס לבית המעמד והקריירה שלכם ולמזל אריה והצטרפותה לכוכב צדק גם כן בבית הקריירה מצביע על תקופה משופעת בהזדמנויות בתחום המקצועי ותחושה של אופטימיות גדולה. יחד עם זאת מומלץ להמתין עד לאחר נסיגת כוכב מרקורי בחמישי על מנת להתחיל במקום עבודה חדש. כלכלית יש נטייה ליותר טעויות עם כספים שלא שייכים לכם.

 

קשת  22.11-21.12      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על אינטנסיביות בכל הנוגע לאותם גורמים ולפעילות מול הציבור בכלל. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה עד ליום חמישי לפחות והיותו מול כוכב שבתאי מצביע על קושי לתקשר עם אותם גורמים ועל יותר תקלות וריחוק אפשרי עם בני זוג ושותפים. כניסתה של ונוס למזל אריה עשוי לשפר נושאים כספיים מול גורמים בחו"ל.

 

 

גדי   20.1 – 22.12      השיבושים, התקלות והקצרים שהיו אולי מנת חלקכם בעבודה צפויים להסתיים החל מיום חמישי הקרוב. אט אט יחזור השקט על קנו ותוכלו לעשות את מה שאתם טובים בו ולתקן גם את מה שהתקלקל או נתקע. כניסתה של ונוס והצטרפותה לכוכב צדק בבית כספי הזולת אצלכם מצביע על אפשר טובה מאוד למשוך כסף מהזולת בכל מיני דרכים ולהגדיל את ההכנסות שלכם.

 

דלי  21.1-18.2     כניסתה של ונוס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם והצטרפותה לכוכב צדק שכבר נמצא שם מצביע על כניסה לתקופה מאוד אופטימית ומשופעת בהזדמנויות להיכרויות חדשות גם בהקשר הרומנטי ושיתופי פעולה והטבה ביחסים קיימים. שבוע טוב לאמנים וליוצרים שביניכם ומיום חמישי דברים יזרמו טוב יותר. היחסים ואי ההבנות עם ילדיכם יתחלפו ליותר בהירות ושיתוף פעולה החל מחמישי הקרוב.

 

דגים    19.2-20.3      כניסת כוכב ונוס לבית העבודה והשרות שלכם והצטרפותה לכוכב צדק מצביעים על תקופה משופעת בהזדמנויות בתחום המקצועי וביכולת להגיע להישגים מקצועיים וכלכליים.קשיים ואי הבנות עם בן או בת הזוג שלכם יכול לדחוף אתכם לכיוון אדם שיכול להווה מפלט רגשי עבורכם אך יש לראות את היחסים לטווח הארוך כדי להחליט אם זה באמת האדם שישנה את חייכם.

 

טלה   21.3-20.4      היצמדותו של השמש לכוכב מאדים שליט המזל שלכם כאשר כוכב מרקורי נמצא בסביבה שלו ובנסיגה מצביע על אנרגיה מנטאלית מאוד חזקה ועל רצון לביטוי אך מצד שני יכול להביע על מתח עצבי גבוה ועל ביטוי מילולי אימפולסיבי ופליטות פה. כניסתה של ונוס למזל אריה ולבית היצירה שלכם מצביע על התגברות היצירתיות ועל פתיחות לאהבה ורצון לתשומת לב מוגברת.

 

שור   21.4-20.5   היצמדותו של השמש לכוכב מאדים בבית הכספים והרכוש שלכם והימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה גם כן שם מצביע על נטייה לפעול בצורה אימפולסיבית עם מידע עסקי ונטייה ליותר טעויות ולכן היו זהירים יותר והמתינו לפחות לסוף השבוע הבא לפני שאתם לוקחים החלטות גורליות בעיקר בתחום הפיננסי. בבית ובעבודה מצבכם במגמת עליה והיחסים בבית צפויים להיות הרמוניים יותר.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי