אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  16.7.15 – 10.7.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 16.7.15 – 10.7.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55
הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  16.7.15 – 10.7.15

 

סרטן   22.6-22.7     מקבץ של שלושה כוכבים במזל שלכם הכוללים את השמש, מאדים ומרקורי נמצאים מול כוכב פלוטו השבוע הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויכול להצביע על מתח וקשיים אפשריים מול בן או בת הזוג שלכם או שותפים למיניהם וגם עימותים אפשריים עם יריבים. חלק מכם עלול או עשוי להחליט על סיום קשר. צדק ונגה הנמצאים בבית הכספים שלכם יוצרים זווית מאתגרת לכוכב שבתאי המצביע על קושי לממש תוכניות כלכליות למרות שיש לכם את הכסף הדרוש.

 

אריה 23.7-22.8     הימצאותם של ונוס וצדק במזל שלכם מטיב עמכם בתחום הרומנטי והכלכלי ומוסיף לכם הרבה הצלחה. יחד עם זאת כוכב שבתאי הנמצא בבית המשפחה והבית יכול להצביע על קנאה מצד המשפחה והבית וקושי לממש את כל ההזדמנויות המגיעות אליכם בשלב זה. מקצועית דברים עלולים להיתקע בגלל התנגדויות סמויות וקנאה של קולגות או אנשים בכירים מכם.

 

בתולה  23.8-22.9      השבוע מרב תשומת הלב שלכם יהיה סביב עניינים עם ילדיכם וחברים. עניינים שלא נפתרו עד עכשיו יגיעו לשיא על מנת להגיע לפתרון. במידה ולא תגיעו להסדר מערכת היחסים שלכם עם אותם גורמים עלולה להינזק קשות ולכן חשוב שתפעלו לא רק מהראש אלא גם מהלב כדי להגיע לפיתרון המרבי. עם כספים חשוב שתנהגו במשנה זהירות במיוחד עם כספים של אנשים אחרים.

 

מאזניים 23.9-23.10     צדק ונגה יוצרים השבוע זווית מדויקת ודיס הרמונית עם כוכב שבתאי הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם מה שיכול להצביע על קושי כלכלי או על חוב שלכם כלפי חבר או של החבר כלפיכם ואפשרות שהיחסים יפגעו בגלל זה. הרצון להצליח בגדול בתחום הקריירה עלול להתנגש עם הצרכים של המשפחה כולל ההורים שיפעילו הרבה התנגדויות. עם בן או בת הזוג הימנעו להגיע להחלטה גורלית מתוך אימפולסיביות.

 

עקרב  24.10-21.11      בעבודה ובקריירה נפתחים בפניכם מספר הזדמנויות רב היכולים להזניק אתכם למעלה. יחד עם זאת החששות ההתלבטויות וקשים אחרים עלולים לעצור אתכם ולגרום לכם לפספס את אותם ההזדמנויות. השמש, כוכב מאדים ומרקורי הנמצאים במזל סרטן מטיבים עמכם בכללית ומחדדים את החושים והאינטואיציה שלכם אך ממול נמצא כוכב פלוטו שיכול להצביע על קשיים מול בני משפחה וקרובים.

 

קשת  22.11-21.12      עניינים כספיים יעסיקו אתכם מאוד בשבוע הקרוב. אי הבנה או מאבק הקשור לעניינים כספיים עלול לפגוע קשות ביחסים עם קרובים ובני משפחה במיוחד אם מדובר על ירושה. במידה ולא תגיעו לעמק השווה היחסים עלולים אפילו להסתיים. מקצועית אתם עומדים לפני פרשת דרכים ותהיו חייבים לקחת החלטה כלשהי בנידון כי לא תוכלו לשבת בצד הפעם.

 

גדי  20.1 – 22.12      כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם יעמוד השבוע מול הכוכבים מאדים, שמש ומרקורי הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שמצביע על נטייה ליותר מתח ומאבקים עם בן או בת הזוג שלכם ועם שותפים למיניהם ובמידה ולא תגיע לעמק השווה גם אפשרות לסיום הקשר ופרידה אפשרית. הימנעו מלערב חברים ועניינים כספיים, במיוחד בשבוע הקרוב משום שזה עלול גם כן לפגוע ביחסים ביניכם הפעם.

 

 

דלי 21.1-18.2     כוכב צדק ונגה הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביעים על שפע של רומנטיקה ואהבה והזדמנויות טובות ליצור שיתופי פעולה שיטיבו עמכם במספר תחומים. יחד עם זאת כוכב שבתאי הנמצא בזווית מאתגרת אליהם עלול לעקב את כל אותם דברים או ליצור התנגדויות. בעבודה אתם נדרשים ליצור שינוי ולפעול ממקום שייטיב עמכם גם אם זה אומר למצוא משהו חדש.

 

דגים  19.2-20.3     מקצועית אתם עשויים לקבל הצעות חדשות שנראות מבטיחות ושיכולות לקדם אתכם אך יחד עם זאת בשלב זה צפויים עיקובים ויתכן ולא תוכלו לממש אותם בשלב זה בגלל בעיה תקציבית כלשהי. לאמנים וליוצרים שביניכם צפוי שבוע מאוד פורה אך חשוב שלא תהרסו את היחסים עם אותם גורמים שיכולים לקדם אתכם בגלל חוסר סבלנות וענייני אגו. היחסים עם ילדיכם צפויים להיות מתוחים יותר השבוע.

 

טלה   21.3-20.4     משולש כוכבים דיס הרמוני שייווצר השבוע בין כוכב אוראנוס במזל שלכם לבין הכוכבים פלוטו ומולו מאדים השמש ומרקורי מצביע על שבוע מתוח במיוחד היכול לגרום להרבה נזק במיוחד עם בני הבית והמשפחה ובקריירה שלכם. האמנים והיוצרים שביניכם נמצאם בתקופה מאוד יצירתית וירצו לממש את אותה יצירתיות אך חוסר במשאבים כספיים עלול לעקב מעט את התכניות שלכם השבוע.

 

שור  21.4-20.5      הירח הנמצא במזל שלכם ונחשב נעלה עשוי להטיב עמכם מאוד וליצור רגיעה וביטחון במיוחד מול קרובים בני משפחה וחברים השבוע ומאפשר לכם למצוא פתרונות טובים עבור כולם. היחסים עם בן או בת הזוג שלכם ושותפים למיניהם יתאפיינו ברצון טוב אך בהרבה מכשולים לממש את מה שחלמתם עליו במיוחד בהיבט הכלכלי וזה יכול ליצור תסכול גדול.

 

תאומים 21.5-21.6      מרב תשומת הלב שלכם יהיה סביבי עניינים כספיים ורכוש במהלך השבוע הקרוב. עניינים כספיים עלולים לדרדר את היחסים עם בני משפחה וקרובים וליצור מאבקים שיפגעו ביחסים שלכם קשות ועלולים אף להביא לפרידה או ניתוק ביחסים. בתחום המקצועי יתכנו עיקובים או משברים עם חברים לעבודה. כתוצאה מכך היחסים עלולים להפוך לקרירים יותר.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי