אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  2.7.15 – 26.6.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 2.7.15 – 26.6.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  2.7.15 – 26.6.15

 

סרטן  22.6-22.7      היצמדותם של השמש וכוכב מאדים במזל סרטן מאפשר לכם להתגבר על החששות הטבעיים שלכם ולהעיז יותר מה שעשוי להועיל לכם במיוחד מבחינה כלכלית ועסקית כאשר שני המטיבים הכוכבים צדק ונגה נמצאים בצמידות בבית הכספים שלכם ובזווית הרמונית לכוכב מרקורי.בעבודה ובקריירה זוהי תקופה טובה עבורכם עם שפע של הצעות בתחום המקצועי ואפשרויות קידום.

 

אריה 23.7-22.8     היצמדותם של המטיבים, כוכב צדק וכוכב נגה במזל שלכם מצביע על תקופה עם הרבה אפשרויות ועם הרבה אופטימיות. במידה ותדעו למנף את האפשרויות הללו לעשייה תוכלו להפיק המון גם מהבחינה האישית וגם מקצועית וכלכלית. בתחום הרומנטי אתם במיטבכם ומקרינים המון עוצמה וכוח משיכה. הפנויים שביניכם עשויים להתאהב ולהיכנס לקשר חדש. תקופה עם הרבה נסיעות.

 

בתולה 23.8-22.9      שליט המזל שלכם, כוכב מרקורי הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם ובזווית הרמונית למטיבים צדק ונגה מצביעים על יכולת ביטוי טובה וכושר שכנוע וקידום פרויקטים בתחום המקצועי בצורה הרבה יותר קלה וזורמת אם אתם עושים את מה שנדרש. מעמדכם הציבורי במיטבו ותוכלו לזכות לקידום מקצועי. חברתית אתם יכולים לקדם דברים ולהתחבר לאנשים.

 

מאזניים 23.9-23.10      הימצאותם של השמש וכוכב מאדים בצמידות בבית הקריירה שלכם ובזווית הרמונית לכוכב נפטון מאפשר לכם להוציא לפועל רעיונות ויוזמות שיטיבו עם הכלל. כמו כן אתם מעיזים יותר וזה כשלעצמו יכול לקדם אתכם. עם בני זוג ושותפים מצבכם טוב יותר והפנויים שביניכם יוכלו להיכנס לקשר רומנטי באופן מפתיע ובמהירות. חברתית שבוע מוצלח ביותר. השבוע יש נטייה ליותר תנועה ונסיעות בארץ ובחו"ל.

 

עקרב  24.10-21.11      הימצאותם של הכוכבים צדק ונגה בצמידות בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על תקופה מאוד פורייה בתחום המקצועי ויותר אפשרויות וקידום. כמו כן התקשורת עם הסובבים יותר נעימה וזורמת. בתחום הכספי צפויים יותר הכנסות והזדמנויות חדשות בתחום העסקי. עם בני זוג ושותפים יש יותר הבנה ורצון לבוא אחד לקראת השני. כמו כן התחום הרומנטי במיטבו.

 

קשת  22.11-21.12     הימצאותו של כוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזווית הרמונית לכוכבים צדק ונגה מצביע על אינטראקציה ותקשורת טובה ומאוזנת עם בני זוג ושותפים ואנשים שבאים עמכם במגע. כמו כן הפנויים שביניכם יהיו פתוחים יותר להכיר אנשים חדשים וגם יוכלו ליצור קשרים רומנטיים חדשים. כלכלית מצבכם טוב יותר ומאפשר לגייס יותר כספים מלקוחות.

 

גדי  20.1 – 22.12       אמנם כוכב מאדים נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם אך הימצאותו בזווית הרמונית לירח ולנפטון יכול לעזור לכם לגלות יותר הבנה וחמלה לאחר ולרגשותיו. הימצאותם של ונוס וצדק בבית כספי הזולת ובזווית הרמונית לכוכב אוראנוס יכול להצביע על גידול בהכנסות מלקוחות או כספים שיגיעו ממקורות חיצוניים ובאופן מפתיע כולל צוואות או מענקים. מקצועית שבוע מלא הזדמנויות חדשות.

 

  

דלי  21.1-18.2      הימצאותם של הכוכבים צדק ונגה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על שבוע טוב עם בני זוג ושותפים וחשיפה להרבה אנשים חדשים כולל אפשרות ליצור שותפויות במספר תחומים בעיקר בתחום הרומנטי והכלכלי. הפנויים שביניכם יוכלו להיכנס לזוגיות חדשה ומלאה באהבה. בעבודה ובקריירה אתם מצליחים להתבלט ולהעיז יותר ולהגיע להישגים.

 

דגים  19.2-20.3      כוכב צדק ונגה הנמצאים בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל אריה מצביעים על תקופה משופעת בהזדמנויות והצעות עבודה. אתם מצליחים לבלוט ויוצרים קשרי עבודה טובים ונעימים עם הסובבים אתכם. זמן טוב ללכת לראיונות עבודה. השמש וכוכב מאדים הנמצאים בבית היצירה שלכם ויוצרים משולש הרמוני של כוכבים במזלות המים מצביעים על שבוע מוצלח לאמנים וליוצרים ואפשרות להניע דברים בפועל.

 

טלה   21.3-20.4      הימצאותם של צדק ונגה בצמידות בבית האהבה שלכם ובמזל אריה מצביע על תקופה מאוד רומנטית אצלכם ועל שפע של רומנים והתאהבויות אצל הפנויים שביניכם. כניסת השמש וכוכב מאדים לבית המשפחה והבית ולמזל סרטן מצביע על רצון לעשות למען הבית והמשפחה שלכם אך יחד עם זאת יתכנו גם יותר התלקחויות וחוסר סבלנות. שבוע טוב לשיתופי פעולה ויוזמות חדשות.

 

שור  21.4-20.5      היצמדותם של הכוכבים צדק ונגה שליטת המזל שלכם במזל אריה ובבית המשפחה והבית שלכם מצביע על שבוע מאוד נינוח ורגוע ועל אפשרות להרחיב את הבית או להשקיע בריהוט חדש נוח ומפנק. כמו כן אתם עשויים להתבשר על הרחבת המשפחה בשבועות הקרובים. הפנויים שביניכם יוכלו לנצל את חזרת כוכב צדק לבית הזוגיות והשותפויות שלכם עד לספטמבר על מנת למסד יחסים.

 

תאומים 21.5-21.6      הימצאותו של כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם במזל תאומים ובזווית הרמונית לכוכבים צדק ונוס והירח מצביעי על היכולת להגות רעיון מבריק ולממש אותו ביחד עם חברים וסביבתכם הקרובה. הצלחה צפויה בתחום הלימודים והאקדמיה. חברתית אתם במיטבכם השבוע ואנשים רוצים לשהות במחיצתכם. השמש וכוכב מאדים הנמצאים זה לצד זה בבית הכספים שלכם מחזק את הדחף להצליח כלכלית וגם לפעול לצורך זה.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי