אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  13.8.15 – 7.8.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 13.8.15 – 7.8.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  13.8.15 – 7.8.15

 

 

אריה  23.7-22.8      צדק וכוכב מרקורי אמנם יוצאים ממזל אריה אך כוכב מאדים מצטרף לשמש שליט המזל שלכם וכוכב ונוס במזל אריה ומוסיף המון אנרגיה, תשוקה ושמחת חיים ובעיקר עשייה יצירתית. צדק ומרקורי הנכנסים למזל בתולה ולבית הכספים והרכוש שלכם מוסיפים הרבה דיוק ותכנון בנושאים הפיננסיים ותקשורת עסקית ומדויקת יותר בעסקים. יצירת זווית הרמונית ומדויקת בין השמש לכוכב אוראנוס עשוי להצביע על נסיעה מפתיעה לחו"ל.

 

בתולה  23.8-22.9     מזל טוב לבני ובנות מזל בתולה החוגגים יום הולדת. כניסת כוכב צדק למזל שלכם בשנה הקרבה החל מהשבוע מצביע על שנה מלאה בשפע אפשרויות בתחום הקריירה והעבודה ושיפור הרגשתכם האישית. כמו כן תוכלו לגדול ולצמוח במספר תחומים כולל הכלכלי. כניסת כוכב מרקורי למזל בתולה השבוע משפר את התקשורת ואת כושר הביטוי והניתוח שלכם.

 

מאזניים  23.9-23.10      יציאתם של הכוכבים מרקורי וצדק ממזל אריה יקל מעט על היחסים והתקשורת עם חברים ומול ארגונים מסוימים. כלכלית מצבכם ילך וישתפר עם יציאתו באופן סופי מבית הכספים שלכם ממש בקרוב והתרחקותו משליטת המזל שלכם, ונוס. כוכב מרקורי וצדק אשר נכנסים השבוע למזל בתולה מאפשרים לכם לתכנן ולפעול טוב יותר מאחורי הקלעים לטובתכם העליונה.

 

עקרב  24.10-21.11      אמנם הכוכבים צדק ומרקורי יוצאים מבית הקריירה והמעמד שלכם וממזל אריה אך במקביל כוכב מאדים מצטרף לשמש ולוונוס בבית הקריירה ונכנס למזל אריה מה שאומר שאתם עוברים ממצב רעיוני למצב מעשי ולעשייה מבורכת. היכולת שלכם להוביל, להנהיג ולהתבלט גוברים ואתם מצליחים להשאיר חותם. כמו כן הלבטים וההתנגדויות הפנימיות פוחתים.

 

קשת   22.11-21.12      כוכב צדק, שליט המזל שלכם המכונה גם המטיב הגדול נכנס למשך שנה שלמה לבית הקריירה והמעמד שלכם ולמזל בתולה כאשר מצטרף אליו למספר שבועות גם כוכב מרקורי. כניסת כוכב צדק לבית הקריירה מאפשר לכם להיפתח לשפע של הזדמנויות ולהיות יותר מדויקים בבחירות שלכם. כמו כן מתאפשר לכם לשלב את האינטואיציה הטובה שלכם עם יכולת ניתוח גבוהה ולהגיע להישגים.

 

גדי  20.1 – 22.12      בשעה טובה כוכב מאדים יוצא מבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שמצביע על רגיעה יחסית מול בן או בת הזוג ובשותפויות למיניהם. כמו כן כוכב צדק הנכנס למזל בתולה שהוא יסוד אדמה כמו שלכם למשך שנה שלמה מצביע על שפע של הזדמנויות ואפשרות לגדול ולצמוח בארץ אך גם בחו"ל. שנה מוצלחת מובטחת לגדיים שילכו ללמוד ובפרט בתחום האקדמי. השבוע צפוי לגדיים שפע של נסיעות כולל לחו"ל.

 

דלי  21.1-18.2     הכוכבים צדק ומרקורי הנכנסים השבוע למזל בתולה עשויים להטיב עמכם בתחום הכלכלי בעיקר בכספים המגיעים ממקורות חיצוניים. כמו כן היכולת להעביר מסרים מדויקים ועוצמתי ים עשוי למשוך אליכם יותר אנשים ולקוחות ולהגביר את הכנסותיכם. כוכב מאדים הנכנס לבית השותפויות שלכם מצביע על יותר התלהבות ותשוקה מול בני זוג אך גם על אפשרות ליותר מאבקי אגו.

  

 

דגים 19.2-20.3      כוכב צדק נכנס השבוע לבית הזוגיות והשותפויות שלכם למשך שנה שלמה ויצטרף אליו לשבועות הקרובים גם כוכב מרקורי. כניסתו של צדק לבית הזוגיות והשותפויות ולמזל בתולה מצביע על שפע של הזדמנויות ליצירת שיתופי פעלה פוריים ומדויקים עבורכם. כמו כן האווירה והיחסים עם בן או בת הזוג עשויה להיות טובה יותר. היכולת להשפיע על ציבור רחב גדל השבוע. מקצועית צפויה תקופה אינטנסיבית ויצירתית יותר.

 

טלה    21.3-20.4     כניסת כוכב מאדים, שליט המזל שלכם לבית היצירה יחד עם השמש מצביע על שבוע מאוד יצירתי  שבו אתם מצליחים להתחבר לתשוקות ולהביא אותם לטובת הכלל. כמו כן חיי האהבה שלכם צפויים להיות אינטנסיביים יותר כולל אפשרות טובה לאהבה חדשה. במקביל צדק ומרקורי הנכנסים לבית העבודה שלכם מצביעים על שבוע מאוד פורה מבחינה מקצועית עם הרבה רעיונות טובים.

 

שור   21.4-20.5      כוכב צדק הנכנס למזל בתולה ולבית היצירה שלכם למשך שנה שלמה עשוי להעצים את התחום היצירתי שלכם ולהביא לכם שפע הזדמנויות להתבלט. כמו כן היחסים עם הילדים שלכם עשויים להשתפר וחלק מבני המזל יוכלו השנה להתבשר על הרחבת המשפחה שלהם. כניסת מאדים לבית המשפחה והבית יחד עם השמש וונוס מצביע על צורך להשקיע בבית ובמשפחה.

 

תאומים 21.5-21.6     כניסת כוכב צדק לבית המשפחה והבית לשנה הקרובה מצביע על שנה מלאה הזדמנויות להרחבת המשפחה או ליצירת משפחה חדשה. כמו כן בני מזל רבים ישאפו להרחיב את ביתם או לרכוש בית חדש. שליט המזל שלכם הנכנס למזל בתולה עשוי לחזק את יכולת החשיבה שלכם אך גם להפוך אותה לביקורתית יותר. כניסת כוכב מאדים למזל אריה השבוע והצטרפותו לשמש ולוונוס מחזק את חיי החברה ואת הפופולאריות שלכם.

 

סרטן  22.6-22.7      כניסתו של כוכב מאדים לבית הכספים והרכוש שלכם השבוע והצטרפותו לשמש מצביע על מוטיבציה גדולה יותר להגדיל את ההכנסות שלכם אך גם לרכוש עבור עצמכם דברים שיעשו לכם טוב על הנשמה. כנסית כוכב צדק למזל בתולה למשך שנה שלמה עשויה להשפיע לטובה על התקשורת עם סביבתכם הקרובה ולהגדיל את מספר ההיכרויות שלכם בשנה הקרובה.

 כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי