אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית חודש יולי 2014

דניאל רועה - תחזית חודש יולי 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  יולי 2014

 

כוכב מרקורי חוזר סופסוף ב 1 ליולי להילוך ישיר ואיתו הסדר והתקשורת שיהיו הרמוניים וברורים יותר. כוכב מאדים יצא סופסוף מהצל שלו במזל מאזניים ויכנס למזל עקרב שם הוא מרגיש נוח יחסית כשליט העתיק של המזל. כניסת כוכב מאדים למזל עקרב בסוף יולי עשוי להצביע על השלמת כל הפרויקטים שנתקעו במהלך החודשים האחרונים. אחרון חביב הוא צדק, המטיב הגדול אשר יכנס למזל אריה למשך כ 13 חודש ויגביר את כוחות היצירה והחיים.


סרטן   22.6-22.7       מזל טוב לבני ובנות מזל סרטן שיחגגו החודש יום הולדת. עד ה 16 לחודש תוכלו להמשיך ליהנות מחסדיו של כוכב צדק במזלכם. החל מה 16 יעבור צדק למזל אריה ויכנס לבית הכספים והמשאבים שלכם. מה שאומר שתחושת השפע והרווחה שלכם עשויה להמשיך לגדול בתוספת חשיבה יצירתית אך מצד שני יתכנו יותר הפרזות שעלולות להביא לגירעונות גדולים יותר. היזהרו מהפרזות באוכל ומהשמנה ! השמש הנמצא במזלכם תיצור זוויות דיס הרמוניות בדרכה לזוויות עם הכוכבים פלוטו, אוראנוס ומאדים מה שעלול להעלות רגישויות שונות והיעלבויות מול הורים, בני זוג ושותפים למיניהם ובוסים אך הפעם התקשורת ויכולת ההתמודדות שלכם משופרות.


אריה  23.7-22.8   מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל אריה שיחגגו מסוף החודש יום הולדת. איזו שנה זו עשויה להיות לכם ?! כניסת כוכב צדק המכונה המטיב הגדול למזל אריה החל מה 16 ליולי למשך כ 13 חודש ! ביחד עם השמש שליט מזלכם והירח יגרמו לשפע של אנרגיה, אופטימיות, הנאה ,שמחת חיים ושפע של הזדמנויות ברמה האישית והמקצועית. החושים שלכם יתחדדו והאינטואיציות אך יחד עם זאת צפויים יותר הפרזות והתנהלות ממקום של האגו. ב 26 ליולי יכנס כוכב מאדים שיכול להסיט את תשומת הלב שלכם מהחוץ והחגיגות אל הפנים ולענייני הבית והמשפחה ולעולם הרגש שלכם. ענייני הבית יתפסו יותר תאוצה  גם שיפוצים ורכישות של נכס אפשריות בתקופה זו. בתקופה זו קל יותר לאריות להתאהב.


בתולה 23.8-22.9      סופסוף תוכלו לנשום לרווחה לאחר שכוכב מרקורי שליט מזלכם יסיים את נסיגתו ב 1 ליולי. סיום נסיגת מרקורי יאפשר לכם ליצור יותר בהירות בחייכם, לשפר את התקשורת עם הסובבים אתכם וגם לתקן את כל התקלות שהתרחשו בשבועות האחרונים. הקריירה והעבודה שלכם גם כן מושפעים מנסיגת כוכב מרקורי ופרויקטים חדשים יוכלו לצאת לפועל ללא דיחוי ועם פחות תקלות. היחסים עם חברים , בני משפחה ועם אנשים הקשורים לתחום הפיננסי אצלכם עלולים להתאפיין ביותר מתח לפחות עד תחילת השליש השני של יולי. כניסתו של כוכב צדק למזל אריה החל מה 16 ליולי ולמשך כשנה מאפשר לכם לחזק את הצד האינטואיטיבי שלכם והיצירתי ולמשוך לחייכם שפע של הזדמנויות דווקא שלא הייתם חושבים להתבונן בהם.


מאזניים 23.9-23.10       עם יציאתו של כוכב מאדים מהצל שלו (המעלה שהתחילה הנסיגה של הכוכב) וכניסתו למזל עקרב תרגישו הקלה עצומה במיוחד במערכות יחסים למרות שרמות האנרגיה יהיו גבוהות במיוחד. כניסת מאדים לבית הכספים שלכם בשבוע האחרון של יולי ימקד את האנרגיה שלכם בתחום העסקי והפיננסי ויתאפשר לכם ליזום יוזמות חדשות שלא התאפשרו לכם בחודשים האחרונים. כניסתו של כוכב צדק למזל אריה החל מה 16 ליולי למשך כשנה יטיב עמכם בתחום החברתי. בתחום הרומנטי תושפעו גם כן מכניסת כוכב צדק למזל אריה והפנויים שביניכם ייהנו משפע של הצעות והכרויות חדשות. בקריירה אתם מצליחים להתבלט יחד עם זאת אתם עלולים למשוך יותר אש ולהתמודד עם יותר מכשולים לפחות עד ה 10 ליולי.

 

 

עקרב   24.10-21.11      חודש יולי עשוי להיות מאוד משמעותי עבורכם. כוכב צדק יכנס ויתמקם בבית הקריירה שלכם למשך כ 13 חודש מה שעשוי מאוד לקדם אתכם ולהביא לחייכם שפע של הצעות עבודה, שיתופי פעולה וחשיפה שיכולה להביא להצלחה. הצלחה צפויה במיוחד לכל העקרבים העוסקים בתחום הניהול, ההוראה, השיווק וההפצה של מוצרי ידע ולאמנים וליוצרים אך לא רק. במקביל יכנס לקראת סוף יולי כוכב מאדים למזל עקרב וייתן לכם פוש אדיר של אנרגיה לאחר שהיה מספר חודשים ברטרו וזה יכול להזניק את העסקים והקריירה שלכם קדימה. הסכנה היחידה שכדאי לכם להיזהר ממנה הוא מהאגו שעלול להשתלט על העניינים ולגרום לנזק. השמש הנמצאת במזל סרטן וונוס שיכנס לסרטן יכולים להרחיב את הקשרים שלכם עם חו"ל.


קשת   22.11-21.12      כוכב צדק שליט מזל קשת יכנס למזל אריה שהוא מיקום נעלה עבורכם. כניסת כוכב צדק למזל אריה לשנה הקרובה יפתח בפניכם עולמות מלא בעושר תרבותי, ידע, שפע, יצירתיות, שמחת חיים ואופטימיות והרבה פוטנציאל לנסיעות לחו"ל ולימודים. זוהי שנה טובה להפיץ ידע,שיטה או מוצרים שונים בארץ ובעולם שיאפשרו לכם לזכות בהצלחה. כלכלית עלול להיות מאתגר עבורכם במיוחד עד ה 21 ליולי ולכן מומלץ להימנע מהחלטות חפוזות ולשקול את מעשיכם טוב טוב במיוחד כשמדובר בכספי הזולת. בתחום הרומנטי אתם נהנים מוונוס ומרקורי שחזר להילוך ישיר ונמצאים בבית הזוגיות שלכם ומאפשרים לכם לשפר את היחסים והתקשורת עם בני זוג ושותפים בתחומים שונים.


גדי   20.1 – 22.12      השמש הנמצאת במזל סרטן ובבית הזוגיות שלכם תיצור זוויות דיס הרמוניות לשאר הכוכבים ויפעיל מחדש את הנושאים של בית מול משפחה אני מול האחר אך הפעם ממקום אחר מודע יותר שמאפשר לכם להתעלות מעל החיכוכים. כניסתו של כוכב צדק למזל אריה עשוי לחזק אתכם ברמה הכלכלית. שפע של הצעות ושותפויות בתחום העסקי עשויים להגיע אליכם. כוכב צדק עשוי גם להעלות את הצורך בחקירה של התחום המיני והארוטי ושחרור רגשות שיעשה ממקום של רצון ומבחירה ברוב המקרים. כוכב מרקורי שמסיים את נסיגתו ב 1ליולי בבית העבודה שלכם מצביע על תקופה יותר ברורה ועם פחות תקלות ושיבושים בעבודה ואפשרות להוציא לפועל יוזמות שהתעכבו.


דלי   21.1-18.2      כניסת כוכב צדק למזל אריה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם החל מה 16 ליולי ולשנה שלמה מצביע על כניסה לתקופה חדשה עבורכם. ברמה האישית, היצירתיות שלכם תלך ותצמח ורעיונות יגיעו אליכם בצורה יוצאת דופן. כניסת כוכב צדק לבית הזוגיות והשותפויות שלכם מזמן לחייכם אנשים חדשים ועשוי לשפר את ההרגשה בתוך קשר קיים ולחלופין להביא לפנויים שביניכם קשר רומנטי שיתפתח בהמשך לאהבה וזוגיות לטווח ארוך. בתחום הקריירה אתם נהנים מכוכב שבתאי שמוסיף שאפתנות ובסוף יולי יצטרף אליו כוכב מאדים שימנף את השאפתנות לעשייה ברוכה גם בהיבט העסקי. סיום נסיגת כוכב מרקורי ב 1 ליולי מצביע יצירת יותר בהירות מול הסובבים אתכם במיוחד ילדיכם. זמן טוב לתקן יחסים עם ילדכם ועם חברים במיוחד.


דגים   19.2-20.3       סיום נסיגת כוכב מרקורי ב 1 ליולי עשויי להשפיע לטובה על היחסים והתקשורת עם בני הבית והמשפחה שלכם כמו כן יאפשר לכם להעלות את רמת התחזוקה בבית ולתקן את כל הליקויים שהתגלו לאחרונה בקלות יתרה. עם בני זוג ושותפים ולקוחות שלכם התקשורת תשתפר מאוד והבהירות מולם תגדל ותוכלו לעשות דברים עם פחות מאבקים שהתאפיינו בשבועות האחרונים. כוכב צדק אשר יכנס לבית העבודה שלכם החל מה 16 ליולי ולמשך כ 13 חודשים מצביע על צמיחה וגדילה אפשרית בתחום המקצועי ועל התגברות היצירתיות עבור העבודה או העסק שלכם כמו כן ישנה אפשרות להתרחב גם לחו"ל מבחינה מקצועית. כלכלית עלול להיות מעט לוחץ בעשרת הימים הראשונים של יולי.

 

 טלה    21.3-20.4      השמש בבית המשפחה שלכם ובמזל סרטן שהמהות שלה היא אינטימיות וקשר משפחתי ואישי עלול להרגיש מעט מאוים על ידי הכוכבים מאדים, פלוטו ואוראנוס. המשמעות היא שהביטחון הזה עלול להיות מופר בגלל צרכים אחרים מצידכם ומצד אחרים בעיקר משפחה, בני זוג וגורמים מקצועיים. כוכב צדק שיכנס למשך כ 13 חודש לבית היצירה שלכם החל מה 16 ליולי עשוי לפצות אתכם מאוד ע"י הגדלת היצירתיות והיכולת לזכות בהמון הכרה ופרסום ותחושת ביטחון שיתגבר לאורך השנה. בני מזל טלה יוכלו להרחיב את המשפחה שלהם בשנה הקרובה.  בתחום הרומנטי מצבכם ישתפר מאוד וצפויים פחות חיכוכים החל מה 26 ליולי. כלכלית צפוי חודש טוב יותר עם אפשרות להתחיל פרויקטים חדשים עם סיום נסיגת מרקורי ב 1ליולי.


שור  21.4-20.5      כוכב מרקורי הנמצא ושולט על בית הכספים והרכוש שלכם מסיים את הנסיגה שלו שם ב 1 ליולי ויחד עם ונוס שליטת מזלכם יאפשרו לכם ליצור יותר בהירות וקשרים חדשים על רקע כלכלי ועסקי ממקום מעצים יותר עבורכם כך שההכנסות שלכם יוכלו לצמוח כבר מהחודש הקרוב. עם כניסתו של כוכב צדק למזל אריה ולבית המשפחה והבית שלכם החל מה 16 ליולי ל13 חודשים תחום הבית והמשפחה יזכה למיטב תשומת ליבכם. בתקופה זו והחל מה חודש הקרוב תוכלו להרחיב את הבית או לעבור לבית גדול מפואר ובמיוחד נוח עבורכם. כמו כן שוורים רבים יגדילו את המשפחה וצאצא או צאצאים חדשים יצטרפו למשפחתכם,דרככם או דרך ילדיכם או של השושלת שלכם. מקצועית תקופה מעצימה החל מה 10 ליולי.


תאומים 21.5-21.6     בשעה טובה כוכב מרקורי שליט מזלכם הנמצא במזל תאומים כרגע מסיים נסיגה ב 1 ליולי. סיום נסיגת מרקורי במזל שלכם והימצאותה של ונוס גם כן במזל תאומים מצביעים על חודש פורה של יצירת קשרים ותיקון של יחסים ותקלות שנפגעו בזמן נסיגת כוכב מרקורי. היחסים בבית ועם המשפחה עשויים להשתפר מאוד החל מה 4 ליולי. כלכלית תרגישו גם כן שיפור וצמיחה החל מה 10 ליולי וזה זמן טוב לקדם יוזמות שדחיתם מהשבועות האחרונים. כניסת כוכב צדק למזל אריה החל מה 16 ליולי ולתקופה של כ 13 חודשים מבשר אצלכם על שנה של שפע הכרויות חברתיות וגם רומנטיות ולתקופה פורייה בנסיעות ולימודים ויצירה בעיקר כתיבה או אמצעי ביטוי אחר. אתם עשויים להתחבר לאנשים מתרבויות ומדינות שונות החל מהחודש.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי