אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
האותיות ככלים להגשמה עצמית

האותיות ככלים להגשמה עצמית

מאת: ציונה אבירם

מה עליכם לעשות בכדי להבין את שמכם, ולדעת מהו הייעוד שלכם על פי תורת האותיות?


השם הפרטי הוא הכלי שעוזר לאדם להגשים את הייעוד שלו בחיים, ושם המשפחה הוא הערוגה שעוזרת לאדם להגשים אותו. יש לקחת אם השם הפרטי, השימושי, ולשים לב למיקום האותיות, ראשונה, שניה ושלישית, ולקרוא את הפרשנות המילולית.


חלקי השם:
הנשמה - האות הראשונה של השם, הנשמה נמצאת בתוך המוח. כאשר אדם מבין שהוא יוצר את המציאות שלו, הוא מתמלא באנרגיה וזאת ע"י כך שאנו צריכים לאהוב את עצמנו ולשאוב אנרגיה מתוכנו על מנת להעבירה לאחרים. במשפט אחד: "איך אני יוצר את המציאות שלי?"

הרוח - האות השנייה של השם, הרוח נמצאת בתוך הלב. כאשר אנו אוהבים הלב מתמלא, הנתינה משתבחת ואני נותן ומקבל. במשפט אחד: "איך אני מנווט את הלב שלי?"

הנפש - האות השלישית של השם, היא הכעס. האדם מחליט או שהוא בורח או נלחם. לנפש יש רצון לשמור על עצמה. במשפט אחד: "איך אני מנווט את הכעסים שלי?"
כל שאר האותיות אחרי השלישית, עוזרות לנווט את הכעסים.

סוד האותיות: 
האות א' - זו אות הנשמה, המדברת על התמימות שבנשמה. הבנה ויכולת לקלוט אנרגיה מכל הכיוונים. רואים דברים כמו בפעם הראשונה, עם כל ההתלהבות והנאיביות (אור, אהבה, אמון, אורגזמה, אב, אם), זה עוזר להם להאמין בתהליך. בפן המעכב, עלולות להיות אשליות מתנפצות, כניסה למאבקי כוח ואימפולסיביות מבוקרת ללא גבולות.  

האות ב' - הייעוד שלה לבסס בטחון לאחרים (בראשית, ברכה, בניה, בנין, ברוך) שזה הבסיס לנשמה. האות ב' מחברת את האדם לייעוד שלו. באות ב' נראה כי החלק האחורי שלה אומר "מה שהיה היה, בוא נלך קדימה". בפן המעכב, עלולה להיות להם אנרגיה בלומה ותסכול, כלומר, אנרגיות חסומות. 

האות ג - זה החלק הנסתר שבנשמה, ויכולים להתחבר אליה בקלות. לאנשים שבשמם מופיעה האות ג' הם בעלי יכולת להבין מעבר למה שנראה (גיא, גידי, גנב, גדעון, גילי). לא ניתן לקלוט אותם, והם בעלי ראיה חדה, יש להם גם חיבור לתת הכרה קולקטיבי. בפן המעכב, הם תלותיים רגשית ועלולים להסתיר דברים במקום להתחבר לתורת הנסתר. כמו כן, עלולים להיות אימפולסיביים.  

האות ד' - זה החלק החושני והיצרי של הנשמה. האות ד' רוצה לחיות את החיים במלואם, היא דלת לעולמות עליונים וזה חלק שמתחבר לטבע וליוצרים. אנשים שבשמם האות ד' הם אנשים אומנותיים (דוד המלך, דודו טופז, דיאנה הנסיכה, דידי הררי). בפן המעכב, עלולים להיות להם מעצורים במיניות וזה עלול לגרום לאגרסיביות. 

האות ה' - הייעוד של האות ה' זה להנציח (הריון, הלה, הרצל, הולדה), הולדת רעיונות. אלה אנשים עצמאיים ויש להם את הכלים לעשות מעשים בעלי השפעה חזקה. הם יוזמים ומנציחים. בפן המעכב, עלולה להיות שתלטנות, אימפולסיביות וחוסר מנוחה.

האות ו' - הייעוד של האות ו' זה ליצור איזון והרמוניה, זה אור ישר שמעביר את האנרגיה מלמעלה למטה. אות זו מחברת את כל המרכזים האנרגטיים. כאשר יש ו' באמצע השם, זה עוזר כי היא מחברת ומאזנת בין שאר האותיות. אולם כאשר היא מופיעה בראש השם זה לא קל כי היא עלולה לנטות ימינה (ורדה, ויקי, ורד). בפן המעכב, אנשים אלה יכולים לצאת מאיזון ורצון לרצות, כמו כן לגרום לחוסר הרמוניה.

האות ז' - הייעוד של האות ז' זה להחליט החלטה קשה ואינטואטיבית. ז' ציורה כמו רומח מלחמה. אנשים שבשמם מופיעה האות ז' לומדים שעל מנת לזרום בחיים יש לחתוך בחרב, ולהחליט ללא רגשות. בפן המעכב, אם הם לא מחליטים, עלולים להיות להם הרבה מאבקים ומלחמות פנימיות ואז האנרגיה שלהם לא זורמת (זמר, זבל, זכר, זמן). 

האות ח' - הייעוד של האות ח' זה להיות מגוננת על כולם. היא מתמרנת בין הניגודים בעולם ויודעת לעשות "קומבינות". בפן המעכב, עלולה להתפרץ כי היא מחוברת בחלק העליון ומפורטת בתחתון ואז עלולה בתחתון לצאת מאיזון. כמו כן פגיעה רגשית ומופנמת (מזל סרטן). 

האות ט' - הייעוד של האות ט' להגיע להגשמה עצמית מקסימלית, להתבטא לאור זרקורים, ביטוי מוחצן וללא אגו. בפן המעכב, האות ט' פורצת קדימה למעלה, אי לכך רגישה לאגו, כוחנית ונכנסת למאבקי כוח ושליטה (טליה, טלי, מזל אריה).  

האות י' - הייעוד של האות י' זה לפעול בצנעה. שם השם מתחיל באות י'. לכן בקטנותה כך גדלותה, עושה הרבה חשבון נפש. בפן המעכב, במידה והאדם יהיה שתלטן (יגאל עמיר, יחיה עייש), האנרגיה עלולה להיסחף. כמו כן נוטה להיות שתלטן, עקשן ופדנטי, נכנס לפרטים וביקורתי.  

האות כ' - הייעוד של האות כ' זה לקבל את הגורל. אם אתה מקבל אותנו, לא יהיה קושי. "תגיד כן לחיים" כי אם אני לא הולך עם הגורל יהיו לי חיים יותר קשים. בפן המעכב, אלה אנשים שמקטרים כל הזמן ושואלים "למה ככה?" 

האות ל' - הייעוד של האות ל' הוא לבחון בביקורתיות ובאובייקטיביות "להגיד לא לחיים", לסגור אפשרויות, האות ל' פועלת בהגיון. אנשים שבשמם מופיעה האות לי אוהבים לשאול "למה".

בפן הבונה, זה מפתח לערכים הגיוניים. זו אות הלמידה כי ע"י הלימוד מגיע לערכים הגיוניים. בפן המעכב, במקום לעבוד בהגיון, הם מאוד ביקורתיים לעצמם ולאחרים. כמו כן, רגישים לביקורת, עליהם לדעת מתי להגיד כן, ומתי לא (ליאור, לירז, לא, למה). 

האות מ' - הייעוד של האות מ', זה ויתור מתוך חכמה גדולה ביותר, נתינה רגשית (מין מקוה מים, אמא, מדיטציה), ממיס את הגבולות בינו לבין האחרים (מדיום). מ' זו אות מאוד רוחנית, אנשים בעלי אינטואיציה חזקה. בפן המעכב, עלולים להיות קמצנים, כי כאשר הם פועלים בניגוד לייעוד שלהם שהיא נתינה, הם עלולים להיסתם ולהפך לקמצנים. כמו כן, עלולים להרגיש התמרמרות ותסכול, כי לא מקבלים מספיק בחזרה (מרים, מלכה, מוטי, מזל מאזניים). 

האות נ' - הייעוד של האות נ', זה ליצור שינוי רגשי לעומק, ז"א טרנספורמציה, שינוי מקצה לקצה (נשמה, נסתר). אנשים עם שבשמם קיימת האות נ' נמשכים לנסתר, ורוצים לגלות מה מסתתר מתחת לפני השטח (מזל עקרב). בפן המעכב, מפחדים משינויים. כמו כן, מדחיקים אגרסיה ועלולות להיות להם התפרצויות זעם לא מבוקרות. 

האות ס' - הייעוד של האות ס' (מזל קשת) זה אור מקיף. אנשים שבשמם מופיעה אות זו, הם בעלי  יכולת לתת לאנשים בחיים משמעות ע"י עזרה (ספירת הבינה). הם סומכים על אחרים, כי הם עוזרים באמצע להגיע לאיזון. בפן המעכב, הם סגורים לקבל, עלולה להיות להם בעיה של אנרגיות עצורות שפתאום משתחררות. יש להם קרבות פנימיים (סיגלית, סומך נופלים). 

האות ע' - הייעוד של האות ע' זה להבין שבעצם החיים זה לא מה שאנחנו רואים, אלא המודעות שצריכה להיות פנימה, והעין באה לתקן מה שאנו רואים (מזל גדי). אנשים שבשמם מופיעה האות ע' הם אנשים מקצועיים, בעלי עומק, איזון וידע. מאוד אמביציונים (עופר, עידן, עבודה). בפן המעכב, עקשנים, לא עובדים על מודעות, יכולים להיות ביקורתיים על עצמם ועל אחרים, רגישים לביקורת וסגורים רגשית.  

האות פ' - הייעוד של האות פ' זה ללמוד לא להיאחז בדברים, ללמוד לנטוש ולעזוב. אנשים אלה עוברים פרידות מגיל צעיר (פנינה רוזנבלום). פ' מזמינה מצד הגורל פרידות, לכן כאשר לומד לנטוש האדם, לומד פחות לרצות לקבל לעצמו. בפן המעכב, האות פ' מתביישת ורוצה שהדברים יהיו שלה, כמו כן קשה לה להיפרד. 

האות צ' - הייעוד של האות צ' זה הפצת ידע לאנושות, עבודה למען הקבוצה, ופועל בשכל למען הכלל. בפן המעכב, עלול להיות קושי בקשר הרגשי, כי אם פועל למען הכלל עלול לשכוח את הקשר הרגשי הקרוב. כמו כן, סובל מתגובות קיצוניות בלתי צפויות. 

האות ק' - הייעוד של האות ק' זה להיות צינור, לחמלה ורחמנות (מזל דגים). אנשים שבשמם קיימת האות ק' הם אוהבים לעזור לזולת ובעלי אינטואיציה גבוהה. לאות ק' זהות משלה. בפן הבונה, רוצה להיות מחוברת לאינטואיציות גבוהות ורוצה להיכנס לנעליים של אחרים. קיים צורך להיות מה שכולם רוצים וזה עלול ליצור חוסר גבולות רגשיים. בפן המעכב, עלולים להיגרר אחרי דברים שליליים, מבולבלים במקצת, יש ערפול ברגשות ומאוד פגיעים רגשית. 

האות ר' - הייעוד של האות ר' זה להבין דברים בשכל הארצי, הקונקרטי, אנשים מאוד סקרניים. זו אות הריפוי והיא מזרימה אנרגיה. בפן המעכב, אנשים אלה חסרי מנוחה והאות ר' רגישה לאגו (רפי גינת, רזי ברקאי). 

האות ש' - הייעוד של האות ש' זה ליצור איזון אצל אנשים באמצעות אנרגיית האש. חשוב להם לעשות עבודה עם התלהבות (שושנה דמרי, שלמה המלך). הם מאוד חושניים ומלאי אנרגיה. בפן המעכב,  באמצעות אנרגיית האש הם עלולים לשרוף ולהרוס. הם חסרי מנוחה, אש שורפת אותם מבפנים וגורמת תפרצויות לא מבוקרות. 

האות ת' - הייעוד של האות ת' זה לזרז הליכי תיקון. יש לאנשים אלה אתגרים לעזור לזולת להגיע לתכלית בחיים. בפן המעכב, נכנסים למצבי רוח, מאוד פגיעים ורגישים לביקורת. הם מרגישים שהחיים תקועים ולא זורמים (תום, תמר, תקווה, תכלית). 

 

ציונה אבירם, נומרולוגית, מאמנת ויועצת בתחום הנישואין וזוגיות

לשיחה אישית עם, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילריתלאה שירה גד, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 

072-3401003  שלוחה 51  .


למאמרים נוספים:
תאריך לידה ואינטלגנציה
שמות וניתוחם הנומרולוגי
מחשבון אהבה נומרולוגי
השם שלי
שמו של האדם

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי