אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  15.10.15 – 9.10.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 15.10.15 – 9.10.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  15.10.15 – 9.10.15

 

מאזניים  23.9-23.10     בשעה טובה בשבת תסתיים נסיגת כוכב מרקורי במזל שלכם ולמרות שייקח כחמישה ימים עד שיחזור לקצב הרגיל שלו תוכלו כבר להרגיש בהבדל עכשיו. מערכות יחסים שנפגעו יוכלו להשתקם וגם כל מיני תקלות טכניות בעיקר במכשירי חשמל ותקשורת. מולד הירח במזל מאזניים באמצע השבוע מצביע על התחלות חדשות אך גם על צורך לשדרג ולעלות מדרגה עם בני זוג ושותפים.

 

עקרב  24.10-21.11    כוכב שבתאי אשר נמצא בבית הכספים שלכם יוצר זווית מאתגרת לוונוס מה שאומר שאתם עלולים להרגיש מעט תקועים עם הנושאים הכלכליים עד לתחילת השבוע. כמו כן במערכות יחסים יתכנו וויכוחים עם בני זוג ושותפים על נושאים כספיים. סיום נסיגת כוכב מרקורי לעומת זאת מבשר על שיפור הדרגתי עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם החל מראשון.

 

קשת  22.11-21.12      ריבוי כוכבים בבית הקריירה שלכם מצביע על מיקוד מרב תשומת לבכם בנושאים של עבודה וקריירה ועל רצון לשפר את מעמדכם הציבורי והמקצועי. יחד עם זאת למרות שפע ההצעות שתקבלו היחסים עם הממונים עליכם או עם סמכויות בתחום המקצועי עלולים להשתבש עד לתחילת השבוע. סיום נסיגת כוכב מרקורי עשוי לשפר את היחסים עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם.

 

גדי  20.1 – 22.12      ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה עשוי להטיב עמכם ומאפשר לכם להפוך את היצירתיות שלכם לדברים פרקטיים. סיום נסיגת כוכב מרקורי הנמצא אצלכם בבית הקריירה שלכם ישפיע בהדרגה לטובה החל משישי על עניינים מקצועיים שנתקעו, תקלות טכניות שהתמודדתם אתם לאחרונה ועל שיפור היחסים עם בוסים וחברים לעבודה. ענייני חו"ל תופסים אצלכם תאוצה חיובית.

 

דלי  21.1-18.2     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית כספי הזולת אצלכם כולל כוכב צדק מצביע על ריבוי פעילויות הקשורות לתחום הפיננסי ולאחר שכוכב מרקורי ,השולט על אותם נושאים מסיים את הנסיגה שלו גם הסדר והבהירות בנושאים כלכליים יסתדרו אך רצוי להימנע השבוע עדיין מהשקעות חדשות. מולד הירח השבוע עלול להצביע על שיבושים בנושאים הקשורים לחו"ל כולל נסיעות.

 

דגים  19.2-20.3     כוכב מרקורי השולט על ענייני זוגיות ושותפויות אצלכם אמנם סיים את נסיגתו בסוף השבוע אך ונוס הנמצאת באותו בית והיוצרת זווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על ניכור וקושי עדיין לתקשר עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם ועל אפשרות להתפקח מהמצב. כלכלית יש לנהוג עדיין במשנה זהירות ולהימנע השבוע לפחות מצעדים דרסטיים.

 

טלה    21.3-20.4     ריבוי כוכבים בבית העבודה והקריירה והמעמד כולל סיום נסיגת כוכב מרקורי השולט על בית העבודה שלכם מצביע על שבוע של התחלות חדשות ותיקון של דברים שהשתבשו כולל תקלות טכניות במכשירי חשמל ובמערכות תקשורת ומחשבים. במערכות היחסים עם בני זוג ושותפים תחושו הקלה החל משבת אך הדברים עדיין רגישים עם אותם גורמים.

 

 

שור  21.4-20.5      ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו המזל שלכם עשוי להטיב עמכם ולאפשר לכם לבטא יותר יצירתיות עם מעשיות. יחד עם זאת הימצאותה של ונוס, שליטת המזל שלכם בזווית דיס הרמונית לשבתאי עד לשני עלול להצביע על תקיעות או משבר בנושאים כספיים במיוחד מול אנשים מבחוץ או לקוחות וגם עם ילדיכם. בעבודה יחול שיפור בתקשורת עם חברים לעבודה.

 

תאומים 21.5-21.6     היחסים עם הקרובים לכם במיוחד בן או בת הזוג ומשפחה עלולים להיות השבוע עדיין משובשים ומצביעים על יותר ריחוק וניכור או קושי לתקשר. יחד עם זאת עם סיום נסיגת כוכב מרקורי וחזרתו לקצב נורמאלי בהדרגה במהלך השבוע יחול שיפור ביחסים עם אותם גורמים. מולד הירח בבית היצירה שלכם עשוי להצביע על שינו מפתיע ורצון לבטא את עצמכם בצורה נחושה יותר וטובה יותר ולהוציא את זה החוצה לעולם.

 

סרטן   22.6-22.7      סיום נסיגת כוכב מרקורי מצביע על שיפור התקשורת והיחסים עם סביבתכם הקרובה כולל חברים, קרובים ובני משפחה ויכולת ביטוי ברורה יותר אצלכם ואצל הסובבים אתכם. חלק מהתקלות שהפריעו למהלך החיים התקין שלכם יתוקנו במהרה. בעבודה אתם נמצאים בקונפליקט בגלל הצעה חדשה ומפתיעה שתקבלו ועלולה לגזול מזמנכם עם המשפחה.

 

אריה 23.7-22.8     מרב תשומת לבכם השבוע יהיה סביב ענייני כסף ורכוש. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים שלכם כולל כוכב צדק וונוס מצביע על שפע הזדמנויות ועשייה בתחום זה יחד עם זאת הימצאותה של ונוס בזווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על סחבת וצורך בהרבה סבלנות. יש להמתין לחמישי לפני שאתם מתחילים פרויקטים חדשים. הצלחה מפתיע בכל הקשור לחו"ל.

 

בתולה 23.8-22.9      אמנם מרקורי שליטת המזל שלכם חוזרת להילוך ישיר בסוף השבוע ואיתו יחזור הסדר ופחות שיבושים ותקלות. יחד עם זאת כוכב ונוס הנמצא במזל שלכם יצור השבוע זוויות מאתגרות לכוכב שבתאי ונפטון מה שיכול להצביע על שיבושים ביחסים עם בני הבית המשפחה שלכם ומול בן או בת הזוג ושותפים למיניהם כולל אפשרות למשבר אמון. היו זהירים בדבריכם!כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי