אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  6.8.15 – 31.7.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 6.8.15 – 31.7.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  6.8.15 – 31.7.15

 

אריה 23.7-22.8     הירח המלא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על רגשות סוערים עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם בעיקר בשישי. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה, כולל חזרתו של ונוס למזל אריה מצביע על המון רומנטיקה אך גם על צורך להעריך מחדש את מצב הקשרים שלכם בעיקר בהקשר הרומנטי. היחסים בבית ועם המשפחה כולל אחד ההורים לפחות עלולים להיות מעט מנוכרים השבוע.


בתולה 23.8-22.9     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם והאווירה מאוד סוערת אך אתם גם עושים חשבון נפש עבור השנה הבאה. הירח המלא בשישי בבית העבודה והשרות מצביע על רגשות סוערים עם חברים לעבודה או בעקבות ענייני אגו של אחד הצדדים. היכולות היצירתיות והדמיון שלכם מאוד פורה ואתם מטיבים לפעול מאחורי הקלעים. כלכלית אתם עושים הערכה מחדש של מצבכם הפיננסי ובודקים אפשרויות להגדיל את הכנסותיכם.


מאזניים 23.9-23.10      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה מצביע אצלכם על שבוע מאוד פעיל ופורה מבחינה חברתית. אתם מרבים לפגוש ולהכיר אנשים חדשים ולהשתתף במגוון אירועים או לפחות להיות מוזמנים. יחד עם זאת עם חלק מהאנשים, כולל חברים תרגישו שאין כל כך כימיה או נושאים משותפים כמו פעם. כלכלית זהו שבוע מעט מתסכל בגל הרצון לעשות ולפעול בנושאים כלכליים אך יתכנו עיכובים.עקרב 24.10-21.11     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם הכוללים את השמש, צדק, נגה וככב מרקורי מצביע על פעילות ערה ואינטנסיבית בנושאים המקצועיים ועל אפשרות לבלוט ולהשפיע. יחד עם זאת כוכב שבתאי הנמצא במעלות האחרונות של מזל עקרב עלול להצביע על התנגדויות פנימיות או על פחדים שלכם לעשות קפיצת מדרגה משמעותית. כלכלית יש לכם אפשרות לשדרג את מצבכם הפיננסי השבוע.קשת   22.11-21.12       מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה שהינו מזל מיסוד האש כמו המזל שלכם מצביע על הרבה שמחה התלהבות ואמביציה. ונוס הנמצאת גם היא במזל אריה ובנסיגה ונצמדת לשליט המזל שלכם, כוכב צדק מצביע על האפשרות לחזור ולהאמין באהבה לאחר שחלק מכם הרגיש מעט אכזבה. כמו כן קשר עם אדם מחו"ל או הקשור לחו"ל או לתרבות אחרת עשוי לחזור לחיים שלכם. כלכלית צפויה פעילות מאחורי הקלעים.גדי   20.1 – 22.12       אמנם כוכב מאדים נמצא עדיין בבית כספי הזולת אצלכם אך הוא יצור זווית הרמונית לכוכב שבתאי מה שמאפשר יותר תכנון ובקרה בכל הנוגע לשותפויות ועסקים. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית כספי הזולת ביניהם המטיבים, ונוס וצדק, השמש וכוכב מרקורי מצביע על פעילות ערה ואינטנסיבית בעניינים כספיים ועל אפשרות להגיע ליותר הזדמנויות להגדיל את ההכנסות שלכם מהזולת. יחד עם זאת יתכנו גם עיכובים.דלי   21.1-18.2      הימצאותו של כוכב מאדים בבית העבודה שלכם ובזווית הרמונית לכוכב שבתאי בבית הקריירה שלכם מצביע על פעילות מתוכננת וסבלנית לטווח ארוך ואפשרות להגיע להישגים והצלחה בתחום העבודה והקריירה. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם כולל כניסתו הטרייה של ונוס הנמצא בנסיגה מצביע על התעוררות התחום הרומנטי ואפשרות לבחון מחדש את היחסים עם בן או בת הזוג שלכם.

 

דגים 19.2-20.3       מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם, ביניהם המטיבים, צדק ונגה, השמש וכוכב מרקורי מצביע על אפשרות שלכם להתבלט ועל עשייה יצירתית והצלחה ואם נוסיף את כוכב אוראנוס בבית הכספים שלכם נקבל גם אפשרות לשדרג את מצבכם הפיננסי ולהגדיל הכנסות. בזוגיות התקרבותו של כוכב מרקורי לכוכב צדק מצביע על תקשורת טובה עם בני זוג, שותפים והציבור הרחב וחיבור לאמת שלכם.טלה   21.3-20.4     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית היצירה שלכם ובמזל אריה ובזווית לכוכב אוראנוס במזל שלכם מצביע על שבוע מאוד פורה מבחינה יצירתית ועל אפשרות להתבלט לזכות להכרה ולפרסום במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם.  כמו כן לצד חיי האהבה שצפויים להיות יותר מעניינים וסוערים יתכנו גם מחשבות על סיום קשר רומנטי שלא משרת אתכם ושהאדם שבו התאהבתם כבר לא מושך אתכם יותר. שור  21.4-20.5      ארבעה כוכבים בבית המשפחה והבית שלכם השבוע מצביעים על פעילות ערה ואינטנסיבית בבית ועם המשפחה וכולל את התשוקה להפוך את הבית שלכם לממלכה של נוחות וכיף ולהשקיע את כל הדרוש לכך. המטיבים צדק ונגה וגם כוכב מרקורי הנמצאים בצמידות בבית המשפחה והבית עשויים להצביע על נטייה לארח משפחה וחברים ולפנק אותם. יחד עם זאת מערכות יחסים לא בריאות עלולות להעלות את הצורך בחשבון נפש.תאומים  21.5-21.6      פעילות ממוקדת ועשייה מרובה שעשיתם לאחרונה עשויה להביא לכם הישגים ולעזור לכם לבנות את עצמכם מבחינה מקצועית ולהביא לכם הכרה וגם שיפור בהכנסות ובתנאים. יחד עם זאת יתכנו עיכובים בקבלת הדרגה או התפקיד החדש בגלל התנגדויות של גורמים אינטרסנטיים. שבוע מעולה לאירועים חברתיים ובשבוע זה אתם עשויים להיות מחוזרים מאוד. קשרים עם חברים מהעבר עלולים להסתיים בגלל שוני באופן שבו אתם רואים דברים.סרטן 22.6-22.7      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם ביניהם שני המטיבים צדק ונגה ,השמש וכוכב מרקורי מצביעים על שבוע מאוד פורה מבחינה כלכלית ועסקית אך גם על צורך לשנות את היחס שלכם לכסף. יחד עם זאת כספים המגיעים לכם עלולים להתעכב בהשפעת כוכב שבתאי שמצביע על אתגרים חדשים. בעבודה ובקריירה מצבכם טוב ואתם מצליחים לבלוט ולהגיע לרעיונות יצירתיים ומעשיים.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי