אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  24.9.15 – 18.9.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 24.9.15 – 18.9.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  24.9.15 – 18.9.15

 

 

 

בתולה  23.8-22.9     כניסת השמש לבית הכספים שלכם ויצירת זווית הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על צורך במציאת פתרונות יצירתיים על מנת לשפר את מצבכם הכלכלי. אם תדעו לתכנן נכון ותהיו סבלניים תצאו נשכרים מאוחר יותר. נסיגת כוכב מרקורי דורש מכם לעבוד על התקשורת שלכם עם הזולת. בזוגיות ועם שותפים אתם רואים דברים כמו שהם גם אם הם לא לטעמכם.

 

מאזניים 23.9-23.10     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל מאזניים שיחגגו החל מהשבוע יום הולדת. כניסת השמש למזל מאזניים מחזק את הביטחון שלכם ומאפשר לכם ליצור בהירות, איזון והרמוניה בחיי היום יום שלכם וגם שיפור בריאותכם. נסיגת כוכב מרקורי במזל שלכם מצביע על נטייה ליותר תקלות ושיבושים בתקשורת מול חברים ובני זוג. יציאתו הסופית של כוכב שבתאי מבית הכספים שלכם השבוע מבשר על כניסה לתקופה הרבה יותר נוחה כלכלית.

 

עקרב 24.10-21.11      בשעה טובה כוכב שבתאי יוצא ממזלכם לאחר כשנתיים וחצי ואתם עשויים להרגיש הקלה משמעותית במספר היבטים בעיקר האישיים. יחד עם זאת כניסתו למזל קשת ולבית הכספים שלכם עלול לבשר על כניסה לתקופה מאתגרת מבחינה כלכלית ועל צורך ביותר השקעה ותכנון כלכלי. נסיגת כוכב מרקורי השולט על כספי הזולת אצלכם מבשר בנוסף על צורך שלכם להיות זהירים יותר עם כספים שמופקדים בידיכם.

 

קשת   22.11-21.12      כוכב שבתאי אשר נכנס למזל קשת למשך כשנתיים מבשר על כניסה לתקופה שבה תצטרכו לקחת יותר אחריות על חייכם. כמו כן יתכן ותרגישו פחות חופשיים לעשות את כל מה שאתם עושים בגלל יותר התחייבויות ומגבלות שונות בחייכם. יחד עם זאת במידה ותשקיעו במה שנחוץ תוכלו להגיע גם להישגים ותוצאות. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על יותר עשייה ומנהיגות בתחום המקצועי.

 

גדי  20.1 – 22.12      כניסת כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם למזל קשת מצביע על צורך לפעול יותר מאחורי הקלעים וגם על צורך להשקיע יותר בבריאות שלכם ולא להזניח את עצמכם. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה בבית הקריירה ומהמעמד שלכם מצביע על נטייה ליותר תקלות בתקשורת עם הממונים עליכם ועל צורך לנהוג בזהירות מול הציבור הרחב בעיקר במסרים שלכם שיכולים להיות מובנים לא כפי שהתכוונתם. כלכלית ומשפחתית טוב יותר.

 

דלי  21.1-18.2      יציאתו של כוכב שבתאי, השליט העתיק שלכם מבית הקריירה שלכם עשוי להצביע על קצת יותר הקלה ופחות צורך לשאת באחריות בתחום המקצועי או המשפחתי. יחד עם זאת כניסת כוכב שבתאי למזל קשת מצביע על אפשרות לקחת את המושחות לידיים בנושאים חברתיים וקהילתיים. יציאתו של כוכב מאדים מבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על הקלה בתחום זה ופחות חיכוכים.

 

דגים   19.2-20.3     כניסתו של כוכב שבתאי לבית הקריירה והמעמד שלכם למשך השנתיים הקרובות עשוי לבשר על יותר אחראיות ועל צורך להשקיע יותר בתחום המקצועי ובקריירה. כמו כן במידה וכן תשקיעו נכון תוכלו להגיע להישגים ולהכרה רחבה יותר בכישוריכם. הימצאותו של כוכב צדק בבית הזוגיות שלכם מול נפטון מצביע על סוג של התפכחות לגבי אנשים מסוימים כולל בני זוג ושותפים.

 

  

טלה    21.3-20.4      האופטימיות בתחום המקצועי עלולה להתחלף בתחושה של מעט אכזבה משום שלא ראיתם את כל התמונה ויתכן ושגיתם באשליות לגבי מצבים או אנשים מסוימים הקשורים לעיסוקכם המקצועי. תקשורת לא ברורה עם בן או בת הזוג עלולה לדחוף אתכם לזרועותיהם של אנשים חדשים ולרומן חדש ולקושי להתמודד עם בעיות מבית. כלכלית אתם עשויים לקבל סכום כסף מפתיע.

 

שור  21.4-20.5      כניסתו של כוכב מאדים לבית היצירה שלכם והצטרפותו לשמש וכוכב צדק מצביע על שבוע המאפשר לכם למנף את היצירתיות שלכם לדברים פרקטיים שיש בהם גם רווחה כלכלית. יחד עם זאת הימצאותו של שליט בית הכספים שלכם, כוכב מרקורי אשר נמצא בנסיגה דורש מכם להמתין לפחות שבועיים לפני שתצרו משהו חדש בהקשר הכלכלי. הבית והמשפחה יהיו במוקד עניינכם.

 

תאומים 21.5-21.6      כניסת כוכב שבתאי לבית הזוגיות והשותפויות שלכם החל משישי הקרוב ולמשך כשנתיים מצביע על תקופה מאתגרת יותר בכל הנוגע למערכות יחסים, בעיקר עם בן או בת הזוג שלכם ושותפים למיניהם. יחד עם זאת הפנויים שביניכם יהיו בשלים יותר למסד יחסים וגם ירגישו צורך בקשרים יותר יציבים בחייהם. חלק מכם עשויים להרגיש שהגיע הזמן גם לסיים את הקשר שלהם ולצאת לדרך חדשה. חברתית ובתחום היצירתי צפוי שבוע פורה.

 

סרטן   22.6-22.7      נסיגת כוכב מרקורי בבית המשפחה והבית שלכם מראה על נטייה ליותר תקלות במערכות יחסים ולקצרים בתקשורת עם בני הבית והמשפחה כולל ההורים. כמו כן יש יותר נטייה לתקלות טכניות בבית ועם מכשירים חשמליים. כלכלית אתם עשויים לקבל סכום כסף מפתיע במהלך השבוע או להתבשר על כך לפחות. כניסת כוכב שבתאי לבית העבודה שלכם לשנתיים הבאות מבשר על יותר השקעה ואחריות מצדכם בתחום המקצועי.

 

אריה 23.7-22.8      קשר רומנטי חדש עשוי להתפתח ולהגיע לבשלות בחודשים הקרובים. בקשרים הקיימים אתם יכולים לשדרג את היחסים הקיימים וליצור משהו זורם יותר. כניסת כוכב שבתאי לבית העבודה והיצירה שלכם מצביע על צורך להשקיע יותר ולקחת את התחום הזה יותר ברצינות על מנת להגיע בו להישגים. כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם והצטרפותו לכוכב צדק מצביע על מיקוד אנרגיה ותכנון עסקי על מנת להגיע ליותר הכנסות.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003


 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי