אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  23.7.15 – 17.7.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 23.7.15 – 17.7.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55                            הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  23.7.15 – 17.7.15

 

סרטן   22.6-22.7      כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם יוצר השבוע זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס הנמצא בבית הקריירה מה שאומר שתיתכן התנגשות או קונפליקט בין הצרכים והרצונות שלכם האישיים לבין דרישות שבאות מהתחום המקצועי ומתנגשות גם עם צרכים משפחתיים ועם בן הזוג. הירח, שליט המזל שלכם וכוכב צדק הנמצאים בבית הכספים שלכם מצביעים על יותר ביטחון בנושאים הללו ותחושת רווחה.

 

אריה  23.7-22.8      אתם מתאוששים משבוע סוער שהיה לכם בתחום המקצועי כאשר חלק מכם לקח גם החלטות גורליות והחליט לצאת לדרך חדשה. השבוע תפעלו ליישם את אותם החלטות. הירח הנמצא במזל שלכם מאפשר לכם להירגע בחברת אנשים אהובים ולחזק את הביטחון שלכם. כוכב ונוס אמנם יצא מהמזל שלכם אך במהרה יחזור לשם כשיכנס לנסיגה על מנת לבחון את נושא מערכות היחסים בחייכם.

 

בתולה  23.8-22.9     ונוס נכנסת אמנם למזל שלכם אך במהרה תכנס לנסיגה ואת רוב זמנה תבלה שוב במזל אריה כך שההשפעה עליכם תהיה פחות ישירה אך אין ספק שאתם עלולים להרגיש צורך לעשות שינוי במערכות יחסים שלכם ויתכן ותרגישו יותר קלועים ושבן הזוג שלכם פחות נגיש עבורכם ושיש צורך ליצור יותר אינטימיות ביחסים שלכם. השבוע הימנעו מלערב או להתערב בעניינים כספיים של החברים שלכם זה עלול להרוס את החברות ביניכם.

 

מאזניים 23.9-23.10     כוכב ונוס, שליטת המזל שלכם עומדת לפני נסיגה מה שאומר שאתם כבר עלולים להרגיש חריקות במערכות היחסים שלכם ושאלות רבות עשויות לעלות בשבועות הקרובים לגבי נושאים רומנטיים וזוגיים. כמו כן גם נושא הכספים בעיקר של אחרים והטיפול בהם עלולים להשתבש ויש לנהוג במשנה זהירות. מקבץ של שלושה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם הכוללים את השמש וכוכב מאדים מחזק את השאפתנות שלכם אך יתכנו חילוקי דעות עם שותפים או הציבור הרחב.

 

עקרב 24.10-21.11      יצירת זווית מאתגרת בין כוכב אוראנוס לכוכב מאדים יכול להצביע על קונפליקט בנושאים המקצועיים המאתגר את מערכת האמונות שלכם ובוחן את היושרה שלכם. כמו כן יתכן ותקבלו הצעה מפתיע לעבודה חדשה או הקשורה לחו"ל הדורש מכם שינוי מיקום, מה יכול ליצור הרבה כאבי ראש. ונוס שליטת בית הזוגיות שלכם העומדת להיכנס לנסיגה ויוצרת זווית מאתגרת לכוכב שבתאי מצביע על סגירת מעגלים מהעבר בתחום הרומנטי וצורך לעשות שינוי יסודי בקשרים הקיימים.

 

קשת  22.11-21.12      עניינים כספיים יעסיקו אתכם מאוד השבוע. חשוב שתמנעו מלעשות ספקולציות עם כספים במיוחד עם כספם של אחרים. כמו כן חשוב שתעשו הפרדה ברורה בין העניינים הכספיים שלכם לבין ערבוב עם ילדיכם או חברים שלכם משום שזה עלול לפגוע קשות ביחסים שלכם. כניסתה של ונוס לבית הקריירה שלכם ממש סמוך לנסיגה שלה מצביע על צורך לבדוק את הערכים המקצועיים שלכם ואת היחסים עם סמכויות וחברים לעבודה בתקופה הקרובה.

 

 

גדי  20.1 – 22.12      כוכב מאדים ומרקורי היוצרים זוויות מאתגרות עם כוכב אוראנוס מצביע על דברים שקורים במהירות גדולה במיוחד עם בני זוג ושותפים וגם בבית ועם המשפחה אך ביחד עם המהירות נוצרים גם קונפליקטים הנובעים מצרכים מנוגדים של כל הגורמים אשר מוסיפים מתח ליחסים ביניכם. האטת מהירותה של ונוס לפני נסיגה מצביעה על בחינת הערכים שלכם בתחום המקצועי ובדיקה מה באמת חשוב לכם בתקופה הקרובה והאם ללכת על בטוח או להסתכן ולממש את עצמכם.

 

דלי 21.1-18.2     משולש כוכבים דיס הרמוני הנוצר בין הכוכבים בבית העבודה שלכם, כולל כוכב מאדים לבין פלוטו הנמצא ממול ואוראנוס באמצע מצביע על מתח גדול הקשור לנושאים מקצועיים ועל קושי לתקשר עם גורמים הקשורים לעבודה שלכם. כמו כן על קונפליקט בין ללכת לפי התשוקה שלכם לבין הצורך בביטחון ושגרה. ונוס הנמצאת בסוף מזל אריה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם אמנם תצא משם השבוע אך תחזור לשם במהרה במצב נסיגה מה שיעלה סוגיות לא פתורות עם בני זוג ושותפים למיניהם.

 

דגים  19.2-20.3      מקבץ של כוכבים בבית היצירה שלכם ובזווית מאתגרת לכוכב אוראנוס בבית הכספים שלכם ומול פלוטו במזל גדי מצביע על רצון לממש רעיון יצירתי הדורש משאבים כספיים אך על קושי להוציא לפועל בגלל שמוסדות פיננסיים כמו בנק עלולים להקשות על מתן ההלוואה או הכספים הדרושים לצורך כך. ונוס העומדת להיכנס לבית הזוגיות שלכם נמצאת לפני נסיגה מה שאומר שאתם עלולים להרגיש חריקות ביחסים עם בני זוג ושותפים.

 

טלה   21.3-20.4      כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם יוצר משולש דיס הרמוני עם הכוכבים מרקורי ומאדים ופלוטו מה שאומר שיש קונפליקט פנימי או חיצוני בים הצורך שלכם בחופש וללכת כנגד המוסכמות החברתיות במחיר של להתנגש עם בני הבית המשפחה וסביבתכם הקרובה ולפגוע אולי בביטחון שלכם וסמכויות המקצועיות וההוריות. כוכב ונוס אשר עומד לפני נסיגה בבית העבודה שלכם מצביע על צורך להעריך מחדש את הנושאים המקצועיים אצלכם ואת היחסים שלכם שם.

 

שור 21.4-20.5     ונוס, שליטת המזל שלכם נמצאת לפני נסיגה בבית היצירה שלכם מה שיאלץ את האמנים והיוצרים שביניכם לבחון מחדש את הערכים האמנותיים שלהם וליצור משהו יותר שלם ויעיל בעבודה שלהם. כמו כן הנסיגה צפויה להשפיע על היחסים עם בני הבית והמשפחה שלכם עם חזרתה של ונוס שוב למזל אריה בשבועות הקרובים. חשוב שבשבוע הקרוב תתנהלו באופן תקין בכל הנוגע לענייני חוק בעיקר בכבישים משום שיש נטייה ליותר הסתבכויות עם החוק.

 

תאומים 21.5-21.6     הימנעו השבוע לפחות לערב חברים או אנשים קרובים במידת האפשר בעניינים הכספיים שלכם והימנעו מלערבב עסקים, שותפויות וחברים משום שזה עלול לסבך את היחסים שלכם ומשום שיתכנו גם יותר טעויות וכל צד ינסה להאשים את הצד השני בכישלון, אם יקרה. עצירה לפני נסיגה של כוכב ונוס בבית המשפחה והבית שלכם מצביע על צורך אפשרי לבחון את הערכים שקבלתם מהבית שלכם וגם לבחון מחדש את היחסים עם בני הבית וההורים שלכם בשבועות הקרובים.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי