אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  26.11.15 – 20.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 26.11.15 – 20.11.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  26.11.15 – 20.11.15

 

עקרב  24.10-21.11     השבוע השמש וכוכב מרקורי יוצאים מהמזל שלכם, מזל עקרב ויכנסו למזל קשת ולבית הכספים והרכוש שלכם מה שעשוי להוסיף לכם יותר תעוזה ורעיונות חדשים שישפרו את מצבכם הפיננסי. יחד עם זאת כוכב שבתאי הנמצא גם כן שם מצביע על צורך בהשקעה לטווח ארוך על מנת להצליח. בכל הנוגע למערכות יחסים עם בן או בת הזוג ישנם יותר אידיאלים גבוהים ופחות נגישות וקירבה ממשית.

 

קשת  22.11-21.12      מעברם של השמש וכוכב מרקורי למזל קשת השבוע עשוי להחזיר את הצבע ללחיים ולהגביר את שמחת החיים הטבעית והאופטימיות שלכם לפחות לימים הקרובים. התקרבותם לכוכב שבתאי הקודר יותר עלול להצביע על צורך לקחת דברים בפרופורציה וצורך שלכם ביותר השקעה ועבודה קשה על מנת להצליח. חלק מכם עשוי לקבל הצעה שעשויה לקדם אתכם מקצועית.

 

גדי  20.1 – 22.12     כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה והמעמד יצור זוויות הרמוניות לשמש, מרקורי ולכוכב שבתאי, שליט המזל שלכם. מה שאומר שהצלחה אפשרית בתנאי שתפעלו בדיפלומטיה ותעשו עבודת הכנה מאחורי הקלעים. כלכלית אתם עשויים לקבל סכום כסף לאחר עיכוב של מספר ימים. השבוע חשוב שתנהגו בצורה זהירה בדרכים ולא תסבכו עם מוסדות וחוקים.

 

דלי  21.1-18.2      העומס שחשתם לאחרונה בתחום הקריירה עשוי להשתחרר מכם יחד עם זאת בכל הנוגע לסמכויות ולהתנהלות מול קבוצות, מוסדות וארגונים חשוב שתלכו לפי הספר. עם בן או בת הזוג שלכם ושותפים למיניהם אתם עלולים להרגיש שהחופש שלכם מעט מוגבל ויתכן גם מעט ריחוק או קושי לתקשר בצורה חופשית ובכנות.

 

דגים  19.2-20.3      השבוע חשוב שתתנהלו בזהירות יתרה עם כספים שלכם או כספים של הזולת. במידה ולא תעשו זאת היחסים שלכם עם אנשים קרובים עלולים להתקלקל. כמו כן חשוב שתמנעו מלערב בני זוג וחברים בעניינים כספיים לפחות השבוע במידת האפשר. כניסת השמש וכוכב מרקורי לבית הקריירה והמעמד שלכם והצטרפותם לכוכב שבתאי הנמצא שם מצביע על אפשרות לקידום והצלחה בקריירה.

 

טלה   21.3-20.4      ונוס הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל מאזניים בדרך כלל מטיבה עמכם אך השבוע היא תיצור זוויות מאתגרות לכוכב פלוטו ואוראנוס מה שעלול להצביע על קושי לנהל מערכות יחסים הרמוניות ושיתופי פעולה זורמים ואפילו אפשרות לניתוק בקשרים עם אותם גורמים. היצמדותם של השמש וכוכב מרקורי לכוכב שבתאי יכול להצביע  על יותר אתגרים בעיקר בחו"ל ובנסיעות שלכם אך גם על הצלחה מקצועית ואקדמית.

 

שור  21.4-20.5      העיסוק בעניינים כלכליים, במיוחד כספם של הזולת יעסיק אתכם מאוד. כמו כן חשוב שתהיו זהירים מהטעיות של חברים שינסו לשכנע אתכם להשקיע כספים שלא בהכרח יטיבו עמכם. חשוב להיות עם היד על הדופק ולהימנע מלערב חברים בכל הנוגע למשאבים שלכם או של אחרים. היחסים בעבודה עלולים להתערער, הימנעו להתחיל קשר רומנטי השבוע במקום העבודה.

 

 

תאומים  21.5-21.6     השמש וכוכב מרקורי, שליט המזל שלכם נכנסים לבית הזוגיות והשותפויות שלכם השבוע ויצטרפו לכוכב שבתאי הנמצא כבר שם. מה שאומר שמערכות היחסים שלכם ושותפויות יזכו למרב תשומת הלב שלכם. למרות שתקשורת קלה עבור רובכם, אתם עלולים להתקשות לתקשר עם בני זוג ואהובים ויתכן ניתוק ביחסים. עם ילדיכם תיתכן מחלוקת בנושא כלכלי.

 

סרטן   22.6-22.7      כניסתם של השמש וכוכב מרקורי לבית העבודה והשרות שלכם עשוי להצביע על אפשרות להתבלט ולעבוד קשה אך אם תשקיעו נכון אתם עשויים גם לזכות להכרה וקידום מקצועי. מחלוקת בין בן או בת הזוג שלכם לבין המשפחה עלולה לתת לכם הרגשה שאתם נמצאים בין הפטיש לסדן. הרצון שלכם להתקדם בקריירה יכול להעמיק את הקרע עם אותם גורמים.

 

אריה  23.7-22.8     השמש, שליטת המזל שלכם תכנס השבוע ביחד עם כוכב מרקורי לבית היצירה שם השמש מרגישה בבית. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב שבתאי משקף צורך בהשקעה ומיקוד על מנת שהאמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לזכות בהכרה, פרסום והצלחה. זווית מאתגרת בין ונוס לכוכב פלוטו עלול להצביע על אתגרים בקשרים מקצועיים כולל ניתוק מאותם גורמים.

 

בתולה 23.8-22.9     השבוע כדאי לשים לב יותר לכל הנושאים הפיננסיים שלכם ולנהוג במשנה זהירות עם גורמים שיש לכם איתם קשרים עסקיים או כספיים. כמו כן עם חלקם תרגישו צורך להיפרד או לפחות לנתק מגע לזמן מה. המשפחה עשויה לעזור לכם עם עניין הקשור לבן הזוג שלכם אך חלק מכם עלול להרגיש שזה יותר מדי עבורם וגובל בשתלטנות ויעדיף לפתור את הבעיות באופן עצמאי.

 

מאזניים  23.9-23.10     ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל מאזניים תיצור בסוף השבוע זווית מאתגרת בין עם כוכב פלוטו ומאוחר יותר עם כוכב אוראנוס. מה שאומר שהיחסים הרומנטיים שלכם עם בן או בת הזוג עלולים להיות מאותגרים עד כדי כך שיחסים שהבסיס שלהם רעוע עלולים להסתיים או להתנתק לזמן מה. התקשורת עם חברים לעבודה עלולה להיות מעט מנוכרת השבוע.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי