אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  30.7.15 – 24.7.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 30.7.15 – 24.7.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


                            הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  30.7.15 – 24.7.15

 

אריה 23.7-22.8   מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל אריה החוגגים יום הולדת. מקבץ של שלושה כוכבים במזל שלכם, מזל אריה הכוללים את שליט המזל שלכם, השמש, מרקורי בצמידות אליו וכוכב צדק מצביעים על שפע של אנרגיה, אופטימיות,שמחת חיים ורעיונות יצירתיים אך גם על עיכובים בהשפעת כוכב שבתאי. יחד עם זאת כוכב מאדים הנמצא במזל סרטן יכול להצביע על רגישות פיזית, ופעילות סמויה של גורם עוין נגדכם. היו זהירים.

 

בתולה 23.8-22.9      כוכב נגה אמנם נכנס למזל שלכם אך מהר מאוד הוא גם נכנס לנסיגה. נסיגת ונוס במזל שלכם מצביע על צורך להיות יותר ברורים במערכות היחסים שלכם ולעשות הערכה מחדש. יחד עם זאת במידה והיחסים מאוד טכניים ומושתתים על אינטרסים צרים בלבד אתם עלולים להרגיש שזה כבר לא מספיק לכם יותר וכניסה של ונוס למזל שלפניכם, מזל אריה ידגיש את זה עוד יותר.ריבוי כוכבים במזל אריה עשוי לחזק את עולמכם היצירתי והרוחני.

 

מאזניים 23.9-23.10      נסיגת ונוס, שליטת המזל שלכם שתחל השבוע במזל בתולה מצביע על צורך להעריך מחדש את נושא מערכות היחסים שלכם ומה חשוב לכם באמת בחיים באופן אישי. מהר מאוד ונוס תחזור למזל אריה מה שיחזק את ענייני הלב ויעמיד במבחן את היחסים עם החברים והאנשים שאמורים לתמוך בכם. כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם ויוצר זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס במזל טלה יכול להצביע על שינוים מפתיעים בקריירה שלכם ועם שותפים.

 

עקרב 24.10-21.11      נסיגת כוכב ונוס והיצמדותו לבית הקריירה שלכם יכול להצביע על צורך להעריך מחדש את היחסים עם גורמים הקשורים לקריירה שלכם ולשותפים למיניהם. מצד שני השמש, מרקורי וכוכב צדק הנמצאים בבית הקריירה שלכם עשויים להצביע על שפע של הזדמנויות לחשוף את מי שאתם בגדול ועל הצעות חדשות בתחום המקצועי. זווית מאתגרת בין כוכב מאדים לאוראנוס מצביע על צורך להיות ערניים לנושאים בריאותיים.

 

קשת  22.11-21.12      למרות האופטימיות שאתם חשים כרגע ושפע ההזדמנויות שמגיעות אליכם אתם מרגישים שהגיע הזמן לבחון מחדש את הנושאים המקצועיים ואת הקריירה שלכם, במיוחד היחסים עם האנשים שאתם נמצאים איתם בקשר מקצועי. קשתים רבים עשויים לזכות להצלחה בתחום האקדמי במיוחד בכל הקשור לחו"ל. עם כספים אתם עלולים להתנהג בצורה פזיזה ואימפולסיבית או להמר מה שיכול לגרום לכם או ללקוחות שלכם הפסדים.

 

גדי   20.1 – 22.12      זווית מאתגרת בין כוכב אוראנוס הנמצא כעת בבית המשפחה והבית שלכם לבין כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות מצביע על נטייה ליותר מתח ומאבקים עם הורים משפחה ובני זוג. למרות שאתם נוטים להיות מחושבים בדרך כלל, הימנעו מהחלטות חפוזות לפחות בתחילת השבוע. כספים עשויים להגיע אליכם השבוע. בקריירה אתם עסוקים להעריך מחדש את היחסים עם גורמים בכירים.

 

דלי 21.1-18.2     האווירה עם בני זוג ושותפים די טובה לאחרונה אך יתכנו אי אלו עיכובים במיוחד ברצון להוציא לפועל דברים עם שותפים למיניהם או בקשרים של הפנויים שביניכם שירצו למסד יחסים. עם כניסת ונוס לבית הזוגיות שלכם ממש בקרוב מומלץ להמתין עם מיסוד היחסים עד לסיום נסיגת ונוס שם בעוד מספר שבועות. בעבודה יש נטייה ליותר מתח ואפילו אלימות.

 

 

דגים  19.2-20.3      ריבוי כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל אריה הכוללים את השמש, כוכב צדק ומרקורי מצביעים על שפע של הצעות ויצירתיות ועל היכולת שלכם להתבלט מאוד ולהשאיר רושם טוב. ונוס הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובנסיגה במזל בתולה מצביע על אפשרות שהיחסים שלכם לא בהכרח מתפקדים ועל צורך להעריך מחדש ולתחזק אותם. עם ילדיכם יתכנו מאבקים בנושאים כספיים.

 

טלה   21.3-20.4      כוכב מאדים, שליט מזלכם היוצר ביו שישי לראשון זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם עלול להצביע על נטייה לכעסים ומאבקים עם בני הבית והמשפחה ובמקרה קיצוני אף לניתוק ופרידה. ריבוי כוכבים במזל אריה ביניהם השמש, מרקורי וכוכב צדק מצביע על נטייה להמר ולהתעסקות בספקולציות במיוחד עם כספים של אחרים וגם לאהבות חדשות.

 

שור  21.4-20.5      ריבוי כוכבים במזל בבית המשפחה והבית ובמזל אריה הכוללים את השמש, מרקורי וצדק מצביעים על תחושת נינוחות בבית ועם המשפחה ועל התגברות הרצון להשקיע ולפעול למען בני הבית והמשפחה. יחד עם זאת יתכנו עיכובים עם כספים לצורך מימון רכישות לבית. עם בני זוג ושותפים אתם סוגרים כל מיני עניינים לא סגורים גם השבוע. לפנויים שביניכם מומלץ להמתין עוד מספר שבועות לפני מיסוד היחסים.

 

תאומים 21.5-21.6     כוכב מאדים הנמצא בבית הכספים שלכם ויוצר זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מצביע על אפשרות לניתוק קשר עם חבר או אדם קרוב בגלל מעורבות בנושאים כספיים. הימנעו מלערב אנשים קרובים בנושאים כספיים לפחות עד ליום שני. היחסים עם גורמים בכירים בעבודה עלולים להתערער ולכן חשוב שתפעלו באופן מדויק ולפי כל החוקים והכללים.חברתית שבוע טוב עבורכם.

 

סרטן 22.6-22.7    לפני שאתם רצים ועושים צעד פזיז בכל הנוגע לקריירה שלכם כדאי שתמתינו לפחות לשני. בין שישי לשני יתכנו יותר כעסים והתפרצויות שלכם בגלל מטענים שנאגרו על אנשים קרובים. כלכלית תקופה טוב יותר יחד עם זאת בכל הנוגע להחלטה משמעותית כדאי שתמתינו מעט מספר שבועות עד סיום נסיגת ונוס. הרצון להתחבר ליצירתיות ולהוציא לפועל רעיונות שלכם מתגבר בשבוע הקרוב.

 כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי