אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  3.9.15 – 28.8.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 3.9.15 – 28.8.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  3.9.15 – 28.8.15

 

בתולה 23.8-22.9     השמש הנמצאת במזל בתולה תהיה צמודה בסוף השבוע לכוכב צדק גם כן במזל בתולה מה שיחזק את ביטחונכם העצמי ואת היכולת שלכם להיות מאוד חדים במה שאתם עושים. בהמשך השבוע השמש תעמוד מול כוכב נפטון הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שיכול להצביע על חולשה כלשהי ועל חוסר בהירות וחוסר שליטה מול בני זוג ושותפים למיניהם.

 

מאזניים 23.9-23.10      כוכב מרקורי הנמצא במזל שלכם, מזל מאזניים מחזק את התקשורת עם הזולת ואת יכולת הטיווח והדיפלומטיה שלכם כך שאתם מצליחים להבין מה הצד השני זקוק לו ונותנים להם הרגשה טובה. השמש הנמצאת מאחורי הקלעים עשויה לחזק את יכולת התכנון שלכם יחד עם זאת פחות תבלטו. בעבודה ובבריאות יש תחושה שיש פחות שליטה בעיקר עד לאמצע השבוע.

 

עקרב  24.10-21.11     היצמדותם של השמש וכוכב צדק במזל בתולה עשוי להצביע על עזרה ותמיכה מחברים או מגורמים בעלי השפעה במיוחד בכל הקשור לתחום המקצועי. חברתית אתם עשויים להיות מאוד פעילים ולהתבלט ולהכיר הרבה אנשים חדשים. היחסים עם ילדיכם עלולים להתערער מעט לקראת שלישי לזמן קצר ותרגישו שאתם מאבדים שליטה. בעבודה תוכלו ליצור נקודת מפנה ביחסים עם אנשים שהיחסים איתם התערערו לאחרונה.

 

קשת   22.11-21.12      היצמדותם של השמש לכוכב צדק, שליט המזל שלכם בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על אפשרות להגיע להישגים בקריירה ובתחום המקצועי ולשפר את מעמדכם בעיני הציבור. יחד עם זאת הבית והמשפחה עלולים להרגיש מעט מוזנחים ועלולים לערער את הביטחון שלכם. כלכלית זמן טוב לבניה של דברים חדשים החל מחמישי והלאה.

 

גדי  20.1 – 22.12     היצמדותה של השמש לכוכב צדק במזל בתולה עשוי להצביע על הצלחה בחו"ל ובתחום האקדמי עבור בני ובנות מזל גדי. כמו כן זהו זמן טוב להתחיל לחשוב על בניה לטווח ארוך בתחום הפיננסי אך להמתין לפחות לחמישי ובאופן מעשי לאמצע ספטמבר. כניסת כוכב מרקורי לבית הקריירה והמעמד שלכם ולמזל מאזניים מצביע על היכולת שלכם להעביר מסרים בצורה טובה לקהל הרחב ועל יכול השפעה גדולה יותר.

 

דלי  21.1-18.2      הירח הנמצא במזל שלכם בסוף השבוע מחזק את ביטחונכם העצמי ואת החיבור לחברים ולאנשים קרובים. יחד עם זאת עלול להיווצר מאבקי אגו עם בני זוג ושותפים למיניהם. קשרים מסוימים הקשורים לעבר, בעיקר בהקשר הרומנטי יקבלו הזדמנות להיבחן מחדש על מנת להחליט סופית מה יהיה גורלן של היחסים ממקום אחר. הצורך בנסיעות מתחזק אצלכם.

 

דגים  19.2-20.3      התקרבותם של הכוכבים ונוס ומאדים בבית העבודה שלכם מצביע על אפשרות לשדרג את היחסים עם אותם גורמים הקשורים לעבודה שלכם כמו כן הקשר ההרמוני לכוכב אוראנוס בבית הכספים שלכם מאפשר גם שדרוג ההכנסות שלכם בתקופה הקרובה. הימצאותם של הכוכבים צדק והשמש בבית השותפויות והזוגיות שלכם מטיב עמכם אך השבוע הם יעמדו מול כוכב נפטון מה שיכול ליצור אי בהירות ותמימות עם אותם יחסים.

 

 

טלה    21.3-20.4     התקרבותם של מאדים וונוס בנסיגה הקשורים למערכות יחסים אצלכם בבית האהבה עשוי להצביע על התאהבות מפתיע ומהירה וגם על חזרה אפשרית של אדם שהיה לכם קשר רומנטי בעבר וכעת אדם זה מופיע באופן מפתיע שוב בחיים שלכם ואתם בוחנים מחדש אם קשר זה מתאים לכם יותר. השמש וכוכב צדק בבית העבודה ובזווית הרמונית לפלוטו בבית הקריירה שלכם מצביע על בניה עסקית ומקצועית לטווח ארוך ועל הצלחה אפשרית.

 

שור  21.4-20.5     התקרבותם של ונוס, שליטת המזל שלכם לכוכב מאדים בבית המשפחה והבית שלכם מצביע על אפשרות להתחדשות ושדרוג היחסים עם בני הבית והמשפחה כולל הורים וילדים.  כמו כן אתם עשויים להחליט על מעבר או רכישה של נכס חדש כולל בית באופן מפתיע שלא מאפיין אתכם בדרך כלל. האמנים והיוצרים שביניכם עשויים לזכות להכרה פרסום והכנסות מפרי עבודתם.

 

תאומים 21.5-21.6      הימצאותם של השמש וכוכב צדק בבית המשפחה והבית שלכם מצביע על צורך שלכם לעשות סדר בכל אותם עניינים ובנוסף אתם עשויים להחליט על הרחבת המשפחה או לפחות להתבשר על כך. חיי החברה שלכם עשויים גם כן לעבור לבית שלכם לפחות בחלקם. יחסים עם חברים יושפעו מנסיגת ונוס המאפשרת לכם לבחון אותם מחדש ולשחרר את מה שלא מתאים ומשרת אתכם יותר.

 

סרטן   22.6-22.7      הכוכבים צדק והשמש הנמצאים במזל בתולה מטיבים עם התקשורת שלכם ובכל הנוגע להתנהלות שלכם מול הסביבה הקרובה. אתם נפתחים לדברים חדשים ולאנשים חדשים ושונים ממה שהורגלתם ומרחיבים את מעגל החברים שלכם. כוכב מרקורי אשר נכנס לבית המשפחה והבית מאפשר להתנהל בצורה הרבה יותר זורמת והרמונית עם ענייני הבית והמשפחה.

 

אריה 23.7-22.8     צדק והשמש, שליט המזל שלכם נמצאים בצמידות בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל בתולה מה שאומר שיש כוונה לגודל ולהתרחב כלכלית ולממש רעיונות יצירתיים ופרקטיים. יחד עם זאת כוכב נפטון אשר ימצא ממול במהלך השבוע יכול ליצור יותר טעויות או תמימות מול לקוחות ועם כספם של אחרים. ונוס אשר נמצאת בנסיגה ומתקרבת לצמידות עם כוכב מאדים במזל שלכם מצביע על אפשרות להתחדשות בתחום הרומנטי.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי