אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  4.6.15 – 29.5.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 4.6.15 – 29.5.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  4.6.15 – 29.5.15

 

תאומים  21.5-21.6     השמש ומאדים הנמצאים במזל שלכם, מזל תאומים משקפים המון אנרגיה ורצון לעשות. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם בנסיגה ובזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון מצביע על נטייה ליותר בלבול וטעויות בעיקר בכל הנוגע לנושאים הקשורים לקריירה ובתקשורת עם אנשים סביבכם. חברתית וכלכלית אתם נמצאים במגמת עליה.

 

סרטן  22.6-22.7      מקבץ של שלושה כוכבים במזל תאומים כולל השמש מצביע על מצבור של דברים שקורים מתחת לפני השטח אצלכם יחד עם זאת יתכן ויהיו מי שיפעלו מאחורי גבכם ולכן חשוב להיות זהירים יותר. ונוס הנמצאת עדיין במזל סרטן מאפשרת לכם לגשת ליחסים שלכם ממקום מכיל ומבין יותר. כלכלית אתם בתקופה של צמיחה והתרחבות.

 

אריה  23.7-22.8      חברתית אתם מאוד פעילים ומאוד פופולאריים יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי בתאומים ובזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון מצביע על נטייה להיתקל באנשים לא אמינים וכאלו שיכולים לפגוע בכם וגם ליותר תקלות ואי הבנות בתחום התקשורת עם הסובבים אתכם ובמיוחד עם חברים. זווית הרמונית בין כוכב צדק הנמצא במזל שלכם לבין אוראנוס מצביע על הצלחה אפשרית בחו"ל.

 

בתולה  23.8-22.9      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הקריירה שלכם מצביע על שפע של אנרגיה המופנית לנושא הזה. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה השבוע מצביע על יותר תקלות טכניות, בעיות תקשורת גם עם אנשים בכירים ונטייה להונאות ובלבול רב. הימנעו מחתימה על חוזים והסכמים בשבוע הקרוב במידת האפשר. עם בני זוג ושותפים אתם עלולים להרגיש חוסר נגישות או לחלופין שאין ביחסים שלכם גבולות ברורים.

 

מאזניים  23.9-23.10      נסיעות לחו"ל עלולות להתעכב או להידחות בשבועות הקרובים בגלל נסיגת כוכב מרקורי. כמו כן התקשורת עם גורמים מחו"ל כולל עבודה או עם קרובי משפחה תתאפיין  בחוסר בהירות ויתכנו יותר קצרים בתקשורת ותקלות. בעבודה צפו ליותר תקלות ובעיות טכניות או אי הבנות עם חברים לעבודה. מומלץ להימנע חתימה על חוזים והסכמים או התחלה במקום עבודה חדש.

 

עקרב  24.10-21.11      מקבץ של שלושה כוכבים בבית כספי הזולת אצלכם מצביע על מוטיבציה גבוהה יותר להגדיל את ההכנסות שלכם ממקורות חיצוניים אך בגלל נסיגת מרקורי הנמצא בזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון יתכנו יותר טעויות ובלבול עם כספים של אחרים וזה יכול דווקא לסכן אתכם ולכן היו זהירים יותר או הימנעו מכניסה לעסקאות חדשות במידת האפשר. רומן יכול להתפתח עם אדם מחו"ל או בזמן נסיעה שלכם.

 

קשת  22.11-21.12      התקשורת עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם עלולה להתאפיין בשבוע הקרוב בחוסר בהירות, בלבול או חוסר נגישות. הדבר עלול לגרום ליותר טעויות ולריחוק מאותם גורמים. גם בבית ועם המשפחה יש תחושה של יותר בדידות וניכור. הימנעו מקשרים חדשים במידת האפשר בשבועות הקרובים בגלל הקשי שלכם לראות באופן ברור מי נמצא מולכם ונטייה ליותר תמימות ואידיאלים לא מציאותיים.

 

  

גדי  20.1 – 22.12      השמש, מאדים וכוכב מרקורי הנמצאים בבית העבודה שלכם מצביעים על מוטיבציה גבוהה להצלחה ועשייה בתחום המקצועי. יחד עם זאת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה יכול להצביע על כך שדברים מתעכבים יותר ונטייה ליותר תקלות וקושי להעביר מסרים באופן ברור לסובבים אתכם. כוכב ונוס תוכל להציל אתכם במידה ודברים ישתבשו מעט. הימנעו מהתחלה חדשה במקום עבודה במידת האפשר.

 

דלי  21.1-18.2      עם בני זוג ובשותפויות למיניהם מצבכם טוב במיוחד עם הצטרפותו של כוכב ונוס לכוכב צדק לבית הזוגיות והשותפויות שלכם. יחד עם זאת בגלל נסיגת מרקורי מומלץ לא להתחיל שום קשר רציני בגלל הבלבול הרב והנטייה לקצרים בתקשורת. כלכלית יש נטייה ליתר טעויות ותקלות ובמיוחד להונאות בתקופה זו. היחסים עם ילדיכם עלולים להיות יותר מתוחים מהרגיל גם בגלל עניינים כספיים.

 

דגים   19.2-20.3      כוכב נפטון, שליט המזל שלכם נמצא בזווית דיס הרמונית לכוכב מרקורי בבית המשפחה שלכם יכול להצביע על נטייה ליותר תקלות בבית בעיקר במכשיר חשמל, אלקטרוניקה תקשורת ומחשבים אך גם על קושי להבין את בני הבית או להעביר להם מסרים ברורים ומובנים. חשוב בתקופה זו לא תזניחו את התחזוקה של הבית או לחתום על מסמך הקשור להשכרת דירה או רכישה של נכס או נדל"ן.

 

טלה   21.3-20.4      למרות הבלבול עם חברים והסביבה הקרובה ושיבושים בתקשורת זוהי תקופה טובה לכל מי שעוסק במחקר או לסטודנטים למרות שדברים הולכים הרבה יותר לאט אתם עשויים להגיע לתובנות חדשות ומעניינות. גם האמנים והיוצרים יוכלו לקבל השראה גבוהה יותר וליצור ולזכות בפרסום והכרה מהיר. חשוב לא להזניח עניינים בריאותיים בשבוע הקרוב כדי למנוע החמרה.

 

שור   21.4-20.5      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם הכוללים את השמש, מאדים ומרקורי מצביעים על מוטיבציה לעשיית כסף. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה באותו בית ובזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון עלול להצביע על יותר תקלות וטעויות ועל נטייה ליותר הונאות ולכן הימנעו מהתחלות חדשות בשבועות הקרובים במידת האפשר. בבית ועם המשפחה המצב מעולה.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי